خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
سلام
این مشکل burn in تو اولد ها فقط تو بازی و تصاویر ثابت ممکنه بوجود بیاد یا موقع فیلم دیدن هم امکانش هست ؟؟

راستی دوستانی که اولد دارن میدونن رزولوشن 720 و 1080رو اولد ها با چه کیفیتی پخش میشه ؟؟
یه تعداد از بازیای قدیمی ps3 مثل killzone 2&3 و mgs4 و .... رو میخوام برا تجدید خاطره بازی کنم :D:D که رزولوشن شون 720 هست
یه pc هم دارم که بیشتر از 1080 60 fps زور نداره:|:|
نگرانی ام برا اینه چون غیر از حدود 2 ترابایت فیلم با کیفیت, محتوای 4k در دسترسم نیست
الان چند روزه دارم در مورد b7 و X9000f تحقیق میکنم.از بس گشتم و به جواب مشخصی نرسیدم فکر کنم بزودی دیوونه بشم @-)@-)@-)
اگه از اولد به جای مانیتور استفاده نکنی هیچ وقت burn in نخواهی داشت.حالا اگه burn in هم بشه باز با شستشوی تصویر میشه درستش کرد.چیزی نیست که تو 2-3 ساعته ایجاد بشه.من بازیهایی بوده که 5-6 ساعت مداوم بازی کردم و هیچ موردی ندیدم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2019

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
351
اگه از اولد رو به جای مانیتور استفاده نکنی هیچ وقت burn in نخواهی داشت.حالا اگه burn in هم بشه باز با شستشوی تصویر میشه درستش کرد.چیزی نیست که تو 2-3 ساعته ایجاد بشه.من بازیهایی بوده که 5-6 ساعت مداوم بازی کردم و هیچ موردی ندیدم.

هر سيكل ٤ ساعته هم خودش موقع خاموش كردن ي ريفرش ٥ دقيقه اي ميكنه و بعد خاموش ميشه
روشنايي ش براي اتاق اندازه س من براي sdr oled light رو ٥٠ ميذارم و براي hdr رو ٨٠ بيشتر چشمو اذيت ميكنه براي فواصل نزديك

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: mohsen2019

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
بین سونی x9000 و الجی sm9000 کدوم بهتره. از چه لحاظ؟
اگر بخوام برم سمت اولد ها چطوره؟ قیمت حدودی اولد های سری 8 55 چقدراست؟
برای استفاده در اتاق بیشتر برای فیلم و گیم و گاهی هم مانیتور خطر برن اینداخل چقدره؟
سری 8 دو و بر 20 تومنه
اما مدل بی 7 رو طرفا بانه میشه بین 12-13 گیر آورد

K0NAMI

کاربر سایت
Sep 4, 2011
85
نام
Farzad
دوستان سلام .

من یه مانیتور BenQ rl2455hm دارم . پنل TN و 1ms

احساس میکنم کیفیت تصویر رو واسم بد نشون میده . احساس میکنی گرافیک بازی اومده پایین . جوری که وقتی رو تی وی تست میکنی فرقشو متوجه میشی.

الان مشکل به خاطر پنل TN هست یا مانیتور کلا مشکل داره ؟

مانیتوری که از لحاظ گرافیکی بازیو خیلی عالی و شارپ نشون بده چه مدل هایی رو پیشنهاد میکنید تا ۲۴ یا نهایت ۲۷ اینچ

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان سلام .

من یه مانیتور BenQ rl2455hm دارم . پنل TN و 1ms

احساس میکنم کیفیت تصویر رو واسم بد نشون میده . احساس میکنی گرافیک بازی اومده پایین . جوری که وقتی رو تی وی تست میکنی فرقشو متوجه میشی.

الان مشکل به خاطر پنل TN هست یا مانیتور کلا مشکل داره ؟

مانیتوری که از لحاظ گرافیکی بازیو خیلی عالی و شارپ نشون بده چه مدل هایی رو پیشنهاد میکنید تا ۲۴ یا نهایت ۲۷ اینچ
شما با کنسول بازی میکنی یا PC؟
بودجتون چقدره؟
مشکلتون میتونه بخاطر دقت رنگ کمتر و کنتراست پایین پنل tn باشه یا تراکم پیکسل پایین طوری که از نزدیک پیکسل ها براحتی مشاهده بشه
مدل تلویزیونتون چی هست؟
سلام دوستان نرم افزاری هست که بشه روی تی وی های اندروید سونی دیسک بلوری دانلودشده بصورت خالص اجرا کرد ؟
بهترین پلیرها برای اندروید vlc,MXplayer,archos هستن.برای ویدیو بلوری خام مطمئن نیستم ولی امتحانشون کنید احتمالا پخش کنن

K0NAMI

کاربر سایت
Sep 4, 2011
85
نام
Farzad
شما با کنسول بازی میکنی یا PC؟
بودجتون چقدره؟
مشکلتون میتونه بخاطر دقت رنگ کمتر و کنتراست پایین پنل tn باشه یا تراکم پیکسل پایین طوری که از نزدیک پیکسل ها براحتی مشاهده بشه
مدل تلویزیونتون چی هست؟
با کنسول بازی میکنم با پی سی استفاده روزمره . حتی وبگردی هم که باهاش میکنم متن سایتا یه حالتیه به دل نمیشینه
شاید واسه همون دقت رنگ باشه احتمالا

بودجه مهم نیس

مدل تلویزیون هم Sony KDL 32EX520

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
من باشم همینو میگیرم.تی وی خیلی خوبیه.
سلام بعد کلی تحقیق برای گیمینگ از دوستان و سایت و یوتیوب به این مدل رسیدم که خیلیا توی ۵ برتر یا ۱۰ برترشون پیشنهاد داده بودن

سونیX9000F سایز 65 اینچ

بعضی از یوتیوبرها مثلا رتبه ۲ و ۳ پیشنهاداشون اولد های ال جی یا تی سی ال بودن و رتبه اولشون سونی X9000f بود .

برای اینکه هزینش برای من سنگینه میخواستم نظر دوستان رو بدونم پیشنهاد بهتری دارن یا همینو پروندشو ببندم برم بخرمش

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
روی کاغذ الجی sm9000 هم مشخصات خوبی داره. بین این مدل الجی و سونی x9000 برای گیم و فیلم کدومش بهتره. خیلی تعریف سونی رو شنیدم ولی مدل الجی جدید تره و توی بیشتر ویدئو های مقایسه، اون نیست.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
چرا بعضی از تی وی ها مثلا x9000f که تفاوت بین 55 و 65 شون فقط 100 دلاره قیمتشون توی ایران حدودا یکی 15 تومن یکی 25 تومنه؟

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر