دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام دوستان. وقتتون بخیر..
اونجوری که من متوجه شدم از صحبت های دوستان و استفاده از psn تازگیها آپدیت بازی هم همراه دیتای بازی شروع میکنه به دانلود.
حالا سوال من اینه که من بعنوان مثال برای دانلود دیتای MGS:Phanton Pain میتونم از همون لینکای گذشته ای که دوستان قرار دادن استفاده کنم یا حتما باید دیتای جدید که آپدیت رو هم همراهش داره پیدا کنم؟
خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید..
سلام از همون فایلهای قبلی میتونی استفاده کنی منتهی باید آخرین آپدیت رو هم داشته باشی

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
دوستان انتقال فایل با لن رو که بیخیال شدم
الان دیگه با وای فای هم نمیشه!
به psx متصل میشه ولی موقع دانلود فایلها رو توی logنمیاره، تو قسمت offline raising اضافه میکنه،فایل های دانلودیم رو هم از روی هارد pc پیدا میکنه و جایگزین میکنه مثلا ولی با سرعت کم همچنان از شبکه دانلود میکنه
الان باید چکارش کنم؟؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من Wolfenstein The Old Blood رو دانلود کردم
بازی از قبل هم تو لیست دانلود توی کنسول بود
ولی کنسول رو آپدیت نکردم به 3.15
الان بخوام انتقال بدم با برنامه، باید اول کنسول آپدیت بشه با نیازی نیست؟!

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان من Wolfenstein The Old Blood رو دانلود کردم
بازی از قبل هم تو لیست دانلود توی کنسول بود
ولی کنسول رو آپدیت نکردم به 3.15
الان بخوام انتقال بدم با برنامه، باید اول کنسول آپدیت بشه با نیازی نیست؟!
نیازی نیست

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام
من یه مودم مدل tplink archer d7 با پورت لن گیگلابیت و کامپیوتر من هم پورت لن گیگابیت داره
کابل ارتباط ps4 با مودم و کابل ارتباط کامپیوتر با مودم هم cat 6 هست
کارت pci-e به usb3 هم برای کامپیوتر خریدم با چیپ nec ژاپن و هارد اکسترنال من هم usb 3 هست
ولی حداکثر سرعتی که برام انتقال می ده 21 مگابایته
به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه چون قانونا باید بالای 60 و 70 مگابایت در ثانیه انتقال بده
چیپست usb کامپیوتر من از سری Intel(R) 82801G (ICH7 Family) USB Universal Host Controller هست
اگه میشه منو راهنمایی کنید
با تشکر

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
سلام دوستان من بازی فیفا 16 رو از خود Playstation store خریدم حالا میخوام دیتا رو که تو pc دانلود کردم انتقال بدم اما تا نصف میره بعد ارور زیر رو میده :
Cannot download.
The data is corrupted.
( CE-36244-9 )

دیتای بازی رو با یه اپدیت حدودا 400مگی 1.05 دانلود کردم همه تو یه پوشه هستن
و اینکه وقتی فایل رو تو برنامه psx میدم حجم دانلود از ۱۸ گیگ به ۴ گیگ تغییر میکنه

خلاصه دوستان اگر میشه کمک کنید الان سه روز کنسول رو خریدم بازی ندارم

==================
مشکل حل شد
==================

آخرین ویرایش:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام دوستان من بازی بلکس اپس ۳ دیتاش گرفتم تا ۱۴ گیگ میره دیگه دانلود متوقف میشه هر کاریم میکنم دیتا درست نمیشه نمیدونید چکار کنم درست شه آگه راهنمایی کنید ممنون میشم اخه من هر بازی گرفتم درست بود دیتاش ولی این نمیدونم مشکلش از کجاست آگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان من بازی بلکس اپس ۳ دیتاش گرفتم تا ۱۴ گیگ میره دیگه دانلود متوقف میشه هر کاریم میکنم دیتا درست نمیشه نمیدونید چکار کنم درست شه آگه راهنمایی کنید ممنون میشم اخه من هر بازی گرفتم درست بود دیتاش ولی این نمیدونم مشکلش از کجاست آگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

با PSX گرفتی یا از طریق کنسول؟

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
با PSX گرفتی یا از طریق کنسول؟
الان دیتا شو از مغازه گرفتم هر کاریم میکنم نمیدونم مشکل دیتاش هست مشکل چیه اخه تا ۱۴ گیگ رفت بعد دیگه خراب شد الان یه فایلشم با کنسول گرفتم بازم درست نشد نمیدونم چکارش کنم دیگه

مشکل حل شد مرسی بابت کمک که هیچکس نکرد فقط الکی میاین پست میذارین یه سر هم بزنید بد نیست

Last edited by a moderator:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام
این ارور cannot download که تو مراحل نصب دیده میشه برای چی هست؟
برای نصب یه بازی 40 گیگی 4-5 ساعت وقت ما رو گرفت
خب منم همین مشکل داشتم بذار دانلود شه یکم بعد دوباره دیتا انتقال بده من سر کالاف این مشکل داشتم ۵ گیگ دانلود کردم تا درست شد

Pixels

کاربر سایت
Oct 10, 2015
27
سلام
این ارور cannot download که تو مراحل نصب دیده میشه برای چی هست؟
برای نصب یه بازی 40 گیگی 4-5 ساعت وقت ما رو گرفت

سلام وحید جان
اگه اشتباه نکنم این ارور به خاطر این هست که دیتایی که شما دارید فایلش برای اون قسمت خرابه
مثلا برای خود من 3 بار قبلا اتفاق افتاده که مثلا دیتا رو با Pc خودم دان کردم بعد خواستم منتقل کنم به Ps4 برای نصب بازی
مثلا تا 10 گیگ رفته بعد این ارور رو داده / منم رفتم چک کردم دیدم مثلا این ارور مربوط به پارت 3 بازی هست
دوباره رفتم با Pc دان کردم دیدم درست شده و نصب ادامه پیدا کرده
چون ما سرعت اینترنتی خوبی نداریم و از طرفی نرم افزار دانلود منیجر فایل ها رو تکه تکه میکنه این کار باعث میشه فایل صدمه ببینه
به خاطر همینه بهتره آدم دیتای بازی رو از کسی بخره که سرعت دانلود بالایی داره مثلا طرف 20 مگ در ثانیه سرعت دانلودش هست
وقتی بخواد با این سرعت یه فایل 4 گیگی رو دانلود کنه فایل هیچ صدمه ای نمیبینه و راحت بازی نصب میشه

CoLoNeL_F

کاربر سایت
Oct 30, 2013
42
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم توی نصب و دانلود بازی need for speed
دیتا بازی رو دانلود کردم با حجم 17.3 و بعد وقتی از طریق psx میزنم بریزه،حجم کل بازی رو داخل کنسول میزنه 20.385 و این بازی هم وقتی 18گیگ و خورده ای میریزه ارور میده و نمیریزه،منم برنامه psx رو قطع کردم و زدم از طریق حالت معمولی خود کنسول دانلود شه و وقتی 100درصد میشه ارور cannot instal میده و چند بار هم امتحان کردم اما این مشکل هست،حالا یه سریا میگن باید اپدیت بازی هم باشه و من هر کاری میکنم اپدیت بازی رو نمیتونم گیر بیارم حتی از طریق خود برنامه psx،حالا کسی هست تو این مورد منو کمک کنه یا لینک اخرین اپدیت بازی رو بهم بده که بزارم کنار کل دیتا بازی؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم توی نصب و دانلود بازی need for speed
دیتا بازی رو دانلود کردم با حجم 17.3 و بعد وقتی از طریق psx میزنم بریزه،حجم کل بازی رو داخل کنسول میزنه 20.385 و این بازی هم وقتی 18گیگ و خورده ای میریزه ارور میده و نمیریزه،منم برنامه psx رو قطع کردم و زدم از طریق حالت معمولی خود کنسول دانلود شه و وقتی 100درصد میشه ارور cannot instal میده و چند بار هم امتحان کردم اما این مشکل هست،حالا یه سریا میگن باید اپدیت بازی هم باشه و من هر کاری میکنم اپدیت بازی رو نمیتونم گیر بیارم حتی از طریق خود برنامه psx،حالا کسی هست تو این مورد منو کمک کنه یا لینک اخرین اپدیت بازی رو بهم بده که بزارم کنار کل دیتا بازی؟

از اینجا شاید بتونی لینک اخرین آپدیت رو بگیری

http://forum.bazicenter.com/thread95313/page156/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر