دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

• دانلود بازی ها

رای‌ها: 104 23.5%
  • خرید نسخه فیززیکی

رای‌ها: 339 76.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    443

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
فقط نسخه فیزیکـی :bighug:
لذتی که در آرشیو کردن هست در نسخه دیجیتالـی نیست :d
البته نه هر بازی ای ! فقط عناوینی که با سلیقه آدـم سازگار باشه :yes:

آخرین ویرایش:

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
به دلیل سرعت نت در ایران من هم نسخه ی فیزیکی رو ترجیح میدم.
فکر کن بخوای با این سرعت بشینی یه بازی 50 گیگی رو دانلود کنی..... یه یک ماهی طول میکشه. :d فکر کنم پول برقش هم از نسخه ی فیزیکی بیشتر شه.:))
ولی نسخه ی فیزیکی رو میشه بعدا فروخت یا چند نفر به طور مشترک استفاده میکنن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من اگر بهترین نت دنیا رو هم داشته باشم بازم مدیا فیزیکی رو ترجیح میده.

1) فضای HDD رو ذخیره میکنم برای DLC و Arcade و Free Game های PS Plus.
2) از آرشیو کردن و داشتن Library of Games لذت میبرم.
3) صاحب اول اخر گیمی که خریدم نیستم درصورتی که به در دلیلی ارزش نگهداشتن نداشت از شرش خلاص میشم.

پ.ن. خرید دیجیتالی خیـــــــلی به نفعه ناشر هست چون مستقیم از خودش خرید میکنیم و هیچ هزینه بابت پک کردن و شیب براش نداره و از همه مهمتر اینکه از retailer رد نمیشه و همین کلی سود داره براش. اگر بازی 59.99$ رو بصورت دیجیتالی 39.99$ بفروشن، اون وقت ارزش داره بازیها رو دیجیتالی بخریم :D.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دلار که داره میاد پایین منم دیگه وقت اینو ندارم خیلی بازی کنم! یعنی فوقش ماهی 2 بازی بخرم که اگه دلار 1000 بشه میشه هر بازی 60!
که خوب میشه فیزیکی گرفت اما اگه قیمت نیاد پایین دیجیتالی بهتره!

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
شما فکر میکننین بازی اورجینال بیاد توی ایران همون 60 دلاره؟فذض کن دلار 3 تومن باشه میشه180تومن ایا واقعا توی ایران 180 میدن؟والا من بازی قیمت کردم 240 مال پلی 3 حالا حساب کن پلی4 بیاد این دیگه شاهکاره 500 نرسه کلامون رو باید بندازیم بالا

من که قصد دارم بازی ها رو از اون ور تهیع کنم اصلا توی ایران ارزش نداره میخوره 180 میخواد بفروشه هوه هوه پلی4 هم بیاد مطمعنم 399 که میشه 1200

تا 2تومن هم میره به خاطر بازار سیاهی که داریم

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
شما فکر میکننین بازی اورجینال بیاد توی ایران همون 60 دلاره؟فذض کن دلار 3 تومن باشه میشه180تومن ایا واقعا توی ایران 180 میدن؟والا من بازی قیمت کردم 240 مال پلی 3 حالا حساب کن پلی4 بیاد این دیگه شاهکاره 500 نرسه کلامون رو باید بندازیم بالا

من که قصد دارم بازی ها رو از اون ور تهیع کنم اصلا توی ایران ارزش نداره میخوره 180 میخواد بفروشه هوه هوه پلی4 هم بیاد مطمعنم 399 که میشه 1200

تا 2تومن هم میره به خاطر بازار سیاهی که داریم
داداش وقتی قیمت بازی ps3وps4فرق نداره چه طوری اینهمه افزایش قیمت؟

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
سلام

اگه قیمت منصفانه جهانی 60 تومان باشه قطعاً میخرم و با کسی هم که کپی بازی میکنه شدیداً مخالفم .

اما متاسفانه با وضعیت بازار ایران 100% بازی بصورت کپی به صرفه است . اصلاً ما نباید ایران در مورد اورجینال بودن بحث کنیم چون کلاً حق کپی رایت اینجا اجرا نمیشه .

بنده PS3 دارم اوایل اورجینال میزدم اما الان کپی کردم هزینه ام کلی اومده پائین . حالا بزارید PS4 بخریم بعداً‌ در مورد هک و کپی اورجینال بحث میکنیم ...

باتشکر

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
عجب سوالی ! آدم چند سال منتظر یه بازی باشه ! بعد پکش رو نحره ! هی بهش نگاه کنه ! یواش یواش پلمپش رو باز کنه ! بوش کنه ! بعد دیسکش رو نگاه کنه و دفترچه رو مو به مو نگاه کنه ! پشت پکش رو ببینه ! ببینه ریجنش چنده ! چی نوشته ! و لحظه بزرگ لحظه ای که دیسک رو هول میدی میره تو دستگاه :D
اگه دانلودش کنم احساس می کنم رباتیم که احساسی درونم وجود نداره !! :D

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
لذتی که نسخه فیزیکی داره قابل مقایسه نیست با نسخه دیجیتالی
اما با نسخه دیجیتالی دیگه لازم نیست پول دلال های مختلف علاوه بر پول بازی پرداخت کرد.
اگه وضعیت اینترنت خوب باشه،نسخه دیجیتالی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر