درخواست نرم افزار هاي كاربردي

sgt.woods

کاربر سایت
Mar 6, 2013
156
نام
ایمان
سلام دوستان نرم افزاری هست که این پروسس های ویندوز 8 کمر سی پی یو رو نشکونند هر دفعه میبینم 10 تا 15 درصد پر هستش اگه نرم افزاری هست که اونا رو بهینه کنه معرفی کنید ممنون می شم

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
DX 11 فقط 4 و نیم مگ ؟!؟!؟!؟!؟!؟! نمیشه که ! فکر کنم بالای 100 مگه حجمش
اگر اشتباه نکنم این فایل نسخه DX سیستم رو جک میکنه و اگر آپدیت جدیدی براش پیدا کنه اینترنتی نصب میکنه

از اینجا هم میشه نسخه 100 مگی رو دانلود و نصب کرد.
سلام دوستان نرم افزاری هست که این پروسس های ویندوز 8 کمر سی پی یو رو نشکونند هر دفعه میبینم 10 تا 15 درصد پر هستش اگه نرم افزاری هست که اونا رو بهینه کنه معرفی کنید ممنون می شم
با برنامه TuneUp Utilities میتونید برنامه های در حال اجرا ، برنامه های Startup و خیلی از بخش های دیگه ویندوز رو به راحتی مدیریت کنید -
PHOTOSHOP CC 14 با کرک سالم لطفا

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
سلام
من یک نرم افزار سانسور فیلم که بشه باهاش فیلم با فرمت mkv و کیفیت HD رو سانسور کرد .

ممنون.

با این نرم افزار شما میتونی فیلم های HD رو بدون حتی یه ذره افت کیفیت سانسور کنی یا قسمتی رو که میخوای جدا کنی ..
من خودم خیلی استفاده کردم..../
اسم نرم افزار:MKV
TRIMMER

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
سلام دوستان برا گوشیم یه مشکلی پیش اومد ریستورش کردم همه چی پاک شد بعد یه سری عکسا رو بک اپ نگرفته بودم خیلی هم برام مهمن خیلی از برنامه ها رو تست کردم ولی برنگشت بهترین برنامه که میشناسید معرفی کنید در ضمن گوشیم n8 هست ممنون

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
سلام دوستان برا گوشیم یه مشکلی پیش اومد ریستورش کردم همه چی پاک شد بعد یه سری عکسا رو بک اپ نگرفته بودم خیلی هم برام مهمن خیلی از برنامه ها رو تست کردم ولی برنگشت بهترین برنامه که میشناسید معرفی کنید در ضمن گوشیم n8 هست ممنون

اگه برنامه ای هم باشه که بعید میدونم باشه احتمالا فایل هاتون رو ناقص میاره../

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ی کانورتر قوی برای ویدیو میخوام که حتی بشه صدم ثانیه هارم برای برش دادن در نظر بگیره!(اکثر کارنورتر ها که دیدم چیزی ب اسم صدم ثانبه یا هزارم ثانیه ندارند یا من ندیدم)

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام من یک برنامه میخوام که نمیدونم چطوری از کجا میتونم پیدا کنم ...
یک برنامه که وقتی وارد بازی میشی cpu , ram , gpu و.... برات ریموت کنه یعنی کنار بازی بزنه چقدر مثلا رم اشغال شده چقدر سی پی یو در حال کار هست.. چقدر فریم میده.. یک همچین چیزی میخوام.. خوب منظورم گفتم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر