دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

• دانلود بازی ها

رای‌ها: 104 23.5%
  • خرید نسخه فیززیکی

رای‌ها: 339 76.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    443

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من دوست دارم دانلود کنم ولی برای بازیهایی که بالای 10 گیگابایت حجم دارن واقعا غیرممکن هستش با این اینترنتی که من داریم(تازه توی یوزر های خونگی خیلی هم سرعتم بالاست)، اگر سرعت اینترنت مطلوب باشه آدم عقلش کمه بره دیسک بخره؟ هم ارزونتر در میاد هم دیگه هی موقع بازی نمیخواد دیسک در بیاری بگذاری...

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
یه سوال
در مورد دانلود بازیها کمی توضیح میدید
مثلا اگر بازی دموی مثلا کال او دیوتی رو دانلود کنیم حجمش چقدر هست و کلا چند مرحله توش هست و اینکه از لحاظ گرافیک و کیفیت مثل نسخه اصلی هست؟
و یا اینکه میشه مثلا بازیهای کم حجم و با کیفیتی دانلود کرد که از اونها استفاده کرد و برای کسانیکه مثلا مشکل مالی دارن کلا میشه از بازیهای کم حجم دانلودی استفاده کرد و اینکه حدودیت زمانی ندارن این بازیها؟
کلا میشه توضیح مختصری در مورد دانلود بازیها بدید
با تشکر

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
کلا دانلود که ارزون تره و بصرفه تر اما تو ایران همه چی برعکسه.واسه من یکی که دردسر داره.حجمم محدود.پول حجم اضافه گرون.سرعت شبانه کم.احتیاج به تعویض بازی و...
واسه این فیزیکی رو ترجیح میدم چون میتونی تعویض کنی
در ضمن فیزیکی حس نوستالژیکی داره.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
کلا دانلود که ارزون تره و بصرفه تر اما تو ایران همه چی برعکسه.واسه من یکی که دردسر داره.حجمم محدود.پول حجم اضافه گرون.سرعت شبانه کم.احتیاج به تعویض بازی و...
واسه این فیزیکی رو ترجیح میدم چون میتونی تعویض کنی
در ضمن فیزیکی حس نوستالژیکی داره.

اتفاقا با وجود دلالان و فروشنده های حرام خوری که تعدادشون کم هم نیست و بازی 30 دلاری رو 180 میخوان بکنن تو پاچه خریدار , همین نسخه دیجیتالی بهترین گزینه اس.
حس نوستالژِی رو هم باید گذاشت در کوزه ;)

»»» Im AhN «««

کاربر سایت
Apr 8, 2014
132
نام
امیرحسین
من خودم جدا از بحث اینترنت و ... طرفدار داشتن آرشیو هستم ... همچنین دانلود کردن برخی اوقات یک سری اضافات که در دیسک های فیزیکی هست رو نداره ...

اما جدا از Ps4 برای Ps Vita دانلود خوبه

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اقا یه سوال
میشه از یک اکانت شریکی روی چند تا PS4 استفاده کرد ؟ البته نه به صورت همزمان
مثلا من 1 بازی دیجیتالی بخرم توی اکانتم ، سه تا از دوستانم هم نفری 1 بازی برای این اکانت بخرن
بعد نوبتی از این اکانت استفاده کنیم ، آیا این کار شدنیه ؟ باعث بن شدن اکانت نمیشه ؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
چه گیرایی میدیدا ، اینو که خودمم میدونم
شما فرض کن یه اینترنت شونصد مگ دارم ، از نظر فنی شدنی هست یا نه ؟

آخرین ویرایش:

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
نسخه فیزیکی.
خیلی واضحه، نسخه فیزیکی رو می شه به راحتی تعویض کرد یا فروخت. موضوع تعویض یا فروش یک گیمــ دست دومــ اونقدر مهمه که سونی سر کنفرانس E3 داشت مایکروسافت رو به خاطرش ترول می کرد!

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
اصلا با این نتی که داریم مگه میشه بازی دانلود کرد یه اپدیت میگیری پدر جد ادم میاد جلو چشمش
نظر منم 100% نسخه فیزیکی هستش

Mr.Msvi

کاربر سایت
May 31, 2013
36
به نظرم برای بازی هایی که میخوای تا آخر عمرت نگهشون داری بهتره دیجیتالیشونو تهیه کنی.اینجوری به نظرم به لنز دستگاه هم کمتر فشار میاد.فقط خوراکش یه اینترنت نا محدوده.مخصوصا با این امکان ps4 که تو حالت استند بای هم دانلود میکنه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر