خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
البته من قیمت های بانه رو میگم نه نمایندگی ها رو
آها
به نظرم ریسکه از اونجا خریدن مشکلی پیش بیاد سکته میکنه آدم.. 2،3 تومن بیشتر (اگر همین قدر بیشتر باشه تو نمایندگی) با توجه هزینه ای که باید کرد واسه تی وی زیاد نیست. ولی دیگه خیال راحته. مخصوصا واسه اولد که حساسه

Puri

عضو جدید
Jul 1, 2019
2
بکس ، دستم به دامنتون ناموسن :) میشه یدونه تلویزیون خوب بگین تا ۳.۵ ، ۴ که لگ نزنه منظورم اینه input lagش پایین باشه چون روی یه lg full hd 55inch الان دارم ratchet & clank بازی میکنم واقعاا رو مغزه
نمیدونم تلویزیون شخمیه یا من به 60fps عادت کردم ک بازی الان برام اینجوریه ولی مطمعنم که یه کرمی به تلویزیونه هست رو game mode هم زیاد فرقی نمیکنه کلن بازی توش به گوت رفته .. :/
بگین دیگه دمتون گرم اگه به تلگرامم پی ام بدین که دیگه خیلی مردین سر نماز دعاتون میکنم D:
Sul_fur@

mahdi255

کاربر سایت
Mar 18, 2009
34
این مدلها تو دبی گیرمان؟ بجای اینکه پول مفت بریزم تو حلقوم اینا پاشم برم دبی بهتر نیست؟
برای خرید از آمازون و... فکر کنم سایت های زیر خیلی بصرفه تر باشه:
مراحل انجام خرید اینترنتی | پست سریع بین المللی
خرید اینترنتی و تحویل در ایران- خرید از آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... | ایرانیکارت

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بکس ، دستم به دامنتون ناموسن :) میشه یدونه تلویزیون خوب بگین تا ۳.۵ ، ۴ که لگ نزنه منظورم اینه input lagش پایین باشه چون روی یه lg full hd 55inch الان دارم ratchet & clank بازی میکنم واقعاا رو مغزه
نمیدونم تلویزیون شخمیه یا من به 60fps عادت کردم ک بازی الان برام اینجوریه ولی مطمعنم که یه کرمی به تلویزیونه هست رو game mode هم زیاد فرقی نمیکنه کلن بازی توش به گوت رفته .. :/
بگین دیگه دمتون گرم اگه به تلگرامم پی ام بدین که دیگه خیلی مردین سر نماز دعاتون میکنم D:
Sul_fur@
سلام
با این قیمت فکر نکنم بشه تی وی خیلی خوبی گرفت
شما که اینپوت لگ برات مهمه برو سمت مانیتور
چون بهترین تلویزیون ها هم اینپوت لگ مانیتورو بهت نمیدن

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
سلام دوستان دنبال خرید lg oled 55 b8 هستم کسی میدونه کجا میتونم پیدا کنم؟
چه قانونی چه قاچاق وارد ایران نشده این مدل
چرا b7 نمیگری.هیچ تفاوتی ندارن.موتور پردازشگرشون هم یکیه.حتی تو تست ها هم روشناایی sdr وhdr مدل b7 بسیار بهتره

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
چرا b7 نمیگری.هیچ تفاوتی ندارن.موتور پردازشگرشون هم یکیه.حتی تو تست ها هم روشناایی sdr وhdr مدل b7 بسیار بهتره

تو سايت بانه اي ديدم من حدود ٢٤ تومن بود
من كه از سايت غير بانه اي خريدم با ي هفته مهلت تست b7 رو دو هفته پيش

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: James Sunderland

Puri

عضو جدید
Jul 1, 2019
2
سلام
با این قیمت فکر نکنم بشه تی وی خیلی خوبی گرفت
شما که اینپوت لگ برات مهمه برو سمت مانیتور
چون بهترین تلویزیون ها هم اینپوت لگ مانیتورو بهت نمیدن

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

داش راستش من زیاد تو مانیتور بازی کردم الان که رو تی وی بازی میکنم بیشتر بم حال میده
یه تلویزیون فول اچ دی tcl دیدم که lcdعه 3.500
اینپوت لگ اونقد برام مهم نیست چون مولتی نمیزنم ولی میخام که این انحصاریایه سینگل پلیارو نرم برم که دنبال یه تلویزیون مناسب این میگردم در هر صورت مرسی

• Like
Reactions: SleepyTurtel

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
تقریبا تو چیزایی که برای من مهمه B8 بهتره..RTINGS میگه :

The LG B8 is somewhat better than the LG B7A. The LG B8 has slightly better motion handling due to the black frame insertion (BFI) feature, which is great if you play video games. Also, the LG B8 performs somewhat better in temporary image retention if you use it as a PC monitor, although this could be due to panel variance. On the other hand, the LG B7A has marginally better input lag in HDR gaming and marginally better viewing angles, although both TVs are very good in that respect.
HDTVTEST هم تو ریویوش دقیقا اشاره میکنه که تو بازی های HDR تلویزیون B8 بهتر عمل میکنه و روشن تر..تو یوتیوب هست میتونید ببینید.
فقط اینکه کمیابه بده

تو سايت بانه اي ديدم من حدود ٢٤ تومن بود
من كه از سايت غير بانه اي خريدم با ي هفته مهلت تست b7 رو دو هفته پيش

Sent from my iPhone using Tapatalk
C8 تو بانه 21 تا 22 .. که قیمت دلاریش بیشتر از B8 هست

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
کل تهران رو گشتم یه 6100 الجی نیافتم! جدیدا هم که جی پلاس میزنن به اسم ال جی

نهایت از سایت بانه ای خریدم 43 اینچ ش رو 5 تومن . خوب خریدم؟

از کیفیت ش که راضی م سرچ کرده بودم لگ کمی داره

دلم پیش سونی بود ولی خوب گرونه لامصب

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
تقریبا تو چیزایی که برای من مهمه B8 بهتره..RTINGS میگه :

The LG B8 is somewhat better than the LG B7A. The LG B8 has slightly better motion handling due to the black frame insertion (BFI) feature, which is great if you play video games. Also, the LG B8 performs somewhat better in temporary image retention if you use it as a PC monitor, although this could be due to panel variance. On the other hand, the LG B7A has marginally better input lag in HDR gaming and marginally better viewing angles, although both TVs are very good in that respect.
HDTVTEST هم تو ریویوش دقیقا اشاره میکنه که تو بازی های HDR تلویزیون B8 بهتر عمل میکنه و روشن تر..تو یوتیوب هست میتونید ببینید.
فقط اینکه کمیابه بده
والا اکثر نقد هایی که ما خوندیم و تست هایی که انجام دادن b7 از لحاظ،روشناایی بهتره.بسنده میکنم به نقد rtings در قسمت تست روشنایی.
هم پیک روشنایی بالاتری داره هم هایلایت ها روشنتره تو b7
در رابطه با bfi اینو بگم که شما باید موشن فلو تصویر رو در حالت بومی اندازه گیری کنید.زیاد روی اون bfi زیاد حساب نکنید چون اکثر مواقع تصوی رو خراب میکنه ویک حالت مصنوعی به تصویر میده.
تو باقی موارد هم تفاوت ها چشمگیر نیست.در کل بخوای قیمت رو مبنا قراربدی b7 ارجعیت داره

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان یه سوال

برای PS4 معمولی آیا تفاوت کیفیت تصویر بین تلویزیون Full HD و 4K وجود داره؟
منظورم اینه که PS4 معمولی چون بازیاش Full HD هست روی تلویزیون 4K تار درنمیان؟ یا نه تفاوتی وجود نداره؟

ممنون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام دوستان یه سوال

برای PS4 معمولی آیا تفاوت کیفیت تصویر بین تلویزیون Full HD و 4K وجود داره؟
منظورم اینه که PS4 معمولی چون بازیاش Full HD هست روی تلویزیون 4K تار درنمیان؟ یا نه تفاوتی وجود نداره؟

ممنون
نه.
هیچ تاری نیست و تصویر خوبه.

• Like
Reactions: Grand Theft

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر