داستان و جزییات کامل سری Half Life و Portal

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,741
نام
مراد حلیمی
با سلام خدمت دوستان عرض شود که فایل PDF تاپیک تعداد 200 دانلود رو رد کرد که خیلی عالیه و ممنون بابت لطف دوستان...انشالله که 300 تایی شیم(اگه شماره جدید بازی رو نمایی شه یحتمل با سرعت زیادی دانلود میره بالا:d):

e707vq72putvy2jm6hmz.png

.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,741
نام
مراد حلیمی
ممنون خیلی عالی بود.یعنی امکانش هست که شل با گوردون یک جوری به هم برخورد کنن؟(از لحاظ زمانی میشه دیگه؟)
خواهش میکنم
طبق جدول زمانی بازی که نوشته شده و هست تو مطالب امکانش هست فقط مساله نوع مواجه هست
چون الان شل از اپرچر خارج شده و سلاح و دیگر وسایل دستش نیس ولی برعکس گوردون در اوج

کلا ادامه داستان این دو خودش یه مجهول بزرگ :)

.

Morteza SAd

کاربر سایت
Aug 28, 2015
3
نام
مرتضی
سلام
داداش خیلی سخته تو اوپوزینگ فورس باید بری پایین پیش هیولا که دو تا ورودی داره باید تو هر دوتای اونا بری و یک سری دکمه رو فعال کنی بعد یه تیکه بغل هیولا اگه دقت کرده باشی سبز رنگه با اون سلاح قرمزه طناب بزن برو اونجا یه دکمه هست اونو بزن برگرد جای قبلیت همون جایی که یه دکمه روبه روته که میزدیش کارنمیکرد اگه همه این کارایی که گفتم انجام داده باشی دکمه رو بزنی هیولا رو میکشه و یه پل از اونطرف میاد سمتت ومیتونی از اونجا بری امیدوارم موفق بشی!

Morteza SAd

کاربر سایت
Aug 28, 2015
3
نام
مرتضی
سلام دوباره به هالف لایف بازان
یه خبر خوش دارم اینه که half life2 opposing force 2 demo به صورت نمایشی تولید شده ومن فقط دو سایت خارجی برای دانلودش پیدا کردم البته خودم دانلودش نکردم ولی کلیپش تو یوتیوب هست میتونید برید ببینید به خدا راسته

- - -ویرایش - - -

http://www.hlportal.de/?site=files&do=showfiles&cat_id=742

اینم یه سایت واسه دانلودش

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,741
نام
مراد حلیمی
سلام
این پروژه بازسازی black mesa چیه؟ فقط داستان 1 یا بیشتره؟ اصلا کدوم نسخه است؟
بلک مسا که برگرفته از اسم شرکتی که اتفاقات شماره ۱ درش می افته هست ریمیک نسخه اول توسط طرفدارا هست
طرفدارا خودشون نشستن شماره ۱ رو ریمیک کردن و برای فروش گذاشتن تو استیم......البته تا چند وقت پیش هنوز کامل نبود حالا نمیدونم در چه حدیه

.

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
بلک مسا که برگرفته از اسم شرکتی که اتفاقات شماره ۱ درش می افته هست ریمیک نسخه اول توسط طرفدارا هست
طرفدارا خودشون نشستن شماره ۱ رو ریمیک کردن و برای فروش گذاشتن تو استیم......البته تا چند وقت پیش هنوز کامل نبود حالا نمیدونم در چه حدیه

.
والا من دیروز با این نسخه بازی رو تموم کردم. فوق العاده بود.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,741
نام
مراد حلیمی
یعنی احسنت بر شما - درود و دعای خیر گوردون بر شما .

عزیزی - عزیز - احسنت بر شما دوست من - احسنت بر شما
خیلی ممنون دوست عزیز:d
راستی اگر علاقه مند هستید حتما نسخه PDF رو دانلود کنید که ۶۰ صفحه رو داشته باشین چون رو فروم دیر لود میشه

موفق باشین

.

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
خیلی ممنون دوست عزیز:d
راستی اگر علاقه مند هستید حتما نسخه PDF رو دانلود کنید که ۶۰ صفحه رو داشته باشین چون رو فروم دیر لود میشه
موفق باشین
.

حتما - حتما دوست من - کار بسیار جاودانه و ارزشمندی شما انجام دادی - این بازی به حدی زیباست که تمام زیبا ترین خاطراتم از این بازی هست . با اختلاف بهترین بازی زندگی من هست .

من نمیدونم شما چند سالتون هست و کی با این شاهکار روبه رو شدید . خاطرم هست حدود 15-16 سال پیش که بنده 10 سال داشتم که این شاهکار و سفر گوردون با اون منوریل به دورن بلک مسا من رو از عظمت بازی متحیر کرده بود . فکر میکنم عمر نسخه 1 بازی از عمر خیلی از کاربرای اینجا بیشتره

کلا بعد از این بازی بود که نگاه بازی ساز ها به بازی های کامپیوتری تغییر کرد . بازی های قبل از هالف لایف و بعد ازی اون شاهد قضیه هستن .

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
واقعا دیگه داره به تاریخ میپیونده:( نمیدونم valve چقدر دیگه میخواد مارو‌ منتظر شاهکارش بزاره، هردوشماره تموم‌نشدنی و غیر قابل وصفن. واقعا خییلیی جای این عنوان خالیه در بین عناوین پرسر و صدای امروزی. امیدوارم بالاخره یه خبری ازش بشه بعد از ۱۱ ۱۲ سال...

• Like
Reactions: Natural Killer

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,741
نام
مراد حلیمی
حتما - حتما دوست من - کار بسیار جاودانه و ارزشمندی شما انجام دادی - این بازی به حدی زیباست که تمام زیبا ترین خاطراتم از این بازی هست . با اختلاف بهترین بازی زندگی من هست .

من نمیدونم شما چند سالتون هست و کی با این شاهکار روبه رو شدید . خاطرم هست حدود 15-16 سال پیش که بنده 10 سال داشتم که این شاهکار و سفر گوردون با اون منوریل به دورن بلک مسا من رو از عظمت بازی متحیر کرده بود . فکر میکنم عمر نسخه 1 بازی از عمر خیلی از کاربرای اینجا بیشتره

کلا بعد از این بازی بود که نگاه بازی ساز ها به بازی های کامپیوتری تغییر کرد . بازی های قبل از هالف لایف و بعد ازی اون شاهد قضیه هستن .

با این تعریفی که شما کردین فک کنم هم هم سنیم و هم تو یه بازه زمانی با این بازی آشنا شدیم.......:dممنون از لطفت.....به نظر استقبال هم خوب بوده چون تو اکانت مدیا فایرم بیش از ۶۰۰ بار دانلود داشتیم;)
اون OPENING بازی اون زمان عجیب و جلوتر از زمان خودش بود که من باز اول فکرکردم بازی مشکل داره و گوردون گیر کرده تو منورریل:dهنوزم به نظر میتونه بهترین OPENING بازیها باشه

+

واقعا دیگه داره به تاریخ میپیونده:( نمیدونم valve چقدر دیگه میخواد مارو‌ منتظر شاهکارش بزاره، هردوشماره تموم‌نشدنی و غیر قابل وصفن. واقعا خییلیی جای این عنوان خالیه در بین عناوین پرسر و صدای امروزی. امیدوارم بالاخره یه خبری ازش بشه بعد از ۱۱ ۱۲ سال...

اقا نیاد اصلا......تا وقتی کامل نشده و نتونه اون تاثیر شگفت انگیز دو شماره اول رو بذاره نیاد اصلا.....هف لایف مثل خیلی از بازیها نیس که بیاد و صرفا جیب سازنده رو پر کنه وقتی باید بیاد که میخواد تو این سبک تحول ایجاد کنه:d

.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
با این تعریفی که شما کردین فک کنم هم هم سنیم و هم تو یه بازه زمانی با این بازی آشنا شدیم.......:dممنون از لطفت.....به نظر استقبال هم خوب بوده چون تو اکانت مدیا فایرم بیش از ۶۰۰ بار دانلود داشتیم;)
اون OPENING بازی اون زمان عجیب و جلوتر از زمان خودش بود که من باز اول فکرکردم بازی مشکل داره و گوردون گیر کرده تو منورریل:dهنوزم به نظر میتونه بهترین OPENING بازیها باشه

+

اقا نیاد اصلا......تا وقتی کامل نشده و نتونه اون تاثیر شگفت انگیز دو شماره اول رو بذاره نیاد اصلا.....هف لایف مثل خیلی از بازیها نیس که بیاد و صرفا جیب سازنده رو پر کنه وقتی باید بیاد که میخواد تو این سبک تحول ایجاد کنه:d

.

من خودمم دقیقا همینو میخوام:d یعنی از half life فقط انتظار تحول دارم، منظورم بیشتر این بود که خدا کنه اون مکانیسمی که قراره دوباره FPS رو متحول کنه زودتر توسط valve طراحی بشه، واقعا باید قبول کرد انتظار انونس نسخه جدید این بازی برای طرفدارایی مثل ما کشندس، واقعا دوست دارم هر چه سریعتر در اوج دوباره این عنوان رو ببینم، امیدوارم valve زودتر به این قضیه جامه عمل بپوشونه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر