خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    841

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,644
نام
امین
دوستان تی وی رو حتما باید اپدیت کرد ؟

من امروز تی وی مو اپدیت کردم میخواستم بدونم کلا این اپدیتها تو چه چیزایی تاثیرگذاره .
اونوقت من با وای فای اپدیت کردم میخواستم بدونم ایرادی نداره یا اپدیتهارو باید افلاین انجام داد ؟

من لیست تغییرات تی وی خودم و میزارم ببین چیاست.
البته سونی هستش.

• Add support for Home Theatre Control App which supports 2018 models
  • Improves waterfall noise (multiple horizontal line) with HDR content
  • Resolves an issue where unable to playback Freeview content after using Netflix
  • Resolves an issue where HDMI video range setting is missing.
  • Introduces Android Nougat
  • Picture-in-Picture mode (Only applicable to S85xxD/X85xxD/X93xxD/X9400D series)
  • Half-screen settings mode
  • Task-switching (quickly access recently used apps)
  • Hybrid Log-Gamma (HLG) HDR content for USB, DLNA
  • Voice search for Serial AbTak (only in India)
  • Voice search web browser functionality
  • Google Cast 4K content via built-in Chromecast
  • Multiple Google accounts
  • Ability to switch to TV viewing mode from Home menu with PROG +/- or number buttons
  • hanges Amazon Prime Video logo
  • EPG extended display with metadata
  • Pre-installs Asphalt Nitro as alternative to Gameloft
  • Improved category list design
  • Improved "Discover" menu interface and navigation
  • Improved Wi-Fi password input screen
  • Improved usability when registering a USB HDD recording device
  • Improved user interface when using a USB stick or HDD as an expandable storage device
  • Resolves Amazon Prime Video playback issue where the video freezes and a lip sync error occurs
  • Resolves an issue where no sound can be heard when using an Onkyo amplifier
  • Resolves an issue where no sound can be heard for 2 to 3 seconds at a specific point during DISC playback
  • Resolves an issue where no content is displayed when the PS4 Pro is connected via HDMI
  • Resolves an issue where no signal is displayed when an MHL cable is connected via HDMI2
  • Resolves an issue where the sound is not synchronised properly between the TV speaker and PS4 controller
  • Resolves an issue where a short beeping sound can be heard when changing channels from SD to HD via a set-top box
  • Improves TV response time when using the remote control
  • Resolves an issue where the TV cannot connect to the Wi-Fi access point from standby mode
  • Resolves an issue where "No operation shutdown" dialogue box cannot be closed when using the VOL+/- buttons
  • Resolves YouTube 4K playback issue (2560 x 1440 resolution or higher)
  • Resolves an issue where the HDD is not detected for recording when the TV is in standby mode (Only for AU and NZ)
  • Removes Twitter functions (Social Viewing)
  • Supports Hybrid Log-Gamma HDR for HDMI (applicable only for X94D, X93D, X85D, S85D, X93D, X94C, X93C, X91C, X90C, X85C and S85C)
  • Upgrades to Android Marshmallow
  • Enhances screen design and usability
  • Expands the built-in memory You can now move downloaded games and apps to a USB memory device or HDD as an extended memory
  • Displays programs in each genre
  • New design of Help menu
  • Accessibility support on Netflix
  • Reduces input lag for HDR game
  • Supports Netflix HDR (High Dynamic Range)
  • "TV SideView" application name changed to "Video & TV SideView"
  • USB recording feature*
  • Improves general performance of the TV (including the TV's remote control)
ببین چه خبره :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
1,989
نام
حامد
کلا رنگ مشکی در این دو مدل به خاکستری میزنه.در 8500 خیلی بیشتر از 9500 هست ولی 9500 هم این مشکل رو داره

والا نیاز به بحث نیست. خودتون ببینید و مقایسه کنید.
در مورد رنگ مشکی مدل 8500 لوکال دیمینگ نداره
کنتراست 800 به 1 در مقایسه کنتراست 4400 به 1
و پیک برایتنس 500 در مقایسه 1100

8500
https://i.rtings.com/images/reviews/tv/sony/x850g/x850g-uniformity-large.jpg
x850g-uniformity-large.jpg

9500
https://i.rtings.com/images/reviews/tv/sony/x950g/x950g-uniformity-large.jpg
x950g-uniformity-large.jpg

9500 FALD
https://i.rtings.com/images/reviews/tv/sony/x950g/x950g-uniformity-local-dimming-large.jpg

x950g-uniformity-local-dimming-large.jpg

Attachments

• x850g-uniformity-large.jpg
    x850g-uniformity-large.jpg
    1.2 MB · مشاهده: 14

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
اینم از سیستم سینمایی 7.1 کاناله بنده.هنوز بلندگو ها رو تو مکان جدید چیدمان نکردم.ببخشید یک مقدار شلوغ و بهم ریختست
مشخصات بلندگوها
بلندگوهای ایستاده:mission LX1
سوراند پشت:mission mx1
سوراند بقلpioneer bs22
بلندگوی مرکزpioneer c22
ساب ووفر:jamo j12
و در اخر امپلی فایر که از دالب اتموس و همینطور dts x پشتیبانی میکنه7.14k-hdr کاناله yamaha rx-
v581
بریم برای استقبال از کنسولهای نسل جدید و البته صدای سه بعدیالبته با تاخیر دوساله:D.امیدوارم بازی سازها این نسل از صدای 7.1 و همینطور دالبی اتموس پشتیبانی کنن.نسل قبل که بازی ها اکثرا dts5.1 یا دالبی 5.1 بودن!!!!!!'
عزیز میشه بپرسم چقدر خرجش شده و در کل کیفیت این سیستم که درست کردی چطوری هست منم خیلی دوست دارم یک سیستم بخرم که صدای 7.1 کاناله داشته باشه ولی بودجه محدوده...و در کل چه سیستمی رو برای خرید تا بودجه 2 میلیون پیشنهاد میدی؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
1,184
عزیز میشه بپرسم چقدر خرجش شده و در کل کیفیت این سیستم که درست کردی چطوری هست منم خیلی دوست دارم یک سیستم بخرم که صدای 7.1 کاناله داشته باشه ولی بودجه محدوده...و در کل چه سیستمی رو برای خرید تا بودجه 2 میلیون پیشنهاد میدی؟
والا این ست رو قبل از گرونی دلار خریدم.
راستش با دو میلیون سینمای خانگی معمولی 5.1 هم بهت نمیدن.فقط امپلی فایرش نزدیک 6 تومن درمیاد

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
والا این ست رو قبل از گرونی دلار خریدم.
راستش با دو میلیون سینمای خانگی معمولی 5.1 هم بهت نمیدن.فقط امپلی فایرش نزدیک 6 تومن درمیاد
پدر بی پولی بمیره:|:|:| ( 4 سال پشت سر هم کار کردم اخرش دادم تلویزیون) الان باید 4 سال دیگه کار کنم بلکه بتونم یک سیستم صوتی متوسط بخرم

در کل داداشم بهترین اسپیکری که واسه دکستاپ میشه خرید با 2 میلیون چی میتونه باشه؟

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
1,184
پدر بی پولی بمیره:|:|:| ( 4 سال پشت سر هم کار کردم اخرش دادم تلویزیون) الان باید 4 سال دیگه کار کنم بلکه بتونم یک سیستم صوتی متوسط بخرم

در کل داداشم بهترین اسپیکری که واسه دکستاپ میشه خرید با 2 میلیون چی میتونه باشه؟
والا بستکی به بودجت داره.اینو در نظر بگیر بلندگوی پسیو احتیاج به امپلی فایر داره.من بوشکلف pioneer bs22 رو پیشنهاد میدم.بسیار تعریف و تمجید شده ازش تو سایت ها.بسیار خوش صدا هستش.

Attachments

• 47fd3f3b806ca7c2652337a7f3ca382f.jpg
    47fd3f3b806ca7c2652337a7f3ca382f.jpg
    44.5 KB · مشاهده: 22
  • Like
Reactions: Bloodborne11

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,314
والا بستکی به بودجت داره.اینو در نظر بگیر بلندگوی پسیو احتیاج به امپلی فایر داره.من بوشکلف pioneer bs22 رو پیشنهاد میدم.بسیار تعریف و تمجید شده ازش تو سایت ها.بسیار خوش صدا هستش.
برادر اینا خودشون مگه به امپلیفایر احتیاج ندارن؟

• Like
Reactions: mohsen2019

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
ممنون داداش خیلی لطف کردی....
مسئله اینه دیگه نهایت بودجه ای بتونم جور کنم 2 تومن هست... بعدم با دو تومن هم نمیشه یک سیستم خوب صوتی 7.1 بست حالا امپلی فایر هم بماند...
شاید هدست گیمینگ بخرم ولی سیستم صوتی رو خیلی دوست داشتم.....:/

• Like
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
1,184
برادر اینا خودشون مگه به امپلیفایر احتیاج ندارن؟
بله.پسیو هستن واحتیاج به امپ دارن

ممنون داداش خیلی لطف کردی....
مسئله اینه دیگه نهایت بودجه ای بتونم جور کنم 2 تومن هست... بعدم با دو تومن هم نمیشه یک سیستم خوب صوتی 7.1 بست حالا امپلی فایر هم بماند...
شاید هدست گیمینگ بخرم ولی سیستم صوتی رو خیلی دوست داشتم.....:/
من تجربه هدست هم داشتم.اگر تجربه سیستم سینمایی داشته باشی خیلی صدای هدست تو ذوقت میخوره.!!!!!!الان بهترین هدست بازار astro a40نزدیک 5 تومن پولشه.اصلا ارزش،نداره این همه پول بدی هدست.!!!این نظر شخصیمه..
من پیشنهادم اینه سعی کن تیکه تیکه سیستمت رو تکمیل کنی.مثلا اول یک امپ بگیر بعد یک جفت بوکشلف و الی اخر

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
156
نام
آرش
حتمن اپدیت کنید که تو سرعت خوندن حافظه جانبی بهتر میشه.
تو تنظیمات هم گزینه تنظیم سیاهی رو روی زیاد قرار بدید یه مقدار بهتر میشه.
والا آپدیت رو از سایت سونی دانلود کردم ریختم تو هارد ولی اتفاقی نیفتاد نتونستم آپدیت کنم.اون گزینه تنظیم سیاهی هم به صورت پیش فرض روی زیاد بود

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,644
نام
امین
والا آپدیت رو از سایت سونی دانلود کردم ریختم تو هارد ولی اتفاقی نیفتاد نتونستم آپدیت کنم.اون گزینه تنظیم سیاهی هم به صورت پیش فرض روی زیاد بود
باید از ریجن مخصوص خودش بگیری.
بعد با فلش بزن.
هم فایل و با پوشه بزار هم بدون پوشه فایل و قرار بده با هم.

تو ایران اکثر تی وی ها رو باید از سونی مالزی و ورژن پسفیک اسیا دان کنی.

• Like
Reactions: saeed_sg

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
698
دوستان من وقتی بازی میکنم صفحه تلوزیونم تاریکه . بک لایت و کنتراست هم روی 100 گزاشتم . میخواستم بدونم باید چیکار کنم که انقدر تصویر تاریک نباشه و جزئیات معلوم شه ؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
1,184
دوستان من وقتی بازی میکنم صفحه تلوزیونم تاریکه . بک لایت و کنتراست هم روی 100 گزاشتم . میخواستم بدونم باید چیکار کنم که انقدر تصویر تاریک نباشه و جزئیات معلوم شه ؟
تنها راهش اینه که تلویزیونت رو جایی ببری که اتاقت نور نداشته باشه.در واقع تاریک باشه

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
698
تنها راهش اینه که تلویزیونت رو جایی ببری که اتاقت نور نداشته باشه.در واقع تاریک باشه
راستش شبا چراغ رو هم خاموش میکنم همینطوریه . مثلا وقتی بازی میکنم جزئیات تو محیطهای تاریک به سختی معلومه . تویه تی وی یه گزینه داره به اسم black level وقتی میزنم جزئیات رو خوب نشون میده تویه محیط های تاریک بازی اما یه مقدار زیادی روشنه ؟
الان من britghnes رو روی 50 گزاشتم . این گزینه چه تاثیری داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر