دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام
من لپتاپ رو با وای فای وصل کردم بعد Ps4 رو با کابل لن وصل کردم به لپتاپ و از روی لپتاپ کانکشن وایرلس رو شیر کردم روی Local Area Conection که اتصال Ps4 هست
حالا رو Ps4 که میرم تو تنظیمات شبکه وقتی میزنم با لن وصل بشه نت میگیره درست عمل میکنه . اما وقتی PSX رو باز میکنم و ip رو میزنم جای ****** , موقع تست میگه که اینترنت قطعه در صورتی که بدون ****** مشکلی نداره
مودمم خاموش روشن کردم باز همین وضعه
چه راه حلی داره ؟ ممنون از راهنماییتون

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
سلام
یه سوال نسبتا مسخره.اگه دیتای بازی رو داشته باشیم چطوری باید انتقالش بدیم به دستگاه . ممنون میشم توضیح بدین

majid_ak

کاربر سایت
May 15, 2014
3
با رخست از استادین محترم
اونایی که نمیتونستن مودمو با ps4 مچ کنن فقط کافیه وایرلسشونو ریست کنن برنامه psx با ps4 مچ میشه

آخرین ویرایش:

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان من دارم بازی رو انتقال میدم 4 گیگ اول تمام ولی لینک 4 گیگ دوم برنامه نمیاره ک فایل رو جایگزین کنم
شما برید تو تنظیمات برنامه و تیک auto find and replace رو بزنید و همه فایل ها رو داخل یک پوشه بریزید و ادرسش رو به برنامه بدید.
اونوقت خود برنامه به ترتیبی که لازم باشه انتقال میده.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

بازی last of us زو دارم انتقال میدم ولی حجم بازی رو زده 10 گیگ چه کار کنم توی information بازی هم زده 10 گیگ
اون مقدار رو اول انتقال میده بقیه رو پشت پرده ادامه میده نگران نباشید.

سلام موقع تست کانکشن ارور you are signed out of playstation network میده؟چه کار کنم
سلام.تست کانکشن نگیرید مشکلتون حل میشه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Last edited by a moderator:

dearvahab

کاربر سایت
Apr 25, 2009
79
سلام دوستان من یه مسیله ای برام سواله اینجا چندوقته با این روشی که اینجا گذاشتید میتونیم بازیه رو رایگان دانلود کنیم و بازی کنیم یعنی؟؟؟؟؟یعنی مثلا اط این تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread95313/ یازیا رو دانلود کنم بریزم توی دستگاه راحت میتونم بازی کنم بدون پرداخت هزینه بازیها؟؟؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام دوستان من یه مسیله ای برام سواله اینجا چندوقته با این روشی که اینجا گذاشتید میتونیم بازیه رو رایگان دانلود کنیم و بازی کنیم یعنی؟؟؟؟؟یعنی مثلا اط این تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread95313/ یازیا رو دانلود کنم بریزم توی دستگاه راحت میتونم بازی کنم بدون پرداخت هزینه بازیها؟؟؟
دوست عزیز برای نصب بازی ها روی کنسول، بازی باید خریداری شده باشه و روی اکانت شما ثبت شده باشه، از اون تاپیک که شما لینکش رو گذاشتون فقط Data بازی دانلود میشه و برای اجرای بازی حتما باید از Store بازی خریداری بشه.

Velo City

کاربر سایت
Jan 25, 2015
30
نمیشه با وای فای لپ تاپ به مودم وصل باشه. PS4 هم با وای فای وصل باشه و سیمی در کار نباشه؟
چرا میشه ولی پیشنهاد میکنم تا حد امکان با کابل وصل کنید.چون بدون کابل سرعت خیلی کم هست و برای انتقال بازی به صرفه نیست.بیش تر برای اپدیت خوبه.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام به همه
من اپدیت driveclub رو گرفتم
اما حالا که میخوام انتقالش بدم به دستگاه مشکل داره
وقتی که بازی میخواد اپدیت بشه از 7.150 gn شروع میکنه به دانلود و به 7.165 که میرسه دوباره میزنه preparing to download و دوباره میاره رو همن 7.150
بعدش وقتی که auto find رو میزنم پیدا نمیکنه فایل هارو رفتم نگاه کردم که تو بعضی از اعداد باهم فرق دارن مثلا توی psx زده :
A0119-V0101_0.pkg
اما اونی که من دانلود کردم اینحوریه :
A0118-V0100_0
حتی خودم فایل رو rename کردم اما بازم نشد که نشد

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
572
نام
Yashar
سلام به همه
من اپدیت driveclub رو گرفتم
اما حالا که میخوام انتقالش بدم به دستگاه مشکل داره
وقتی که بازی میخواد اپدیت بشه از 7.150 gn شروع میکنه به دانلود و به 7.165 که میرسه دوباره میزنه preparing to download و دوباره میاره رو همن 7.150
بعدش وقتی که auto find رو میزنم پیدا نمیکنه فایل هارو رفتم نگاه کردم که تو بعضی از اعداد باهم فرق دارن مثلا توی psx زده :
A0119-V0101_0.pkg
اما اونی که من دانلود کردم اینحوریه :
A0118-V0100_0
حتی خودم فایل رو rename کردم اما بازم نشد که نشد
چون اپدیت جدید اومده:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر