خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
اینم از سیستم سینمایی 7.1 کاناله بنده.هنوز بلندگو ها رو تو مکان جدید چیدمان نکردم.ببخشید یک مقدار شلوغ و بهم ریختست
مشخصات بلندگوها
بلندگوهای ایستاده:mission LX1
سوراند پشت:mission mx1
سوراند بقلpioneer bs22
بلندگوی مرکزpioneer c22
ساب ووفر:jamo j12
و در اخر امپلی فایر که از دالب اتموس و همینطور dts x پشتیبانی میکنه7.14k-hdr کاناله yamaha rx-
v581
بریم برای استقبال از کنسولهای نسل جدید و البته صدای سه بعدیالبته با تاخیر دوساله:D.امیدوارم بازی سازها این نسل از صدای 7.1 و همینطور دالبی اتموس پشتیبانی کنن.نسل قبل که بازی ها اکثرا dts5.1 یا دالبی 5.1 بودن!!!!!!'
عزیز میشه بپرسم چقدر خرجش شده و در کل کیفیت این سیستم که درست کردی چطوری هست منم خیلی دوست دارم یک سیستم بخرم که صدای 7.1 کاناله داشته باشه ولی بودجه محدوده...و در کل چه سیستمی رو برای خرید تا بودجه 2 میلیون پیشنهاد میدی؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
عزیز میشه بپرسم چقدر خرجش شده و در کل کیفیت این سیستم که درست کردی چطوری هست منم خیلی دوست دارم یک سیستم بخرم که صدای 7.1 کاناله داشته باشه ولی بودجه محدوده...و در کل چه سیستمی رو برای خرید تا بودجه 2 میلیون پیشنهاد میدی؟
والا این ست رو قبل از گرونی دلار خریدم.
راستش با دو میلیون سینمای خانگی معمولی 5.1 هم بهت نمیدن.فقط امپلی فایرش نزدیک 6 تومن درمیاد

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
والا این ست رو قبل از گرونی دلار خریدم.
راستش با دو میلیون سینمای خانگی معمولی 5.1 هم بهت نمیدن.فقط امپلی فایرش نزدیک 6 تومن درمیاد
پدر بی پولی بمیره:|:|:| ( 4 سال پشت سر هم کار کردم اخرش دادم تلویزیون) الان باید 4 سال دیگه کار کنم بلکه بتونم یک سیستم صوتی متوسط بخرم

در کل داداشم بهترین اسپیکری که واسه دکستاپ میشه خرید با 2 میلیون چی میتونه باشه؟

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
پدر بی پولی بمیره:|:|:| ( 4 سال پشت سر هم کار کردم اخرش دادم تلویزیون) الان باید 4 سال دیگه کار کنم بلکه بتونم یک سیستم صوتی متوسط بخرم

در کل داداشم بهترین اسپیکری که واسه دکستاپ میشه خرید با 2 میلیون چی میتونه باشه؟
والا بستکی به بودجت داره.اینو در نظر بگیر بلندگوی پسیو احتیاج به امپلی فایر داره.من بوشکلف pioneer bs22 رو پیشنهاد میدم.بسیار تعریف و تمجید شده ازش تو سایت ها.بسیار خوش صدا هستش.

Attachments

• 47fd3f3b806ca7c2652337a7f3ca382f.jpg
    47fd3f3b806ca7c2652337a7f3ca382f.jpg
    44.5 KB · مشاهده: 22
  • Like
Reactions: Bloodborne11

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
والا بستکی به بودجت داره.اینو در نظر بگیر بلندگوی پسیو احتیاج به امپلی فایر داره.من بوشکلف pioneer bs22 رو پیشنهاد میدم.بسیار تعریف و تمجید شده ازش تو سایت ها.بسیار خوش صدا هستش.
برادر اینا خودشون مگه به امپلیفایر احتیاج ندارن؟

• Like
Reactions: mohsen2019

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
ممنون داداش خیلی لطف کردی....
مسئله اینه دیگه نهایت بودجه ای بتونم جور کنم 2 تومن هست... بعدم با دو تومن هم نمیشه یک سیستم خوب صوتی 7.1 بست حالا امپلی فایر هم بماند...
شاید هدست گیمینگ بخرم ولی سیستم صوتی رو خیلی دوست داشتم.....:/

• Like
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
برادر اینا خودشون مگه به امپلیفایر احتیاج ندارن؟
بله.پسیو هستن واحتیاج به امپ دارن

ممنون داداش خیلی لطف کردی....
مسئله اینه دیگه نهایت بودجه ای بتونم جور کنم 2 تومن هست... بعدم با دو تومن هم نمیشه یک سیستم خوب صوتی 7.1 بست حالا امپلی فایر هم بماند...
شاید هدست گیمینگ بخرم ولی سیستم صوتی رو خیلی دوست داشتم.....:/
من تجربه هدست هم داشتم.اگر تجربه سیستم سینمایی داشته باشی خیلی صدای هدست تو ذوقت میخوره.!!!!!!الان بهترین هدست بازار astro a40نزدیک 5 تومن پولشه.اصلا ارزش،نداره این همه پول بدی هدست.!!!این نظر شخصیمه..
من پیشنهادم اینه سعی کن تیکه تیکه سیستمت رو تکمیل کنی.مثلا اول یک امپ بگیر بعد یک جفت بوکشلف و الی اخر

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
حتمن اپدیت کنید که تو سرعت خوندن حافظه جانبی بهتر میشه.
تو تنظیمات هم گزینه تنظیم سیاهی رو روی زیاد قرار بدید یه مقدار بهتر میشه.
والا آپدیت رو از سایت سونی دانلود کردم ریختم تو هارد ولی اتفاقی نیفتاد نتونستم آپدیت کنم.اون گزینه تنظیم سیاهی هم به صورت پیش فرض روی زیاد بود

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
والا آپدیت رو از سایت سونی دانلود کردم ریختم تو هارد ولی اتفاقی نیفتاد نتونستم آپدیت کنم.اون گزینه تنظیم سیاهی هم به صورت پیش فرض روی زیاد بود
باید از ریجن مخصوص خودش بگیری.
بعد با فلش بزن.
هم فایل و با پوشه بزار هم بدون پوشه فایل و قرار بده با هم.

تو ایران اکثر تی وی ها رو باید از سونی مالزی و ورژن پسفیک اسیا دان کنی.

• Like
Reactions: saeed_sg

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان من وقتی بازی میکنم صفحه تلوزیونم تاریکه . بک لایت و کنتراست هم روی 100 گزاشتم . میخواستم بدونم باید چیکار کنم که انقدر تصویر تاریک نباشه و جزئیات معلوم شه ؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
دوستان من وقتی بازی میکنم صفحه تلوزیونم تاریکه . بک لایت و کنتراست هم روی 100 گزاشتم . میخواستم بدونم باید چیکار کنم که انقدر تصویر تاریک نباشه و جزئیات معلوم شه ؟
تنها راهش اینه که تلویزیونت رو جایی ببری که اتاقت نور نداشته باشه.در واقع تاریک باشه

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
تنها راهش اینه که تلویزیونت رو جایی ببری که اتاقت نور نداشته باشه.در واقع تاریک باشه
راستش شبا چراغ رو هم خاموش میکنم همینطوریه . مثلا وقتی بازی میکنم جزئیات تو محیطهای تاریک به سختی معلومه . تویه تی وی یه گزینه داره به اسم black level وقتی میزنم جزئیات رو خوب نشون میده تویه محیط های تاریک بازی اما یه مقدار زیادی روشنه ؟
الان من britghnes رو روی 50 گزاشتم . این گزینه چه تاثیری داره ؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
راستش شبا چراغ رو هم خاموش میکنم همینطوریه . مثلا وقتی بازی میکنم جزئیات تو محیطهای تاریک به سختی معلومه . تویه تی وی یه گزینه داره به اسم black level وقتی میزنم جزئیات رو خوب نشون میده تویه محیط های تاریک بازی اما یه مقدار زیادی روشنه ؟
اون برایتنس رو دست نزن.تصویر رو بهم میریزه.در واقع تصویر به سفیدی میزنه.
نور بکلایت tv تون کمه.من همیشه میگم قبل خرید تلویزیون اول تعیین کنید چه چیزی براتون بیشتر ارجعیت داره بعد خرید کنید.مثلا یکی محیطش روشنه قطعا تلویزیون با پیک برایتنز زیاد بالای 400 نیت نیاز داره.یا کسی تو اتاق تاریک فیلم میبینه oled ها بهترین گزینه هستش.یا یکی اینپوت لگ براش مهمه بر استس اون tv میگیره.

• Like
Reactions: Jack cooper

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
808
نام
رضا
اگه تیویت سونی هست و این مشکل تو بازیهایی که hdr هست نشون میده بگو تا راه حل رو بگمت.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اون برایتنس رو دست نزن.تصویر رو بهم میریزه.در واقع تصویر به سفیدی میزنه.
نور بکلایت tv تون کمه.من همیشه میگم قبل خرید تلویزیون اول تعیین کنید چه چیزی براتون بیشتر ارجعیت داره بعد خرید کنید.مثلا یکی محیطش روشنه قطعا تلویزیون با پیک برایتنز زیاد بالای 400 نیت نیاز داره.یا کسی تو اتاق تاریک فیلم میبینه oled ها بهترین گزینه هستش.یا یکی اینپوت لگ براش مهمه بر استس اون tv میگیره.
راستش این تلوزیونی که خریدم برای گیم عالیه اما چون پنلش ips هست ظاهرا کاریش نمیشه کرد تاریکیش رو .

اگه تیویت سونی هست و این مشکل تو بازیهایی که hdr هست نشون میده بگو تا راه حل رو بگمت.
سلام
سونی نیست . مدلشlg 49sm8100 هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر