خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    778

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
1,811
کل تهران رو گشتم یه 6100 الجی نیافتم! جدیدا هم که جی پلاس میزنن به اسم ال جی

نهایت از سایت بانه ای خریدم 43 اینچ ش رو 5 تومن . خوب خریدم؟

از کیفیت ش که راضی م سرچ کرده بودم لگ کمی داره

دلم پیش سونی بود ولی خوب گرونه لامصب

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
948
تقریبا تو چیزایی که برای من مهمه B8 بهتره..RTINGS میگه :

The LG B8 is somewhat better than the LG B7A. The LG B8 has slightly better motion handling due to the black frame insertion (BFI) feature, which is great if you play video games. Also, the LG B8 performs somewhat better in temporary image retention if you use it as a PC monitor, although this could be due to panel variance. On the other hand, the LG B7A has marginally better input lag in HDR gaming and marginally better viewing angles, although both TVs are very good in that respect.
HDTVTEST هم تو ریویوش دقیقا اشاره میکنه که تو بازی های HDR تلویزیون B8 بهتر عمل میکنه و روشن تر..تو یوتیوب هست میتونید ببینید.
فقط اینکه کمیابه بده
والا اکثر نقد هایی که ما خوندیم و تست هایی که انجام دادن b7 از لحاظ،روشناایی بهتره.بسنده میکنم به نقد rtings در قسمت تست روشنایی.
هم پیک روشنایی بالاتری داره هم هایلایت ها روشنتره تو b7
در رابطه با bfi اینو بگم که شما باید موشن فلو تصویر رو در حالت بومی اندازه گیری کنید.زیاد روی اون bfi زیاد حساب نکنید چون اکثر مواقع تصوی رو خراب میکنه ویک حالت مصنوعی به تصویر میده.
تو باقی موارد هم تفاوت ها چشمگیر نیست.در کل بخوای قیمت رو مبنا قراربدی b7 ارجعیت داره

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
735
نام
علی
سلام دوستان یه سوال

برای PS4 معمولی آیا تفاوت کیفیت تصویر بین تلویزیون Full HD و 4K وجود داره؟
منظورم اینه که PS4 معمولی چون بازیاش Full HD هست روی تلویزیون 4K تار درنمیان؟ یا نه تفاوتی وجود نداره؟

ممنون

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,139
نام
امین
سلام دوستان یه سوال

برای PS4 معمولی آیا تفاوت کیفیت تصویر بین تلویزیون Full HD و 4K وجود داره؟
منظورم اینه که PS4 معمولی چون بازیاش Full HD هست روی تلویزیون 4K تار درنمیان؟ یا نه تفاوتی وجود نداره؟

ممنون
نه.
هیچ تاری نیست و تصویر خوبه.

• Like
Reactions: Grand Theft

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
427
نام
آرش
دوستان یه سوال فنی ذهنمو مشغول کرده

میشه ویدیو 4k رو که دانلود کردیم، از طریق وصل کردن usb یا هارد به tv پخش کرد (اگر پخش میکنه کیفیت رو پایین نمیاره؟) یا باید حتما اون ویدیو رو به یک device که با کابل hdmi به تی وی متصل هست ببینیم تا کیفیت اصلی رو نشون بده ؟

تی وی مد نظر هم سونی x900f هست . آیا به راحتی پخش میکنه یا باید دستگاه پخش چیزی داشته باشم که به hdmi وصل باشه ؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
948
پخش،م
دوستان یه سوال فنی ذهنمو مشغول کرده

میشه ویدیو 4k رو که دانلود کردیم، از طریق وصل کردن usb یا هارد به tv پخش کرد (اگر پخش میکنه کیفیت رو پایین نمیاره؟) یا باید حتما اون ویدیو رو به یک device که با کابل hdmi به تی وی متصل هست ببینیم تا کیفیت اصلی رو نشون بده ؟

تی وی مد نظر هم سونی x900f هست . آیا به راحتی پخش میکنه یا باید دستگاه پخش چیزی داشته باشم که به hdmi وصل باشه ؟
پخش میکنه.مشکلی نداره

• Like
Reactions: Arash.RG

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
283
دوستان ارزان ترین tv که freesync رو ساپورت میکنه چی هست تو بازار؟

iman86z

کاربر سایت
Apr 3, 2012
179
نام
ایمان
تو سايت بانه اي ديدم من حدود ٢٤ تومن بود
من كه از سايت غير بانه اي خريدم با ي هفته مهلت تست b7 رو دو هفته پيش

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه لطفی میکنی ببینی بعد از اپدیت این گزینه اضافه شده یا نه
DYNAMIC TONE MAPPING
برای همین قابلیت دنبال b8 هستم که پیدا نمیشه اگر b7 داشته باشه اونو میگیرم ..خیلی هم برام مهمه
ممنون

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
826
نام
نويد
دوستان من یه سونی دارم بار اول راحت اپدیتش کردم ولی الان هرچی میزنم ارور میده کسی اموزش اپذیت از فلش رو نداره؟ اصلا این مشکل واسه همه هست؟

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,139
نام
امین
دوستان من یه سونی دارم بار اول راحت اپدیتش کردم ولی الان هرچی میزنم ارور میده کسی اموزش اپذیت از فلش رو نداره؟ اصلا این مشکل واسه همه هست؟
باید ریجن مناسب با تی وی رو دان کنی.
بعد فایل و انزیپ کنی و انتقال بدی به فلش.
به تی وی بزنی خودش اپ میکنه.
یادت باشه هم پوشه رو کپی کنی هم محتوای فایل و جدا کپی کنی تو فلش.

https://www.sony.com.my/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-55x9300d
از این صفه سرچ بده مدل تی وی رو.

• Like
Reactions: sam.fisher

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
948
The
یه لطفی میکنی ببینی بعد از اپدیت این گزینه اضافه شده یا نه
DYNAMIC TONE MAPPING
برای همین قابلیت دنبال b8 هستم که پیدا نمیشه اگر b7 داشته باشه اونو میگیرم ..خیلی هم برام مهمه
ممنون
این گزینه تو حالت گیم مد غیر فعاله.تو حالت های دیگه مشکلی نداره.

• Like
Reactions: iman86z

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,642
درود
Tv با کابل اپتیکال به هر سینمای خانگی که 5.1 هست میشه وصل کرد و صدای 5.1 داشت یا سینما باید سیستم صوتی خاصی (دالبی، dts یا...) داشته باشه؟
صدا 5.1 در بازیهای ps4 مدنظر هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 10, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟