داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

• Thread starter Thread starter Boss
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
داستان MGS1 اضافه شد ( عکسها به رودی.. )
از اونجایی که بین MGS3 ( از لحاظ زمانی ) و MGS1 فاصله زیادی هست و اتفاقات مهم و زیادی در این برهه ی زمانی افتاده ( ماموریت های بیگ باس، و رودرویی سالید اسنیک و بیگ باس در 2 بازی متال گیر 1و2 ) این قسمتها هم به مرور زمان به پست اول اضافه خواهند شد.

ببخشيد بهتر نبود در مورد metal gear solid sons of liberty صحبت مي

دوست عزیز شما اگه اول متن پست اول بنده رو می خوندی
متوجه میشی که داستان به ترتیب "زمان" کذاشته میشه یعنی به این صورت :

MGS3
MGS PW
MGS1
MGS2
MGS4

و این یعنی داستان بعدی در مورد نسخه دوم بازی هست که شما منتظرشی!

داستان داستان بالا که PW هست هنوز کامل نیست و به زودی کامل خواهد شد. به زودی عکس های کاراکترهای بازی اضافه خواهد شد. اگر اشتباه یا مطلبی که باعث کامل شدن مطلب بالا میشه رو می دونید حتما بگید تا بهش اضافه کنم.
در مورد paz که جاسوس سه جانبه بود و همچنین MOTHER BASE و Outer Heaven به زودی به داستان اضافه میشه به زودی + چیکو + گروه فاکس FOX و ارتش بی مرز​

پسر کارت عالیه فقط کاشکی اول این PW تموم میشد بعدش میرفتی سراغ MGS1 ... ولی بازم مرسی تا همین جاش هم زحمت کشیدی. اگه هم زیاد وقت نداری همون PW خلاصش رو توضیح میدادی بعدش قسمت Mother Base و... رو حذف میکردی. اینطوری فکر کنم خیلی بهتر بود.

داستان 4 رو بزار برادر:|

نوبتی هم باشه نوبت متال گیر 2 هستش بعد از اون متال گیر سالید 4 .

اگه هم زیاد وقت نداری همون PW خلاصش رو توضیح میدادی بعدش قسمت Mother Base و... رو حذف میکردی. اینطوری فکر کنم خیلی بهتر بود

PW که داستانش کامل هست
اون قسمت Mother Base هم که هنوز نذاشتم.

آخرین ویرایش:
نوبتی هم باشه نوبت متال گیر 2 هستش بعد از اون متال گیر سالید 4 .

PW که داستانش کامل هست
اون قسمت Mother Base هم که هنوز نذاشتم.
من چون PW رو هنوز تا آخر هم نخوندم ولی انتها پست اول نوشته بودی:
داستان داستان بالا که PW هست هنوز کامل نیست و به زودی کامل خواهد شد.
واسه همین فکر کردم ناقصه و هنوز کاملش نکردی ! :دی

داستان 4 رو بزار برادر:|
امید راست میگه! نوبتِ نسخه دوم هست. چرا که هر جور بخوای حساب کنی نسخه چهارم باید آخر بیاد. حالا غیر از جدید تر بودنش خود داستان بازی هم بعد از نسخه دوم اتفاق میوفته.

در همین حین سر و کله آسلات پیداش میشه ! { حرومزاده } آسلات اسنیک رو به مبارزه دعوت می کنه آسلات مثل همیشه از همون تفنگهای قدیمی خودش رو از بیرون می کشه و به اسنیک پشت سر هم شلیک می کنه و میگه :

سلام
اقا مرسی دوران خوشی رو یاد اور میشی ولی من به این نکته ازت ایراد میگیرم. که قرمز کردم

شما به فرزند سارو و Boss میگی حرومزاده..؟ :| تقاضا دارم ویرایش کنی حتی اگر به شوخی گفته باشی که میدونم شوخی گفتی.
مرسی

سلام
اقا مرسی دوران خوشی رو یاد اور میشی ولی من به این نکته ازت ایراد میگیرم. که قرمز کردم

شما به فرزند سارو و Boss میگی حرومزاده..؟ :| تقاضا دارم ویرایش کنی حتی اگر به شوخی گفته باشی که میدونم شوخی گفتی.
مرسی

اون بخاطر کارهایی که توو MGS1 و MGS2 و MGS4 با سالید اسنیک کرده:d
و یه جورایی بخاطر اون کاراس !
ربطی به اون قضیه ای که شما فکر می کنی نیست.

ویرایش شد.

واسه همین فکر کردم ناقصه و هنوز کاملش نکردی ! :biggrin1:

درسته، کامله کامل نیست ولی اون قسمتی که نیست لطمه خاصی به کل داستان نمی زنه

اون بخاطر کارهایی که توو MGS1 و MGS2 و MGS4 با سالید اسنیک کرده:d
و یه جورایی بخاطر اون کاراس !
ربطی به اون قضیه ای که شما فکر می کنی نیست.

ویرایش شد.

بله درسته درک کردم :دی

هدفی که اسلات داشت ادامه راهی بود که در ذهن بیگ باس و خود سالات بوده
سوال هایی که چرا بیگ باس در قسمت سوم جان اسلات رو نجات میده و چرا در فرصت هایی که داشت نکشدتش همیشه در ذهنها میمونه
و صحبت هایی که میان اسنیک و اسلات در اخر متال 4 میشه یک جورایی قضیه ادم بد و خوب بینشون فاصله میندازه
چون نیت و هدف خود اسلات هم همون چیزی بود که بیگ باس در ذهنش داشت

بله درسته درک کردم :دی

هدفی که اسلات داشت ادامه راهی بود که در ذهن بیگ باس و خود سالات بوده
سوال هایی که چرا بیگ باس در قسمت سوم جان اسلات رو نجات میده و چرا در فرصت هایی که داشت نکشدتش همیشه در ذهنها میمونه
و صحبت هایی که میان اسنیک و اسلات در اخر متال 4 میشه یک جورایی قضیه ادم بد و خوب بینشون فاصله میندازه
چون نیت و هدف خود اسلات هم همون چیزی بود که بیگ باس در ذهنش داشت

نیت و هدف آسلات در ذات درست بوده اما مشکل این بوده که تو این راه جون هیچ آدمی واسش مهم نبوده واسه همین به هیچ عنوان کارش درست نیست.
وگرنه سالیدوس و مهین پرست ها هم کلاً کار درستی می خواستن انجام بدن اما با بازیچه قرار دادن یه سری آدم و کشتن آدم های دیگه.

در مورد این که چرا بیگ باس آسلات رو نکشت چند دلیل داشت:

1.وقتی اِوا می خواست آسلات رو بکشه بیگ باس جلوی اون رو می گیره وقتی اوا دلیل ممانعت بیگ باس از کشتن آسلات رو می پرسه بیگ باس بیگه : " اون خیلی جوونه " و این نشون از بزرگی و دلسوزی می رسونه.
2.اگه بیگ باس آسلات رو نکشت بخاطر این بود که نمی دونسته قرار توو آینده چه کارهایی انجام بده و بیشتر به چشم یه جوونک به قولی بهش نگاه می کرد

نیت و هدف آسلات در ذات درست بوده اما مشکل این بوده که تو این راه جون هیچ آدمی واسش مهم نبوده واسه همین به هیچ عنوان کارش درست نیست.
وگرنه سالیدوس و مهین پرست ها هم کلاً کار درستی می خواستن انجام بدن اما با بازیچه قرار دادن یه سری آدم و کشتن آدم های دیگه.

در مورد این که چرا بیگ باس آسلات رو نکشت چند دلیل داشت:

1.وقتی اِوا می خواست آسلات رو بکشه بیگ باس جلوی اون رو می گیره وقتی اوا دلیل ممانعت بیگ باس از کشتن آسلات رو می پرسه بیگ باس بیگه : " اون خیلی جوونه " و این نشون از بزرگی و دلسوزی می رسونه.
2.اگه بیگ باس آسلات رو نکشت بخاطر این بود که نمی دونسته قرار توو آینده چه کارهایی انجام بده و بیشتر به چشم یه جوونک به قولی بهش نگاه می کرد

دقیقا چیزی که خود بیگ باس هم بعد از متال 3 ، وقتی فهمید بازیچه شده این سیاست هارو رها کرد و رفت که رفت.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or