درخواست نرم افزار هاي كاربردي

آقا دمت گرم خیلی آقایی . این فایل ها مال فیلم پرنسه از تو سایت rapid-search-engine.com پیدا کردم و دان کردم پسوندش هم mkv.001 تا mkv.008 . اگه میشه طرز کارشو بگو. من تو قسمت join میزنم میگه فایل با پسوند mkv.001 رو وارد کن . وقتی استارت رو میزنم و کامل جوین میشه ، وقتی با km player اجراش می کنم اجرا نمیشه .نمیدونم چشه . جون من کمک کنید 1 گیگ الکی دان کردیما !
در ضمن اسم تمام فایل ها یکی بود و فقط پسونداشون فرق داشت مثلا از mkv.001 بود تا mkv.008 . فایل ها رو با اون نرم افزار join کردم و یه فایل 1.04 گیگ داد اما بازم اجرا نمیشه .
لطفا کمک کنید
درود
دوست عزیز فایلت دارای پسورد نیست؟
اگه پسورد داره برنامه زیر رو باید استفاده کنی:
دریافت

درود
دوست عزیز فایلت دارای پسورد نیست؟
اگه پسورد داره برنامه زیر رو باید استفاده کنی:
دریافت
ممنون دوست عزیز ولی پسورد نداره یا حداقل من نمیدونم چون فایل ها که Rar یا zip نیست . انگار اینکه یه فیلمو 8 تا تیکه کرده حالا باید به هم وصل کنی . همون نرم افزاری که گذاشتی فایل ها رو به هم وصل کرده اما اجرا نمیشه .
در ضمن این لینکه مدیا فایر هیتلره!

سلام ...
از زحمات عدیده پوزش می طلبم ...

یه نرم افزار میخوام که بتونه قلف (قفل) یک عدد USB رو بشکنه ...
یا اینکه حداقل بگه و همچنین اطلاعات ـش هم به فنا نره ...

ممنون:)

والا نمیدونم این سایتا یه روز در میون برای من بسته میشه . نمونه اش همین بازی سنتر ، که تقریبا یه هفته اس برای من بازه . البته مشکل از ISP بید.
در کل ممنون که کمک کردید ولی من احتمال میدم که یک یا چند پارتش نباشه . چون یه کلیپ جدا شده رو با اون نرم افزاره جوین کردم همه چی ردیف بود . درکل از کمکتون ممنون

لینک دانلود جدیدترین درایور nvidia واسه windows 7 64 bit رو میخوام
از سایت خود انویدیا نمیشه گرفت :-؟

http://downloads.guru3d.com/

یـــ نرم افزار ساده و سبک واسه Cute کردن عکس ها می خوام

سلام دوستان میشه یه نرم افزار فوق حرفه ای برای ویرایش چهره قرار بدین ؟؟

http://rapidshare.com/files/87867393/Caricature_Studio_3.0.0.1.smforum.net.rar

آقا دمت گرم خیلی آقایی . این فایل ها مال فیلم پرنسه از تو سایت rapid-search-engine.com پیدا کردم و دان کردم پسوندش هم mkv.001 تا mkv.008 . اگه میشه طرز کارشو بگو. من تو قسمت join میزنم میگه فایل با پسوند mkv.001 رو وارد کن . وقتی استارت رو میزنم و کامل جوین میشه ، وقتی با km player اجراش می کنم اجرا نمیشه .نمیدونم چشه . جون من کمک کنید 1 گیگ الکی دان کردیما !
در ضمن اسم تمام فایل ها یکی بود و فقط پسونداشون فرق داشت مثلا از mkv.001 بود تا mkv.008 . فایل ها رو با اون نرم افزار join کردم و یه فایل 1.04 گیگ داد اما بازم اجرا نمیشه .
لطفا کمک کنید

روش استفاده از اون برنامه رو درست انجام دادی. وقتی Join کردی و باز هم پخش نمیشه شاید فایلت مشکل داره و بد دانلود شده. Codec مناسب هم که حتما روی دستگاهت داری.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or