درخواست نرم افزار هاي كاربردي

سلام
امین جون راستیتش من یه فیلم از تک دانلود دانلود کردم و مثل همیشه فرمتش رو از زیپ به avi تغییر دادم و وقتی اومدم فیلم رو تماشا کنم دیدم که زمان فیلم فقط 3 ثانیه هست که تو این 3 ثانیه این پیام رو کی نویسه
this media file can only be played using 3wplayer or divocodec that is compketly free.
please visit playon.play3w.com or playon.divocodec.com to download.
در صورتی که اون کدکی که مهر پویا (رحمه الله علیه) تو تایپیک ODAY گذاشت(k-elite) هم رو سیستمم نصبه.
یا علی مدد
خب پس تستش کن!
سرچیدم دیدم خودش اسم کدکه!

Latest release
DivoCodec-1.3.0.0-setup.exe (590Kb)

سلام
امین لامصب رو نصب میکنم ولی ایکون exe نداره. یه ایکون سفید داره که هیج کاری انجام نمیده اگه میتونی خودت یه تست کن ببین جریان چیه؟
یا علی مدد

سلام
امین لامصب رو نصب میکنم ولی ایکون exe نداره. یه ایکون سفید داره که هیج کاری انجام نمیده اگه میتونی خودت یه تست کن ببین جریان چیه؟
یا علی مدد
ببین!
اون لینک که بالا سعید داد ماله سایت رسمی نبوده! الان که پیغام رو دیدم متوجه شدم ولی تو سرچ گوگل اون سایت رو پیدا کرده بود!!
این رو دانلود کن و تست کن:
http://playon.play3w.com/index.php?go=download

اون فایل رو هم دانلود کردم مشکلی نداره و ستاپ هم داره!

سلام
اولی رو تست کردم مثل مال سعید آخرای نصب nod 32 اعلان ویروس میکنه و نمیذاره کامل نصب بشه و ارور میده. در ضمن من نگفتم ستاپ نداره ستاپ داره ولی وقتی نصب میشه فایل اجرایی نداره.
یا علی مدد

سلام
آره امین جون همون مشکل رو دارم. با مدیا پلیر اجرا میشه ولی یه فیلم 3 ثانیه ای نشون میده که تو این فیلم پیامی رو که بهت گفتم میده.
یا علی مدد

در مورد اون برنامه fraps 2.9.2 که یکی از دوستان خواستند باید بگم
که من چند روز پیش داشتنم میگشتم نسخه رجیستر شده اون رو دیدم
اگه همچنان میخوای اون رو بزارم اینجا .

امین جان در مورد این نسخه جدید باید بگم قابلیت های جدید روی اون اضافه شده

*** 12th July 2007 - Fraps 2.9.1 Released ***

The latest Fraps 2.9 release adds support for Vista and DirectX 10 games. With games starting to appear using DirectX 10 graphics we are happy to report that benchmarking, video capture, and screenshots are now all fully supported for these titles.

Vista also includes a rewritten audio subsystem. Fraps can take advantage of this and directly record a sound stream from the machine without requiring any support from the soundcard driver. This allows you to capture ingame audio even if you are using a USB headset or other audio device which does not normally support a "Stereo Mix" or "What U Hear" recording input.

Since the Vista Desktop Window Manager (DWM) runs through DirectX we have also added a new option to monitor the desktop under Vista. You can now take screenshots and record video from the desktop just like any other game or 3D application.

*** Changelog ***

2.9.1 - 12th Jul 2007
- Fixed blank video capture occurring with some configurations

2.9.0 - 10th Jul 2007
- Added support for DirectX 10
- Added option to monitor Desktop Window Manager under Vista
- Added Direct Stream sound recording for Vista
- Fixed screen tearing in video captured from DX9 games
- Fixed G15 LCD output running fast on Vista machines
- Improved resource sharing with multithreaded games
- Added numerous crash and compatibility fixes
ورژن 2.9.2 هم یک سری Fixed هایی داره از ورژن قبلی خودش 2.9.1

تا بعد یا حق

سلام
امین جون راستیتش من یه فیلم از تک دانلود دانلود کردم و مثل همیشه فرمتش رو از زیپ به avi تغییر دادم و وقتی اومدم فیلم رو تماشا کنم دیدم که زمان فیلم فقط 3 ثانیه هست که تو این 3 ثانیه این پیام رو کی نویسه
this media file can only be played using 3wplayer or divocodec that is compketly free.
please visit playon.play3w.com or playon.divocodec.com to download.
در صورتی که اون کدکی که مهر پویا (رحمه الله علیه) تو تایپیک ODAY گذاشت(k-elite) هم رو سیستمم نصبه.
یا علی مدد

اون 3wplayer تروجانه .. اون فایل هایی هم که به اسم فیلم هست و قراره مثلا با این باز شه الکی هستند
یک مدت مد شده بود .. torrent میساختند با نام aXXo و توش این بند و بساط بود.

اون 3wplayer تروجانه .. اون فایل هایی هم که به اسم فیلم هست و قراره مثلا با این باز شه الکی هستند
یک مدت مد شده بود .. torrent میساختند با نام aXXo و توش این بند و بساط بود.

سلام
آخه از سایت تک دانلود فیلم رو گرفتم و هیچ وقت تو این سایت به مشکلی نخورده بودم(در مر دانلود فیلم)
یا علی مدد

بچه ها تو رو به خدا شما رو به هرکسی که دوسش دارین قسمتون میدم که کار با این نرم افزار Game Audio Player v 1[1].32 که کارش پخش آهنگها و موسیقی بازیهای پلی استیشن 2 هست رو یاد بدین. خواهش میکنم.
2120862332
god%20zeus.jpg

آخرین ویرایش:
سلام
آخه از سایت تک دانلود فیلم رو گرفتم و هیچ وقت تو این سایت به مشکلی نخورده بودم(در مر دانلود فیلم)
یا علی مدد

سلام
شاید اون کسی هم که فایل رو در اون سایت قرار داده اصلا فیلم رو ندیده و فکر کرده درسته.
البته برخی مواقع شده که اون فیلمی که با این 3wplayer دیدند، درست بوده ولی همیشه به همراه این 3wplayer تروجان بوده. میدونم wikipedia همچین منبع موثقی نیست ولی در مورد قضیه به این تابلویی فکر نکنم حرف الکی نوشته شده باشه. http://en.wikipedia.org/wiki/3wplayer

توی انجمن های demonoid هم یک thread مربوط به این قضیه بود، ولی چون نمیگذاره کسی بدون رجیستر ببینه لینکش فایده ای نداره .

سلام
الان متاسفانه تک دانلود در دسترس نیست و ارور میده ولی اون روزی که می خواستم فیلمو دانلود کنم وقتی به فروم های سایت سر زدم دیدم که ملت فیلم رو نگاه کردن و کلی به به و چه چه کردن و کسی از دانلود چنین برنامه ای اصلا حرف نزده.
یا علی مدد

سلام
امین جون بابا زمانی که داد می زدیم آی خلق الله یه نفر بیاد یه سایت به ما معرفی کنه که بشه از اون از طریق لینک مستقیم فیلم دانلود کرد . یه زحمتی میکشیدی یکی از این سایت ها رو معرفی می کردی که دیگه ما رو به این سایت های قحطی زده نیاریم.;) حالا هم دیر نشده چند تا از این سایتای به قول خودت خارجی رو معرفی کن که مثل این سایت قحطیه لینک مستقیم دانلود فیلم بدن تا دیگه ما سراغ این سایت قحطی نریم.;)
یا علی مدد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or