خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
سلام بعد کلی تحقیق برای گیمینگ از دوستان و سایت و یوتیوب به این مدل رسیدم که خیلیا توی ۵ برتر یا ۱۰ برترشون پیشنهاد داده بودن

سونیX9000F سایز 65 اینچ

بعضی از یوتیوبرها مثلا رتبه ۲ و ۳ پیشنهاداشون اولد های ال جی یا تی سی ال بودن و رتبه اولشون سونی X9000f بود .

برای اینکه هزینش برای من سنگینه میخواستم نظر دوستان رو بدونم پیشنهاد بهتری دارن یا همینو پروندشو ببندم برم بخرمش
سونی 65X9000F رو 3 ماه پیش خریدم... به تمام معنا یه تلویزیون حرفه ای هست با امکانات بیش اندازه. و کیفیت تصویر و خصوصا نیت نور بشدت بالا

Sent from my G8142 using Tapatalk

چرا بعضی از تی وی ها مثلا x9000f که تفاوت بین 55 و 65 شون فقط 100 دلاره قیمتشون توی ایران حدودا یکی 15 تومن یکی 25 تومنه؟
حدود 400 دلار تفاوت قیمت تو 55 و 65

• Like
Reactions: reza11

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان سلام .

من یه مانیتور BenQ rl2455hm دارم . پنل TN و 1ms

احساس میکنم کیفیت تصویر رو واسم بد نشون میده . احساس میکنی گرافیک بازی اومده پایین . جوری که وقتی رو تی وی تست میکنی فرقشو متوجه میشی.

الان مشکل به خاطر پنل TN هست یا مانیتور کلا مشکل داره ؟

مانیتوری که از لحاظ گرافیکی بازیو خیلی عالی و شارپ نشون بده چه مدل هایی رو پیشنهاد میکنید تا ۲۴ یا نهایت ۲۷ اینچ
sharpness مانیتور رو از توی تنظیمات بردی بالا ببینی چطوری میشه ؟ ( بزارش روی 10 ببین چطور میشه )

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
سلام به همه دوستان
اولا تشکر میکنم ازهمه دوستانی که بهم توانتخاب تلویزیون کمک کردن حدودا ۱۰ روزه sony 55 9000f خریدم فوق العاده است این تیوی.از اون چیزی که مدنظرم بود هم فراتره.فقط چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید اول اینکه یه هارد۲ترا پاسپورتی المنت دارم که به تیوی وصل کردم اولا به کدوم پورت وصل کنم 500امپری یا900امپری؟ آیا همیشه وصل باشه وهیچوقت کابلشو قطع نکنم؟ با خاموش روشن کردن تیوی واز پریز کشیدن تیوی یا عدم استفاده مشکلی پیش نمیاد؟اخه همیشه چراغش روشنه ومعلومه داره کار میکنه .سوال بعدیم راجع به کالیبره کردن تیویه ممنون میشم راهنمایی کنید چطور کالیبره کنم.تشکر

آخرین ویرایش:

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام به همه دوستان
اولا تشکر میکنم ازهمه دوستانی که بهم توانتخاب تلویزیون کمک کردن حدودا ۱۰ روزه sony 55 9000f خریدم فوق العاده است این تیوی.از اون چیزی که مدنظرم بود هم فراتره.فقط چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید اول اینکه یه هارد۲ترا پاسپورتی المنت دارم که به تیوی وصل کردم اولا به کدوم پورت وصل کنم 500امپری یا900امپری؟ آیا همیشه وصل باشه وهیچوقت کابلشو قطع نکنم؟ با خاموش روشن کردن تیوی واز پریز کشیدن تیوی یا عدم استفاده مشکلی پیش نمیاد؟اخه همیشه چراغش روشنه ومعلومه داره کار میکنه .سوال بعدیم راجع به کالیبره کردن تیویه ممنون میشم راهنمایی کنید چطور کالیبره کنم.تشکر
مبارک باشه یکی از بهترین تی وی هارو انتخاب کردید
معمولا usb با امپر بیشتر برای هارد استفاده میشه و امپر پایین ترها برای فلش ولی بهتره که اول خودتون منوال یا دفترچه تی وی رو مطالعه کنید اونجا مشخص شده که کدوم usb برای چه دستگاهی استفاده میشه.هارد رو هم فقط در مواقع استفاده به تلویزیون وصل کنید.
برای تلویزیون های سونی معمولا کالیبره پیشفرض کارخونه خوبه و احتیاج به تغییر نداره.بنظرم فقط تو روشنایی و موشن فلو تغییراتی که دوست دارید رو ایجاد کنید و به بقیه تنظیمات دست نزنید.یا میتونید از سایت های ریویو کننده هم تنظیماتی که گذاشتن رو استفاده کنید ولی بشخصه تنظیمات خود سونی رو بیشتر میپسندم بخاطر رنگ های زنده تر
سلام
یکی از دوستان اهل فن نکات مثبت و منفی تلویزیون سونی مدل 49x7500f رو اگر میدونه بگه لطفاً.
طبق ریویو سایت rting این تلویزیون پنلش ips هست که کنتراست پایین و مشکی ضعیفی رو داره و همینطور روشنایی خیلی کم برای محتوای HDR
از لوکال دیمینگ هم استفاده نمیکنه که مشکی رو خیلی خاکستری تر نشون میده و این مشکل بیشتر خودشو تو شب و تاریکی نشون میده
حجم رنگ پایینی هم داره که تو hdr خیلی تو ذوق میزنه.اینپوت لگ نسبتا بالایی هم داره که بدرد گیم نمیخوره.
از نکات خوبش هم میشه به زاویه دید بالای ips ها و سیستم موشن هندلینگ خوب سونی اشاره کرد.
در کل من این مدل رو پیشنهاد نمیکنم و بهتره که سمت تلویزیون با پنل va برید.

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
تفاوتش الان صد دلاره. قبلا رو نمیدونم. امازون رو چک کنید.
اینم مه 400 دلار...
اینا البته با لوازم جانبی میفروشن.. مثل پلیر و ساندبار.
خالی بخواهید سایز 55 حدود 1000 و 65 حدود 1400 دلار

سلام به همه دوستان
این جزو معدود TV هایی هست که پورت USB 3.1 داره همون 900 میلی آمپری. هارد رو به همین پورت بزنید سریعتر.
تو حالت کاستوم سونی بحالت پیشرفته ای کالیبرش کرده. ولی من کالیبره رو نمی‌پسندم.

K0NAMI

کاربر سایت
Sep 4, 2011
85
نام
Farzad
.
sharpness مانیتور رو از توی تنظیمات بردی بالا ببینی چطوری میشه ؟ ( بزارش روی 10 ببین چطور میشه )

تقریبا هر کاری بوده انجام دادم ولی بازم اون چیزی که میخواستم نشده . یه جورایی دیگه مطمئنم این مانیتور اون چیزی نیست که مد نظرم بوده و الان جالبه قیمتش ۵ میلیون هس تو بازار ! الان دوس دارم واسه گیم برم سمت پنل ips ولی نمیدونم از کدوم برند بگیرم که دوباره تو ذوقم نخوره!

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
مدل c8 موجود شده به قیمت 21 میلیون.
حیف پولم کمه وگرنه بلافاصله میخریدمش.
بهترین تلویزیون حال حاضر در بازار ایران.
یکی از تفاوت های مهمی که با مدل های سری2017 داره موتور اپسکل بهتر این مدل هستش حتی موتور اپسکلش از سونی هم پیشی گرفته.همچنین تصاویر تو مدلهای 2018 نویز کمتری داره نسبت به 2017. و همچنین 100 نیت بیشتر از مدل های 2017 در حالت hdr.همچنین عمق رنگ مشکی در مدل های 2018 پیشرفت کرده نسبت به 2017.......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر