دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

i2eza.plus

کاربر سایت
Feb 28, 2014
19
سلام.من ی اپدیت بازی دان کردم.الان میخوام انتقالش بدم ب کنسول.زمانی ک ایپی ازpsxمیگیرم و وارد میکنم،گزینه اولsuccessمیزنه ولی دومیfaildمیزنه
ی کابل لن وصل ب پیسی و یکی ب کنسول
میشه بگین دیگه چیکار کنم؟موندم بخدا

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
i2eza.plus@داش بدون کابل هم میشه وایرلس کانکت کرد
ب احتمال زیاد از انتی ویروس هست مشکلت باید دیس کانکت کنی ردیفه اگه خواستی بگو تا بگم چطور دیسش کنی

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,226
نام
Мojtaba
من با کابل لن راحت کار میکنم :d راحت میتونی استفاده کنی :d
بحث کابل لن به تنهایی نیست. مودم من وایرلس هست و یک کابل لن فقط بهش می خوره که می تونم به کامپیوتر یا PS4 وصل کنم و با اتصال وای فای به اونیکی دیگه متصل بشم. امتحان کردم ولی تو تست و اتصال کانکشن اینترنت ارور می ده. و اصلا وصل نمیشه ولی مثل اینکه بعضی دوستان با مودم وایرلس که متفاوت از وایمکس هست وصل شدن. حالا الان من نمی دونم میشه وصل شد یا نه؟

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
دوستان سرعت دانلود بازی ها از سرور سونی برای من خیلی پایینه با سرعت 14 15 کیلو بایت میگیره راه حلی نداره ؟؟

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
یه نفر نیست به ما بگه که چه جوری باید این مشکل پریپرنگ دانلود 50% رو حل کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
10 گیگ اپدیت درایو کلاب دانلود کردم وقتی میخوام منتقل کنم به پی اس هی میره رو پریپرنگ دانلود 50% هی میره روی اون نواری که نشون میده چه قدر دانلود شده مدام بین این 2 تا سوییچ میکنه!

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
دوستان من به یه مشکل عجیب برخوردم اونم اینکه من آپدیت جدید دستینی رو کامل ریختم از این روش (6.5 گیگ) ولی وقتی استارت بازی رو زدم بعد 10 15 ثانیه یهو به طور وحشتناکی کنسول خاموش شد و تا 1 مین روشن نمیشد و وقتی روشن شد cheking storage device در حالت safe mode اومد بالا.2بار هم باز امتحان کردم باز همین اتفاق افتاد.ولی وقتی دیتا بازی رو به کل پاک کردم از روی دستگاه و دوباره بازیو گذاشتم اوکی بود و ولی خوب بدون آپدیت.
برای کسی این حالت قبلا پیش اومده؟

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
با سلام خدمت دوستان
من این بازی رو دانلود کنم The Last Of Us Remastered - Region 2 - DLC Free Map
بعدش بدون پلاس و داشتن دانلود نیمه کاره اون رو کنسول میتونم بازی رو نصب کنم یا اینکه حتما باید پلاس داشته باشم و اول بتونم اونو دانلودکنم البته نیمه کاره بعدش؟
لطفا راهنمایی کنید
در ضمن من آپدیت یازی فیفا رو از طریق خود دسته شروع کردم و تونستم با برنامه

PSX DOWNLOAD HELPER
نصب کنم حالا موندم اینو چیکار کنم
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.ne...9e06a10605e608
در ضمن این خود بازیه یا فقط آپدیتشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یه نفر نیست به ما بگه که چه جوری باید این مشکل پریپرنگ دانلود 50% رو حل کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
10 گیگ اپدیت درایو کلاب دانلود کردم وقتی میخوام منتقل کنم به پی اس هی میره رو پریپرنگ دانلود 50% هی میره روی اون نواری که نشون میده چه قدر دانلود شده مدام بین این 2 تا سوییچ میکنه!

عزیز...بجز فایلایی که توی فروم هست یه فایل دیگه هم برنامه میده که آخرش DP.pk هست...اونم باید داشته باشی....توی همین فروم بگیردی یکی نکتشو گفته بود.

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام به همه دوستان من يك كابل لن دارم و از طريق روش واي فاي خواستم برم اما همون اول اين ارور رو ميده لطفا كمك كنيد.

image.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر