خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستانی که c7 دارن میخواستم ببینم وضعیت بروزرسانی چطوره براتون؟ورژن هایی که برای مدلهای گلدیران ارائه میشه عین مدلهای اون وری بروز هست؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من این آپدیت Sony X8000d رو دانلود کردم و ریختم تو یو اس بی و صل کردم به تی و اصلا تی وی من این آپدیت رو نمیشناسه و قشنگ رو اعصاب بنده رژه رفته است !!! ~X(x-(

نمیدونم چرا آپدیت نمیشه ؟! فرمت یو اس بی خودم هم FAT 32 هستش و کلا عجیبه برام

این طوری باید با خود تی وی آپدیت کنم از طریق اینترنت مستقیم و فقط دانلود میخواد بکنه سرعت دانلود یعنی لاک پشت وار تمامه x-(......

کسی میدونه چرا فایل دانلود شده در یو اسی بی من رو نمیشناسه ؟ :-w:((

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بالاخره اخرین اپدیت سونی هم برای مدل های 2015-2016 ش عرضه شده در این اپدیت حجیم که به اندروید 6 ارتقا پیدا می کنید لیست خیلی بلندی از تغییرات با اضافات رو مشاهده می کنید حتی input lag هم کاهش پیدا می کنه.
Firmware update to v5.381 for Asia Pacific | Sony AP
این اپدیت برای همه ی مدل هایی هست که بالاش زده برای asia

برای اپدیت هم بریزید در روت usb بعد بزنید به usb اصلی یکی از 3 تا فقط اپدیت رو می شناسه نه همش اگر ریجن هم هماهنگی نداشته باشه بازم نمی شناسه.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستانی که c7 یا b7 دارن
این به جاماندگی تصویر و burn in شدن بخ چه صورته.؟؟؟
سایت rtings اشاره کرده که این burn in شدن پیسکلها همیشه خطرش برای دارندگان oled هستش!!
سایتها رو که بررسی میکردم مثال اینکه بعد از یک مدت پیسکلها خاصیت خودشونو از دست میدن وکم کم مسوزن.واقعا موندم
مخصوصا گیمرها بیشتر یا این مشکل مواجه میشن.اونهایی که فیلم میبینن هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد!!

• Like
Reactions: Jack cooper

Allay

کاربر سایت
Jun 4, 2016
82
دوستانی که c7 یا b7 دارن
سایت rtings اشاره کرده که این burn in شدن پیسکلها همیشه خطرش برای دارندگان oled هستش!!
سایتها رو که بررسی میکردم مثال اینکه بعد از یک مدت پیسکلها خاصیت خودشونو از دست میدن وکم کم مسوزن.واقعا موندم
مخصوصا گیمرها بیشتر یا این مشکل مواجه میشن.اونهایی که فیلم میبینن هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد!!

من مدل قدیمی تر یعنی B6 رو دارم و تابحال برجاماندگی تصویر برام اتفاق نیوفتاده خوشبختانه. چه برسه به burn in! :D حالا که وضع سری های ۲۰۱۷ هم بهتر هست.
کاملا طبیعیه کسی که میخواد هزینه ی زیادی بابت oled بده نگران باشه من خودم هم قبل از خرید کلی نظرات مختلف سایت و کسایی که oled داشتن تو این زمینه رو خوندم ولی خب واقعیت این هست این مورد به هیچ وجه یک مشکل حاد برای این تلویزیون ها نیست و موارد اندکی همچین موقعیتی پیش میاد. بعلاوه اگر مسائلی رو مثل عدم ثابت گذاشتن یک تصویر برای چند ساعت یا استفاده نکردن ازش بعنوان مانیتور رعایت بشه بازهم شما پیشگیری کردید. همچنین خود تلویزیون تنظیماتی برای رفع برجاماندگی تصویر داره که خودتون حتما اطلاع دارید.
در کل بعنوان کسی که مدتی هست داره با OLED فیلم میبینه و بازی میکنه بنظرم این مورد به هیچ وجه نکته ای برای خرید یا عدم خرید oled واستون نباشه چون مورد حادی نیست.

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من مدل قدیمی تر یعنی B6 رو دارم و تابحال برجاماندگی تصویر برام اتفاق نیوفتاده خوشبختانه. چه برسه به burn in! :D حالا که وضع سری های ۲۰۱۷ هم بهتر هست.
کاملا طبیعیه کسی که میخواد هزینه ی زیادی بابت oled بده نگران باشه من خودم هم قبل از خرید کلی نظرات مختلف سایت و کسایی که oled داشتن تو این زمینه رو خوندم ولی خب واقعیت این هست این مورد به هیچ وجه یک مشکل حاد برای این تلویزیون ها نیست و موارد اندکی همچین موقعیتی پیش میاد. بعلاوه اگر مسائلی رو مثل عدم ثابت گذاشتن یک تصویر برای چند ساعت یا استفاده نکردن ازش بعنوان مانیتور رعایت بشه بازهم شما پیشگیری کردید. همچنین خود تلویزیون تنظیماتی برای رفع برجاماندگی تصویر داره که خودتون حتما اطلاع دارید.
در کل بعنوان کسی که مدتی هست داره با OLED فیلم میبینه و بازی میکنه بنظرم این مورد به هیچ وجه نکته ای برای خرید یا عدم خرید oled واستون نباشه چون مورد حادی نیست.
چه مدته تلویزیون رو دارید؟؟

• Like
Reactions: Jack cooper

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
من این آپدیت Sony X8000d رو دانلود کردم و ریختم تو یو اس بی و صل کردم به تی و اصلا تی وی من این آپدیت رو نمیشناسه و قشنگ رو اعصاب بنده رژه رفته است !!! ~X(x-(

نمیدونم چرا آپدیت نمیشه ؟! فرمت یو اس بی خودم هم FAT 32 هستش و کلا عجیبه برام

این طوری باید با خود تی وی آپدیت کنم از طریق اینترنت مستقیم و فقط دانلود میخواد بکنه سرعت دانلود یعنی لاک پشت وار تمامه x-(......

کسی میدونه چرا فایل دانلود شده در یو اسی بی من رو نمیشناسه ؟ :-w:((

اپدیت باید یا ریجن تی وی یکی باشه.
از این لینکی که میزارم دان کن اگه اسیا هستی.
Firmware update to v5.381 for Asia Pacific | Sony MY

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
دوستانی که c7 یا b7 دارن
من قبل c7 پلاسما داشتم که تقریبا سیستم تولید تصویرش مشابه oled هستش ولی تو این ۵ سال حتی یه پیکسل سوخته نداشته,با وجود اینکه همیشه ماندگاری تصویر داشت.تا حالا رو c7 ماندگاری نداشتم چه برسه به پیکسل سوخته

• Like

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستانی که c7 یا b7 دارن
اگر این دو مقایسه رو ببینید : (بخش image retention)
LG C6 vs LG C7 Side-by-Side TV Comparison
میبینید که تو مدل 7 اوضاع خیلی خیلی بهتر شده و دیگه نهایت چیزیکه بوده 4 دیقه بوده اما تو مدل 6 تا 10 دیقه هم کمی بوده ماندگاری تصویر.
حالا اونم تو تست های سفت و سختی که این سایت میگیره.
دوست عزیز هم گفتن مدل b6 داشتن که به نسبت b7 لااقل تو تست ها اوضاعش بدتره اما هیچ مشکلی مشاهده نکردن.
شما نهایت مگر در طول روز چقدر استفاده دارین ک بخواد همچین مشکلی هم پیش بیاد.
همون جور ک گفتین مشکل burn in احتمالش هست تو اولدها و نمیشه گفت نمیشه اما با چه استفاده ای و با چه شرایطی.
اگر میتونید صبر کنید برای c8 صبر کنید مطمئنا بهبودهایی داره عین مدل 7 به نسبت 6 اما با این وضع ارز و تا موقعی که بیاد یحتمل قیمتش حول حوش 11-12 بچرخه بلکم بیشتر تازه مدل 55 اینچش

• Like

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
بالاخره اخرین اپدیت سونی هم برای مدل های 2015-2016 ش عرضه شده در این اپدیت حجیم که به اندروید 6 ارتقا پیدا می کنید لیست خیلی بلندی از تغییرات با اضافات رو مشاهده می کنید حتی input lag هم کاهش پیدا می کنه.
Firmware update to v5.381 for Asia Pacific | Sony AP
این اپدیت برای همه ی مدل هایی هست که بالاش زده برای asia

برای اپدیت هم بریزید در روت usb بعد بزنید به usb اصلی یکی از 3 تا فقط اپدیت رو می شناسه نه همش اگر ریجن هم هماهنگی نداشته باشه بازم نمی شناسه.

البته به اندروید 7 ارتقا پیدا کردن

• Like
Reactions: AMIN-1399F

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
برای بازی ps4 با مانیتور lcd 20 اینچ ، که hdmi داره امکان بازی هست ؟ یعنی بازیها کیفیت دارن ؟ یا باید رو led بازی کنم ؟
اگه رزولوشن 1080P باشه و پنل IPS یا VA داشته باشه کیفیت لازم رو داره،در غیر این صورت خیر

• Like
Reactions: mehdibkh

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
برای بازی ps4 با مانیتور lcd 20 اینچ ، که hdmi داره امکان بازی هست ؟ یعنی بازیها کیفیت دارن ؟ یا باید رو led بازی کنم ؟
بله امکانش هست بازی کنی ولی فکر نمیکنم مانیتورت حتی fhd باشه چون معمولا توی این‌سایز۱۴۴۰*۹۰۰ هست رزولوشن یا 1680*1050.پنل هم احتمال زیاد tn هست که کیفیت رنگش به va and ips نمیرسه ولیییییی اینپوت لگت فوق العاده میشه.
اگر تناسب تصویر 16.10 باشه بالا پایین تصویرت سیاه میشه(نمیدونم میشه با ps4 ریسایز کرد که فول صفحه بشه یا نه)
کیفیتی که میگیری نهایت رزولوشن مانیتورته دیگه یکم بهتر چون تصویرت سوپر سمپل میشه از fhd به رزولوشن نیتیو مانیتورت.(خیلی از بازی ها هم fhd نیستن و اوکیه کلا اکه بالا پایین تصویر سیاه نشه)

• Like
Reactions: mehdibkh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر