خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

lovea

کاربر سایت
Sep 21, 2017
24
شما ذوب در سونی شدی.:Dوالا این تصویری که من دیدم از اولدها، led های سونی عمرا به گرد پاش نمیرسن.خیلی تفاوت ها واقعا قابل لمسه
سلام مبارک باشه
این حرف های شما رو هم بعضی سایت های بررسی کننده هم میگفتند! اینکه کیفیت و لذتی که اولد ها میدهند حتی Z9D هم نمیدهد!
یه سوال شما که سونی 900 هم داشتی و قبل ترش سامسونگ اپسکالینگ کدوم رو برتر میدونی؟ چون قبلا از یکی سایت های بررسی کننده که سوال کردم بالارده های الجی و سونی رو در یک حد میدونست ولی سامسونگ رو میگفت اپسکالینگ بهتری داره مخصوصا سری ks

جای تعجب اینجاست که نمیدونم چرا قیمت تی وی های سونی مثلا 900 و 930e در سایت های بانه با توجه به قیمت دلار خیلی بالا رفته ولی اولد ها تغییر خاصی نداشته !با این حساب اگر اینطور باشه که خرید اولد خیلی بصرفه هست !
تنها مشکلی که به نظرم اولد ها دارن همین burn in هست که خریدش رو به شک میندازه ! ولی از کاربرای معمولی خانگی که حدود دو سالی استفاده میکنن از اولد وقتی سوال میکنی میگن تا حالا مشکلی ندیدن !

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام مبارک باشه
این حرف های شما رو هم بعضی سایت های بررسی کننده هم میگفتند! اینکه کیفیت و لذتی که اولد ها میدهند حتی Z9D هم نمیدهد!
یه سوال شما که سونی 900 هم داشتی و قبل ترش سامسونگ اپسکالینگ کدوم رو برتر میدونی؟ چون قبلا از یکی سایت های بررسی کننده که سوال کردم بالارده های الجی و سونی رو در یک حد میدونست ولی سامسونگ رو میگفت اپسکالینگ بهتری داره مخصوصا سری ks

جای تعجب اینجاست که نمیدونم چرا قیمت تی وی های سونی مثلا 900 و 930e در سایت های بانه با توجه به قیمت دلار خیلی بالا رفته ولی اولد ها تغییر خاصی نداشته !با این حساب اگر اینطور باشه که خرید اولد خیلی بصرفه هست !
تنها مشکلی که به نظرم اولد ها دارن همین burn in هست که خریدش رو به شک میندازه ! ولی از کاربرای معمولی خانگی که حدود دو سالی استفاده میکنن از اولد وقتی سوال میکنی میگن تا حالا مشکلی ندیدن !
اینطور که سایت tings گفته درحالت عادی کاملا یکسان هستن.خیالت راحت باشه.تفاوتی هم اگر باشه جزیی هستش با یک سری گزینه های تصویر میتونن بهترشون کنن.خیالت راحت باشه
درباره سوختن پیسکل ها ابن در صورتیه که خیلی با تلویزیون کار کنی مثلا 4الی 5 ساعت به طور مداوم اونم بازی هایی مثل فیفا یا call of duty که نقشه و غیره تو صفحه نمایش همیشه هست اونم نه همه بازی ها.وهچنین لوگوی تلویزیونها وشبکه های خبری.اونم بازم تاکید میکنم در صورتی که 4 الی 5 ساعت بدون اینکه تلویزیون رو خاموش کنی.من 1 ساعت که بازی کنم خسته میشم خود به خود

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بلاخره امد:D
به به داش محسن مبارکت باشه ... چشم بازار رو دراوردی با این انتخابت ... مطمئنم بیشتر از X930 ازش لذت خواهی برد ....روشنایی زیاد حساست کرده بود ...ولی انتخاب هوشمندانه ای کردی ...
تیلبیزیون بعدی منم OLED خواهد بود ... اما نه ب این زودیا...خخخخ

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Last edited by a moderator:
  • Like

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
دوستان منم تو بازار گشتم دنبال 9300 دیدم قیمتا افتضاح شده،چند روز پیش دیگه دلو زدم به دریا یه 65 c7 گرفتم با گارانتی، با خود تیوی هم 2 بار پشت سر هم آپدیتش کردم.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان منم تو بازار گشتم دنبال 9300 دیدم قیمتا افتضاح شده،چند روز پیش دیگه دلو زدم به دریا یه 65 c7 گرفتم با گارانتی، با خود تیوی هم 2 بار پشت سر هم آپدیتش کردم.
مبارک باشه.
چرا دوبار اپدیت کردی؟؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,938
نام
malek
مبارکه.چند گرفتی؟خدایی ۶۵ اینچ یه چیز دیگه بود.تو نمایندگی چش منو هم گرفته بود ولی جیبم میگفت ورشکست میشی نگیر :)

• Like
Reactions: amho and mohsen2012

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
مبارک باشه.
چرا دوبار اپدیت کردی؟؟
یبار زدم به ورژن جدید اپدیت کرد، تموم که شد یبار دیگه واسه اطمینان زدم دیدم یه ورژن جدیدتر باز اومده اونم انجام داد، کلا سرعت خوبی داشت.

مبارکه.چند گرفتی؟خدایی ۶۵ اینچ یه چیز دیگه بود.تو نمایندگی چش منو هم گرفته بود ولی جیبم میگفت ورشکست میشی نگیر :)
با این وضعیت قیمتا 16 درومد، خیلی جاها هم نداشتن.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: malek911

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
سلام دوستان یه سوال داشتم، این گزینه ی game mod دقیقا چیکار میکنه؟ چون اکثرا میگن موقع فعال کردن hdr حتما گیم مود باید فعال باشه، در صورتیکه من وقتی گیم مود و فعال میکنم احساس میکنم کیفیت تصویر میاد پایین، یه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

فرستاده شده از D5803ِ من با Tapatalk

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر