خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
دوستان ی مانیتور 22 یا 24 برای بازی ps4 و همینطور استفاده معمولی میشه معرفی کنین
ی چیز معمولی میخوام نمیخوام هزینه زیادی بکنم

تفاوت 22 با 24 خیلی زیاده؟ اگ زیاد نیست همون 22 باشه ک قیمتشم کم باشه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان بهترین تلوزیون تا ۶ تومن چیه هم برای فیلم هم پی اس فور؟
سونی x900e

مثل اینکه سامسونگ امسال ترکونده با مدل q9fn!!
روشنایی حدود2000 نیت!!!!!
مشکی که تولید میکنه میتونه oled ها رو عصبی کنه!!!
اما قیمتش حدود 3600 دلاره.خیلی گرونه!!
Samsung QE65Q9FN review

Last edited by a moderator:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بعنوان TV میخوام استفاده کنم
واسه گیم مانیتور جدا دارم !
بستگی به محیط داره.اگر توی سایز بزرگ و دسته جمعی میخواید ببینین که از همه زوایا تصویر کیفیتش رو حفظ کنه lg uj750 که همون lg 75200gi.
اگر میخواید بیشتر توی‌ اتاق تاریک استفاده کنین و از رو به رو ببینین samsung mu7970.کنتراست بالاتر باعث میشه مشکی عمیقتری داشته باشیم.
انتخاب من پنل va هست ولی واسه استفاده دسته جمعی و tv room ال جی با پنل ips انتخاب بهتریه.
به هر حال با کرفتن هر کدوم از این دو‌مدل پشیمون نمیشی

• Like
Reactions: Medusa

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
از دوستان کسی تجربه ی کار با مانیتور LG 27UD69P-W رو داره ؟

* فقط برای PS4 و Xbox one x می خواهم استفاده کنم. *
من دارم دوست عزیز، برا استفاده کنسول نسبت به قیمتش خوبه، نمایش رنگهاشم خوبه، برا ایکسباکس میتونی از فری سینکش هم استفاده کنی

• Like
Reactions: .: Megatron :.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مثل اینکه سامسونگ امسال ترکونده با مدل q9fn!!
روشنایی حدود2000 نیت!!!!!
مشکی که تولید میکنه میتونه oled ها رو عصبی کنه!!!
اما قیمتش حدود 3600 دلاره.خیلی گرونه!!
Samsung QE65Q9FN review

3800 پونده نه دلار این سایتم برای tv چندان مناسب نیست بهترین اعتبارش برای نقد hi-fi هست. این سامسونگ هم با qled عملا داره سر مردم شیره می ماله همون led الکی براش اسم گذاشته که فکر کنید نسل بعدی و جدیدتر از oled هست.

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
3800 پونده نه دلار این سایتم برای tv چندان مناسب نیست بهترین اعتبارش برای نقد hi-fi هست. این سامسونگ هم با qled عملا داره سر مردم شیره می ماله همون led الکی براش اسم گذاشته که فکر کنید نسل بعدی و جدیدتر از oled هست.
نه اتفاقا نقد هاس منصفانست
اینم یکی دیگه.
500 منطقه برای کنترل کنتراست تو این تلویزیون به کار رفته.خیلیه!!!!
ترکونده

http://www.trustedreviews.com/reviews/samsung-qe65q9fn

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
من دارم دوست عزیز، برا استفاده کنسول نسبت به قیمتش خوبه، نمایش رنگهاشم خوبه، برا ایکسباکس میتونی از فری سینکش هم استفاده کنی

تشکر بابت پاسخ شما ، دوست عزیز.
ضعف های این مانیتور از نظر شما چه مواردی هستند ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نه اتفاقا نقد هاس منصفانست
اینم یکی دیگه.
500 منطقه برای کنترل کنتراست تو این تلویزیون به کار رفته.خیلیه!!!!
ترکونده

http://www.trustedreviews.com/reviews/samsung-qe65q9fn

منظورم اینه که تخصص این سایت به نقد بلندگوهاش هست از اسمشم پیداست انصافا در زمنیه ی tv یا هدفون rtings راحت 1 سر و گردن از همه ی نقدها و سایت ها بهتره خیلی دقیق و عددی هست اصلا حسی یا احساسی نیست همه چیز با دستگاه سنجیده می شه.
بحث منصفانه یا غیر منصفانه نکردم از لحاظ تخصصی گفتم منصفانه که اره هست هر چند برای برندهای انگلیسی کمی فن بازی درمیاره.
ترکونده که شما نگاه به قیمتشم بنداز دوبل oled قیمتشه هر چند در نقدشم گفته نه در موشن به استاد این زمینه سونی می رسه نه در زمینه ی کیفیت یا عمق رنگ مشکی به oled ها

rtings یکی از جدیداشم نقد کرده که در هم رده ی x900f هست اما بازم کلی ازش فاصله داره.

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
تشکر بابت پاسخ شما ، دوست عزیز.
ضعف های این مانیتور از نظر شما چه مواردی هستند ؟
دوست عزیزم نمایشگر یه مسعله شخصی هست و بسته به استفاده مونده، حالا این مانیتور 4k هست و سایزشم 27، کلی مانیتور داشتم قبلا، حتی 27 فول اچدی منحنی سامسونگ، سایز 27 برا فول اچدی بزرگه، ولی رزولوشون 4کا برا بازیای استراتژی و ادونچر کوچیکه اونهم صرفا بخاطر ریز شدن فونت نوشته ها. من خودم احتمالا اینو بدم سایز 32 بردارم. البته الجی سایز 32 پنل va هست. اگه با سایز 27 راحتی و با فاصله نزدیک میخای کار کنی باهاش و صرفا گیمهای کنسول خوبه و وضوح خوبی داره و تفاوت 4کا با فول اچدی کاملا مشخصه. اگه پنل va مد نظرته سایز 32 اینو بخر
متاسفانه اینجا مانیتور مدلهای یکسال و دو سال قبل رو میارن همیشه.
هیچ نمایشگری هم بی نقص و عیب نیست. حتی مانیتورهای گیمینگ ایسوس و بنکیو هم خریده بودم که تاری تصویر و پرش داشتند شدید.
این هم در نظر بگیر با این مبلغ تلوزیون بگیری اصلا به درد گیم نمیخوره. اگه به تصویر حساس نیستی خیلی خوبه.
در مورد سایت rtings هم وقتی بررسیاش در مورد مانیتورها رو خوندم فقط خندیدم. چیزی در حد خندوندن خودشون هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر