خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
دوستان یه سوال فنی ذهنمو مشغول کرده

میشه ویدیو 4k رو که دانلود کردیم، از طریق وصل کردن usb یا هارد به tv پخش کرد (اگر پخش میکنه کیفیت رو پایین نمیاره؟) یا باید حتما اون ویدیو رو به یک device که با کابل hdmi به تی وی متصل هست ببینیم تا کیفیت اصلی رو نشون بده ؟

تی وی مد نظر هم سونی x900f هست . آیا به راحتی پخش میکنه یا باید دستگاه پخش چیزی داشته باشم که به hdmi وصل باشه ؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
پخش،م

میشه ویدیو 4k رو که دانلود کردیم، از طریق وصل کردن usb یا هارد به tv پخش کرد (اگر پخش میکنه کیفیت رو پایین نمیاره؟) یا باید حتما اون ویدیو رو به یک device که با کابل hdmi به تی وی متصل هست ببینیم تا کیفیت اصلی رو نشون بده ؟

تی وی مد نظر هم سونی x900f هست . آیا به راحتی پخش میکنه یا باید دستگاه پخش چیزی داشته باشم که به hdmi وصل باشه ؟
پخش میکنه.مشکلی نداره

• Like
Reactions: Arash.RG

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
تو سايت بانه اي ديدم من حدود ٢٤ تومن بود
من كه از سايت غير بانه اي خريدم با ي هفته مهلت تست b7 رو دو هفته پيش

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه لطفی میکنی ببینی بعد از اپدیت این گزینه اضافه شده یا نه
DYNAMIC TONE MAPPING
برای همین قابلیت دنبال b8 هستم که پیدا نمیشه اگر b7 داشته باشه اونو میگیرم ..خیلی هم برام مهمه
ممنون

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
دوستان من یه سونی دارم بار اول راحت اپدیتش کردم ولی الان هرچی میزنم ارور میده کسی اموزش اپذیت از فلش رو نداره؟ اصلا این مشکل واسه همه هست؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان من یه سونی دارم بار اول راحت اپدیتش کردم ولی الان هرچی میزنم ارور میده کسی اموزش اپذیت از فلش رو نداره؟ اصلا این مشکل واسه همه هست؟
باید ریجن مناسب با تی وی رو دان کنی.
بعد فایل و انزیپ کنی و انتقال بدی به فلش.
به تی وی بزنی خودش اپ میکنه.
یادت باشه هم پوشه رو کپی کنی هم محتوای فایل و جدا کپی کنی تو فلش.

https://www.sony.com.my/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-55x9300d
از این صفه سرچ بده مدل تی وی رو.

• Like
Reactions: sam.fisher

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
The
یه لطفی میکنی ببینی بعد از اپدیت این گزینه اضافه شده یا نه
DYNAMIC TONE MAPPING
برای همین قابلیت دنبال b8 هستم که پیدا نمیشه اگر b7 داشته باشه اونو میگیرم ..خیلی هم برام مهمه
ممنون
این گزینه تو حالت گیم مد غیر فعاله.تو حالت های دیگه مشکلی نداره.

• Like
Reactions: James Sunderland

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
Tv با کابل اپتیکال به هر سینمای خانگی که 5.1 هست میشه وصل کرد و صدای 5.1 داشت یا سینما باید سیستم صوتی خاصی (دالبی، dts یا...) داشته باشه؟
صدا 5.1 در بازیهای ps4 مدنظر هست

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
103
سلام TV q78 سامسونگ چطور هست ؟ لطفا اگه کسی قیمت دلاری ۶۵ اینچ این tv رو داره بهم بگه ... اینقدر مدل های سامسونگ اسامی تغییر یافته دارن آدم گیج میشه !

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
ممنون تو همون گیم مود مهمه دیگه..پس تو این حالت active hdr نداره..
کلا بیخیال این قابلیت شو.کلا تصویر رو خیلی روشن میکنه و از حالت طبیعی خارح میکنه.من که خاموشش میکنم مگر اینکه اتاقتون خیلی روشن باشه واین گزینه به کارتون میاد

• Like
Reactions: James Sunderland

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
سلام دوستای عزیز.بهترین تلویزیون 4kتا سقف 7 میلیون تومن چیه؟xbox one x و ps4 pro دارم و درحال حاضر یه تلویزیون بیخود فول اچ دی دارم.اتاقم هم تقریبا 15 متر هست.

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216

بله
حتی ورودی USB 3.1 داره... بینظیره

Sent from my G8142 using Tapatalk

• Like
Reactions: Arash.RG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر