خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
بدترین اتفاق همین مشکل burn in هست که من هنوز طرف oled نرفتم. مدل C9 اینپوت لگش عالیه فقط حیف که توی 4k HDR اینپوت لگ میچسبه به حدود 40 که یه خورده زیاده.
دقیقا به همین علته که منم oled نمیگیرم..حقیقتش نمیتونم ریسک کنم

• Like
Reactions: MRM_3000

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
حالا دعوا نکنید اصلا با این تحریما و قیمتا tv مخصوصا های انداش نمیاد بیادم قیمتش سوپر فضاییه کسی نمی خره فعلا فقط حسرت بخورید:D
من چقدر وایسادم c8 بگیرم بعد اومد میدادن 23 تومن . کلا خرید تی وی دیگه شده ارزو . البته اشتباه کردم اون موقع که c7 حدود 8 تومن بود نخریدم . دلمون خوش بود که مدل جدید بیاد نهایتش 9 تومن باشه نمیدونستیم سال بعدش قرار قیمتا فضایی بشه

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان بهترین تی وی ممکن برای ps4 مخصوصا از جهت اینپوت لگ چیه ؟ میخوام برای گیم از جهت سرعت واکنش بهترین باشه
4k هم باشه
من دوست دارم 3d هم داشته باشه داریم تو بازار الان ؟
از بین سامسونگ و سونی میخوام ، مارک های دیگ نمیخوام
بدون در نظر گرفتن قیمت بگید
با در نظر گرفتن قیمت چی ؟ اگ نخوایم پول الکی بدیم ؟ یعنی به صرفه تر ؟
ممنون

آخرین ویرایش:

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
دوستان بهترین تی وی ممکن برای ps4 مخصوصا از جهت اینپوت لگ چیه ؟ میخوام برای گیم از جهت سرعت واکنش بهترین باشه
4k هم باشه
ممنون
سلام دوست عزیز شما باید بودجه رو بگین تا بهت بگیم کدوم بهتره :D

• Like
Reactions: Darkside Fury

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
4k هم باشه
ممنون
سلام
اگه بهترین چیز ممکن رو میخوای oled c8 هست . قیمتشم حدود 20 تومنه . تو هر زمینه ای رو دستش نیست خدایه کیفیته .

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
سلام دوست عزیز شما باید بودجه رو بگین تا بهت بگیم کدوم بهتره :D
سلام
من راستش فکر نمیکردم گرونتر از 12 تومن باشه دیگه نهایت 13 14 :D چثدر گرون شده :D

سلام
اگه بهترین چیز ممکن رو میخوای oled c8 هست . قیمتشم حدود 20 تومنه . تو هر زمینه ای رو دستش نیست خدایه کیفیته .

20 تومن چقدر زیاد شدههه !! آخه OLED بودن خیلی مهمه ؟ یعنی خیلی بهتر از IPS هست ؟ ارزش داره ؟ تفاوتش محسوسه ؟

یکی از دوستان C9 گفته چی ؟

فقط میگم اینپوت لگ از همه چی برام مهم تره ها چ.ن توی اتاق فقط برای گیم میخوام :D
مطمئنین الجی از این لحاظ خوبه ؟ من یه الجی داشتم ک هنوزم دارم خیییلی کنده این نسلو نسل قبلو حرومم کرد :D منو هاش هم دیر باز میکنه از بس کنده :D چ برسه به اینپوت لگش :D به خاطر سه بعدی داشتنش خریده بودم
الان این C9 3 بعدی داره ؟

مدلی از سامسونگ و سونی نیست پیشنهاد بدین ؟

به نظرتون بهتر نیست فعلا تا بهتر شدن قیمت ها و قدرت خرید یه تی وی فول اچ دی حدود 50 اینچ تا 5 تومن بگیرم با اینپوت لگ عالی بعد 2 - 3 سال دیگ بدمش مامانم ک تیویش داره دیگه له میشه :D (a650 سامسونگ خدا بیامرز ک چقدر خوب ازش راضی بودم دوران PS3 , 360 :D ) بعدش خودم 3 سال دیگ با PS5 یه 4K بگیرم ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام
من راستش فکر نمیکردم گرونتر از 12 تومن باشه دیگه نهایت 13 14 :D چثدر گرون شده :D

20 تومن چقدر زیاد شدههه !! آخه OLED بودن خیلی مهمه ؟ یعنی خیلی بهتر از IPS هست ؟ ارزش داره ؟ تفاوتش محسوسه ؟

یکی از دوستان C9 گفته چی ؟

فقط میگم اینپوت لگ از همه چی برام مهم تره ها چ.ن توی اتاق فقط برای گیم میخوام :D
مطمئنین الجی از این لحاظ خوبه ؟ من یه الجی داشتم ک هنوزم دارم خیییلی کنده این نسلو نسل قبلو حرومم کرد :D منو هاش هم دیر باز میکنه از بس کنده :D چ برسه به اینپوت لگش :D به خاطر سه بعدی داشتنش خریده بودم
الان این C9 3 بعدی داره ؟

مدلی از سامسونگ و سونی نیست پیشنهاد بدین ؟

به نظرتون بهتر نیست فعلا تا بهتر شدن قیمت ها و قدرت خرید یه تی وی فول اچ دی حدود 50 اینچ تا 5 تومن بگیرم با اینپوت لگ عالی بعد 2 - 3 سال دیگ بدمش مامانم ک تیویش داره دیگه له میشه :D (a650 سامسونگ خدا بیامرز ک چقدر خوب ازش راضی بودم دوران PS3 , 360 :D ) بعدش خودم 3 سال دیگ با PS5 یه 4K بگیرم ؟
C8 تو سایتایه بانه ای ارزونتره بعدc9 حالا حالا ها نمی اد اگرم بیاد قیمتش فضاییه ، سه بعدی هم نداره .
اگه میخوای صبر کنی تا c9 بیاد میتونی یه تی وی 4k تا 8 تومن بگیری که تا 2 ، 3 سال کارتو را بندازه . البته میگم بستگی داره از بانه بخای بخری یا از نمایندگی چون قیمتا فرق داره .

• Like

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
C8 تو سایتایه بانه ای ارزونتره بعدc9 حالا حالا ها نمی اد اگرم بیاد قیمتش فضاییه ، سه بعدی هم نداره .
اگه میخوای صبر کنی تا c9 بیاد میتونی یه تی وی 4k تا 8 تومن بگیری که تا 2 ، 3 سال کارتو را بندازه . البته میگم بستگی داره از بانه بخای بخری یا از نمایندگی چون قیمتا فرق داره .
C8 توی سایتای بانه چنده ؟
چرا همه فقط الحی میگین ؟ سامسونگ بهتر نداره ؟
مدل کامل اسم دقیق و کامل c8 رو میشه بگی ببینم میتونم تو بانه پیدا کنم یا نه ؟
یه مدل الجی هم پیدا کردم اینپوت لگش ۱۴ میلی ثانیه 8 تومن !! 4k و ۴۹ اینچ
LG 49SK8000PUA - 49" 4K TV
این چطوره ؟ این دیگ oled نیست نه ؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
C8 توسایتایه بانه ای فکر کنم حدود 17 تومنه بازم باید زنگ بزنی بپرسی . این مدلی که گفتی هم خیلی خوبه هم از لحاظ ظاهری هم کیفیتی . بازم بستگی داره با چه برندی حال کنی . یکی سونی خوشش میاد یکی سامسونگ یکی هم ال جی . اما در کل c8 تا الان خفنترین تی وی برا گیمه که led ها مثل جوک میمونن در کنارش کافیه یبار از نزدیک کیفیتشو ببینی تا متوجه بشی چی میگم .
همین مدلی هم که گفتی اگه خواستی بگیری 8500 رو بگیر . اینپوت لگشم فکر کنم خیلی پایینه .

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
C8 توسایتایه بانه ای فکر کنم حدود 17 تومنه بازم باید زنگ بزنی بپرسی . این مدلی که گفتی هم خیلی خوبه هم از لحاظ ظاهری هم کیفیتی . بازم بستگی داره با چه برندی حال کنی . یکی سونی خوشش میاد یکی سامسونگ یکی هم ال جی . اما در کل c8 تا الان خفنترین تی وی برا گیمه که led ها مثل جوک میمونن در کنارش کافیه یبار از نزدیک کیفیتشو ببینی تا متوجه بشی چی میگم .
همین مدلی هم که گفتی اگه خواستی بگیری 8500 رو بگیر . اینپوت لگشم فکر کنم خیلی پایینه .
مرسی داداش
من اون مدلو از سایت گیم رادار دیدم ،لیت داده بود نوشته بود بهترین تی وی های مخصوص گیم ، ولی همشونم الجی بود :D انگار الجی واقعا الان از همه جلوتره :D
مدل کامل C8 رو نگفتی :D برم تو سایت های خارجی هم در موردش تحقیق کنم ببینم رقیباش از برند های دیگه چیان :D

• Like

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
مرسی داداش
من اون مدلو از سایت گیم رادار دیدم ،لیت داده بود نوشته بود بهترین تی وی های مخصوص گیم ، ولی همشونم الجی بود :D انگار الجی واقعا الان از همه جلوتره :D
مدل کامل C8 رو نگفتی :D برم تو سایت های خارجی هم در موردش تحقیق کنم ببینم رقیباش از برند های دیگه چیان :D
C8 مدل خاصی نداره . کلا اسم مدلش همینه oled c8 .
Lg مارک خوبیه متاسفانه این سامسونگ تو ایران تقلبی زیاد داره نمایدگیش هم که مونتاژه اما اگر بگردی جنس خوبشو پیدا میکنی . سامسونگ nu8000 هم خیلی خوبه . بازم میگم باید از نزدیک خودت مدل هارو ببینی بعد اقدادم به خرید کنی چون ممکنه مدلی که همه ازش تعریف میکنن به دل تو نشینه .

• Like

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
C8 مدل خاصی نداره . کلا اسم مدلش همینه oled c8 .
Lg مارک خوبیه متاسفانه این سامسونگ تو ایران تقلبی زیاد داره نمایدگیش هم که مونتاژه اما اگر بگردی جنس خوبشو پیدا میکنی . سامسونگ nu8000 هم خیلی خوبه . بازم میگم باید از نزدیک خودت مدل هارو ببینی بعد اقدادم به خرید کنی چون ممکنه مدلی که همه ازش تعریف میکنن به دل تو نشینه .
اینجوری میشه
OLED55C8PUA

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید

ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 43NU7900 سایز 43 اینچ گرفتم راضیم hdr داره سیستم روشن شدن خودکار با کنسول ps4 داره کنسول روشن کنی اتوماتیک روشن میشه میره رو پورت کنسول روشن هم باشه tv باز اتوماتیک میره رو پورت کنسول
اینم لینک دیجی کالا

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر