داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

• Thread starter Thread starter Boss
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
atlas
دوست عزیز
پرم ریخت!پس نکنه eva ترتیب بیگ باس رو تو غار داده؟:d
عرضم به خدمتت رایکوف موچول ولگین بود از این شوخی‌ دستی‌‌ها با هم زیاد داشتن، در ضمن یه نگاه به قیافه‌ها بنداز داد میزنه کی‌ چی‌ کارست

atlas
دوست عزیز
پرم ریخت!پس نکنه eva ترتیب بیگ باس رو تو غار داده؟:d
عرضم به خدمتت رایکوف موچول ولگین بود از این شوخی‌ دستی‌‌ها با هم زیاد داشتن، در ضمن یه نگاه به قیافه‌ها بنداز داد میزنه کی‌ چی‌ کارست

اقا این صحبت ها یعنی چی اخه :دی
مگه میشه EVA ترتیب کسی رو بده، مونثی مذکری گفتن به خدا :دی
موضوع خیلی سادست. تو اون صحنه ولگین به این خاطر دست به نقطه حساس بیگ باس که تغییر شکل داده بود میندازه چون رایکوف خواجه بود و با این کارش می خواست مطمئن بشه که اگه نکته حضور نداره پس رایکوفه و اگه هست پس جعلیه و این شخص بیگ باسه

یعنی تو کل این 16 سال زندگیم متال گیر تنها بازی بود که هیچی از داستانش نفهمیدم اینقدر تو داستانش اسنیک هست ادم قاطی میکونه چند ماه پیش داشتم متال گیر 1 بازی میکردم این سالید اسنیک که بیگ باس باهاش صحبت میکرد من با خودم میگفتم این اسنیک (فکر میکردم همون بیگ باسه) چطوری داره با خودش حرف میزنه اصلا کل بازی من داشتم به این قضیه فکر میکردم تا الان که فهمیدم بیگ باس سه تا پسر داره ولی بازم 80 درصد بازی رو نفمیدم ولی بازم افرین به خاطر این مطالبی که نوشتی =d>:-bd خوب من الان برم یه 6 7 بار دیگه داستانو بخونم ببینم بالاخره میتونم داستان این بازی رو بفهمم

یعنی تو کل این 16 سال زندگیم متال گیر تنها بازی بود که هیچی از داستانش نفهمیدم اینقدر تو داستانش اسنیک هست ادم قاطی میکونه چند ماه پیش داشتم متال گیر 1 بازی میکردم این سالید اسنیک که بیگ باس باهاش صحبت میکرد من با خودم میگفتم این اسنیک (فکر میکردم همون بیگ باسه) چطوری داره با خودش حرف میزنه اصلا کل بازی من داشتم به این قضیه فکر میکردم تا الان که فهمیدم بیگ باس سه تا پسر داره ولی بازم 80 درصد بازی رو نفمیدم ولی بازم افرین به خاطر این مطالبی که نوشتی =d>:-bd خوب من الان برم یه 6 7 بار دیگه داستانو بخونم ببینم بالاخره میتونم داستان این بازی رو بفهمم

از اینجا بخونید:

بازی‌سنتر | مقاله‌ها | داستان کامل سری متال گیر

خیلی خیلی عالیه این مقاله
میگم نمیشه اینو بصورت یه فایل pdf دربیارید ؟؟با اسم خودتون هم منتشر کنیدش
اینجا بعضیا اومدن هی پست دادن و لابلاش شما پاسخ دادین که بعضیاش به داستان ربط داره اگه اینا بصورت جامع بشه خیلی خوبه
اگه اینا از هم تفکیک بشن خیلی بهتره

خیلی خیلی عالیه این مقاله
اینجا بعضیا اومدن هی پست دادن و لابلاش شما پاسخ دادین که بعضیاش به داستان ربط داره اگه اینا بصورت جامع بشه خیلی خوبه
اگه اینا از هم تفکیک بشن خیلی بهتره
بله pdf خیلی بهتره اگه اینکارو بکنید؟؟؟

بله pdf خیلی بهتره اگه اینکارو بکنید؟؟؟

تو فکرش هستم، احتمالاً عیدی من به فن های متال گیر یه PDF در حد از "داستان متال گیر سالید" باشه :).

توی متالگیر سالید 1 وقتی اسلات داره اسنیک رو شکنجه میکنه چجوری باید مقاومت کنیم؟ من هر چقدر هم سریع
دکمه رو میزنم باز هم نمیشه
باو اونکه خوبه:dاون شکنجه توی PW سرویس کرد مارو لامصب:d

بهترین کار اینه که اصن به مانیتور نگاه نکنی و فقط به دکمه زنی ادامه بدی!اینجور حواست اصن پرت نمیشه!

بهترین کار اینه که اصن به مانیتور نگاه نکنی و فقط به دکمه زنی ادامه بدی!اینجور حواست اصن پرت نمیشه!

موافقم کلا PW بازی سختی بود مخصوصا باس فایتهاش (Peace Walker Battle round2)

اونجا دستتو نباید زیاد فاصله بدی از دکمه. در حد 1-2 میلی متر بیار بالا دستتو دوباره فشار بده. من قسمت سومشو اینطوری رد کردم به طوری که نصفه هم نشد جون اسنیک:دی کاتسین ها رو هم اصلا نباید اسکیپ کنی:دی کلا راحته اگه قلقش دستت بیاد:دی

یه نکته ای رو من متوجه نشدم.بیگ باس میدونسته باس در واقع مامور مخفی بوده و مجبور شد اون کارارو انجام بده تا اعتماد ولگینو بدست بیاره.پس چرا توی Peace Walker به استرنجلاو میگه که باس به کشورش خیانت کرد؟:-/

و اگه یه توضیحی در مورد اولین کمای بیگ باس بدید ممنون میشم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or