درخواست نرم افزار هاي كاربردي

سرور بزرگوار قربون همتون یکی کار با این نرم افزار Game Audio Player v 1[1].32 رو توضیح بده
هر کاری میکنم اصلاً سر از این نرم افزار در نمیارم . مخلص همتون هر چند که یک خدا اینو نمیگه

محمد حسین عزیز دست بکن تو جیبت و یه اکونت vpn بگیر ماهی 2 تومن دیگه خیالت از نظر فیل تر راحته!
چی هست؟
لازم به ذکره که چون مخابرات خیلی مارو دوست داره و شبکه مارو فیبرنوری کرده،خبری از ADSL نیست وگرنه الان...

سعید یه برنامه خیلی خیلی ساده و خیلی کم حجم و خیلی کامل برای رسم توابع هستش به اسم
Advanced Grapher
خداااس! (معلم حسابان معرفیش کرد! هنوزم موندم از کجا گیرش آورده؟)
البته دقت کن که برنامه اش Trial 30 روزه هست! هروقت تموم شد برنامه رو دوباره بریز!!!!!

محمد حسين رسم به كارم نمي ياد . حل مي خوام .

اين Microsoft Math 3.0 كه امين داد خداس . معادلات ديفرانسيل رو حل مي كنه و انتگرال ميگيره و تايع نهايي رو هم برات رسم مي كنه . البته هنوز معادلاتش رو تست نكردم .

چی هست؟
لازم به ذکره که چون مخابرات خیلی مارو دوست داره و شبکه مارو فیبرنوری کرده،خبری از ADSL نیست وگرنه الان...

فروش اکانت های Vpn

بگير كه بد جور لازمه تو اين زمونه . . .

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

امين قربون ِ دست و پنجولت , بيا شيرني ِ صدر نشيني ِ ما رو هم بده ... اين Babylon يه ماهه رو دستم باد كرده . يه نسخه با پدر مادر دارش رو بده ...

يه چيزي نيست كرك سر خود باشه ديگه لازم نباشه انگولكش كنيم ؟!

=-=-=-=

آقا اين Microsoft Math 3.0 عجب چيزيه ! :eek:

آخرین ویرایش:
امين قربون ِ دست و پنجولت , بيا شيرني ِ صدر نشيني ِ ما رو هم بده ... اين Babylon يه ماهه رو دستم باد كرده . يه نسخه با پدر مادر دارش رو بده ...

انگار تا پست جديد نديم امين نمي ياد اينجا !!!

چی هست؟

یه یوزر و پس بهت میده بعد مثل وصل شدن به نت یوزر و پس رو وارد میکنه یه جایی که بعدا میفهمی:biggrin1: بعد وصل میشی به سرور امریکا دیگه فیل تر نداری مثل قدیم ها...

همش انگولک میخواد سعید جون:biggrin1:

لینک میرورش کار میکنه!
امین این بابیلونه با اینترنت مشکل نداره؟ من هر بابیلونی گرفتم یه لحظه بعد از وصل شدن شناسایی شد!!

آخرین ویرایش:
لينک دانلود zip recovery رو ميخواستم.
راستی امين لينک اون برنامه رو دوباره بده هيچ لينکی برام نيومده بود
والا من نمیدونم باید تستش کنی بستگی به کرکش داره که چطوریاست!

لينک دانلود zip recovery رو ميخواستم.
راستی امين لينک اون برنامه رو دوباره بده هيچ لينکی برام نيومده بود

ZipRecovery

sc_zip.gif

Download

اینم اون یکی برنامه:

(روی عکس کلیک کن)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or