دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟فقط کابل رو به ps4. و مودم وصل کنم و بهد از نو تنظیم کنم ؟

شما PS4 رو با لن به مود وصل کن ، PC هم با کابل لن به مودم وصل کن

بعد توی تنظیمات PS4 قسمت انتخاب نوع روش وصل شدن به نت رو هم With Cable بزن و بقیه تنظیمات مثل آموزش هست

rasool.ps4

کاربر سایت
Jun 15, 2014
98
کمک

اقا خاهش میکنم ی نفر اموزش نصب بازی های دیجیتالی رو با لپتاپ یاده .بنده adsl ندارم ولی رایتل پرسرعت دارم با مودم سیم کارت خور .چطوزی میتونم بازی رو به وسیله psx از لپتاب به ps4 بریزم

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
اقا یکی کمک کنه موقع تست کانکشن هی feild میزنه

شما یه بار دیگه تست کن که IP که برنامه به شما میده دقیقا همون رو تو ستینگ Prox*y وارد کنی
یعنی اگه IP که برنامه بهت میده نوشته 192.168.1.5 تو هم تو ستینگ دقیقا همین رو بزنی ...

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
با سرعت دانلود ۲ mb با Pc دانلود کردم طبق آموزش هم پیش رفتم الان سرعت انتقال از PC به کنسول همون ۲ mb هست چه با کابل چه وایرلس !!!! یعنی طبیعیه برای ۴ Gig انتقال ۶ ساعت طول بکشه؟؟؟ یا قسمتی از کار میلنگه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
سلام دوستان خسته نباشین
اقا من جمعه ها تا 10 صبح حجم رایگان دارم میخواستم کل اپدیت و همه چیز درایو کلاب رو دانلود کنم از امشب تا فردا بعد خواستم ببینم که من الان دیسک بلزی رو ندارم فعلا الان یا فردا میخوام بخرم با توجه به این لینکی ک اینجا هست بازی رو باید ریجن یک بگیرم؟

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
968
با سلام
اقا من دو تا بازی به صورت پکیج کامل از دوستم گرفتم تمام کار هارو انجام دادم درسته حالا یه سوال حتما باید ps stor برم چون تمام پارت ها کامله چرا لینک انتقال برنامه نمی ده لطفا کمک کنید

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
سلام دوستان
من 99% مواقع وقتی برنامه را باز میکنم IP را میزنه چیزی که میدونم این نیست و با اون هم نمیشه وصل شد مثلا IP اصلی 192.168.1.4 است اما در برنامه هی 192.168.56.1 را نشون میده نمیدونم چیکار کنم مثل ادم همون IP 1.4 باشه ریستارت کردم مودم خاموش روشن کردم راهنمایی لطفا

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
من 99% مواقع وقتی برنامه را باز میکنم IP را میزنه چیزی که میدونم این نیست و با اون هم نمیشه وصل شد مثلا IP اصلی 192.168.1.4 است اما در برنامه هی 192.168.56.1 را نشون میده نمیدونم چیکار کنم مثل ادم همون IP 1.4 باشه ریستارت کردم مودم خاموش روشن کردم راهنمایی لطفا

این پست و این پست کمک نکرد بگو داداش

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
968
اقا کمک کنید من بازی بتل فیلد 4 کامل از دوستم گرفتم حالا میخام کپی کنم ولی نمیتونم لطفا کمک کنید

- - -ویرایش - - -

اقا کمک کنید من بازی بتل فیلد 4 کامل از دوستم گرفتم حالا میخام کپی کنم ولی نمیتونم لطفا کمک کنید

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
دوستان به یک مشکل اساسی برخوردم و ایونم اینه که الان من بازی Bloodborne رو از طریق برنامه PSX دانلود کردم ولی حالا که می خوام بازیرو به کنسول انتفال بدم، بازیرو که با کنسول میزنم استارت دانلود بشه و تو PSX لینک رو بگیره و منم فایل ام رو بهش نشون بدم تا انتقال شروع بشه، یک داستانی پیش اومده اونم اینه که الان وقتی میزنم استارت بشه، تو PSX نشون میده که پارت شماره 2 رو بجای 0 میخواد که منم چون میخوام کم کم بازیرو دانلود کنم و در همین حین هم وارد بازی بشم، این مشکل خیلی برام اعصاب خورد کن شده!!
اگر از دوستان کسی نحوه رفع این مشکل و بلد بود، ممنون میشم یه راهنمایی بکنه ! با تشکر !!

Knacky

کاربر سایت
Mar 2, 2015
40

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

شما اکانت رو هم از دوستتون گرفتید تا فقط فایل pkg رو بهتون داده؟

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام
دیروز بازی gta ریجن all رو خریدم
آپدیت 4.7 گیگابایتی رو با برنامه psx گرفتم.اما وقتی میخوام انتقالش بدم به ps4 تا 7-8 مگابایت میره بعد قطع میشه .دائما مینویسه preparing to download ... 50% بعد از اول شروع میکنه دانلود, دوباره تا 7-8 مگ میره ... چند بار اینجوری میشه بعد قطع میشه...
ممنون میشم اگه کسی کمکی کنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر