دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

• دانلود بازی ها

رای‌ها: 104 23.5%
  • خرید نسخه فیززیکی

رای‌ها: 339 76.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    443

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من میخوام بدونم فرق نسخه ی دانلود شده یا کپی با اصلی چیه ؟؟؟

اگر کسی درمورد این موضوع میدونه توضیح بده ... همچنین آیا تو اکس باکس هم فرق داره اصلی و کپی ؟؟؟ ( اگه کسی میدونه جواب بده ، مرسی )

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
حجم فضایی بازی ها یه طرف،قیمت های دیجیتالی فوق احمقانه سونی طرف دیگه. من به شخصه احساس می کنم اینایی که دانلود بازی ها رو زدن خواستن کلاس بزارنb-) (مگر این که شریکی بخرن)

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
حجم فضایی بازی ها یه طرف،قیمت های دیجیتالی فوق احمقانه سونی طرف دیگه. من به شخصه احساس می کنم اینایی که دانلود بازی ها رو زدن خواستن کلاس بزارنb-) (مگر این که شریکی بخرن)
قیمت دادن مگه؟ از کجا می تونم قیمت دیسک و دیجیتالی رو ببینم؟ میشه گفت نصف درمیاد دیجیتالی؟
دنگی بذاریم پول و دیجیتالی بخریم! مگه میشه هر کدوم با اکانتمون دانش کنیم بازی رو؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
فیزیکی هم مشکلای خودشو داره
مثلا من خودم ps3 ایم بعد این همه سال دراوردن و گزاشتن دیسک دیگه موتور درایو خراب شده
دیجیتالی هم مشکل فرمت و سختی دانلود و ...
به نظرم باید تو میانه باشیم

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
- - -ویرایش - - -

قیمت دادن مگه؟ از کجا می تونم قیمت دیسک و دیجیتالی رو ببینم؟ میشه گفت نصف درمیاد دیجیتالی؟
دنگی بذاریم پول و دیجیتالی بخریم! مگه میشه هر کدوم با اکانتمون دانش کنیم بازی رو؟

آره می تونی از خود استور ورژن کامپیوتر همه شونو ببینی.خیر بعضا گرونتر از فیزیکی هم می فروشن بازیا رو.
آره میشه ولی اگه فیزیکی بخری و بلافاصله بفروشی باز هم به صرفه تره.

با یه اکانت میشه رو دو تا دستگاه بازی کرد ؟

یا

یه بازی رو میشه رو 2 تا اکانت بازی کرد ؟

یک اکانت روی دو دستگاه فعال میشه و اکانتای ساخته شده تو دستگاه می تونن مادامی که اکانت خریدار رو دستگاه فعاله بازی کنند.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دیجیتالی دوست عزیز ولی فیزیکی هم مزیتهای خودش رو داره البته فیزیکی دست دوم هم ارزون درمیاد شاید اندازه قیمت دیجیتالی بشه خوبیش اینه میشه دیسک بازی رو فروخت

والا با این اینترنتایه ما و گرونیه ترافیک و سرعته پایین شاید گرونترم تموم بشه
تو فیزیکی هم میشه تعویض کرد هم فروخت هم بی دنگ و فنگ بازی کرد در ضمن ظرفیته هارد هم نا محدود نیست و نمیشه همه بازیهایه
دانلودی رو حفظ کرد و ....

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
والا با این اینترنتایه ما و گرونیه ترافیک و سرعته پایین شاید گرونترم تموم بشهتو فیزیکی هم میشه تعویض کرد هم فروخت هم بی دنگ و فنگ بازی کرد در ضمن ظرفیته هارد هم نا محدود نیست و نمیشه همه بازیهایهدانلودی رو حفظ کرد و ....
بله درسته دوست عزیز فقط یه سوال داشتم بازی رو نمیشه با پی سی دانلود کرد و انتقال داد به کنسول و با کنسول که دانلود میکنیم امکانش هست دانلود رو متوقف کرد و دوباره شروع کرد؟

mehransmart

کاربر سایت
Oct 10, 2010
10
اگه من آنلاین با اکانت خودم یه بازی رو بخرم میتونم یه کنسول ps4 دیگه مثلا دوستم همون بازی رو با اکانت خودم فری دانلود کنم(چون با اکانتم یه بار خریده ام)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر