خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

djbit

کاربر سایت
Sep 5, 2009
17
خوب کسی جوال منو نداد خودم اینقدر area code تغییر دادم تا بهترین برای خودم پیدا کردم الان 5Ghz هم میتونم ببینم..کانال های دیجیتال بدون هیچ مشکلی جستجو میکنه و پیدا میکنه. کلا مشکلی ندارم.. بعد از تغییراتی که دادم و چیزایی که خوندم متوجه شدم که شما ریجنت میتونه ایران باشه ولی contient index (که برای هر ریجنی میتونه از 1 تا 127 باشه) جوری باشه که باند 5ghz هم به راحتی ببینی..مثلا من رو ریجن خودم که افریقاس وقتی فقط ایندکس تغییر میدم مشکل وای فای رفع میشه..
راستی اینم اضافه کنم پورت لن این مدلا 100Mb هست که لزوم وایفای 5Ghz بیشتر حس میشه.
خوشحالم که مشکل شما حل شد. تلویزیون شما هم PVA بود دیگه؟ یعنی کد شما روی دستگاه من جواب نمیده؟ میشه بگین دقیقا چیکار کردین؟ منظورم مراحل کار هست
و اینکه دستیار صوتی رو هم تست کردین؟

• Like
Reactions: James Sunderland

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
خوشحالم که مشکل شما حل شد. تلویزیون شما هم PVA بود دیگه؟ یعنی کد شما روی دستگاه من جواب نمیده؟ میشه بگین دقیقا چیکار کردین؟ منظورم مراحل کار هست
و اینکه دستیار صوتی رو هم تست کردین؟
ممنون.. البته پست شما رو دیدم افتادم دنبالش پس مرسی از شما.
100 درصد کد من برای شما جواب میده فقط خواستم سیستم کد گذاریشو براتون مشخص کنم.شما اول برو داخل سرویس منو بعد تو قسمت area option مقدار area code و content index بهم بگو.. بعد بگو میخوای به چه زیجنی تغییر بدی..من برای خودمو ریجن اروپا کردم و ایندکسم رو 0 گذاشتم ..رو 0 باند 5 گیگاهرتز فعال میشه.
برای شما باید ایندکسش 92 باشه برای منم همین بود.
ببین حتی اگر رو ریجن اروپا باشی ایندکست 92 باشه نمیتونی باند 5ghz ببینی.
در مورد دستیار صوتی بفرمایید چجوری تستش کنم انجام بدم نتیجه رو براتون بفرستم.

• Like
Reactions: djbit

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود
دوستان نظرتون در مورد تلویزیون 65 اینچ LG 65SM8100 چیه؟
برای استفاده خانگی، فیلم، گاهی هم بازی.
با توجه به قیمت های فاجعه نهایتا بتونیم همین مدل رو تهیع کنیم و به 8600 و 9000 بودجه نمیرسه.
8100 خیلی ضعیف تر از مدل های جدیدتر lg هست؟

در واقع انتخاب بین این سه مدله:
1. LG 65SM8100
2.SAMSUNG 65RU7100
3.SAMSUNG 65TU7000

ممنون میشم پاسخ بدین.

djbit

کاربر سایت
Sep 5, 2009
17
ممنون.. البته پست شما رو دیدم افتادم دنبالش پس مرسی از شما.
100 درصد کد من برای شما جواب میده فقط خواستم سیستم کد گذاریشو براتون مشخص کنم.شما اول برو داخل سرویس منو بعد تو قسمت area option مقدار area code و content index بهم بگو.. بعد بگو میخوای به چه زیجنی تغییر بدی..من برای خودمو ریجن اروپا کردم و ایندکسم رو 0 گذاشتم ..رو 0 باند 5 گیگاهرتز فعال میشه.
برای شما باید ایندکسش 92 باشه برای منم همین بود.
ببین حتی اگر رو ریجن اروپا باشی ایندکست 92 باشه نمیتونی باند 5ghz ببینی.
در مورد دستیار صوتی بفرمایید چجوری تستش کنم انجام بدم نتیجه رو براتون بفرستم.
ممنون. شما کنترل Universal داشتی وارد سرویس منو شدی یا از این نرم افزارهای موبایلی استفاده کردی؟ پسورد همون 0413 بود؟ شما هم firmware رو آپدیت کردی قبل از اینکار؟ من الان ورژن 4.80.03 دارم
ریجنش مهم نیست خیلی فقط این مشکلات حل بشه اوکی هست.
برای تست دستیار صوتی، دکمه میکروفون رو روی Magic Remote نگه داری باید ازت تاییدیه بگیره برای توافقات (احتمالا از طریق فعالسازی Google Assistant، که شایدم بتونی ردش کنی و فقط از دستیار پیش فرض خود LG استفاده کنی) و بعدش فرمانهای صوتی مثل Volume UP (برای بلند کردن صدا) رو بتونه اجرا کنه. به جای اینکه این کلمه رو در گوگل سرچ کنه
یه چیر دیگه رو هم می تونی تست کنی لطفا؟ ببینی که کیبورد فارسی رو داری هنوز و برنامه LG Content Store هم داری یا نه. مرسی ?

آخرین ویرایش:

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
ممنون. شما کنترل Universal داشتی وارد سرویس منو شدی یا از این نرم افزارهای موبایلی استفاده کردی؟ پسورد همون 0413 بود؟ شما هم firmware رو آپدیت کردی قبل از اینکار؟ من الان ورژن 4.80.03 دارم
ریجنش مهم نیست خیلی فقط این مشکلات حل بشه اوکی هست.
برای تست دستیار صوتی، دکمه میکروفون رو روی Magic Remote نگه داری باید ازت تاییدیه بگیره برای توافقات (احتمالا از طریق فعالسازی Google Assistant، که شایدم بتونی ردش کنی و فقط از دستیار پیش فرض خود LG استفاده کنی) و بعدش فرمانهای صوتی مثل Volume UP (برای بلند کردن صدا) رو بتونه اجرا کنه. به جای اینکه این کلمه رو در گوگل سرچ کنه
یه چیر دیگه رو هم می تونی تست کنی لطفا؟ ببینی که کیبورد فارسی رو داری هنوز و برنامه LG Content Store هم داری یا نه. مرسی ?
نه از طریق موبایل با یه دانگل ir ..که یک سرش سنسور ir هست یه سرش جک 3.5 میلیمتری
پسورد 0413-فریمورم 4.80.03 بود اخرین آپدیت موجود
خوب این قبلا تست کردم وقتی حرف میزنم میره تو گوگل سرچ میکنه البته من گفتم shut down که جستجو کرد ولی اینو خونده بودم این هم به content index مربوط میشه..فقط کافیه از یه کسی که این اپشن هم براش کار میکنه بپرسی بعد میتونیم بزنیم این مشکل هم رفع بشه.. البته اگر خودت وقت بذاری با تغییر این کد میتونی به اون چیزی که میخوای برسی هیچ اتفاق خاصی هم نمیافته من 20 تا کد عوض کردم یه کدی به صورت نرم افزاری عوض میشه و دوباره خیلی راحت میتونی برگردی به تنظیمات اولیه با زدن کد اولت.
کیبرد فارسی تست نکردم الان محل کارم هستم رفتم خونه تست میکنم.
ولی زینویس فارسی کار میکنه بدون مشکل و اینکه LG content store هم کاملا کار میکنه.

• Like
Reactions: djbit

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
درود
دوستان نظرتون در مورد تلویزیون 65 اینچ LG 65SM8100 چیه؟
برای استفاده خانگی، فیلم، گاهی هم بازی.
با توجه به قیمت های فاجعه نهایتا بتونیم همین مدل رو تهیع کنیم و به 8600 و 9000 بودجه نمیرسه.
8100 خیلی ضعیف تر از مدل های جدیدتر lg هست؟

در واقع انتخاب بین این سه مدله:
1. LG 65SM8100
2.SAMSUNG 65RU7100
3.SAMSUNG 65TU7000

ممنون میشم پاسخ بدین.
داداش 65 اینچ خیلی زیاد نیست؟
قیمتش هم زیاد در میاد

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
داداش 65 اینچ خیلی زیاد نیست؟
قیمتش هم زیاد در میاد
گفتم که برای مصرف خانوادس. برای سالن. تو اتاق نمیخوام بذارم!

آخه برای این مصارف هم زیاده
قیمتش چقدر در میاد؟
بازار که انقد در نوسانه معلوم نمیکنه، ولی حدود 25 میلیون ال جی، 21 تا 22 سامسونگ

آخرین ویرایش:

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
دوستان واسه توی اتاق با مانیتور چه مدل لامپی بذاریم که چشم رو اذیت نکنه؟
دوست عزیز میتونی از ال ای دی مخفی استفاده کنی یا نوار ال ای دی RGB یا smd
میتونی به این صفحه بری هم برای نور پردازی یه نفر عکس گذاشته هم برای دیزاین به دردت میخوره
طراحی اتاق بازی Gaming Room design

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوست عزیز میتونی از ال ای دی مخفی استفاده کنی یا نوار ال ای دی RGB یا smd
میتونی به این صفحه بری هم برای نور پردازی یه نفر عکس گذاشته هم برای دیزاین به دردت میخوره
طراحی اتاق بازی Gaming Room design
الی ای دی مخفی چیه:|
من منظورم اینه که لامپ اصلی که روی سقف میذاریم چه مدلی باشه که وقتی به مانیتور چند ساعت زل میزنیم چشمو اذیت نکنه(مثلا مهتابی، ال ای دی، رشته ای)

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: atzoriha

djbit

کاربر سایت
Sep 5, 2009
17
نه از طریق موبایل با یه دانگل ir ..که یک سرش سنسور ir هست یه سرش جک 3.5 میلیمتری
پسورد 0413-فریمورم 4.80.03 بود اخرین آپدیت موجود
خوب این قبلا تست کردم وقتی حرف میزنم میره تو گوگل سرچ میکنه البته من گفتم shut down که جستجو کرد ولی اینو خونده بودم این هم به content index مربوط میشه..فقط کافیه از یه کسی که این اپشن هم براش کار میکنه بپرسی بعد میتونیم بزنیم این مشکل هم رفع بشه.. البته اگر خودت وقت بذاری با تغییر این کد میتونی به اون چیزی که میخوای برسی هیچ اتفاق خاصی هم نمیافته من 20 تا کد عوض کردم یه کدی به صورت نرم افزاری عوض میشه و دوباره خیلی راحت میتونی برگردی به تنظیمات اولیه با زدن کد اولت.
کیبرد فارسی تست نکردم الان محل کارم هستم رفتم خونه تست میکنم.
ولی زینویس فارسی کار میکنه بدون مشکل و اینکه LG content store هم کاملا کار میکنه.
اگه با موبایل IR دار از نرم افزار استفاده کنم که دیگه نیازی به دانگل نیست درسته؟ یه گلکسی S5 قدیمی دارم خونه که IR داره. اسم اون نرم افزار موبایلی هم میشه بگین؟ خیلی زیادن اینکه تست کردین و جواب داده خوبه

• Like
Reactions: Bijanlll

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
اگه با موبایل IR دار از نرم افزار استفاده کنم که دیگه نیازی به دانگل نیست درسته؟ یه گلکسی S5 قدیمی دارم خونه که IR داره. اسم اون نرم افزار موبایلی هم میشه بگین؟ خیلی زیادن اینکه تست کردین و جواب داده خوبه
نرم افزار سرچ کنی کرکیشو پیدا میکنی
داخل خود تنظیمات COUNTRY گذاشتم رو UK دستیارش فعال شد خیلی جالبه و کلی کار انجام میده این هم منوشه
IMG_20200718_213134.jpg
کیبرد فارسی هم داره
IMG_20200718_213242.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر