خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,245
نام
فراز
بچه ها یه سوال
این مانیتور من ۱ میلی ثانیه است
بعد من کالیبره کردم گذاشتم رو یوزر مد
میخوام بدونم فرق FPS مد با این مد چیه؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
fps mode برای بازی های fps خوبه بابک که جاهای تاریک روشن تر نشون میده مثلا دشمناتو

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
سلام، هارد اکسترنال سرعت بالا برای c7 چه مدلی بهتر جواب میده؟
از دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟
میخوام بدونم که این تیوی در شناسایی و لود کردن مدلای جدید هاردهایی مثل سیلیکون پاور و ای دیتا مشکلی نداره؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,897
نام
malek
از دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟
میخوام بدونم که این تیوی در شناسایی و لود کردن مدلای جدید هاردهایی مثل سیلیکون پاور و ای دیتا مشکلی نداره؟
اگه هارد هیبرید پیدا کردی بزارش تو اولویت.حتما هم usb3 داشته باشه

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
این برند tcl چقدر خوبه.!!!واقعا از نظر قیمتی و کیفیتی تصویر که اراعه میده واقعا ارزش خرید بالایی داره مخصوصا برای گیمرها. تینپوت لگ 17 میلب ثانیه!!!
55 اینچش 650 دلاره.!!!
TCL 6 Series 2018 R617 Review (55R617, 65R617)
افسوس که داخل ایران موجود نیست.

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,637
نام
alireza
من منظورم كنسولهاي نسل بعد نيست منظورم كنسولهاي بين نسلي بعده اون زمان كه ps4 ميخواست بياد 4k مثه 8k الان بود؟منظورم جا افتادنشه
امكان داره مثلا 2023 يه كنسول بين نسلي بياد كه 8k رو support كنه ؟ قطعا تا 2020 ps5 مياد منظورمن در مورد ps5 pro هست نه ps5 اون كه قطعا نميتونه اجرا كنه
دوست عزیز منم منظورتونو متوجه شدم که کنسولهای بین نسلی ه بعدی (ps5 pro مثلا) ولی تا اون زمان معلوم نیست که اصلا ۸کی به بازار بیاد یا نه

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام من هنوزم بین خرید مانیتور یا tv برا ps4 گیر کردم ولی در آخر به توصیه دوستان که گفتن tv برا ps4 بهتره این تلوزیون را انتخاب کردم samsung m5860 ولی هنوز نخریدم به نظرتون خوبه یا برم با همین قیمت مانیتور بگیرم ؟؟؟ قیمتش هم 1700 هست فکر کنم. یکم از رفرش ریت تلوزیون میترسم
مرسی از پاسخ دوستان !!!!!و ممنون از کسایی که تاپیک را ایجاد کردن ! من که خریدم tv را ولی اگه کسی راهنمایی ازتون خواست یا جوابشوبگید یا هم الکی تاپیک نزنید.

• Like
Reactions: mohsen2012

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان کسی میدونه این مدل Q7FN 2018 سامسونگ وارد بازار شده یا نه ؟ لگ کمی داره 19 میلی ثانیه
درسته مثله مانیتور نمیشه ولی به نظرم مدل خوبیه :D

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,756
سلام دوستان کسی میدونه این مدل Q7FN 2018 سامسونگ وارد بازار شده یا نه ؟ لگ کمی داره 19 میلی ثانیه
درسته مثله مانیتور نمیشه ولی به نظرم مدل خوبیه :D
زمانی که حالت vrr فعال بشه میشه مثل مانیتور . گفته بودن تو تابستون آپدیتش میاد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

تا جایی که می دونم vvr برای hdmi 2.1 هست که این tv هم نداره. از این گذشته 19 میلی ثانیه برای 60 هرتز دقیقا برابر با بهترین مانیتورها هست دیگه عمه ی منم این عدد براش کافیه:D

تازه 120 هرتز کنید می شه 10 میلی ثانیه یعنی هیچی رسما زیر 20 رسما پرفکت هست زیر 35 هم کاملا مناسب گیم هست

• Like
Reactions: Natural Killer

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,756
تا جایی که می دونم vvr برای hdmi 2.1 هست که این tv هم نداره. از این گذشته 19 میلی ثانیه برای 60 هرتز دقیقا برابر با بهترین مانیتورها هست دیگه عمه ی منم این عدد براش کافیه:D

تازه 120 هرتز کنید می شه 10 میلی ثانیه یعنی هیچی رسما زیر 20 رسما پرفکت هست زیر 35 هم کاملا مناسب گیم هست
برخی از قابلیتهای hdmi 2.1 مثل eARC و vrr با آبدیت hdmi 2 هم پشتیبانی میکنه .
پشتیبانی vrr در تلویزیونهای امسال سامسونگ
Samsung 2018 QLED TVs will support 120hz Freesync and VRR

Q: What cable(s) do I need to make use of the eARC feature?
A: Ultra High Speed HDMI Cables are designed to support the new eARC feature in addition to the highest resolution video modes. The Standard HDMI Cable with Ethernet and the High Speed HDMI Cable with Ethernet will also support eARC.
منبع: https://www.hdmi.org/manufacturer/hdmi_2_1/
ممنون از توجه شما

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
یعنی این تلوزیون این پوت لگش میاد رو 5 میلی ثانیه مثلا !! :o
الان من بیشتر خود دستگاه مد نظرمه.:D نیست لامصب تو بازار ولی چند ماهی هست عرضه شده عجیبه نیومده حتی غیر رسمی تو بانه هم ندیدم گفتم ببینم کسی خبر داره کی میاد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برخی از قابلیتهای hdmi 2.1 مثل eARC و vrr با آبدیت hdmi 2 هم پشتیبانی میکنه .
پشتیبانی vrr در تلویزیونهای امسال سامسونگ
Samsung 2018 QLED TVs will support 120hz Freesync and VRR

Q: What cable(s) do I need to make use of the eARC feature?
A: Ultra High Speed HDMI Cables are designed to support the new eARC feature in addition to the highest resolution video modes. The Standard HDMI Cable with Ethernet and the High Speed HDMI Cable with Ethernet will also support eARC.
منبع: https://www.hdmi.org/manufacturer/hdmi_2_1/
ممنون از توجه شما

اره ارک دیدم اما vrr جایی نشنیده بودم به هر حال این اینپوت لگ برای کسایی که pc دارن vsync می تونن off کنن ارزش داره برای کنسول بازای محدود تاثیری نداره مگر اینکه برخی سازنده ها ازش پشتبانی کنن.
در این حالت دیگه افت فریم یا فریم ها متغییر هم اهمیتی دیگه نداره البته اگر درست کار کنه. البته مدتی می شه که adaptive vsync برخی ها استفاده می کنن خوبم جواب داده حتی روی pro هم به درستی کار می کنه اما بازم مقادیر لگ اضافه می کنه و پرش کمی مشاهده می شه این گفتن این مشکل رو کامل برطرف می کنه.

• Like
Reactions: Natural Killer

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خوب فیلم mad max fury road نسخه remux 4k hdr رو یک تحلیلو بررسی کردم روی lg b7.
در یک کلام باور نکردنی بود کیفیت تصویر!!!!!!
پر زرق وبرق.انعکاس نور روی اتومبیل ها. جرق هایی که تو در گیری ها ایجاد میشه کاملا با جززیات نمایش داده میشه تو تصاویر hdr
من چون روی کیفیت تصویر خیلی دقت میکنم دقیقا جزییاتی روی oled دیدم که روی x900e اصلا این جزییات دیده نمیشد اونم به خاطر تکنولوژی oled ها هستش که هر پیکسل میتونه جداگانه خاموش و روشنه میشه در نهایت تضاد بین تاریکی و روشنایی فوق العاده ای رو رقم میزنه.واقعا زبان قاصره از کیفیت hdr این تلویزیون.باید خودتون تجریه کنید.جا داره به رنگهای غنی و عمیق این مدل اشاره کنم که بازم نسبت به x900e رنگهای بیشتری رو میتونید مشاهده کنید.
بریم سمت sdr
در یک کلام فوق العاده.رنگها بسیار دقیق و کنتراست فوق العاده و روشنایی قابل قبول حتی برای اتاق های روشن.البته اکثر کسانی که oled میگیرن در اتاق تاریک فیلم میبینن.لذت زیادی داره تو اتاق تاریک:D
زاویه دید هم که فوقزالعادست تو oled ها ونیازی به تعریف نیست.البته چون من تو اتاق تلویزیون رو گذاشتم برام فرقی نداره.
برای تست اپسکلینگ بین x900e و b7 من بازی read dead رو تست کرردم که البته روی ps3 رزولوشن این بازی کمتر 720 هستش:D.من تفاوتی مشاهده نکردم ولی سونی تنظیماتی داخل منو داره که اکثر منتقدها از اون تنظیمات صرفه نظر میکنن.
یک مورد دیگه ای که برام جالب بود تو تصویر sdr
بازی read dead وقتی مثلا از دور دارید به یک دهکده نزدیک میشید قشنگ نور چراغ ها از دور دست کاملا مشخصه@-) اونم به خاطر کنتراست فوق العاده oled ها هستش(نقاط تاریک رو کاملا تاریک و نقاطرروشن رو کاملا روشن میکنه)
یک نکته منفی هم بگم:D
تو رنگهای خاکستری و تاریک یک مقدار باند مخربی دیده میشه که زیاد چیز مهمی نیست ولی خوب اونهایی که چشم تیزی دارن متوجه میشن.این مورد تو رزولوشن های پایینتر بیشتر تو چشم هست.
سونی تو این مورد یک کم بهتره.
در کل به دوستان پیشنهاد میکنم غیر از oled به چیز دیگه ای فکر نکنن.اینو دارم بدون تعصب میگم.

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام ببخشید سوالم زیاد مربوط به تاپیک نیست ولی از اینجا بهتر پیدا نکردم
دوستان کسی هست اینجا که در رابطه با نصب تلوزیون روی دیوار اطلاعات داشته باشه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر