خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
Samsung 2018 QLED TVs will support 120hz Freesync and VRR

خوب به نظرم دیگر آخرین بهونه عدم جایگزینی تلویزیون با مانیتور هم به تاریخ پیوست
tv های 2018 سامسونگ از vrr و freesync 120hz پشتیبانی میکنن که در حالت vrr اینپوت لگ زیر 7 ثانیه مورد انتظار هست
پینوشت : اینپوت لگ در مانیتورها حدود 10 میلی ثانیه هست
Best TVs & Monitors for Gaming: Input Lag Database
دو مقوله جدا
تلویزیون هیچوقت نمیتونه جای مانیتور رو بگیره و بلعکس

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
توی مبحث مانیتور یه مقدار منو راهنمایی میکنید. اولویت اول ps4 ، اولویت بعدی فیلم و ویندوز...
اینا انتخاب درستی هستن؟ از تو سایت دیجی پیدا کردم.
BenQ GW2270H
ASUS VX229H

lovea

کاربر سایت
Sep 21, 2017
24
اینم نقد سونی x850f
به معنای واقعی کلمه افتضاح!!!!
Sony X850F Review (XBR65X850F, XBR75X850F, XBR85X850F)
سونی تو 2017 خیلی خوب بود تلوزیون های ال ای دیش، نسبت به قیمت و کیفیت نسبت به بقیه برندها!
امسال بجای تغییر و پیشرفت انگار داره پسرفت میکنه مخصوصا با این 850f
در کل به نظرم خرید تی وی سونی 2017 (سری E) معقولانه است!

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سونی تو 2017 خیلی خوب بود تلوزیون های ال ای دیش، نسبت به قیمت و کیفیت نسبت به بقیه برندها!
امسال بجای تغییر و پیشرفت انگار داره پسرفت میکنه مخصوصا با این 850f
در کل به نظرم خرید تی وی سونی 2017 (سری E) معقولانه است!
مدل x900f عالیه

• Like
Reactions: Jack cooper

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سلام.
توی مبحث مانیتور یه مقدار منو راهنمایی میکنید. اولویت اول ps4 ، اولویت بعدی فیلم و ویندوز...
اینا انتخاب درستی هستن؟ از تو سایت دیجی پیدا کردم.
BenQ GW2270H
ASUS VX229H
درود.
من خودم باشم بنکیو رو به خاطر کنتراست بالاتر ترجیح میدم.چیزی که من خودم شخصا تجربه کردم پنل های VAبنکیو بسیار خوبن.
ایسوس هم خوبه نه اینکه بد باشه پنلش ips هه عین همه ips های دیگه.شما خودتون باید ببینید کدام پنل رو میپسندید.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
درود.
من خودم باشم بنکیو رو به خاطر کنتراست بالاتر ترجیح میدم.چیزی که من خودم شخصا تجربه کردم پنل های VAبنکیو بسیار خوبن.
ایسوس هم خوبه نه اینکه بد باشه پنلش ips هه عین همه ips های دیگه.شما خودتون باید ببینید کدام پنل رو میپسندید.
تشکر.
این benq رو خودم هم اول پیدا کردم ، بعد دیدم اون ایسوس ipsعه...
الان بنکیو 800 تومن حدود قیمتش درسته یا که کمتر بیشتره ؟!
-
این تفاوت رنگی که میگن بین ips و va وجود داره زیاده؟ یا اگه تا کنار هم نباشه متوجه نمیشی؟ اگه کمه که مهم نیست.
-
بعد کجا میتونم اینارو ببینم ، پاساژ رضا برم ؟

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
تشکر.
این benq رو خودم هم اول پیدا کردم ، بعد دیدم اون ایسوس ipsعه...
الان بنکیو 800 تومن حدود قیمتش درسته یا که کمتر بیشتره ؟!
-
این تفاوت رنگی که میگن بین ips و va وجود داره زیاده؟ یا اگه تا کنار هم نباشه متوجه نمیشی؟ اگه کمه که مهم نیست.
-
بعد کجا میتونم اینارو ببینم ، پاساژ رضا برم ؟
خواهش میکنم>:D<
طبق نقدهایی که من گشتم حدود 3 الی 5 درصد sRGB بنکیو بالاتره علاوه بر این کنتراست بالاتری هم داره.واقعا خوبه پنل VA یعنی رنگا خیلی خوب و با کنتراست بالایی نمایش داده میشن حالا شاید از واقعیت رنگ ها دور بشه ولی منظور اینکه پنل VA قدرت خیلی بالایی داره و تا جایی که یادم میاد،من که تجربه بنکیو fhd 27 اینچ رو داشتم فقط رنگ میپاشید تو صورتم اونم تو حالت کالیبره دقیق:D به هرحال ips هم حداقل استاندارد هارو داره و اصلا و ابدا بد نیست و با بنکیو اختلاف داره ولی کم هست اما به چشم میاد.
اصلا نگران کیفیت بنکیو نباش به شدت کیفیت خوبی داره و خرابی پنل هاش خیلی کمه از پیکسل سوخته بگیر تا خرابی بدنه.بنکیو مانیتورهای کالیبره گران قیمت برای عکاسی زیاد زده که بینظیر هستن و تو همه نقدها مثبت، خیالت از کیفیت بنکیو راحت. ایسوس هم ایسوسه دیگه:D
از در شرقی پاساژ که وارد بشی همون اوایل یک مغازه دو نبش نماینده هم ایسوس هست و هم بنکیو ،کلا همه مانیتورای ایران رو داره :Dاز خود دیجی کالا هم خواستی بخری مطمئن هست و اصلا جای نگرانی نیست.
فقط از مغازه خریدن یک خوبی داره اونم چک کردن پیکسل سوخته و ساب پیکسل هاست که اونجا میتونی چک کنی.البته بعیده که جلوی چشمای مغازه دار که همیشه هم عجله داره بتونی خیلی دقیق بگردی ولی خب باز میشه پیکسل تمام سوخته رو تشخیص داد.
از هر کجا که بخری خیلی بعیده پیکسل سوخته تو این پنل ها باشه به ندرت پیش میاد. این اتفاق برای مانیتورهای 60hz خیلی کم رخ میده ولی باز هم اگر نگران بودی میتونی بری رضا که دلت چرکین نباشه.راستی شاید بتونی اونجا کیفیت تصویر رو ه یه نگاه بندازی همیشه 2 ،3 تا بنکیو ایسوس بالاسرش روشن هست یا میتونی بگی روشن کنه واست راحت.
در آخر هر دو خوبن هر کدوم رو خریدی مبارکت باشه

• Like
Reactions: saeed_sg

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان
من بیشتر مصرفم رو PS4 Pro هست البته PC هم میزنم
هر چی گشتم مانتیور 4K HDR پیدا نکردم برای همین خواستم بپرسم TV 4K HDR داریم سایز کوچیک که بشه مثل مانیتور ازش استفاده کرد روی میز ؟

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان
من بیشتر مصرفم رو PS4 Pro هست البته PC هم میزنم
هر چی گشتم مانتیور 4K HDR پیدا نکردم برای همین خواستم بپرسم TV 4K HDR داریم سایز کوچیک که بشه مثل مانیتور ازش استفاده کرد روی میز ؟
تلویزیون سایز،کوچیک که عالی باشه چیزی گیرتون نمیاد.بودجتون چه مقداره؟؟

• Like

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
تلویزیون سایز،کوچیک که عالی باشه چیزی گیرتون نمیاد.بودجتون چه مقداره؟؟

میخوام سعی کنم بیشتر ۴ هزینه نکنم ولی اگر ارزش داشته باشه دستم باز هست یه مقداری به بودجه اضافه کنم
فقط نمیخوام سایزش ۴۱ اینچ به بالا باشه

آخرین ویرایش:

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
سلام خدمت دوستان عزیز سایز ۵۵ اینچ تلویزیون خوب چی پیشنهاد میدین حدود ۶ تومن،
که 4k باشه و برای ps4 pro مناسب باشه
خیلی هم گرون درنیاد
سپاس

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
میخوام سعی کنم بیشتر ۴ هزینه نکنم ولی اگر ارزش داشته باشه دستم باز هست یه مقداری به بودجه اضافه کنم
فقط نمیخوام سایزش ۴۱ اینچ به بالا باشه
اگز بتونی سونی x800d گیر بیاری مدل خوبیه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر