درخواست نرم افزار هاي كاربردي

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان می خواستم پرسم نرم افزاری یا راهی هست که وقتی کسی رو تو لیست یاهو پاک می کنی آدی خودت هم از تو لیست طرف پاک بشه !؟
چون تا جایی که می دونم وقتی کسی رو از لیست پاک کنی تو لیست طرف آدیت پاک نمی شه !
یبار یکی از دوستان گفت بعضی نرم افزارها هستن برا این کار ولی دیگه بهشون دسترسی ندارم ! :D
لینک زیر دو راه حل برای این کار نوشته که میتونید استفاده کنید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
تشکر ولی کار نمی کنن ! :D

خوب دوست عزیز من نگاه نکردم کلا لینکه چی هست . ولی اگه اسم نرم افزاریه همونو تو گوگل تایپ کنین و بنویسین دانلود نرم افزار ... خودش میاره دانلود کنین موفق باشین .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
تشکر ولی کار نمی کنن ! :D
همینطور که تو لینک توضیح داده
برای این کار ، باید هر دو تا ID آفلاین باشه
ممکنه کسی که شما ID ـش رو وارد میکنید آنلاینه
-
من یک لینک دیگه میذارم این هم به همون شکل کار میکنه
اگر اینم تست کردید و جواب نداد، بهم پیام بدید تا راه های دیگه ای برای این کار پیدا کنیم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستان کسی نرم افزاری که باهاش بشه هم عکس های Gif و هم عکس هایی با فرمت های دیگه رو تماشا کرد داره؟!
ممنون

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود
دوستان کسی نرم افزاری که باهاش بشه هم عکس های Gif و هم عکس هایی با فرمت های دیگه رو تماشا کرد داره؟!
ممنون
اسم ، توضیحات و لینک دانلود دو برنامه کم حجم برای این کار
تو لینک زیر هست که امیدوارم به دردت بخوره

k.talaee

کاربر سایت
Dec 3, 2010
6
نام
Kamyar
با سلام
برنامه ای هست که بشه یک ایمج بازی رو مثلا با حجم 9 گیگ به دو پارت 4.5 گیگی تقسیم کنه؟
یا
ایمج با حجم بالای 4.7 رو خودش در زمان رایت به دو دی وی دی تیدیل کنه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
با سلام
برنامه ای هست که بشه یک ایمج بازی رو مثلا با حجم 9 گیگ به دو پارت 4.5 گیگی تقسیم کنه؟
یا
ایمج با حجم بالای 4.7 رو خودش در زمان رایت به دو دی وی دی تیدیل کنه؟

دوست عزیز شما اول وینرار رو نصب کنین بعد اینکه نصب کردین این کارایی که میگمو انجام بدین .

اول من روش یه راست کلیک میکنم حجمش فرقی نمیکنه 100 گیگ باشه چه 967 مگ باشه میشه انجامش داد

اون فایلو عین من کپی کن تو هارد pc بعد که کپی کردین روش راست کلیک کنین و اد تو ارچیو بزنین . عین زیر .

بعد اینکه زدین این صفحه زیر میاد . اون مستطیل اولی بست یعنی اینکه خوب فشردش کنه و مستطیل زیری همون چیزیه که شما میخایین . اسمشونو نگاه کنین زده اسپلیت تو ولوم سایز . یعنی یه فایل هر چند گیگی هم باشه هر چقد بخای تیکه تیکش میکنه و قابل رایت میشه . الان من مثلا این فایل 967 مگیو میگم تیکه تیکه کنه به 100 مگ یهنی 9 تا فیل 100 مگی درست میکنه یه فایل 67 مگی به همین اسونی .

حالا شما میگین حجم فایلتون زیاد میتونین خودتون دستی وارد کنین یا تبدیلش کنین به 4 گیگ یا 5 گیگ موجوده همونجا تو عکسام مشخصه دیگه .

مثلا شما راحت میتونین 2 تا dvd رایتش کنین و وقتی برا دوستتون میفرستین جفتشو بریزه تو کامپیوترش بعد اکسترکت کنه باز میچسبن بهم عیل روز اول میشن .

باز سوالی داشتین من در خدمتم موفق باشین .

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان کسی میتونه لینک دانلود abgx360 1.6 رو به من بده لطفا؟;)
همچنین آخرین نسخه backup creator
هر چی میگردم هیچ جا نیست:|

آخرین ویرایش:

Vasily Zaytsev

کاربر سایت
Nov 6, 2012
24
نام
siavash
درود بر دوستان
یک نرم افزار میخواهم که از صفحه ی Desktop عکس بگیرد...چند تا نرم افزار را امتحان کردم اما آنها فقط فیلم برداری میکردند!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام یه برنامه جهت برنامه ریزی ساده و نه زیاد تخصصی برای کار های روزنام می خواستم

طوری که مثلا یه کاری دارم بهم هشدار بده این ساعت انجامش بدم یا از این قبایل ( زبان فارسی هم پشتیبانی نکنه مهم نیست )

محیط کاربریش خوب و ساده باشه و نه زیاد دست و پا گیر با تشکر .. از همگی !

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام یه برنامه جهت برنامه ریزی ساده و نه زیاد تخصصی برای کار های روزنام می خواستم

طوری که مثلا یه کاری دارم بهم هشدار بده این ساعت انجامش بدم یا از این قبایل ( زبان فارسی هم پشتیبانی نکنه مهم نیست )

محیط کاربریش خوب و ساده باشه و نه زیاد دست و پا گیر با تشکر .. از همگی !

سلام داداش ممد :)
بین اینا جواب میده .... اصلا این برنامه ها برا این کار هستن .
برنامه ثبت و یادداشت کارهای روزانه Freebie Notes 3.48
ثبت کارهای روزمره
دانلود (Active Desktop Calendar v7.93.10.06.15 (x86 - x64 - نرم افزار برنامه ریزی و مدیریت کارهای روزانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر