داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

• Thread starter Thread starter Boss
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
" ویکی متال گیر " به پست اول اضافه شد
هر بازی واژگان و لغات های مخصوص به خودش رو داره.
ویکی متال گیر لغات نامه ای از واژه های بخصوص سری متال گیر هست که توضیح مختصری از اون واژه کمک به درک بیشتری از داستان و سردرگم نشدن از دیدین این واژه ها است.
مطمئنن این قسمت برای کامل شدن به کمک شما دوستان هم نیاز داره

بسیار عالی:d
ولی بهتره دوتا نکته رو بگم:
1_The Philosopher ها در واقع خود اون گروه بودن!اون مال و ثروت باقی مونده ازشون The Philosopher's legacy بود!
2_اون شگوهاد متال گیر نبود!متال گیرها تانک های دوپایین که گرنین طراحیشون کرده!ولی طرح Sokolov متال گیر نبود:d!

یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟
تا حالا چنتا mgs اومده ؟؟؟؟؟؟؟
از اول اول؟
ممنون

6 MGS + نسخه جدید، MGS: Ground Zeroes که قرار بیاد ( زمانش مشخص نیست )
2 MG

بسیار عالی:d
ولی بهتره دوتا نکته رو بگم:
1_The Philosopher ها در واقع خود اون گروه بودن!اون مال و ثروت باقی مونده ازشون The Philosopher's legacy بود!
2_اون شگوهاد متال گیر نبود!متال گیرها تانک های دوپایین که گرنین طراحیشون کرده!ولی طرح Sokolov متال گیر نبود:d!

تصحیح میشه درسته
اگه کمکی برای کامل شدن این قسمت داری بنده مشتاقم:d

داستان mgs1 رو خیلی‌ خوب رسونده بودید ولی‌ چیزی در مورد vulcan raven ننوشته بودید
داستان pazچی‌ شد؟
اگر داستان metal gear و metal gear2 solid snake رو می‌نوشتید متن کاملی میشد
واقعا عالی‌

داستان mgs1 رو خیلی‌ خوب رسونده بودید ولی‌ چیزی در مورد vulcan raven ننوشته بودید
داستان pazچی‌ شد؟
اگر داستان metal gear و metal gear2 solid snake رو می‌نوشتید متن کاملی میشد
واقعا عالی‌

در مورد Vulcan، درسته چیزی ازش نوشته نشده چون تمام این نسخه هایی که نوشته شدند منظور و خط اصلی داستان رو رسوندند و هنوز جا داره تا کامل بشن
MGS , MGS2 هم به اضافه میشن اما این کار کمی زمان می بره اول باید تا نسخه MGS4 نوشته بشه بعد نوبت پرکردن و تصحیح کردن داستان ها می رسه که کمی زمان می بره چون کار واقعا وقت گیریه

O|d Snake از مقاله خوبت ممنونم . اما باید به این نکته اشاره کنم که مقاله شما اصلا کامل نیست . نکات داستانی خیلی بیشتر از این چیزی هست که شما گرد آوری کردی .

من میتونم کمکت کنم داستانی به مراتب کامل تر و غنی تر رو بنویسی . البته اگه بخوای از نظر ویرایشی به کل مطلب رو تغییر بدی . چون به شدت نیاز به ویرایش و صفحه بندی مناسب داره .

ممنون.......
خوب بود...زحمت کشیده بودید...
طنز کمی در بازی وجود داره که شما هم در رسوندن اون توی متن تلاش قابل تقدیری کرده بودید...
ولی خب کامل نبود ...
البته این رو من ضعف نمی دونم چون نوشتن داستان متال گیر اون هم به صورت کامل شاید غیر ممکن باشه...
چون یک سری از چیزا در دل خود بازی بودن ( قابل بیان نیستن)
اینکه با اسنیک و مریل شوخی کرده بودی جالب بود...!

ممنون از استارتر عزیز بخاطر نقد خوبش هرچند که من همش رو نخوندم چون تاحالا یک شماره ش رو هم نرفتم (خواستم اسپویل نشه)
اما تابحال شده یک تریلر یا کلیپ فن میدی که بصورت هنرمندانه ای هم مونتاژ شده شما رو جذب یک بازی کنه؟ یا نظرتون رو درباره ی اون عنوان عوض کنه؟ خب این اتفاق برای من افتاد. کلا با این سبک حال نمیکردم ولی خب امروز بلاخره نظرم برگشت. کلیپ زیر رو از سایت آپارات ببنید، البته شاید برای برخی دوستان تکراری باشه. در مورد اون رویارویی تلخ و معروف بین باس و بیگ باس هستش که بشکل هنرمندانه ای توسط یکی از فنهای همین سری مونتاژ شده.
[video=aparat;S8jKE]http://www.aparat.com/v/S8jKE[/video]

http://host10.aparat.com//public/us...12/2464836450f23e5f1a73805dc6e2f7b8335457.mp4
خب بنظر من که هیچوقت دیر نیست هنوزم میشه ازش لذت برد... استارتر عزیز اگه دیدید ویدئوش جالبه زحمتشو بکشید توی پست اول درج کنیدش.

آخرین ویرایش:
O|d Snake از مقاله خوبت ممنونم . اما باید به این نکته اشاره کنم که مقاله شما اصلا کامل نیست . نکات داستانی خیلی بیشتر از این چیزی هست که شما گرد آوری کردی .

من میتونم کمکت کنم داستانی به مراتب کامل تر و غنی تر رو بنویسی . البته اگه بخوای از نظر ویرایشی به کل مطلب رو تغییر بدی . چون به شدت نیاز به ویرایش و صفحه بندی مناسب داره .

حتماً، من اتفاقاً میگشتم دنبال کسی که بتونه تو طبقه بندی و چیدمانش کمکم کنه. از نظر داستان هم همونطوری که می دونی داستان متال گیر خیلی غنی و من هم وقت کافی برای چیدمان و نوشتن داستان به صورت کلی اش رو نداشتم چون واقعا وقتم کافی ندارم. هر کمکی که داری ممنون میشم کمک کنی. فقط خواستم طوری بنویسم که دوستانی که دوست دارن داستان رو به صورت کلی بدونن از اون استفاده کنن و گرنه نوشتن داستانش واقعاً وقت گیره، البته من چون این کارو با عشق انجام میدم اصلا واسم خستگی نداره..

ممنون.......
خوب بود...زحمت کشیده بودید...
طنز کمی در بازی وجود داره که شما هم در رسوندن اون توی متن تلاش قابل تقدیری کرده بودید...
ولی خب کامل نبود ...
البته این رو من ضعف نمی دونم چون نوشتن داستان متال گیر اون هم به صورت کامل شاید غیر ممکن باشه...
چون یک سری از چیزا در دل خود بازی بودن ( قابل بیان نیستن)
اینکه با اسنیک و مریل شوخی کرده بودی جالب بود...!

مرسی، البته اون دیالوگهایی که رد و بدل شده بود دیالوگهای رسمی خود ِ بازی بوده.

داداش دمت گرم خیلی خوب بود.فقط اگه میشه داستان متال گیر 2 رو هم اضافه کن

به زودی اضافه میشه..

خب بنظر من که هیچوقت دیر نیست هنوزم میشه ازش لذت برد... استارتر عزیز اگه دیدید ویدئوش جالبه زحمتشو بکشید توی پست اول درج کنیدش.

هنوز موفق به دیدنش نشدم. اگه دیدم کمکی به درک بیشتر داستان می کنه حتما اضافه می کنم.

اما اسنیک دقیقا کلون کاملی از پدرش شد و سالیدوس هم چیزی ما بین این دو ( از لحاظ ژنی )

من فقط نقد رو خوندم و پاسخ ها رو نخوندم و جسارتا خواستم بگم : تو MGS4 تو ACT 3 وقتی داره با Big mama صحبت میکنه اون اشاره میکنه که SOLIDUS کاملترین کپی از Big Boss بوده و بیشتر از همه شبیه پدرش بوده ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or