خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خوب همونطور که گفتم نقد مدل sony x950g سایت flashpanet سایز 75 اینچ رو نقد کرده که از سیستم x-wide angle استفاده میکنه که زاویه دید بهتری داره ولی کنتراست به مراتب کمتر و یک مقدار تفاوت توی روشنایی داره ولی سایت rtings مدل 55 اینچ رو نقد کرده که از سیستم x-wide angle استفاده نمیکنه وروشنایی و کنتراست بهتری داره.

Attachments

• Screenshot_20190415-215622.png
    Screenshot_20190415-215622.png
    245.3 KB · مشاهده: 6

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
ممنون دوست عزیز رفتم سامسونگ NU8000 55 گرفتم از کیفیتش خیلی راضی هستم خیلی با کیفیت هست یه فیلم 4 ک گرفتم واقعا کیف کردم از کیفیتش ولی دوامشو نمیدونم با بودجه ای که داشتم تو سایتهای خارجی گشتم بهترین گزینه با این بودجه همین بود که گرفتم 9.880 البته بندرعباس این قیمت بود تو سایتها نگاه کردم 12 قیمتشه .تو سایت رتینگ و یوتیوب جزء 10 تا از بهترین تلوزیون ها بود امیدوارم دوامش هم خوب باشه
اقا مبارکه یه سوال داشتم
سایز 49 این tv رو داشتن ؟ یا 49 x900f اگه اره قیمت حدود چقدر بود

• Like
Reactions: zadis

red dead space

کاربر سایت
Mar 4, 2011
93
نام
بهزاد
ممنون دوست عزیز رفتم سامسونگ NU8000 55 گرفتم از کیفیتش خیلی راضی هستم خیلی با کیفیت هست یه فیلم 4 ک گرفتم واقعا کیف کردم از کیفیتش ولی دوامشو نمیدونم با بودجه ای که داشتم تو سایتهای خارجی گشتم بهترین گزینه با این بودجه همین بود که گرفتم 9.880 البته بندرعباس این قیمت بود تو سایتها نگاه کردم 12 قیمتشه .تو سایت رتینگ و یوتیوب جزء 10 تا از بهترین تلوزیون ها بود امیدوارم دوامش هم خوب باشه
View attachment 103971
آقا منم دنبال این مودل م ولی پیدا نمیکنم .اونایی م که دارن قیمت خیلی بالاتر از چیزیه که شما میگین. میشه تلفن فروشگاهی که ازش گرفتین رو تو پی وی بفرستین برا من

خیر.حل نشده.حتی تو مدل جدید x950g بدتر هم شده چون روشناییش بالاتر رفته این مشکل هم بیشتر خودشو نشون میده.مگر اینکه از نقاط دامینگ زون بیشتری استفاده کنن که خوب قیمت هم بالاتر میره.
با درود
من تا یک قدمی خرید x900f رفتم ولی این مشکل زیرنویس بشدت من و دودل کرد . تو اینترنت هم مطالبی هست در موردش . بعضیا پیشنهاد دادن تو kodi طوسی کنی زیرنویس و
چقدر حاده این قضیه ؟ من 90درصد کارم با تلویزیون نگاه کردن فیلم با زیرنویسه مخصوصا که قراره همه چی hdr بشه ( مثکه تو اچ دی ار قضیه شدیدتره)

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
با درود
من تا یک قدمی خرید x900f رفتم ولی این مشکل زیرنویس بشدت من و دودل کرد . تو اینترنت هم مطالبی هست در موردش . بعضیا پیشنهاد دادن تو kodi طوسی کنی زیرنویس و
چقدر حاده این قضیه ؟ من 90درصد کارم با تلویزیون نگاه کردن فیلم با زیرنویسه مخصوصا که قراره همه چی hdr بشه ( مثکه تو اچ دی ار قضیه شدیدتره)
اگر تو اتاق تاریک فیلم میبینی که اصلا سمتش نرو چون شدیدا رو اعصاب میره این مشکل.
مخصوصا زمانی که بگ گراند مشکی باشه و زیرنویس پخش بشه.یا یک شی نورانی تو بک گراند مشکی.
تو این حالت میگن تو گزینه های تصویر گزینه های لوکال دایمینگ و xtend dynamic range رو غیر فعال کنید ولی همین دو گزینه هستن که کنتراست و روشنایی رو به حداکثر میرسونن.در کل اگر تو اتاق روشن فیلم میبینی زیاد حاد نیست.
اینم اضافه کنم در حال حاضر هم خرید x900f دیگه به صرفه نیست.صبر کن x950g بیاد که از پروسسور جدید هم استفاده میکنه و هم روشناییش بیشتره و هم اینکه اینپوت لگش شدیدا امده پایین.حدود 19 میلی ثانیه

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
اقا مبارکه یه سوال داشتم
سایز 49 این tv رو داشتن ؟ یا 49 x900f اگه اره قیمت حدود چقدر بود
سلام نه سایز 55 رو داشتن و سونی هم 55 بود هیچکدوم 49 رو نداشتن . سامی 55 قیمت 9.880 و سونی 55 قیمت 13

آقا منم دنبال این مودل م ولی پیدا نمیکنم .اونایی م که دارن قیمت خیلی بالاتر از چیزیه که شما میگین. میشه تلفن فروشگاهی که ازش گرفتین رو تو پی وی بفرستین برا من
چشم دوست عزیز رفتم خونه برات پخ میکنم ولی من چند روز پیش رفتم تموم کرده بودن خودت بپرس بار جدیدشون کی میرسه .

boshehrboys

کاربر سایت
May 11, 2018
13
دوستان تی وی 7000e 49 اینچ سونی آپدیت نمیشه چرا ؟ فایل آپدیتشم ریختم رو فلش میزنم آپدیت نمیکنه فلش میشناسه

هارد هم مستقیم وصل میکنم اصلن نمیخونه

red dead space

کاربر سایت
Mar 4, 2011
93
نام
بهزاد
اگر تو اتاق تاریک فیلم میبینی که اصلا سمتش نرو چون شدیدا رو اعصاب میره این مشکل.
مخصوصا زمانی که بگ گراند مشکی باشه و زیرنویس پخش بشه.یا یک شی نورانی تو بک گراند مشکی.
تو این حالت میگن تو گزینه های تصویر گزینه های لوکال دایمینگ و xtend dynamic range رو غیر فعال کنید ولی همین دو گزینه هستن که کنتراست و روشنایی رو به حداکثر میرسونن.در کل اگر تو اتاق روشن فیلم میبینی زیاد حاد نیست.
اینم اضافه کنم در حال حاضر هم خرید x900f دیگه به صرفه نیست.صبر کن x950g بیاد که از پروسسور جدید هم استفاده میکنه و هم روشناییش بیشتره و هم اینکه اینپوت لگش شدیدا امده پایین.حدود 19 میلی ثانیه
خیلی ممنون از توضیحاتت
متاسفانه من تو اتاق تاریک تی وی نگا میکنم
از اونورم نمیتونم منتظر ۹۵۰ جی شم ، چون باتوجه به قیمت دلار امکان داره بعدا همینم چندمیلیون بیاد روش
شما پیشنهادی دارین تو این قیمت ؟
متاسفانه nu8000 نیست فعلا و معادلش ۸۹۹۰ م مونتاژ ایرانه

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
سلام رفقا
یکی از آشناهامون یه مانیتور الجی w2261vp داره میگه بیا ببرش خوراک گیم هست منم پولم کمه به نظرتون بخرمش واسه بازی کردن ؟ مانیتور رو بهم میده ۴۰۰ همه چیش هم سالمه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان تی وی 7000e 49 اینچ سونی آپدیت نمیشه چرا ؟ فایل آپدیتشم ریختم رو فلش میزنم آپدیت نمیکنه فلش میشناسه

هارد هم مستقیم وصل میکنم اصلن نمیخونه

فلش و یبار فرمت کن اول.
بعدم این کار و بکن که میگم حتمی اوکی میشه.
هم فایل و با پوشه کپی کن هم محتوای داخل فایل و کپی کن.
این مدلی راحت میشناسه.
اکثر تی وی های ما هم ورژن مالزی هستن و باید اپدیت و از سونی مالزی ورژن اسیا پسیفیک بگیری.

• Like
Reactions: boshehrboys

boshehrboys

کاربر سایت
May 11, 2018
13
فلش و یبار فرمت کن اول.
بعدم این کار و بکن که میگم حتمی اوکی میشه.
هم فایل و با پوشه کپی کن هم محتوای داخل فایل و کپی کن.
این مدلی راحت میشناسه.
اکثر تی وی های ما هم ورژن مالزی هستن و باید اپدیت و از سونی مالزی ورژن اسیا پسیفیک بگیری.
داداش فرمت چی بزارم ؟ فرمت fat32 خود تی وی قبول میکنه ولی رو قسمت آپدیتش میرم میزنه فایل نات فوند

دقیقا همون سایت مالزی رفتم دانلود کردم و اسم فایل و اسم پوشه هم همون اسمی که داخل سایت گزاشته بود گزاشتم قبول نمیکنه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
داداش فرمت چی بزارم ؟ فرمت fat32 خود تی وی قبول میکنه ولی رو قسمت آپدیتش میرم میزنه فایل نات فوند

دقیقا همون سایت مالزی رفتم دانلود کردم و اسم فایل و اسم پوشه هم همون اسمی که داخل سایت گزاشته بود گزاشتم قبول نمیکنه

تو تلگرام یه pm بهم بده.
@aminjuve

• Like
Reactions: boshehrboys

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر