خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Vampire200858

کاربر سایت
Jan 16, 2020
8
سلام
من چند روز یه مشکلی برام پیش اومده در حین بازی کردن یکدفعه صفحه تلویزیون خودبخود خاموش روشن میشه ( خیلی سریع) و کیفیت صفحه عوض میشه در واقع چندبار این اتفاق میافته کسی میدونه بگه مشکل از کجاست؟
خیلی ممنون میشم

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,057
نام
Ali
سلام
من چند روز یه مشکلی برام پیش اومده در حین بازی کردن یکدفعه صفحه تلویزیون خودبخود خاموش روشن میشه ( خیلی سریع) و کیفیت صفحه عوض میشه در واقع چندبار این اتفاق میافته کسی میدونه بگه مشکل از کجاست؟
خیلی ممنون میشم
یعنی چی کیفیت عوض میشه ؟ رزلوشن ؟ کیفیت بافت ها ؟ یا hdr خاموش روشن میشه؟
Ps4 pro هست؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
خواهش میکنم.والا دوست عزیز من بخاطر تست کردن همیشه تی وی رو حضوری میخرم و از سایتها تا الان خرید نداشتم که بخوام معرفی کنم..تو بندرهای جنوبی مثل گناوه از این برند موجود هست.بعد از باز شدن راهها میتونی به افرادی که از اونجا جنس میارن سفارش بدی برات بیارن..قیمتم خیلی مناسب تر دستت میرسه..همین تی وی که شما میگی ۲ تومن قیمت دادن من چند هفته پیش گناوه بودم ۱۲۰۰ قیمت بهم دادن.البته خودم ۳۲ پاناسونیک رو ۱۵۰۰ از اونجا خریدم که فوق العاده تصویر و امکانات خوبی داره
ضمن سلام و تشکر از توضیحاتتون سعید جان
سایتی یا فروشگاهی میشناسین من پیگیر باشم برای خریدش ؟

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

• Like
Reactions: Jack cooper

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
کابل hdmi عوض کن و تست کن ببین بازم همین مشکل رو داری
سلام
خیلی ممنون میشم

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
خواهش میکنم.والا دوست عزیز من بخاطر تست کردن همیشه تی وی رو حضوری میخرم و از سایتها تا الان خرید نداشتم که بخوام معرفی کنم..تو بندرهای جنوبی مثل گناوه از این برند موجود هست.بعد از باز شدن راهها میتونی به افرادی که از اونجا جنس میارن سفارش بدی برات بیارن..قیمتم خیلی مناسب تر دستت میرسه..همین تی وی که شما میگی ۲ تومن قیمت دادن من چند هفته پیش گناوه بودم ۱۲۰۰ قیمت بهم دادن.البته خودم ۳۲ پاناسونیک رو ۱۵۰۰ از اونجا خریدم که فوق العاده تصویر و امکانات خوبی داره

دوست عزیز بنظرت قیمت tv توی تابستون پایین میاد ؟

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

Vampire200858

کاربر سایت
Jan 16, 2020
8
یعنی چی کیفیت عوض میشه ؟ رزلوشن ؟ کیفیت بافت ها ؟ یا hdr خاموش روشن میشه؟
Ps4 pro هست؟
حالت تصویر عوض میشه یعنی از حالت استاندارد به عمومی یا بازی تغییر حالت میده رزولوشن عوض نمیشه ps4 فت هست تلویزیون هم سونی دارم hdr نداره

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام.والا الان یکی از دلایل گرونی بحث کرونا و عدم ورود جنس به کشور هست.اگر واردات از سر گرفته بشه کاهش قیمت داریم..البته به شرطی که دلار و ارز دوباره جهش نداشته باشه..در کل به نظر من با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی کاهش خیلی چشمگیری نداریم..البته این نظر شخصی من هست
دوست عزیز بنظرت قیمت tv توی تابستون پایین میاد ؟

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ

کاملا درسته سعید جان و البته اصولیش همینطوره که فرمودین ولی خب گاهی مواقع آدم مجبوره برخی کالاهارو بنا به دلایلی
( مثل گرون بودن یا موجود نبودن یا دور بودن محل فروش حضوری و و و ) به صورت غیر حضوری بخره
به هر حال اگر ساینی یا فروشگاهی یا شخص قابل اعتمادی سراغ داشتین برام خصوصی کنید باهاشون در ارتباط باشم
این کرونا هم به این زودی ها رفتنی نیست انگار و حالا حالاها قراره زندگیرو برامون جهنم کنه پس زندگی و کار جاریست البته بعداز 10 15 روز قرنطینه که همین الانش هم هستیم

mehami

کاربر سایت
Feb 21, 2020
34
با سلام خدمت دوستان
باید عرض کنم که 55X8577G به هیچ عنوان گیرنده ماهواره نداره فقط دیحیتال داره و آنالوگ
تنها تفاوتش با 55X8500 سفارش سنگاپوره و اینکه قاب این مدل نقره ایه همین
خودم دو ماه پیش خریدم 10100 از گناوه ولی یه مشکل عمدش کنتراست پایین و عملکرد بسیار ضعیف تو نمایش رنگ مشکی
اگه الان میخواستم بخرم بدون تعصب بجاش سامسونگ Q70R میگرفتم یکم گرونتره ولی ارزشش رو داره بنظر من
Sony X850G Review (XBR-55X850G, XBR-65X850G, XBR-75X850G, XBR-85X850G)
Samsung Q70/Q70R QLED Review (QN49Q70RAFXZA, QN55Q70RAFXZA, QN65Q70RAFXZA, QN75Q70RAFXZA, QN82Q70RAFXZA, QN85Q70RAFXZA)
https://www.sony.com.sg/electronics...s-lcd-tvs-android-/kd-55x8577g/specifications

عرض سلام

ببخشید ، عذر خواهی میکنم . دوستمون blackboygh درست فرمودن ، من اشتباهی از یک سایت بانه ای مشخصات رو اشتباه زده بود DVB-S2

درسته فقط دیجیتال و آنالوگ داره.

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان بودجه رو افزایش دادم بنظرتون بین 55X9500G و سامسونگ Q70R کدوم رو بگیرم ؟ ( برای دیدن شبکه های فیلم و گیم )

ممنون سریعتر راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
سپاس از پاسخ شما دوست عزیز...
55X8500 سفارش مالزی میشه درسته ؟ و بقیه مشخصات هم عینا مثل 8577 هست بدون کوچکترین اختلافی
فرقی نمیکنه کدوم رو بگیرم ؟ هرکدوم ارزانتر بود بگیرم ؟

یکی دو سوالم حالا که شما این مدل رو دارید بپرسم از خدمتتون
نور پس زمینه و روشنایی تصویر جهت بازی مناسب هست یا کمه ؟
کنتراست و مشکل تلویزیون با توجه به اینکه من در تاریکی مطلق تلویزیون نگاه نمیکنم آزار دهنده هست یا قابل چشم پوشی ؟
سپاس
همه محصولات سونی تو ایران ساخت مالزی هستن
55X8577G ساخت مالزی سفارش سنگاپور
برا بازی خوبه ولی برا تماشای فیلمی که زیاد صحنه تاریک داشته باشه یکم تو ذوق میزنه

دوستان بودجه رو افزایش دادم بنظرتون بین 55X9500G و سامسونگ Q70R کدوم رو بگیرم ؟ ( برای دیدن شبکه های فیلم و گیم )

ممنون سریعتر راهنمایی کنید
Sony X950G vs Samsung Q70/Q70R QLED Side-by-Side TV Comparison
کاملترین و جامعترین سایت بررسی

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
  • Like
Reactions: blackboygh

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008