خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
منم این مشکل تاریکی رو حالت گیم دارم
نمیشه بهترش کرد؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

بک لایت رو افزایش بده

تهشه

گاما رو هم میتونی زیاد کنی

بچه ها کلا منبعی نیست که بری بهترین کالیبره رو واسه گیم بهت پیشنهاد بده و HDR؟

داداشم شما مشکلت مربوط ب تلوزیونت و گیم مد نمیشه
گامای خود تنظیمات تلوزیون رو اصلا دست نزن ک نابود میشه تصویر... بک لایت رو هم بسته ب نور اتاقت تنظیم کن ک چشمت رو نابود نکنی ... حتما هم رو گیم مد بازی کن
بهترین کالیبره برا همین مشکل تاریکی شما اینه ک از توی خود بازی برایتنس و یا گاما رو تغییر بدی
همه ی بازی ها برا این مشکل تاریکی یه کالیبر مخصوص ب خودشون ک با توجه ب اتمسفر بازی و شکل نور پردازی سازنده ها هست قرار دادن
معمولا هم یه عکس مبنا میذارن مینویسن ک فلان دایره ی شماره ۱ یا مثلت یا هر شکل یا لوگوی دیگه ای کلا مخفی باشه یا یکم معلوم باشه یا اینکه کلا واضح باشه ... هربازی فرق میکنه
جدیدا تو HDR مثه بتلفیلد ۱ ی صفحه شطرنجی نشون داده و نوشته برا کالیبره اینقد عدد رو افزایش بدید تا صفحه شطرنجی ب یه صفحه ی سفید کامل تبدیل بشه
شما از توی خود بازی این موارد رو کالیبره کنی ب هیچ عنوان مشکل تاریکی در بازیها نخواهی داشت ... همون چیزی میشه ک سازنده ها یا توسعه دهنده ها برا تجربه ی بازی مد نظرشونه

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
اپديت جديد تلويزيون هاي سوني با تاخير زياد بلاخره براي اسيا اقيانوسيه هم اومد
6feebb895804190de87b0a7ec59822c3.jpg

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
اپديت جديد تلويزيون هاي سوني با تاخير زياد بلاخره براي اسيا اقيانوسيه هم اومد
6feebb895804190de87b0a7ec59822c3.jpg
سلام دوست عزیز نمیدونم باید اپدیت جدید تلویزیونم رو چطوری بگیرم میشه لینک دانلود رو بزارید. تلویزیون مدل x800d هستش.ممنون ایا این اپدیت اینپوت لگ رو بهتر میکنه یا نه

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
سلام دوست عزیز نمیدونم باید اپدیت جدید تلویزیونم رو چطوری بگیرم میشه لینک دانلود رو بزارید. تلویزیون مدل x800d هستش.ممنون ایا این اپدیت اینپوت لگ رو بهتر میکنه یا نه
Firmware update to v6.2858 for Asia Pacific | Sony MY
خير بهبودي در مورد اينپوت لگ ننوشته بيشترين بهبود رو براي تلويزيون هاي رده بالا هست كه دالبي ويژن اضافه ميكنه.
0d8981876c0ba31bafecd1399d142cfe.jpg

گزينه هاي مهم ش رو خط كشيدم كه بيشتر بدرد دوستان ميخوره

آخرین ویرایش:

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
Firmware update to v6.2858 for Asia Pacific | Sony MY
خير بهبودي در مورد اينپوت لگ ننوشته بيشترين بهبود رو براي تلويزيون هاي رده بالا هست كه دالبي ويژن اضافه ميكنه.
0d8981876c0ba31bafecd1399d142cfe.jpg

گزينه هاي مهم ش رو خط كشيدم كه بيشتر بدرد دوستان ميخوره
پس نیازی نیست من tv رو اپدیت کنم.البته ps4 pro دارم ارزش اپدیت داره یا نه بازم ممنون

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,517
اپدیتو دانلود کردم، فایل pkg هم ریختم تو usb اما وصل میکنم به tv هیچ اتفاقی نمیافته، از طریق tv تو usb هم میرم فقط فایله هست و کاری نمیشه کرد.
باید کار خاصی بکنی تا اپدیتو بخونه؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,895
نام
malek
اپدیتو دانلود کردم، فایل pkg هم ریختم تو usb اما وصل میکنم به tv هیچ اتفاقی نمیافته، از طریق tv تو usb هم میرم فقط فایله هست و کاری نمیشه کرد.
من آپدیت 1.6 گیگی رو ریختم تو یه فلش با فرمت fat32 و وصلش کردم به usb1 تلویزیون.بعدش tv رو روشن کردم و خودش مستقیم رفت واسه آپدیت

• Like
Reactions: RedShift

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
احتمالا اتوپلي usb خاموشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستات این تی وی 55 x8000e چطور تلویزیونیه؟
برا بازی با پی اس پرو و پی سی خوبه؟
قیمتش 4.200 مشکوک نی ؟
ممنون میشم سریع ج بدین چون میخوام سفارش بدم
اگر با کنتراست ضغیفش مشکلی نداری میتونی بخریش

آقا من دنبال یه تلویزیون در حدود ۴۰ اینچم، پولمم ۲ تومنه نهایتاً. میشه چیز خوبی خرید؟
چیز خوبی یا این بودجه گیرتون نمیاد.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر