خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان من تی وی nu8000 خرید ولی نمیدونم چجوری میشه روی پای میز یا دیوار چسپوند آخه چهار جا داره که داخل پیچ نمیشه و یه جور دیگه ست و چهار چیز پلاستیکی کسی میتونه کمک کنه

Attachments

• 8888.jpg
    8888.jpg
    119.1 KB · مشاهده: 16
  • 998.jpg
    998.jpg
    198.2 KB · مشاهده: 15

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
دوستان با 4-5 تومن . تی وی خوب واسه بازی روی PS4 Pro و دیدن فیلم و سریال چیزی گیر میاد این روزا ؟ اتاقم 3در4 هست در ضمن - یه چی باشه که نسل اینده هم یجورایی ساپورت کنه ... الان مانیتور تقریبا خوب دارم برا بازی ولی میخوام 4K بگیرم اگه بشه - قسطی البته :)

ممنون

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
درود
دوستان با 4-5 تومن . تی وی خوب واسه بازی روی PS4 Pro و دیدن فیلم و سریال چیزی گیر میاد این روزا ؟ اتاقم 3در4 هست در ضمن - یه چی باشه که نسل اینده هم یجورایی ساپورت کنه ... الان مانیتور تقریبا خوب دارم برا بازی ولی میخوام 4K بگیرم اگه بشه - قسطی البته :)

ممنون
فکر نکنم با 4 5 تومن 4k بتونی گیر بیاری

• Like
Reactions: trainer

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
درود

ممنون

فقط باید تو 43 اینچ ها بگردی که 4k هم ساپورت کنه با این پول

• Like
Reactions: trainer

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
اره متاسفانه ولی هر چه قدر بیشتر صبر کنم قیمتش بالاتر میره هر چه زودتر بگیرم بهتره
اره رفیق بخر که اوضاع واقعا نابسامونیه منم قبل از عید خریدم تو افت قیمت درهم و دلار بود الان قشنگ چهار تومنی اومده رو قیمتش. البته به نظر من ارزشش رو داره این مدل.

• Like
Reactions: UnchartedIV

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این چنین بود که c9 امد و رقابت به تنگ امد

حتی ریتنشن هم دیگه نداره اینپوت لگ عالی hdmi 2.1 حتی 1440p 120hz تف توی ایران که شرایط این چنین شده دیگه خوابشم نمی شه دید حتی فکر نکنم دیگه اصلا ازش بیاد.

LG C9 OLED Review (OLED55C9, OLED65C9, OLED77C9)

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
این چنین بود که c9 امد و رقابت به تنگ امد

حتی ریتنشن هم دیگه نداره اینپوت لگ عالی hdmi 2.1 حتی 1440p 120hz تف توی ایران که شرایط این چنین شده دیگه خوابشم نمی شه دید حتی فکر نکنم دیگه اصلا ازش بیاد.

LG C9 OLED Review (OLED55C9, OLED65C9, OLED77C9)
اینم که مشکل بزرگ burn in داره..پس کی میخوان این مشکلو حل کنند

• Like
Reactions: s.1

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
بدترین اتفاق همین مشکل burn in هست که من هنوز طرف oled نرفتم. مدل C9 اینپوت لگش عالیه فقط حیف که توی 4k HDR اینپوت لگ میچسبه به حدود 40 که یه خورده زیاده.

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

این مشکل رو کلا OLED ها دارن حتی گوشی های موبایل فکر نکنم درست شدنی باشه اما بهتر شدنی هست هر چقدر ریتنشن کمتر باشه ظاهرا BURN ریسکش کمتره
بدترین اتفاق همین مشکل burn in هست که من هنوز طرف oled نرفتم. مدل C9 اینپوت لگش عالیه فقط حیف که توی 4k HDR اینپوت لگ میچسبه به حدود 40 که یه خورده زیاده.

اون با 1 اپدیت درست می شه چون مدل قبلیشم همچین مشکلی رو نداشت سونی هم قبلا در HDR مشکل داشت با اپدیت فیکسش کرد فقط VRR تست نشده چون هنوز کارت HDMI2.1 نداره از فری سینک هم فعلا پشتیبانی نمی کنه اما در نقد نوشته LG قول داده پشتیبانی ازش رو با اپدیت اضافه کنه.

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر