درخواست نرم افزار هاي كاربردي

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام
من در حال نصب ویندوز یکی از درایوامو فرمت کردم که حاوی اطلاعات مهمی بود ! میخواستم بدونم ایا میشه اینا رو برگردوند اگه اره با چه برنامه ای ؟ لطفا آموزششم بدید ممنون !

توی بازار بزرگ یه مغازه هست توی طبقه همکف که دستگاه Recovery داشت. همون دربی که وارد میشی راهروی اول از سمت راست بود.
بخاطر یه بازی چه کارا که نمیکنی ها ! :D

ویرایش : خب بایست اونجا تا جلو رویت انجام بدهند !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اطلاعاتی که دارم همش عکسو فیلم خانوادگی هستن ! نمیتونم به هر جایی اعتماد کنم ! همون بهتر که پاک بشه !
اگر اینطوریه که بهترین راه امتحان همون برنامه هایی هست که برات گذاشتم
مخصوصا عکس ها احتمال برگشتنشون هست. اما فیلم ها و فایل های حجم بالا اگر هم بازیابی بشن ، سالم نیستند و مشکل دار بر میگردن.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اطلاعاتی که دارم همش عکسو فیلم خانوادگی هستن ! نمیتونم به هر جایی اعتماد کنم ! همون بهتر که پاک بشه !

داداش صابر سلام . داداشم اینو تست کن ضرر نمیکنی موفق باشی . زود نا امید نشو عزیز .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام خدمت تمامی دوستان

چند برنامه درست حسابی ( نه از این ها که ویندوز رو به فنا می دند یا برای ریجسترشون و تبلیغاتشون ویندوز رو داغون می کنند )

زیبا ساز ویندوز 7 اورجینال :D

ممنون میشم بگید و لینک بدید فقط کرک آدمی زادی هم باشه لطفا هر برنامه ایی هم می دیدید آخرین ورژن

( زیبا ساز مثلا هر چی می تونی باشه از سه بعدی کردن تا ..... ) چند تا پیشنهاد و لینک بدید ممنون میشم

موفق باشید !

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
سلام خدمت تمامی دوستان

چند برنامه درست حسابی ( نه از این ها که ویندوز رو به فنا می دند یا برای ریجسترشون و تبلیغاتشون ویندوز رو داغون می کنند )

زیبا ساز ویندوز 7 اورجینال :D

ممنون میشم بگید و لینک بدید فقط کرک آدمی زادی هم باشه لطفا هر برنامه ایی هم می دیدید آخرین ورژن

( زیبا ساز مثلا هر چی می تونی باشه از سه بعدی کردن تا ..... ) چند تا پیشنهاد و لینک بدید ممنون میشم

موفق باشید !

سلام.

Winstep Xtreme 12.2

Rainmeter 1.5 Rev 340 + Skins and Themes

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
داداش صابر سلام . داداشم اینو تست کن ضرر نمیکنی موفق باشی . زود نا امید نشو عزیز .

منم میخوام ! یه سری عکس رو از روی هارد لبتاپ که فرمت شده برگردونم ! کدوم نرم افزار بهتره ؟!

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
آخرین اپدیت ویروس کش کسپر (افلاینش ) و اخرین کی هاشو میخوا م!
با تشکر

سلام.به این سایت زیر مراجعه کنید:

اینجا

منم میخوام ! یه سری عکس رو از روی هارد لبتاپ که فرمت شده برگردونم ! کدوم نرم افزار بهتره ؟!

شما همون نرم افزاری که دوستمون تو اون پست قرار دادن رو استفاده کنین ببینین جواب میده....

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
درود

لطفا یه نسخه از متلب معرفی کنید که روی وین7 64 نصب بشه!
2011b 32bit دارم اما نصب نمیشه 8-|

سلام.شما نرم افزار پایین رو نصب کن ببین حل میشه مشکلت:

Microsoft Windows SDK 7.1

اگه نشد به لینک های پایین مراجعه کن:

How to properly install Matlab 2011b on Win7 64bit

Which version (32 or 64-bit) is installed by default from the Windows DVD? How can I install 32-bit MATLAB on my 64-bit Windows machine?

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
درود

لطفا یه نسخه از متلب معرفی کنید که روی وین7 64 نصب بشه!
2011b 32bit دارم اما نصب نمیشه 8-|

دوست عزیز اینم خدمت شما موفق باشین .

---------- نوشته در 10:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:33 AM ارسال شده بود ----------

سعید جان معذرت دیر جواب میدم گرفتار بود و از طرفی نتم قطع تا بیان وصلش کنن کمی زمان اداری لازمه دیگه . شما با همون نرم افزار بالایی کار کنین باز جایی گیر کردین بپرسین من جواب میدم کمکتون کنم موفق باشین .
آخرین اپدیت ویروس کش کسپر (افلاینش ) و اخرین کی هاشو میخوا م!
با تشکر

سلام داداش صابر خسته نباشین داداشم . صابر جان هر وقت اپدیتی کی چیزی خاستین از کسپر به این لینک برین که هر 5 روز اپدیت میشه موفق باشین داداشم .

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
همه خسته نباشن
دوستای گل یک نرم افزار کم حجم باشه من عکسای 3 یا 4 مگیمو بکنم 1 مگ بزارم تو فروشگاه دعوامون شده
فکر کنم سوالم تکراریه ولی خوبه دیگه تکرار کلا چیز بدی نیست
فقط برنامهکم حجم باشه بهتره

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
همه خسته نباشن
دوستای گل یک نرم افزار کم حجم باشه من عکسای 3 یا 4 مگیمو بکنم 1 مگ بزارم تو فروشگاه دعوامون شده
فکر کنم سوالم تکراریه ولی خوبه دیگه تکرار کلا چیز بدی نیست
فقط برنامهکم حجم باشه بهتره

Easy Image Modifier InspireSoft

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر