درخواست نرم افزار هاي كاربردي

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
سلام.اگه منظورت برنامه ی Red Hat Linux 9 هستش برات 2تا فایل تورنت و یه لینک از Softpedia میزارم امیدوارم به دردت بخوره...

تورنت:اینجا

سافت پدیا:اینجا

با برنامه ی BitTorrent میتونی از فایل های استفاده کنی.

اگه میخوای دیسک رو Bootable کنی هم میتونی از نرم افزارهای اون کار مثل EasyBoot استفاده کنی.

موفق باشید....

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
سلام
من در حال نصب ویندوز یکی از درایوامو فرمت کردم که حاوی اطلاعات مهمی بود ! میخواستم بدونم ایا میشه اینا رو برگردوند اگه اره با چه برنامه ای ؟ لطفا آموزششم بدید ممنون !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
من در حال نصب ویندوز یکی از درایوامو فرمت کردم که حاوی اطلاعات مهمی بود ! میخواستم بدونم ایا میشه اینا رو برگردوند اگه اره با چه برنامه ای ؟ لطفا آموزششم بدید ممنون !
درود بر تو صابر جان
برنامه های زیادی برای این کار وجود داره اما راستش رو بخوای هیچ کدوم فایل های حجم بالا رو نمیتونن به درستی و سالم برگردونند.
اگر واقعا اطلاعاتت مهم بوده و حتما باید برگرده ، پیشنهاد من اینه که بدون نصب هیچ برنامه ای و اقدام برا ریکاوری به مراکز کامپیوتری ببری و اطلاعات هاردت رو برات برمیگردونن. (جایی ببر که تضمینی این کار رو انجام بده)
اما هزینه این کار خیلی زیاد میشه.
بازم من چند تا برنامه معرفی میکنم ، اگر خواستی خودت امتحان کنی میتونی از اینها استفاده کنی

دانلود و نقد بررسی نرم افزار بازیابی اطلاعات

اینم چند تا برنامه در این زمینه
1 - 2 - 3 - 4 - 5

امیدوارم به دردت بخوره و اطلاعاتت برگرده عزیز. اما این رو دوباره تکرار میکنم که اگر میخوای سیستم رو به جایی دیگه ای برای عمل ریکاوری ببری ، نصب این برنامه ها ممکنه کار رو بدتر کنه

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
اطلاعاتی که دارم همش عکسو فیلم خانوادگی هستن ! نمیتونم به هر جایی اعتماد کنم ! همون بهتر که پاک بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر