دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

• دانلود بازی ها

رای‌ها: 104 23.5%
  • خرید نسخه فیززیکی

رای‌ها: 339 76.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    443

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
دانلود
به شرطی که:
سرعت واقعیم باشه (نه مثل اورجین که سرعت ادمو میترکونه)
قابلیت پاوز و ریزوم داشته باشه
اگه اصلا امکان خرید تو ایران باشه

دلیل اینکه دانلود رو تر جیح میدم:
حوصله سفارش دادن و کلی مذاکره و غیره رو ندارم
زورم میاد پول تو جیب این دلال ها بره
بحث جیب ادم دیگه چیزیه که داری لذت این چیزا مفت نمی ارزن

البته گاهی اوقات دیگه ادم مجبور میشه فیزیکی بگیره

آخرین ویرایش:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
بستگی به بازیش داره...مثلا یه بازی مث فیفا رو که هر سال جدید ترش میاد رو قطعا فیزیکی میخرم...چون نسخه جدیدش بیاد اونوقت میمونه رو دستت...ولی بازیی که ارزش چند بار تموم کردن رو داشته باشه یا مولتیش قوی باشه رو دیجیتالی میخرم...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
در حال حاضر دانلودشون به صرفه تره چون با این وضع دلار کلی واسه فیزیکال پک آب میخوره
یه بازی 20 گیگی رو فوقش 5 روز طول بکشه دانلود کنی

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
دانلود مال زمانی ـه که سوار Pirate Ship شده باشیم. وقتی قراره پول داده بشه، پول میره به سمت یک شئ که موجودیت عینی و فیزیکی داشته باشه!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دانلود مال زمانی ـه که سوار Pirate Ship شده باشیم. وقتی قراره پول داده بشه، پول میره به سمت یک شئ که موجودیت عینی و فیزیکی داشته باشه!

دلیل قانع کننده ای نیست . الان کلی ملت رو استیم بازی خریدن و همشونم دانلود میکنن .
اینم درسته 500 گیگ اگه بخوای همه بازیهارو دانلود کنی کم بیاری اگه 1ترا بدن ردیف میشه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
دلیل قانع کننده ای نیست . الان کلی ملت رو استیم بازی خریدن و همشونم دانلود میکنن .
اینم درسته 500 گیگ اگه بخوای همه بازیهارو دانلود کنی کم بیاری اگه 1ترا بدن ردیف میشه

اتفاقاً مساله ی حجم و این طور مسائل مطرح نیست. الآن حجیم ترین بازی های سونی هم بیشتر حجم شون صرف کات سین میشه.
برای همین من انتظار ندارم، حجم بازی های نسل بعد به صورت عمومی، افزایش عجیب و غریبی داشته باشن.

مساله اینه که من دوست دارم وقتی پول میدم، یه شئ ملموس به دستم برسه. این فقط دیدگاه منه.

Dark0047

کاربر سایت
May 12, 2013
46
من فیزیکی رو مخرم ولی یه مکلی دارم نمیدونم از کجا باید بخرم.دوستانی مه اطلاع دارن ارز کجا میشه بازی اورجینال PS4 رو خرید راهنماییم کنن؟

MrMoein

کاربر سایت
Aug 18, 2011
52
نام
Moein
من دانلود میکنم ، واسه آرشیو کردنشونم کاورشونو میگیرم پک درست میکنم رو DvD 9 میزنم :D از پک اوریجینالم بیشتر بهم حال میده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اصلا نسخه دیجیتال ذره ای به صرفه نیست ... از هر لحاظ ..

100 درصد نسخه فیزیکی

- - -ویرایش - - -

من دانلود میکنم ، واسه آرشیو کردنشونم کاورشونو میگیرم پک درست میکنم رو DvD 9 میزنم :D از پک اوریجینالم بیشتر بهم حال میده

ببخشید شما بازی با 20-30 گیگ حجم رو چطور رو dvd9 میزنید ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

در حال حاضر دانلودشون به صرفه تره چون با این وضع دلار کلی واسه فیزیکال پک آب میخوره
یه بازی 20 گیگی رو فوقش 5 روز طول بکشه دانلود کنی

با چه اینترنتی اونوقت ... من کل ترافیکی که مخابرات برای دو ماه بهم میده 10 گیگه ...اونم 128 ...

تصورش هم خنده داره

YHostAGE-ErfaN

کاربر سایت
May 21, 2013
4
نام
عرفان
نسخه دیجیتال به 2 دلیل:
1.حداقل 50 تا 100 تومان ارزون تر از فیزیکیه
2.بازی رو اکانتت میمونه و حتی اگه deletesh کنی از رو ps4 باز میتونی DL کنی .اما نسخه فیزیکی بعد فروشش فقط خاطره میزاره برات

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
قطعا فیزیکی .فقط هم اولین بازیمو پلمپ میخرم.
بعدش صب میکنم و بازی دسته دو به قیمت مناسب پیدا میکنم.
دانلود هم کلا اعصاب خوردیه داره هر دقعه باید نگاه کنی چقدش رفته چقدش مونده ادم مشکل اعصابو و روان میگیره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر