خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
روچی مثلا؟؟
یه ریسپانس تایم الان دیدم زده بود 8 میلی ثانیه ؟؟ خوبه؟ یا زیاده؟

اینپوت لگ و عمق مشکی و کنترست و روشنایی
چون برند متفرقه میخای بگیری فقط تو تست میتونی اینارو ببینی مشخصات یا تست آنلاینی ازشون نیست

• Like
Reactions: emaad.mir

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
7-8 باشه خوبه ... چه مدل سامسونگ بوده ؟؟!!
سلام. الان قیمتش فکر کنم حدود 8 تومن باشه. برای 43 اینچ. اینپوت لگ برای انلاین مهم هست. برای افلاین هم تا حد زیادی مهمه. بازی رو خارج از گیم مود بازی کنید تفاوت زمین تا اسمون احساس میشه. این مدل 7100 روی گیم مود 10 میلی ثانیه اینپوت لگ داره و خارج از گیم مود حدود 100 میلی ثانیه. تی وی های دیگه هم همین حدوداست بین 10 تا 15 تا خوبه ولی یه سری تی وی ها میره سمت 20 و بالاتر و یا tv های متفرقه مثل ایکس ویژن و غیره اینپوت لگ بالاتری دارن. در مورد hdmi هم که سوال کرده بودین توی مدل های پایه همون ورژن 2 تا 4k با نرخ 60 هرتز رو جواب میده. حالا بعضی تی وی ها پنل 120 هرتز با hdmi ورژن 2 دارن ففط میتونن روی 1080p , 1440p تا 120 فریم ساپورت کنن. قیمتشون هم میره سمت حداقل 15 تومن و بالاتر.
یه لول بالاتر هم میشه hdmi 2.1 که پهنای باند بیشتری داره. تا 4k با هرتز 120 و 8k رو 60 هرتز ساپورت داره. میره روی tv های پرچمدار مثل اولد های رده بالای الجی و یااینا سامسونگ ها و سونی های 8k و مدل های جدیدی مثل sony x9000h که تازه معرفی شدن. حالا اینها همه جهت اطلاع بود با این قیمت ها برگردیم سر همون مدل 7100.
در مجموع میشه گفت پایه ترین tv هست ولی شاید بین تمام تی وی ها بهترین اینپوت لگ رو داره و کنتراست خیلی خوبی داره. پنل va داره ولی میزان روشنایی خیلی خوبی نداره البته با مدل های همرده زیاد تفاوتی نداره.
توی مدل های پایین هم زیاد دنبال hdr نباشید. برای hdr واقعی باید برینبه سراغ اولد ها و یا مدل های بالا که fald داشته باشن.

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
سلام. الان قیمتش فکر کنم حدود 8 تومن باشه. برای 43 اینچ. اینپوت لگ برای انلاین مهم هست. برای افلاین هم تا حد زیادی مهمه. بازی رو خارج از گیم مود بازی کنید تفاوت زمین تا اسمون احساس میشه. این مدل 7100 روی گیم مود 10 میلی ثانیه اینپوت لگ داره و خارج از گیم مود حدود 100 میلی ثانیه. تی وی های دیگه هم همین حدوداست بین 10 تا 15 تا خوبه ولی یه سری تی وی ها میره سمت 20 و بالاتر و یا tv های متفرقه مثل ایکس ویژن و غیره اینپوت لگ بالاتری دارن. در مورد hdmi هم که سوال کرده بودین توی مدل های پایه همون ورژن 2 تا 4k با نرخ 60 هرتز رو جواب میده. حالا بعضی تی وی ها پنل 120 هرتز با hdmi ورژن 2 دارن ففط میتونن روی 1080p , 1440p تا 120 فریم ساپورت کنن. قیمتشون هم میره سمت حداقل 15 تومن و بالاتر.
یه لول بالاتر هم میشه hdmi 2.1 که پهنای باند بیشتری داره. تا 4k با هرتز 120 و 8k رو 60 هرتز ساپورت داره. میره روی tv های پرچمدار مثل اولد های رده بالای الجی و یااینا سامسونگ ها و سونی های 8k و مدل های جدیدی مثل sony x9000h که تازه معرفی شدن. حالا اینها همه جهت اطلاع بود با این قیمت ها برگردیم سر همون مدل 7100.
در مجموع میشه گفت پایه ترین tv هست ولی شاید بین تمام تی وی ها بهترین اینپوت لگ رو داره و کنتراست خیلی خوبی داره. پنل va داره ولی میزان روشنایی خیلی خوبی نداره البته با مدل های همرده زیاد تفاوتی نداره.
توی مدل های پایین هم زیاد دنبال hdr نباشید. برای hdr واقعی باید برینبه سراغ اولد ها و یا مدل های بالا که fald داشته باشن.
ممنون از توضیحات کاملتون ... تو اینترنت سرچ کردم اینچ های بالاتر هم داره ... اونا هم اینپوت لگشون مشابه 43 اینچ هست؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
ممنون از توضیحات کاملتون ... تو اینترنت سرچ کردم اینچ های بالاتر هم داره ... اونا هم اینپوت لگشون مشابه 43 اینچ هست؟
دوست عزیز بهترین راه مشاوره اینه که بودجتون رو معلوم کنید
بعدی برید توی سایت های بانه ای ببینید با این بودجه چه تلویزیون هایی با برند مطرح می تونید بگیرید
بعد مشخصاتشون رو با دقت نگاه کنید ( قطعا چند گزینه به راحتی و بدون هیچ تخصصی با نگاه به مشخصاتش کنار میره )
میمونه 2 یا 3 مدل محدود که میتونید اینجا مشاوره بگیرید و روی جزئیاتش یا ایراداتش دقیق تر بشید
این رو میگم چون وقتی سوال کلی میکنید جواب کلی هم میشنوید و کمکتون نمیکنه و ممکنه بیشتر گیج بشید
بنظر من میزان روشنایی پنل و کنتراست مناسب و پنل VA داشتن و عمق رنگ مشکی اولویتش از اینپوت لگ مهمتره حتی توی بازی
الان بازی ها به سمتی داره میره که علاوه بر خود گیم پلی بازی شما درگیر محیط و جزئیات درون اون هم بشید و از دیدن محیط بازی لذت میبرید
اینپوت لگ اگر زیر 20 میلی ثانیه باشه قابل قبول هست.
اینم بگم هیچ وقت وقتی دارید 9 میلیون هزینه میکنید این تلویزیون رو با پرچمدار مثلا 30 میلیونی مقایسه نکنید بلکه با هم رده های خودش مقایسه کنید

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
دوستان یه راهنمایی میخاستم

میخام این میز کوچیکو بگیرم بزارم کنار تی وی واسه ps5 - seris x هر دو کنار هم ..بنظرتون اوکیه و جا میشه واسه هر دو ؟؟ یا اگه هردو نمیشه دوتا از اینارو بگیرم ؟

ممنون میشم جواب بدید

LACK Side table - black - IKEA

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان یه راهنمایی میخاستم

میخام این میز کوچیکو بگیرم بزارم کنار تی وی واسه ps5 - seris x هر دو کنار هم ..بنظرتون اوکیه و جا میشه واسه هر دو ؟؟ یا اگه هردو نمیشه دوتا از اینارو بگیرم ؟

ممنون میشم جواب بدید

LACK Side table - black - IKEA
هر دو کنسول حالت ایستاده و عمودی دارن پس جای خیلی زیادی رو اشغال نمیکنن و میتونید روی یک میز با سایز مناسب قرارشون بدید
فقط باید مراقب باشید به میز برخورد نکنید که ممکنه باعث افتادن کنسول PS5 بشه . من جای شما بودم یک میز با پایه های پهن تر انتخاب میکردم

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
دوست عزیز بهترین راه مشاوره اینه که بودجتون رو معلوم کنید
بعدی برید توی سایت های بانه ای ببینید با این بودجه چه تلویزیون هایی با برند مطرح می تونید بگیرید
بعد مشخصاتشون رو با دقت نگاه کنید ( قطعا چند گزینه به راحتی و بدون هیچ تخصصی با نگاه به مشخصاتش کنار میره )
میمونه 2 یا 3 مدل محدود که میتونید اینجا مشاوره بگیرید و روی جزئیاتش یا ایراداتش دقیق تر بشید
این رو میگم چون وقتی سوال کلی میکنید جواب کلی هم میشنوید و کمکتون نمیکنه و ممکنه بیشتر گیج بشید
بنظر من میزان روشنایی پنل و کنتراست مناسب و پنل VA داشتن و عمق رنگ مشکی اولویتش از اینپوت لگ مهمتره حتی توی بازی
الان بازی ها به سمتی داره میره که علاوه بر خود گیم پلی بازی شما درگیر محیط و جزئیات درون اون هم بشید و از دیدن محیط بازی لذت میبرید
اینپوت لگ اگر زیر 20 میلی ثانیه باشه قابل قبول هست.
اینم بگم هیچ وقت وقتی دارید 9 میلیون هزینه میکنید این تلویزیون رو با پرچمدار مثلا 30 میلیونی مقایسه نکنید بلکه با هم رده های خودش مقایسه کنید
با استفاده از راهنمایی شما دوتا مدل پیدا کردم ممنون میشم نظرتون رو بدین
دوو 49H1800U
فیلیپس 43PUT6002

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
با استفاده از راهنمایی شما دوتا مدل پیدا کردم ممنون میشم نظرتون رو بدین
دوو 49H1800U
فیلیپس 43PUT6002
این دوو و چند مارک دیگه همه چینی هستن و مونتاژ داخل ایران یعنی در کنار برند هایی مثل شهاب و ایکس ویژن قرار میگیرن
فیلیپس اما برند کاملا معتبر و جهانی هست که با تکنولوژی روز دنیا و در کنار دیگر برند ها داره پیشرفت میکنه
برند فیلیپس رو ندید هم میشه خرید اما دوو رو حتما تاکید میکنم از نزدیک کیفیت تصویرش رو ببینید گرچه قطعا فیلیپس از همه لحاظ بجز سایز برتر هست و من خرید برندهای شناخته نشده رو اصلا توصیه نمیکنم
کلا وقتی برند خاصی رو دیدید که اکثرا در سایت های ایرانی مثل دیجی کالا وجود دارن به احتمال زیاد چینی و مونتاژ داخل هستن و اگر برندی رو دیدید که بیشتر در سایت های بانه ای و خارجی وجود داره چینی و مونتاژ ایران نیست

اینم بگم بعضی مدل های سونی و سامسونگ و ... هم داخل ایران مونتاژ میشن و گارانتی رسمی شرکتی دارن

آخرین ویرایش:

djbit

کاربر سایت
Sep 5, 2009
17
سلام دوستان
من یه تلویزیون LG OLED55C8GI (گلد ایرانی) داشتم که پنلش شکست و مجبور شدم یه OLED55C9PVA (بانه ای سفارش خاورمیانه بگیرم). توی تنظیمات تلویزیون Region روی Other هست و نمی تونم با Lg Account خودم لاگ این کنم. دستیار صوتی هم به جای اینکه دستورات رو اجرا کنه فقط اونهارو توی گوگل سرچ می کنه. از طریق اتصال LG AI Thinq به Google Assistant هم نتونستم کاری انجام بدم. علاوه بر این wifi هم فقط باند ۲.۴ رو پیدا می کنه و باند ۵ghz رو نشون نمیده.

کسی راهی برای عبور از این تحریمها و حل این مشکلات که نوشتم داره؟ ممنونم

• Like
Reactions: James Sunderland

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان
من یه تلویزیون LG OLED55C8GI (گلد ایرانی) داشتم که پنلش شکست و مجبور شدم یه OLED55C9PVA (بانه ای سفارش خاورمیانه بگیرم). توی تنظیمات تلویزیون Region روی Other هست و نمی تونم با Lg Account خودم لاگ این کنم. دستیار صوتی هم به جای اینکه دستورات رو اجرا کنه فقط اونهارو توی گوگل سرچ می کنه. از طریق اتصال LG AI Thinq به Google Assistant هم نتونستم کاری انجام بدم. علاوه بر این wifi هم فقط باند ۲.۴ رو پیدا می کنه و باند ۵ghz رو نشون نمیده.

کسی راهی برای عبور از این تحریمها و حل این مشکلات که نوشتم داره؟ ممنونم
درود
1- ریست فکتوری کنید
2- Location رو خاموش کنید
3- زبان رو انگلیسی بزارید
4- منطقه رو روی united state بزارید
5- اگر دیدین به هر دلیل گیرنده دیجیتالتون جواب نمیده منطقه رو روی سنگاپور و مالزی هم تست کنید تا جستجوی شبکه های داخلی رو بتونید انجام بدید
6- فیل شکن نصب کنید و منطقه رو روی آمریکا بزارید و اول به فیل شکن متصل شید بعد وارد LG Account و ... بشید
7- در آخر سعی کنید نرم افزارهای خود تلویزیون و برنامه هایی که روش نصب هست بروز باشن

موفق باشید

djbit

کاربر سایت
Sep 5, 2009
17
درود
1- ریست فکتوری کنید
2- Location رو خاموش کنید
3- زبان رو انگلیسی بزارید
4- منطقه رو روی united state بزارید
5- اگر دیدین به هر دلیل گیرنده دیجیتالتون جواب نمیده منطقه رو روی سنگاپور و مالزی هم تست کنید تا جستجوی شبکه های داخلی رو بتونید انجام بدید
6- فیل شکن نصب کنید و منطقه رو روی آمریکا بزارید و اول به فیل شکن متصل شید بعد وارد LG Account و ... بشید
7- در آخر سعی کنید نرم افزارهای خود تلویزیون و برنامه هایی که روش نصب هست بروز باشن

موفق باشید
location رو نمیشه خاموش کرد حتما باید روی یه کشور باشه. و چون سفارش خاورمیانه هست آمریکا نداره و تو لیستش کشورهای این منطقه رو داره. احتمالا بگذارمش روی امارات. فی شکن رو روی خود TV ست کنم یا از روی مودم DSL?
در مورد اینکه چرا تلویزیون باند ۵GHZ مودم رو شناسایی نمی کنه نظری ندارین؟ با باند ۲.۴ بدون مشکل وصل میشه. دستگاه های دیگه هم تو خونه با باند ۵ مشکلی ندارن. خود تلویزیون هم ساپورتش می کنه اما نمی دونم چرا شناساییش نمی کنه. جایی خوندم به خاطر اینه که بسته به لوکیشن بعضی امکانات مثل همین باند ۵ از کار غیرفعال میشن اما نمی دونم چقدر درسته
بازم ممنون از پاسختون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر