خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان درمان پیکسل گیر کرده چیه ؟

من تلوزیونم دوتا داره . میخواستم بدونم چه راهی هست برای درست کردنش .

اگه سیاه یا خاموش شده 99% کاریش نمیشه کرد اگه روشن یا سفید هست با یسری نرم افزار یا سایتی مثل این احتمال برگشتنش هست

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اگه سیاه یا خاموش شده 99% کاریش نمیشه کرد اگه روشن یا سفید هست با یسری نرم افزار یا سایتی مثل این احتمال برگشتنش هست
راستش نارنجیه . بغیر از رنگ مشکی تو رنگهای دیگه اصلا نیستش . میخوام اگه بشه با نرم افزار حلش کرد چون اگه بخوام از لحاظ سخت افزاری درستش کنم میترسم بدتر بشه .

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
سلام تلوزیون هوشمند سامسونگ خریدم مونتاز مصر ، میخوام بدونم اصلی هست یا نه! 6700 قیمت تمام شده اش شده، فرق مونتاژ مصر با مونتاژ کره در چیه؟

darkglory

کاربر سایت
Apr 23, 2020
8
سلام
میخواستم یه تلویزیون با پنل IPS بخرم بیشترین استفادم برای گیمینگ هست خودم مدل سونی X8500G رو مد نظر دارم به نظرتون مناسب هست؟ سایت سلام بابا برای خرید چطوره؟
موقع بررسی سلامت تلویزیون به نکته خاصی باید دقت کنم؟ سایتی برای خرید میشناسید که گارانتی درست حسابی داشته باشه حالا یکم گرون ترم باشه عیبی نداره

سلام
میخواستم یه تلویزیون با پنل IPS بخرم بیشترین استفادم برای گیمینگ هست خودم مدل سونی X8500G رو مد نظر دارم به نظرتون مناسب هست؟ سایت سلام بابا برای خرید چطوره؟
موقع بررسی سلامت تلویزیون به نکته خاصی باید دقت کنم؟ سایتی برای خرید میشناسید که گارانتی درست حسابی داشته باشه حالا یکم گرون ترم باشه عیبی نداره
مدل x8500g بهتره برای بازی یاx9500g ؟ چون قیمتشون خیلی فرق داره میخوام ببینم ارزش داره 9500 بگیرم یا نه
قیمت 65 اینج 8500 با 55 اینج 9500 یکیه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
مدل x8500g بهتره برای بازی یاx9500g ؟ چون قیمتشون خیلی فرق داره میخوام ببینم ارزش داره 9500 بگیرم یا نه
قیمت 65 اینج 8500 با 55 اینج 9500 یکیه
من که تست کردم به هیچ عنوان 8500 به درد گیم نمیخوره فقط برای دیدن فیلم و شبکه های تلویزیونی خوبه
9500 علاوه بر موارد بالا برای گیم هم بهترینه
تفاوت این دو تلویزیونم بالاتر از حد تصور هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

darkglory

کاربر سایت
Apr 23, 2020
8
من که تست کردم به هیچ عنوان 8500 به درد گیم نمیخوره فقط برای دیدن فیلم و شبکه های تلویزیونی خوبه
9500 علاوه بر موارد بالا برای گیم هم بهترینه
شما الان قیمت 55x9500g رو چند دارید ؟
تو سایت سلام بابا 55 اینچ 24 تومن. 8500 هم 65 اینج اون قیمت. ارزش داره سایز بزرگتر ولی کیفت کمتر بردارم؟
یه گارانتی اوا سرویس یا صانا صنعت هم داره که بعید میدونم ارزشی داشته باشه
میخوام واسه ps5 بخرم نمیدونم صبر منم مدل 2020 بیاد یا نه اگه بیاد میشه خدا تومن

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
تو سایت سلام بابا 55 اینچ 24 تومن. 8500 هم 65 اینج اون قیمت. ارزش داره سایز بزرگتر ولی کیفت کمتر بردارم؟
من به تازگی 8500 G رو خریدم سایز 55 اینچ.تلویزیون خیلی خوبیه.باهاش ps4 هم بازی میکنم هیچ مشکلی هم ندارم باهاش.فقط تنها مشکلش که توی 9500 G هم این مشکل وجود داره رنگ مشکی در تصویر هست که رنگش غیر طبیعیه و روشنه و کمی نا امید کنندس.درضمن هارد های یک ترا بایت من رو کند میخونه و کمی طول میکشه تا بالا بیان که فکر کنم اگر نرم افزار تلویزیون رو آپدیت کنم این مشکل حل بشه.به غیر از اینا که اشاره کردم تلویزیون فوق العاده ای هست و کیفیت صداش هم از سامسونگ خیلی بهتره و همچنین سیستم عاملش که اندرویدهست بسیار روان کار میکنه.من تلویزیون سامسونگ هم دارم.این تجربه یک هفته استفاده از این تلویزیون بود که در اختیار شما قرار دادم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: darkglory

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
8500 رنگ مشکی رو خاکستری نشون میده و برایتنس اش خیلی کمتر از 9500 هست و HDR اش هم تعطیله نسبت به 9500 و کنتراست اش هم وضعیت خوبی نداره و پنل IPS داره در برابر پنل VA در 9500 و لوکال دیمینگ نداره و دالبی اتمس نداره

اگر به عقل من بود که اگر 8500 می خواستم بگیرم حداقل بجاش Q70 سامسونگ بر میداشتم که خیلی از مشکلات بالا رو نداره و 65 اینچش هم خوش قیمت هست ولی خوب هر گرونی هم بی دلیل نیست 9500 یک پله کاملا بالاتره و هیج ایراد خاصی توش وجود نداره

بازم خواستی مقایسه های 8500 با Q70R رو مطالعه کن به نتایج بهتری میرسی

من به تازگی 8500 G رو خریدم سایز 55 اینچ.تلویزیون خیلی خوبیه.باهاش ps4 هم بازی میکنم هیچ مشکلی هم ندارم باهاش.فقط تنها مشکلش که توی 9500 G هم این مشکل وجود داره رنگ مشکی در تصویر هست که رنگش غیر طبیعیه و روشنه و کمی نا امید کنندس.درضمن هارد های یک ترا بایت من رو کند میخونه و کمی طول میکشه تا بالا بیان که فکر کنم اگر نرم افزار تلویزیون رو آپدیت کنم این مشکل حل بشه.به غیر از اینا که اشاره کردم تلویزیون فوق العاده ای هست و کیفیت صداش هم از سامسونگ خیلی بهتره و همچنین سیستم عاملش که اندرویدهست بسیار روان کار میکنه.من تلویزیون سامسونگ هم دارم.این تجربه یک هفته استفاده از این تلویزیون بود که در اختیار شما قرار دادم.
9500 هیچ مشکلی در رنگ مشکی نداره لطفا اطلاعات غلط ندید و کاملا هم مشکی هست اون مشکل رو فقط 8500 داره که مشکی رو خاکستری نشون میده اونم بخاطر پنل IPS اش هست
خوندن هارد شما هم با آپدیت مشکلش حل نمیشه چون سیستم عامل این دستگاه آندرویید تی وی هست و هر وقت هارد یا فلش رو وصل میکنید کل هارد رو می خونه برای همین خیلی طول میکشه

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام لطفا این ارسال من رو هم جواب بدید ....
تا جایی که من مطالعه کردم هیچ فرقی نداره اما مثل اینکه یک سری سامسونگ ها و سونی ها مونتاژ داخل هستن که با گارانتی های شرکتی هم فروخته میشن ( البته در بانه از این سری ها نیست ) از اون ها فقط بر حذر باشید
یکی نوشته بود از همین مونتاژ داخلی ها خریده بوده و پنلش لق میزد !!!!

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
تا جایی که من مطالعه کردم هیچ فرقی نداره اما مثل اینکه یک سری سامسونگ ها و سونی ها مونتاژ داخل هستن که با گارانتی های شرکتی هم فروخته میشن ( البته در بانه از این سری ها نیست ) از اون ها فقط بر حذر باشید
یکی نوشته بود از همین مونتاژ داخلی ها خریده بوده و پنلش لق میزد !!!!
اره دیدم اونجا میگفتن جی پلاس همون سامسونگه، و brewont همون سونی هست:| منم زیر بار نرفتم رفتم بانه سامسونگ مونتاژ مصر خریدم، مونتاژ کره اونجا اصلا نبود یا اگر بود برای مدل های خیلی بالاتر و گرون تر بود...

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اره دیدم اونجا میگفتن جی پلاس همون سامسونگه، و brewont همون سونی هست:| منم زیر بار نرفتم رفتم بانه سامسونگ مونتاژ مصر خریدم، مونتاژ کره اونجا اصلا نبود یا اگر بود برای مدل های خیلی بالاتر و گرون تر بود...
بانه ای ها جنس هاشون با کیفیت هست همین مغازه دار های تهرانی هم خیلی هاشون جنس اشون رو از همون بانه تامین میکنن
کلا هم فروشنده ها بهتری هستن
توی تهران شما تلویزیون رو خریدی دیگه فروشنده جواب سلامت هم نمیده چه برسه سوالی یا مشکلی داشته باشی !!!!

• Like
Reactions: Bloodborne11

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
بانه ای ها جنس هاشون با کیفیت هست همین مغازه دار های تهرانی هم خیلی هاشون جنس اشون رو از همون بانه تامین میکنن
کلا هم فروشنده ها بهتری هستن
توی تهران شما تلویزیون رو خریدی دیگه فروشنده جواب سلامت هم نمیده چه برسه سوالی یا مشکلی داشته باشی !!!!
من خودم کرمانشاه هستم، تو شهر خودم میگم جی پلاس و این brewont بود....رفتم بانه سامسونگ مصر خریدم، الان هم اینجا پست گذاشتم یک دوستی بهم معرفی کرد گفتم نکنه مصری ها هم تقلبی باشند...

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من خودم کرمانشاه هستم، تو شهر خودم میگم جی پلاس و این brewont بود....رفتم بانه سامسونگ مصر خریدم، الان هم اینجا پست گذاشتم یک دوستی بهم معرفی کرد گفتم نکنه مصری ها هم تقلبی باشند...
نه اصله معمولا فقط بالاترین مدل تلویزیون سامسونگ و سونی توی خود اون کشور تولید میشن و بقیه مدل ها در مالزی و مصر و یکی دو کشور دیگه مونتاژ میشن که هیچ موردی هم نداره

مقایسه 8500 و 9500

Sony X950G vs Sony X850G Side-by-Side TV Comparison

مقایسه 8500 با Q70R

Sony X850G vs Samsung Q70/Q70R QLED Side-by-Side TV Comparison

البته یکی از دوستان با موشن Q70 مشکل داشت که توی بازی خیلی مهمه توی صفحات قبل رو بخون و اگر قصد خرید Q70R رو کردی قبلش حتما با ایشون صحبت کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر