خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
چقدر میخای هزینه کنی؟ حداقل سایز برای 4k میشه 43 اینچ که از مدلهای سامسونگ میتونی برداری پایینترین قیمت هم تو بازار داره حدود ۱۰ تومن البته اگه سمت برندهای متفرقه نخای برداری
هرچقدر بیشتر هزینه کنی کیفیت بهتر گیرت میاد هر مدلی هم برداری برای pc هم میتونی ازش استفاده کنی
یعنی4k زیر 43 اینچ وجود نداره؟
شما اگر اطلاع داری بی زحمت چند مدل رو معرفی کنید من سرچ کنم راجبشون اطلاعات رو بخونم
و اینکه چون قراره قاچاقی بیارم طبیعتا تو رنج ۵ الی ۸ تومان
میخوام مناسب ترین های رو با پایین ترین سایز پیدا کنم که از اونا انتخاب نهایی رو انجام بدم

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یعنی4k زیر 43 اینچ وجود نداره؟
شما اگر اطلاع داری بی زحمت چند مدل رو معرفی کنید من سرچ کنم راجبشون اطلاعات رو بخونم
و اینکه چون قراره قاچاقی بیارم طبیعتا تو رنج ۵ الی ۸ تومان
میخوام مناسب ترین های رو با پایین ترین سایز پیدا کنم که از اونا انتخاب نهایی رو انجام بدم

برای tv کوچکترین سایز 4k 43 هست سایز کوچکتر از 43 میخای باید مانیتور بگیری
سری 7 سامسونگ ارزونترین سری 4k تو بازار هست (nu7000، 7100.. 7900) تو یسری چیزا مثل روشنایی و hdr ضعیف هست با اینحال اگه محدودیت بودجه داری تنها انتخابت میشه همین (به نسبت پولی که میدی قابل قبول هست) فکر میکنم اگه از بازار غیررسمی بخای تهیه کنی قیمتش حدود 8 تومن بشه.

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
برای tv کوچکترین سایز 4k 43 هست سایز کوچکتر از 43 میخای باید مانیتور بگیری
سری 7 سامسونگ ارزونترین سری 4k تو بازار هست (nu7000، 7100.. 7900) تو یسری چیزا مثل روشنایی و hdr ضعیف هست با اینحال اگه محدودیت بودجه داری تنها انتخابت میشه همین (به نسبت پولی که میدی قابل قبول هست) فکر میکنم اگه از بازار غیررسمی بخای تهیه کنی قیمتش حدود 8 تومن بشه.
خب پس الان بهترین 43 اینچ های بازار که واسه بازی مناسبه کدوماس؟
بین ۷ الی ۱۵ میلیون

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
خب پس الان بهترین 43 اینچ های بازار که واسه بازی مناسبه کدوماس؟
بین ۷ الی ۱۵ میلیون
samsung ru7100 , nu7000
LG uk6300
بنظرم سامسونگ تو این رنج قیمت کیفیت بهتری داره
الان که چک کردم بعضی سایتا از 6 تومن هم قیمت زدن
از سونی هم x8000 که قیمتش یمقدار بالاتر میشه حدود 8 تومن تو سایتای بانه قیمت زدن

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
samsung ru7100 , nu7000
LG uk6300
بنظرم سامسونگ تو این رنج قیمت کیفیت بهتری داره
الان که چک کردم بعضی سایتا از 6 تومن هم قیمت زدن
از سونی هم x8000 که قیمتش یمقدار بالاتر میشه حدود 8 تومن تو سایتای بانه قیمت زدن
خب یه صلاح مشورت کردم میگن تو که داری میخری یه 49 یا 55 بخر:D
نظرت راجب ال جی مدل های 49SK8000 - SM8100 - UM7340 چیه؟
دوتای اول محصول 2019 هستن
اون SM8100 چشممو گرفته(49اینچش)
به نظرتون این تلوزیون مناسب بازی و فیلم دیدن هست؟(واسه ps5 درواقع:D)
ولی اون ال جی UM7340 هم شاید بتونم 55 اینچش رو بگیرم
درکل نظرت راجب هر3 چیه؟
واینکه اگر گزینه ی دیگه ایی مدنظرتونه معرفی کند

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
خب یه صلاح مشورت کردم میگن تو که داری میخری یه 49 یا 55 بخر:D
نظرت راجب ال جی مدل های 49SK8000 - SM8100 - UM7340 چیه؟
دوتای اول محصول 2019 هستن
اون SM8100 چشممو گرفته(49اینچش)
به نظرتون این تلوزیون مناسب بازی و فیلم دیدن هست؟(واسه ps5 درواقع:D)
ولی اون ال جی UM7340 هم شاید بتونم 55 اینچش رو بگیرم
درکل نظرت راجب هر3 چیه؟
واینکه اگر گزینه ی دیگه ایی مدنظرتونه معرفی کند

از خرید سایز بزرگتر پشیمون نمیشی
نظر شخصیم تو این رنج قیمت بیشتر روی سامسونگ هست (ru7100) چون پنلش VA مشکی بهتری داره درمقابل LG که ips هست (sm8100) برای گیم و اینکه میخای تو اتاقت بزاری هم بهتره

• Like

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
از خرید سایز بزرگتر پشیمون نمیشی
نظر شخصیم تو این رنج قیمت بیشتر روی سامسونگ هست (ru7100) چون پنلش VA مشکی بهتری داره درمقابل LG که ips هست (sm8100) برای گیم و اینکه میخای تو اتاقت بزاری هم بهتره
تا ۲۰تومن چه انتخابایی هستن؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان...خیلی وقته نظرم رو q70r هستش ولی تنها مشکلی که داره دوستان میگن موشنش افتضاحه..این موشن چیه دقیقا؟
توی فوتبال و ماشین رانی و جاهایی که تصویر خیلی سریع حرکت میکنه شما از جسم متحرک که سریع حرکت میکنه بجای اینکه دقیقا خودش رو ببینی یک حاله ای رو میبینی به این میگن موشن ضعیف
که اتفاقا توی گیم و مسابقات ورزشی بسیار بسیار مهم هست ولی توی دیدن فیلم و سریال مهم نیست

واسه گیم و ps5 می خوای که همه چی در بهترین حالتش باشه و نقطه ضعف خاصی نداشته باشه مستقیم برو سراغ همون سونی 9500G

آخرین ویرایش:

sms12

کاربر سایت
Jun 15, 2008
24
توی فوتبال و ماشین رانی و جاهایی که تصویر خیلی سریع حرکت میکنه شما از جسم متحرک که سریع حرکت میکنه بجای اینکه دقیقا خودش رو ببینی یک حاله ای رو میبینی به این میگن موشن
که اتفاقا توی گیم و مسابقات ورزشی بسیار بسیار مهم هست ولی توی دیدن فیلم و سریال مهم نیست

واسه گیم و ps5 می خوای که همه چی در بهترین حالتش باشه و نقطه ضعف خاصی نداشته باشه مستقیم برو سراغ همون سونی 9500G
ممنون دوست عزیز..من بودجم 25 ملیونیه...از c9 خیلی خوشم میاد ولی امان از burn in...من استفادم اول گیم و بعدش فیلمه

Mamalcracker

کاربر سایت
Aug 28, 2017
28
نام
محمد رضا
کیفیت به پنل مورد استفاده بر میگرده که q70 دو مدل داره (نه دو پنل متفاوت )و این مدلی که من از بانه سفارش دادم و منتاژ مصره با مدلی که توی سایت rtings.comبررسی کردن یکیه و تا جایی که خودم اطلاع دارم اختلاف این دو مدل اینه که برای سفارش امریکا ورودی شبکه های کابلی داره یعنی نیاز به ریسیور نداره
داداش ی سوال شما ک q70rدارید تو موشن واقعا اذیت میکنه؟واینکه سونی x9000fبگیریم بهتره؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
داداش ی سوال شما ک q70rدارید تو موشن واقعا اذیت میکنه؟واینکه سونی x9000fبگیریم بهتره؟
هر چی میگیرید جدید ترین مدل بگیرید
مدل های قدیمی ممکنه دست دوم باشن که آک کرده باشن یا پشت ویترینی بوده باشن
وگرنه تلویزیونی هایی که تولید نمیشن دلیلی نداره توی انبار آک مونده باشه و تا حالا کسی نخریده باشه !!!

• Like
Reactions: Jack cooper

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر