خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Ehsan_eragon

کاربر سایت
Jan 25, 2020
7
دوست عزیز بهترین انتخاب رو کردید . بنظر خود من q70r و x9500g خیلی بهم نزدیک هستند ، حالا اینجا دیگه به سلیقه طرف بر میگرده که کدوم رو انتخاب کنه . X9500g کیفیتش خیلی خوبه ، ظاهرش هم که واقعا قشنگه.
در مورد اولد هم مشکل اینجاست که چون تو ایران خبری از گارانتی نیست و اگه خدایی نکرده burn in بشه خیلی زور داره .
توی سایت rtings هم burn in رو از نقاط ضعف اولد ها میدونه .
سلام یکم درباره این burn in توضیح میدید ؟ من Q70R 55 سفارش دادم 1ماهه هنوز دستم نرسیده (به خاطر کرونا و اینجور داستانا)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
سلام شب بخیر دوستان

لطفا چند مدل از بهترین تی وی های 4k حال حاضر (خصوصا از لحاظ کیفیت تصویر) بازار رو برام بگید؟ (سایز 49 تا نهایتا 55)
و همینطور چند تا از بهترین مانیتور های 4k بازار رو هم بفرمایید.
اگر تجربه شخصی هم داشتید دریغ نکنید.

ممنون

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
درود
من از خیلیهاشون خرید داشتم و خوشبختانه هیچ کدومشون کلاهبردار نیستند نگران نباش
دیر کردش هم با توجه به شرایط فعلی و مشکلات موجود هست
سلام بابا / دیجی بانه / بانه مارکت و چندتای دیگه خرید داشتم
در ضمن شمام که پولی ندادی و فقط بیعانه یا هزینه ارسال پرداخت کردی و بقیشو موقع تحویل پرداخت میکنی

سلام
من تا حالا خرید نداشتم از سایت بانه ای . اون سه تا فروشگاه که گفتی به نظر معتبرترین سایت بانه ای هستن .
فقط یک سوال تا حالا شده مشکل دار بفرستن . تجربه داشتین ؟ مثلا تلویزیون پیکسل سوخته داشته باشه یا ....
این روش ارسالی که مامور پیک شخصی میاره مطمئنه ؟

.::MATIN::.

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
دوستان یه چیز در مورد تی وی q70r سامسونگ باید بگم
سر این قضیه من بزرگ ترین ضد حال عمرم رو خوردم
توی تمام سایت های معتبر اشاره کردن بودن که توی سرعت پاسخ گویی تصویر و رسپانس تایم خیلی خوبه
و توی مزایای تلوزیون ذکر شده بود که اصلا یه جورایی تلوزیون گیمینگه و مخصوص این کار ساخته شده ولی همون اولین بازی که روش پلی کردم خورد تو ذوقم
یعنی توی روانی تصویر حتی از تی وی چهار پنج سال گذشته خودش (ju6300) خودش هم ضعیف تر بود
دوستانی که واقعا تو این گرونی قصد دارن جای این تی وی پول بدن پیام خصوصی بدن که اگه دوست داشتن بیشتر راهنماییشون کنم بلائی که سر من اومد سر بقیه دوستان نیاد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
توی تمام سایت های معتبر اشاره کردن بودن که توی سرعت پاسخ گویی تصویر و رسپانس تایم خیلی خوبه
و توی مزایای تلوزیون ذکر شده بود که اصلا یه جورایی تلوزیون گیمینگه و مخصوص این کار ساخته شده ولی همون اولین بازی که روش پلی کردم خورد تو ذوقم
یعنی توی روانی تصویر حتی از تی وی چهار پنج سال گذشته خودش (ju6300) خودش هم ضعیف تر بود
دوستانی که واقعا تو این گرونی قصد دارن جای این تی وی پول بدن پیام خصوصی بدن که اگه دوست داشتن بیشتر راهنماییشون کنم بلائی که سر من اومد سر بقیه دوستان نیاد
روی حالت گیم مود؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
باید بذاری روی game

• Like
Reactions: Jack cooper

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
دوستان بین 49ru7100 و 49um7340 کدوم رو پیشنهاد می کنید
طبق تحقیقات من کنتراست سامسونگ بالاتره و لی می خواستم بدونم ی مقدار کنتراست بالاتر انقدری احساس میشه که قید lg رو بزنیم یا چیز چندان مهمی نیست
سپاسگزارم

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
روی حالت گیم مود؟
باید بذاری روی game
یعنی واقعا فکر میکنید روی game mode تست نکردم؟؟؟؟
گیم مود روی input lag تاثیر میزاره من دارم در مورد motion handling صحبت میکنم تصاویر اصلا smooth و crisp نیستن
فکر کردم فقط مشکل منه ولی بیشتر تحقیق کردم دیدم نه خارجی ها هم با این قضیه مشکل دارن و بردن کلا تی وی رو با یه مدل دیگه عوض کردن کاری که متاسفانه من امکانش رو نداشتم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
من خونده بودم این مدل توی صحنه های خیلی سریع مشکلی به اسم پرش فریم هم داره سر همین قضیه که گفتید ( این مدل رو نداشتم و به چشم ندیدم )
قیمت 55 اینچ اش هم از بانه بیارن تا تهران حدود 19 قیمت گرفته بودم ( فکر کنم 3 تومنی گرون شده بعد عید )
چه بهتر که اگر اطلاعاتی دارید همین جا با همه درمیان بزارید تا بقیه هم استفاده کنن
این خوبه که هرکی تلویزیونی میخره اینجا یک ریویو بنویسه که بعدا بقیه هم استفاده کنن
به هر حال اینجا بهترین و شاید تنها منبع مشورت برای خرید TV گیمینگ هست

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
من خونده بودم این مدل توی صحنه های خیلی سریع مشکلی به اسم پرش فریم هم داره سر همین قضیه که گفتید ( این مدل رو نداشتم و به چشم ندیدم )
قیمت 55 اینچ اش هم از بانه بیارن تا تهران حدود 19 قیمت گرفته بودم ( فکر کنم 3 تومنی گرون شده بعد عید )
چه بهتر که اگر اطلاعاتی دارید همین جا با همه درمیان بزارید تا بقیه هم استفاده کنن
این خوبه که هرکی تلویزیونی میخره اینجا یک ریویو بنویسه که بعدا بقیه هم استفاده کنن
به هر حال اینجا بهترین و شاید تنها منبع مشورت برای خرید TV گیمینگ هست
متاسفانه تو پاچه من رفت امیدوارم تو پاچه دوستان نره این روزا دیگه به بررسی معتبر ترین سایت های بررسی هم نمیشه اعتماد کرد ظاهرا...!!!
ولی از حق نگذریم بقیه مولفه هاش واقعا خوبن فقط توی همین زمینه motion handling مشکل داره که واقعا مشکل اساسی و بزرگیه

• Sad
Reactions: Jack cooper

Ehsan_eragon

کاربر سایت
Jan 25, 2020
7
متاسفانه تو پاچه من رفت امیدوارم تو پاچه دوستان نره این روزا دیگه به بررسی معتبر ترین سایت های بررسی هم نمیشه اعتماد کرد ظاهرا...!!!
ولی از حق نگذریم بقیه مولفه هاش واقعا خوبن فقط توی همین زمینه motion handling مشکل داره که واقعا مشکل اساسی و بزرگیه
خوب با این تفاسیر شما میگین بجای q70r چی بخریم ؟ تو همون قیمت

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
من اینپوت لگ ال جی رو نمیدونم ولی بنظرم سامسونگ بگیری بهتره، معمولا اینپوت لگ بهتری داره
من توو سایت خارجی مقایسشون رو دیدم
کاملا مساوی بود
فقط توو کنتراست سامسونگ بهتر بود
برا همینم برا سوال شد کنتراست چقدر مهمه
که فعلا کسی جواب نداده

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
یعنی واقعا فکر میکنید روی game mode تست نکردم؟؟؟؟
گیم مود روی input lag تاثیر میزاره من دارم در مورد motion handling صحبت میکنم تصاویر اصلا smooth و crisp نیستن
فکر کردم فقط مشکل منه ولی بیشتر تحقیق کردم دیدم نه خارجی ها هم با این قضیه مشکل دارن و بردن کلا تی وی رو با یه مدل دیگه عوض کردن کاری که متاسفانه من امکانش رو نداشتم
شما یا خیلی حساسین یا انتظارتون خیلی بالاست.
اتفاقا این مدل تاری تصویری خیلی کمی داره.
مگر اینکه برید سمت اولد.
تین قسمت رو مطالعه کنید شاید به درد بخوره

Attachments

• Screenshot_20200327-141815.png
    Screenshot_20200327-141815.png
    501.3 KB · مشاهده: 25
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر