درخواست نرم افزار هاي كاربردي

دوستان یه نرم افزار می خواستم برای ویرایش (سانسور و... ) فایل های ویدیویی mkv . و اینکه بشه باهاش فایل خروجی رو مثلا به avi تبدیل کرد و اینکه تغییری در کیفیت فیلم ایجاد نکنه .
------> فقط ترو خدا تو مدیا فایر و هات فایل آپ نکنید آخه برای ما خیلتره .تو رپیدشیر باشه . ممنون و دمتون هم گرم:d

عزیز دستت درد نکنه فقط این چیزه:dهات فایل به خاطر کلمه زیبای هات هیتلر میباشد:d

درود
Paragon Partition Manager 11.0 Pro (boot cd) | MediaFire.Com | 56 Mb
=-=
EASEUS Partition Master 6.1.1 (Server Edition) Retail | MediaFire.Com | 39 Mb
هوای بچه محل های دکتر رو باید داشت ;)
دوستان یه نرم افزار می خواستم برای ویرایش (سانسور و... ) فایل های ویدیویی mkv . و اینکه بشه باهاش فایل خروجی رو مثلا به avi تبدیل کرد و اینکه تغییری در کیفیت فیلم ایجاد نکنه .
فرمت MKV رو بهتره قبل از تبدیل این کار هارو روش انجام بدید :
MKVtoolnix 4.2
یا
Avidemux 2.5.3
اگر خروجی مورد نظر رو نداشت بگو یه مبدل بهت معرفی کنم.

فرمت MKV رو بهتره قبل از تبدیل این کار هارو روش انجام بدید :
MKVtoolnix 4.2
یا
Avidemux 2.5.3
اگر خروجی مورد نظر رو نداشت بگو یه مبدل بهت معرفی کنم.
ممنون دوست عزیز . دمت گرم . این دومی خوبه فقط یه چیزی ، اونم اینه که این فایل های mkv که دارم همشون زیر نویس انگلیسی دارن . میخوام بدونم اگه سانسور کنم زیر نویس کلا نمی پره یا فقط زیرنویس قسمتی که سانسور شده می پره ؟ اگه این طوری نیست لطفا یه نرم افزار دیگه با تمام این مشخصات معرفی کنید که بعد از سانسور ، زیرنویسش هم باشه ( این نکتهخیلی برام مهمه !)
بازم ممنون .

ممنون دوست عزیز . دمت گرم . این دومی خوبه فقط یه چیزی ، اونم اینه که این فایل های mkv که دارم همشون زیر نویس انگلیسی دارن . میخوام بدونم اگه سانسور کنم زیر نویس کلا نمی پره یا فقط زیرنویس قسمتی که سانسور شده می پره ؟ اگه این طوری نیست لطفا یه نرم افزار دیگه با تمام این مشخصات معرفی کنید که بعد از سانسور ، زیرنویسش هم باشه ( این نکتهخیلی برام مهمه !)
بازم ممنون .

درود
دوست عزیز اگر زیرنویس به صورت Show Time هست نه مشکلی پیش نمیاد ولی اگر به صورت جدا هست چرا وقتی از فایل اصلی کات کنی زمان ها به هم میخوره.
باید با استفاده از Subtitle Workshop (اگه زیرنویس SRT هست) زیر نویس رو هم سانسور کنی.

مرسی
ولی نوشته Windows Vista من ویندوز رو عوض کردم !
7 ریختم !
مشکلی پیش نمیاد موقع نصب ؟

مشکل حل شد :دی
يك چيز كلي هم بگم كه هسته و معماری ویندوز7 بر مبنای ویندوز ویستا و ویندوز سرور2008 بنا شده و به همين دليل درايورهايي كه براي ويندوز ويستا منتشر مي‌شن بدون هيچ مشكلي روي سيستم عامل هفت هم كار مي‌كنند.[FONT=&quot]
[/FONT]

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or