خرید XBOX360 به جای upgrade کردن PC

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
بازي هاي ماجراجويي معمولا گرافيك زيادي ندارن
يه پيشنهاد جلب
xbox بگير كارت گرافيك سيستمت رو هم عوض كن يه 8600GT بگير 160 تومن ;)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
وقتی از کنسول درست نگهداری کنه و 24 ساعت باهاش بازی نکنه هر 2 3 ساعت 1 ساعت کنسول و خاموش کنه دوباره بازی کنه چرا خراب بشه :confused:
مگر وقتی کنسول و میخری روش برچسب زده که این کنسول به زودی خراب میشود پول هاتون و برای کنسول بعدی جمع کنید ... !؟ !!!

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
وقتی از کنسول درست نگهداری کنه و 24 ساعت باهاش بازی نکنه هر 2 3 ساعت 1 ساعت کنسول و خاموش کنه دوباره بازی کنه چرا خراب بشه :confused:
مگر وقتی کنسول و میخری روش برچسب زده که این کنسول به زودی خراب میشود پول هاتون و برای کنسول بعدی جمع کنید ... !؟ !!!

به همون دلیلی که ماله همه خراب شده ! به دلیل اینکه وقتی داغ میکنه به بورد و قطعات داخل ۳۶۰ صدمه میخوره و خراب میشه! همه وسایل برقی داغ میکنن ولی ۳۶۰ مشکل داره !! قراره که مشکلش رو حل کنن تا اون موقع خدا میدونه چی بشه! اینا همش برنامه های $M بوده یعنی این قضیه خراب شدن رو هم میدونستن! حالا تا ۳۶۰ مشکلش حل شه معلوم نیس چند سال بشه! شاید۱ سال شاید ۲ سال ! دیګه اون موقع هم عمرش رو کرده باید به فکر ساخت کنسول جدید بیوفتن!:cheesygri

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
بچه ها شاید ms مخصوصا 360 ها رو مشکل دار کرد تا فروش بیشتری داشته باشن یعنی فرضا من یه 360 میگیرم با گرافیکو و .... حال میکنم:love: و بعد از 1 ما تا 1 سال (فرضا) خراب میشه و چون من با این کنسول حال کردم:cool: میرم یکی دیگه می خرم و اون هم بدین ترتیب تا جایی که از 360 زده بشم:evil:
این ms عجب سیستمداریه ها :biggrin1:

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
بازي هاي ماجراجويي معمولا گرافيك زيادي ندارن
يه پيشنهاد جلب
xbox بگير كارت گرافيك سيستمت رو هم عوض كن يه 8600GT بگير 160 تومن ;)
من هم همین فکرو داشتم که رم و کارت گرافیکم فقط آپدیت کنم و یه xboxبخرم برا من یه سوال پیش اومده
یه فرض اینکه xboxی که من می خرم از اون های باشه که در آینده قراره مشکل 3 چراغ رو بده(فرض میکینم)حالا اگه من اونو یه جایی بزارم که تهویش خوب باشه و یه فن هم براش بخرم ویه پنکه هم کنارش بذارم بهش باد بزنه باز هم برای کنسول مشکل پیش خواهد آمد منظورم اینه که فن و پنکه می تونن خنکش کنن یا بازم داغ میشه و...(امیدوارم تونسته باشم منظورمو درست بگم)
در ضمن از همتون ممنونم که به سوالم جواب دادید.
(این تشکر شامل حال آقای Hamid_da2007 هم میشه که به نظر میاد از دست من عصبانیه:biggrin1:)
ویرایش:یه سوال دیگه هم داشتم :
وقتی xbox پیش از حد گرم میشه اگه دستمون رو رو بدنش بذاریم قابل تشخیصه؟

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من هم همین فکرو داشتم که رم و کارت گرافیکم فقط آپدیت کنم و یه xboxبخرم برا من یه سوال پیش اومده
یه فرض اینکه xboxی که من می خرم از اون های باشه که در آینده قراره مشکل 3 چراغ رو بده(فرض میکینم)حالا اگه من اونو یه جایی بزارم که تهویش خوب باشه و یه فن هم براش بخرم ویه پنکه هم کنارش بذارم بهش باد بزنه باز هم برای کنسول مشکل پیش خواهد آمد منظورم اینه که فن و پنکه می تونن خنکش کنن یا بازم داغ میشه و...(امیدوارم تونسته باشم منظورمو درست بگم)
در ضمن از همتون ممنونم که به سوالم جواب دادید.
(این تشکر شامل حال آقای Hamid_da2007 هم میشه که به نظر میاد از دست من عصبانیه:biggrin1:)
من هم از ترسم یه کولر گازی براش خریدم .

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
حالا بزار يه چيزي بگم
من كنسولم انقدر خونك بود سوخت !!!
صبح كه پاشدم كنسول زير كولر خيلي سرد شده بود روشنش كه كردم بعد از دو ديقه بازي
اومدم خشاب پر كنم هنگ كرد و بعد از ري استارت كردن سه چراغ قرمز داد :(
فكر كنم مداراش وا رفتن :confused: البته بگم كنسول من مال خط توليد 2005 بود

وقتی هم كه xbox بیش از حد گرم میشه اگه دستمون رو روي بدنش بذاریم قابل تشخیصه

كنسول رو از جايي بگير كه ضمانت ميكنه
خط توليدش هم 2006 به بعد باشه
محافظ برق هم يادت نره

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
عده ای از دوستان میگن 360 چند ماه بیشتر دوام نمیاره! درسته که مشکل گرم شدن کنسول نا متعارفه اما به نظر من دیگه در اون حد نیست که تو انتخاب تاثیر بگذاره، اگر می شنوید فلان کنسول از بین رفته و یا ارور سه چراغ پیش اومده مطمئن باشید کاربر اون کنسول رعایت نکرده، ساعتها مداوم مشغول بازی بوده GPU به دمای ذوب رسیده بعد اومده میگه 360 چه می دونم، دو ماه بیشتر کار نکرد
شما یک DVD Player ساده رو اگر زیاد و در ساعات طولانی ازش کار بکشید از بین خواهد رفت چه برسد به این شاهکار مایکروسافت! پس اگر بعد از 2 الی 3 ساعت بازی کنسول رو بین 30 الی 45 دقیقه خاموش کنید عمر کنسول بطور محسوسی افزایش خواهد یافت.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
حالا بزار يه چيزي بگم
من كنسولم انقدر خونك بود سوخت !!!
صبح كه پاشدم كنسول زير كولر خيلي سرد شده بود روشنش كه كردم بعد از دو ديقه بازي
اومدم خشاب پر كنم هنگ كرد و بعد از ري استارت كردن سه چراغ قرمز داد :(
فكر كنم مداراش وا رفتن :confused: البته بگم كنسول من مال خط توليد 2005 بود
این عجیب ترین حرفیه که تا حالا در مورد xbox شنیدم که یه وسیله الکتریکی مثلا xbox از سرما بسوزه:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
كنسول رو از جايي بگير كه ضمانت ميكنه
خط توليدش هم 2006 به بعد باشه
محافظ برق هم يادت نره
چیو ضمانت کنه؟

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
عده ای از دوستان میگن 360 چند ماه بیشتر دوام نمیاره! درسته که مشکل گرم شدن کنسول نا متعارفه اما به نظر من دیگه در اون حد نیست که تو انتخاب تاثیر بگذاره، اگر می شنوید فلان کنسول از بین رفته و یا ارور سه چراغ پیش اومده مطمئن باشید کاربر اون کنسول رعایت نکرده، ساعتها مداوم مشغول بازی بوده GPU به دمای ذوب رسیده بعد اومده میگه 360 چه می دونم، دو ماه بیشتر کار نکرد
شما یک DVD Player ساده رو اگر زیاد و در ساعات طولانی ازش کار بکشید از بین خواهد رفت چه برسد به این شاهکار مایکروسافت! پس اگر بعد از 2 الی 3 ساعت بازی کنسول رو بین 30 الی 45 دقیقه خاموش کنید عمر کنسول بطور محسوسی افزایش خواهد یافت.
البته اینم بگم که افرادی مثل play_3 حتی با اینکه از کنسولشون خیلی مراقبت میکردن و تاریخشون هم بعد از 26 فوریه 2006 بوده باز هم بعد 6 ماه به 3 چراغ قرمز خوردن.کلا جناب mahdysh اگه قصد خرید 360 داری این رو هم باید بدونی که یه خورده شانس هم توی این خرابی ها دخیل هست یعنی اگه بد شانس باشی ممکنه کنسولت رو با اینکه همه چیزش درسته و ازشم مراقبت میکنی ولی 3 چراغ قرمز بده که البته کم اتفاق میفته ولی به هر حال احتمالش هست.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بچه ها لطفا وجه کنین که دوستمون چه سبک بازی میکنن!
اخه هر چقدرم استراتژِی روی کنسول خوب باشه باز کنترل PC یه چیز دیگست!
و بازیهای شاخ تری داره...مثل Superme cpmmander !
تصمیم با خودت دوست عزیز

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان محمد رضا جان راس میگه والا !!
اخه ایشون اصلا سبکایی که دوست داره و بازی میکنه بیشتر مختص PC هستش .
(بازیهای Adventure & strategy) و اکثر بازیهای شاخ این 2 سبک هم واسه PC میان و تازه کنترل این سبک بازیها هم به مراتب رو PC راحت تر و داچسب تره ;)
به نظر من کنسول اعم از X360 & PS3 به درد شما نمیخوره و بازیاش با سلیقه ی شما زیاد جور نیست.
شما بهتره همون PC رو Upgrade کنی ;)
در هر صورت : صلاح مملکت خویش خسروان دانند .............. :)

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
من تجربه خودم رو میگم من سیستمم اینه:
intel core2duo 1.86
ram 1.5 gb
vga 7950 gt
تو همه بازیهای مشترک 360 رو سرتر میبینم مثلا oblivion تو کامپیوتر aa و hdr باهم نمیتونم داشته باشم ولی کیفیت 360 aa با hdr هستش و دیگر بازیا...
من واسه فقط کیسم 1میلیون و 50 هزار تومن اردیبهشت خرج کردم (کلا این قیمت خریدم) نمیدونم عزیزان با 700 تومن چی پیشنهاد دارن که میگن با 360 یکی در میاد
ولی استراتژیک رو فقط رو pc اصلا فکرشم نمیکنم بخوام با 360 استراتژیک بازی کنم

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
تو همه بازیهای مشترک 360 رو سرتر میبینم مثلا oblivion تو کامپیوتر aa و hdr باهم نمیتونم داشته باشم ولی کیفیت 360 aa با hdr هستش و دیگر بازیا...

این مشکل nVidia بود که این دو تا رو با هم support نمیکرد ! مگر اینکه در خود موتور گرافیکی مستقیما بگه که برای AA از 1.5x1.5 supersampling استفاده کنه .. ولی ATI از R520 به بعد این قابلیت رو داره.

البته Oblivion اصلا بازی مناسبی برای مقایسه نیست .. چون اصلا برای PC طراحی و ساخته نشده بود. از UI اش معلوم بود .. چه برسه به این که موتور گرافیکی اش برای PC بهینه شده باشه یا حتی یک دستکاری کوچک شده باشه. (جدا از port کردن ) .. AF هم که ماشاا... نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر