خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
این همین دو هفته پیش ۱۷تومن بود که. امنیت اقتصادی موج میزنه :))
بازم خوبه همین بانه هست .
55X8500G رو دیجی کالا زده 29 میلیون با اینکه بانه 18 میلیونه !!!

در ضمن افزایش قیمت عجیب غریب 65 اینچ و بالاتر ها جالب بوده !!! تقریبا غیر قابل خرید شدن و از نظر اقتصادی هم خریدشون هیچ توجیهی دیگه نداره !!!!

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
دوستان خواهشا یه چند گزینه ی خوب واسه خرید speaker sorround واسه ps5 بگید ..دارم تجهیزاتشو اماده میکنم تا چن ماه دیگه:D

لاجیتک Z906 همچنان با کیفیت و عالی ، تنها اشکالش اینه که ورودی hdmi نداره که برای کنسول اصلا بهش احتیاجی نیست ، من یه زمانی خریدم یک میلیون الان شده ۹ میلیون .

• Like
Reactions: noorihamid99

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
لاجیتک Z906 همچنان با کیفیت و عالی ، تنها اشکالش اینه که ورودی hdmi نداره که برای کنسول اصلا بهش احتیاجی نیست ، من یه زمانی خریدم یک میلیون الان شده ۹ میلیون .
9 تومن ؟ :| هدفون بهتره والا
میشه 3 تا هدفون خفن خرید باهاش

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
637
بازم خوبه همین بانه هست .
55X8500G رو دیجی کالا زده 29 میلیون با اینکه بانه 18 میلیونه !!!

در ضمن افزایش قیمت عجیب غریب 65 اینچ و بالاتر ها جالب بوده !!! تقریبا غیر قابل خرید شدن و از نظر اقتصادی هم خریدشون هیچ توجیهی دیگه نداره !!!!
مثل اینکه مرز های کردستان رو باز کردن احتمالا قیمت کمی پایین بیاد یا حداقل ثابت بمونه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
مثل اینکه مرز های کردستان رو باز کردن احتمالا قیمت کمی پایین بیاد یا حداقل ثابت بمونه
10 میلیون از بعد عید گرون شده 2 میلیون میخواد ارزون شه بعد ما خوشحال میشیم که ارزون شده !!!
نمیدونم این داستان تا کی می خواد ادامه داشته باشه

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
مشکلی نیست شما فقط جنتا انتخاب خوب بدین
5.1 یا 7.1 مد نظرتونه؟؟
میخوام با قیمت ها آشنات کنم.مثلا یک آمپلی فایر از برند یاماها5.1 کاناله قیمتش7 میلیونه.
یک جفت استند یاماها مدل nsf51
قیمت:4900
یک جفت سنترو بوکشلف nsf51
قیمت:2550
ساب ووفر:قیمت ندارم

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
5.1 یا 7.1 مد نظرتونه؟؟
میخوام با قیمت ها آشنات کنم.مثلا یک آمپلی فایر از برند یاماها5.1 کاناله قیمتش7 میلیونه.
یک جفت استند یاماها مدل nsf51
قیمت:4900
یک جفت سنترو بوکشلف nsf51
قیمت:2550
ساب ووفر:قیمت ندارم

قیمت نمیخام بدونم لطفا مدل سابووفر 5.1 کیفیت بالا عالی چنتایی معرفی کنید

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
سابور بستگی به فضایی مه دارید باید انتخاب کنید.اگر تو اتاق هستید یک 10 اینچ کفایت میکنه.تگر فضایی بزرگی دارید یک 12 اینچ یا دوتا ساب ووفر.
جامو یا کلیپش هر کدام عالین

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
10 میلیون از بعد عید گرون شده 2 میلیون میخواد ارزون شه بعد ما خوشحال میشیم که ارزون شده !!!
نمیدونم این داستان تا کی می خواد ادامه داشته باشه
به هر حال من تو اوج گرونی خرید کردم ولی در آینده امیدوارم قیمت ها کمتر بشه.!!!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
به هر حال من تو اوج گرونی خرید کردم ولی در آینده امیدوارم قیمت ها کمتر بشه.!!!
داداش اصلا به قیمتش فکر نکن و لذتش رو ببر
خود من فروردین 55x9500g رو 22.200 پول دادم با همین پول بهمن ماه میشد جای 55 اینچ 65 اینچش رو بگیرم
یک مدت هم بابت این موضوع کلی ناراحت بودم که واسه 3 ماه باید 10 اینچ کوچکتر بگیرم اما بعد دیدم غصه خوردن هیچ چیز رو درست نمیکنه و کلا از فکر ام خارجش کردم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
بنظرم با احترام به همگی خودتون رو درگیر سیستم صوتی آنچنانی نکنید چون واقعا توی آپارتمان شما نمیتونید اون استفاده ی لازم رو ببرید و اکثرا فقط خاک میخورن مگر اینکه خونه ویلایی داشته باشید و یا اتاقتون کاملا عایق صوتی باشه

بهتون پیشنهاد میدم با حدود 2.5 میلیون یک هدفون مارشال که وایرلس هم هست بخرید تا لذت دنیا رو ببرید ( این برند رو با اون برند مارشال آشغال چینی اشتباه نگیرید ..برند مارشال از معتبرترین برندهای صوتی جهان هست )

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
اقا واسه نسل بعد دنبال یه tv مناسب با قیمت مناسبم
درواقع به عنوان مانیتور pc هم میخوام ازش استفاده کنم ،پس حدود همون 41 اینچ اینا باشه (یا کمترم باشه مهم نیست) که قیمتشم برگریزون نشه:D
احیانا مدلی سراغ دارین؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
اقا واسه نسل بعد دنبال یه tv مناسب با قیمت مناسبم
درواقع به عنوان مانیتور pc هم میخوام ازش استفاده کنم ،پس حدود همون 41 اینچ اینا باشه (یا کمترم باشه مهم نیست) که قیمتشم برگریزون نشه:D
احیانا مدلی سراغ دارین؟

چقدر میخای هزینه کنی؟ حداقل سایز برای 4k میشه 43 اینچ که از مدلهای سامسونگ میتونی برداری پایینترین قیمت هم تو بازار داره حدود ۱۰ تومن البته اگه سمت برندهای متفرقه نخای برداری
هرچقدر بیشتر هزینه کنی کیفیت بهتر گیرت میاد هر مدلی هم برداری برای pc هم میتونی ازش استفاده کنی

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر