خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
فرهاد جان بازم ممنونم که زحمت کشیدی تست کردی، در مورد فایل های بالاتر از 4 گیگ معذرت میخوام باید میگفتم با فرمت fat32 نمیشه ریخت البته خب شاید فکر کردم بدونی که نگفتم، باید قبل از ریختن همچین فایلهایی فرمت فایل رو به exFat تغییر بدی، یعنی فلش باید فرمت بشه و قبل از فرمت تیک fat32 رو به exfat تغییر بدی که قطعا میدونم بلدی، محض احتیاط گفتم، اونموقع فلش فایل بالتر از چهارو قبول میکنه البته روی ntfs هم میشه گذاشت فرمت رو ولی برای فلش نیاز نیست همون exFat میزارن معمولا، و اتفاقا اصل مطلب منم همینجاست، چون تو اکثر سایتها تو مشخصات C7 نوشته از فرمتهای ntfs, fat32,fat16 و exFat پشتیبانی میکنه و هدف منم همین بود که ببینم با فلش فرمت exfat رو پشتیبانی میکنه یا نه؟! چون ntfs رو که اکثر تی وی های 2014 به بعد ساپورت میکنن مخصوصا ال جی که حتما باید ساپورت کنه چون تنها راه استفاده از قابلیت pvr یا همون ضبط برنامه های در حال پخش روی حافظه های جانبی تو ال جی از طریق همین هارد بالای پونصد تا نهایتا دو ترابایت هستش که میزنی به پورت USB HDD و با خود تی وی فرمتش میکنی هارد رو و بعدش دیگه به عنوان حافظه ذخیره سازی برنامهای در حال پخش قبولش میکنه، این تا اینجا، پس این محدودیت رو ال جی داره که نمیتونه برعکس اغلب پلتفورمای دیگه رو فلش یا حافظه داخلی خودش( که واسه این کار حافظه ای داخل خودش اختصاص نداده!) pvr رو انجام بده، حالا هدف من ازینکار این بود که میخواستم اینو بفهمم که الان که واسه ذخیره سازی فلش رو قبول نمیکنه و باید حتما هارد اونم پونصد گیگ به بالا باشه، آیا برای پخش هم محدودیتی با فلش و حجمهای بالاتر از 4گیگ داره یا نه و آیا واقعا اونطور که سایتها نوشتن از فرمت exFat هم پشتیبانی میکنه یا نه؟( البته نه سایت خود ال جی، تو سایت ال جی کره همچین موردی رو پیدا نکردم که توضیحی داده باشه، تو سایت ال جی ایرانم همینطور، توضیحی راجع به پشتیبانی از فرمتهای مختلف نیست و عجیب بود برام، بیشتر تو سایتهای متفرقه فروش مثل بانه ایها این موردو دیدم که نمیدونم پس از کجا آوردن! ) ، حالا اینکه چرا اصلا این مورد برام مهمه یه دلیلش پخش راحت از طریق فلشه و دلایل دیگه ای هم داره که شرحش مفصله و اگر خواستی تو یه پست دیگه راجع بهش صحبت میکنیم، در هر صورت بابت همکاریت ازت تشکر میکنم و دیگه روم نمیشه ازت بخوام این موردم چک کنی چون واقعا خیلی زحمت دادم و شما هم بسیار لطف داشتی، دمت گرم امیدوارم به خوبی و خوشی از تی ویت استفاده کنی و هر جا هستی موفق باشی، خودت اگه دوست داشتی و واست جالب بود اینکارو بکن و فرمت فلشتو بزار رو exFat فیلمی که گفتی نزدیک 8 گیگ هستش رو بریز تو فلش بزن به تی وی ببین قبول میکنه و به منم بگو، من دیگه خیلی زحمتت دادم، یا دوستان دیگه ای که این تی وی رو دارن و این پستو میخونن اگه تجربه این موردو دارن یا بعد خوندن این پست تست کردن، خوشحال میشم به منم بگن، با تشکر
سلام به همه مخوصا اساتید گرام SAEED_TAJ وmohsen2012 میبینم که تاپیکو هنوز زنده نگه داشتیدخیلی وقت بود این تاپیک نیومده بودم.
دوست عزیزمن تی وییم uh850 الجی که۲۰۱۶ گرفتم محض اطلاعت باید بگم براpvrحتما هارد ۵۰۰ گیگ نمیخواد با فلش ۳۲ با فرمت ntfsکارت راه میوفته دوستان اکثرا میدوونید اینو برا کسایی میگم که اطلاع ندارن fat32 پارتیشن بندییش جوریه که فایل ۴ گیگ قبول نمیکنه و ربطی به تی وی نداره در تمام موارد شما هر فایلی بجز فیلم هم بخواید کپی کنی تووfat32قبول نمیکنه حتی اگه ۳۹۰۰ باشه میشه ولی ۴گیگ نمیشه درمورذ پشتبانی فرمت صدای Dolby True HD که دوستموون چند پست قبل گفت من خودم با فیلم Life.2017.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT (4kdownload.ir).mkv چک کردم براحتی ساپورت میشه روو الجی میدونمم این TrueHD.7.1.Atmosاخرین فرمت به روز ترین فرمت صدای دالبی که ساخته در اخر دوست عزیز یه چند تا عکس گذاشتم اگه خواستی ببین برا pvrروو فلش ۳۲گیگ البته گوشیه خودم خراب بود با یه تبلت گرفتم زیاد مال نیست عکساشش. موفق باشید

Attachments

• IMG_20180227_104409.jpg
    IMG_20180227_104409.jpg
    162.6 KB · مشاهده: 36
  • IMG_20180227_104428.jpg
    IMG_20180227_104428.jpg
    165.7 KB · مشاهده: 35
  • IMG_20180227_104453.jpg
    IMG_20180227_104453.jpg
    175.1 KB · مشاهده: 37
  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    344.2 KB · مشاهده: 36

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام به همه مخوصا اساتید گرام SAEED_TAJ وmohsen2012 میبینم که تاپیکو هنوز زنده نگه داشتیدخیلی وقت بود این تاپیک نیومده بودم.
دوست عزیزمن تی وییم uh850 الجی که۲۰۱۶ گرفتم محض اطلاعت باید بگم براpvrحتما هارد ۵۰۰ گیگ نمیخواد با فلش ۳۲ با فرمت ntfsکارت راه میوفته دوستان اکثرا میدوونید اینو برا کسایی میگم که اطلاع ندارن fat32 پارتیشن بندییش جوریه که فایل ۴ گیگ قبول نمیکنه و ربطی به تی وی نداره در تمام موارد شما هر فایلی بجز فیلم هم بخواید کپی کنی تووfat32قبول نمیکنه حتی اگه ۳۹۰۰ باشه میشه ولی ۴گیگ نمیشه درمورذ پشتبانی فرمت صدای Dolby True HD که دوستموون چند پست قبل گفت من خودم با فیلم Life.2017.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT (4kdownload.ir).mkv چک کردم براحتی ساپورت میشه روو الجی میدونمم این TrueHD.7.1.Atmosاخرین فرمت به روز ترین فرمت صدای دالبی که ساخته در اخر دوست عزیز یه چند تا عکس گذاشتم اگه خواستی ببین برا pvrروو فلش ۳۲گیگ البته گوشیه خودم خراب بود با یه تبلت گرفتم زیاد مال نیست عکساشش. موفق باشید
سلام. ممنون از اطلاعتتون.در مورد پشتیبانی از صدای dolby true hd از اسمش معلومه hd.یعنی باید از طریق کابل hdmi به این فرمت صوتی دست پیدا کنید.البته یک امپلی فایر و یک پلیر قوی هم لازمه.کابل نوری تا 5 کانال رو بیشتر ساپورت نمیکنه وتازه فقط نمونه ساده dolby digital 5.1 و dts 5.1 رو میتونه ساپورت کنه. فرمت های صوت پیشرفته صوتی مثل dolby true hd و dts hd mater و حتی dolby atmos رو کابل نوری نمیتونه انتقال بده

Attachments

• Screenshot_20180227-120724.png
    Screenshot_20180227-120724.png
    267.8 KB · مشاهده: 32

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
دوستان سلام و خسته نباشید به همتون..
میخواستم بدونم من هارد اکسترنال رومیزی بگیرم میتونم وصل کنم به تلویزیون ( الجی c7 ) جواب میده یا هنگ میکنه ؟ 4 ترابایت میخوام بگیرم
بعد اینکه میخوام رابط usb هم وصل کنم چون به دیوار دارم میزنم بعد هارد رومیز هست ..یه رابط درجه 1 1.5 متری بگیرم نویز نداره ؟ایا مشکلی نداره در پخش فیلم های 4k ؟
پبشاپیش ممنون

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
البته یه موردی هست اونم اینکه هر چقدر هارد اطلاعاتش و فیلمهاش بیشتر باشه همونقدرم زمان میبره تا tv بتونه هارد رو لود کنه.مثل pc نیست که فقط اون فولدری که میخاد باز کنید لود بشه,همه هارد رو میخونه تا لودشون کنه.الان هارد ۱ ترای من که تقریبا پره ۳۰ ثانیه طول میکشه بالا بیارتش

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
در مدل هارد اکسترنال رومیزی در ظرفیت 4 ترابایت بهترین هارد و برندی چی معرفی میکنند دوستان ؟ ایا تجربه داشتند ؟ از نظر سرعت و کیفیت

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
مقایسه حالت HDR و SDR بازی Shadow of Colossus

این بازی هم یکی از اون بازی هاست که HDR رو بخوبی براش پیاده کردند.

دو عکس اول، عکس سری اول و دو عکس دوم، عکس سری دوم هستند.

رنگ ها: رنگ ها در حالت HDR بیشتر هستند، نه اینکه Vivid تر باشند، بلکه یعنی اینکه برای بازی رنگ های بیشتری (در حد 10 بیت) تعریف شده، برای مثال در عکس های سری دوم به علفزار روی زمین دقت کنید، در حالت SDR علفزار یکدست و یک رنگ هستند اما در حالت HDR برای همون یک تیکه علفزار رنگ های مختلفی تعریف شده! همین موضوع درباره ی رنگ آسمون در عکس های سری دوم هم صدق میکنه.

جزئیات: برای مقایسه ی جزئیات هم میشه به علفزارها، و عکس های سری اول نگاه کرد و هم به صخره ی سنگی عکس سری دوم.

سایه روشن ها: از تفاوت های پر رنگ بین دو حالت SDR و HDR تو این بازی هستند، برای مقایسه میشه به تصویر بناهای عکس سری اول نگاه کرد، همینطور تصویر علفزارها به لطف سایه روشن فوق العاده ی HDR طبیعی تر و با جزئیات تر هستند.

ابرها: برای مقایسه ی بهتر ابرها به عکس های سری دوم نگاه کنید، میشه گفت در حالت SDR ابرها مشخص نیستند اما در حالت HDR با تمام جزئیات و سایه ها و نور آفتاب مشخص هستند و برخلاف SDR یک بازه ی سبز تا آبی برای آسمون در حالت HDR تعریف شده.
همینطور در عکس های سری اول، دو پرتو ظریف از آسمون به سمت زمین اومدند که این پرتوها در حالت SDR اگر نامشخص نباشند، به سختی قابل رویتند.

نمای دور دست: در عکس های سری دوم، در حالت SDR نمای بناهای دور دست محو و درختان ناپیدا هستند اما در حالت HDR حتی درختان به وضوح مشخصند.

در کل میشه گفت تصویر HDR در این بازی طبیعی تر هست و در این حالت اتمسفر واقعی بازی شمارو خواهد گرفت. و در حالت SDR با یک تصویر بی روح و Flat رو به رو هستیم.

تست شده در KU7000
همراه تنظیمات YUF و Limted در پلی استیشن

پست های مقایسات قبلی (بازی های AC Origins و GT Sport):
بحث و گفت و گو برای خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

بحث و گفت و گو برای خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

Attachments

• سری 1-off.jpg
    سری 1-off.jpg
    240.9 KB · مشاهده: 50
  • سری 1-on.jpg
    سری 1-on.jpg
    240.8 KB · مشاهده: 49
  • سری 2-off.jpg
    سری 2-off.jpg
    141.1 KB · مشاهده: 45
  • سری 2-on.jpg
    سری 2-on.jpg
    191.6 KB · مشاهده: 45
آخرین ویرایش:

FarshaD7

کاربر سایت
Feb 20, 2018
6
سلام دوست عزیز ضمن تشکر از پاسخ شما، نمیدونم تو کدوم قست از این پستی که در جواب آقا فرهاد گذاشتم صحبتی ازین بوده که کپی نشدن بالاتر از 4 گیگ رو نقص تی وی عنوان کرده باشم؟! مگه ما فایل هامونو با تی وی کپی میکنیم که به تی وی ربط داشته باشه؟! و ضمنا البته که همونطور که در متن هم گفتم fat32 قابلیت چهار به بالا رو نداره، و خب در مورد ntfs هم گفتم قطعا ساپورت میشه ولی خب این هارد بالای پونصد رو از منبع معتبری خوندم که واسه pvr لازمه(خودم نه تست کردم نه تجربه شو داشتم و هدفمم این بود که دوستان تست کنن مشخص بشه) ، ضمنا باز هم تاکید کنم بنده عرض کردم pvr نه play!!! یعنی طبق اون چیزی که خوندم واسه pvr(یعنی ضبط محتوای در حال پخش روی حافظه خارجی، مثل ضبط فوتبال یا فیلم در حال پخش از شبکه های تلویزیونی) به هارد بالای پونصد احتیاج هست نه play کردن؟! شما تو عکسایی که لطف کردین و گذاشتین و طبق پستی که گذاشتین پخش فیلم بالاتر از 4 گیگ از روی فلش با ntfs رو خواستین نشون بدین که بحثی توش نبوده و نیست کاملا درسته، ولی مشکل بنده این نبوده! پلی کردن با فرمت ntfs رو که اگر مجددا به پست مراجعه کنید عرض کردم ساپورت میکنه و در ادامه خواهش کردم دوستان این مورد رو هم(play کردن فایل های بالاتر از 4 گیگ با فرمت exFat«روی فلش البته نه هارد اکسترنال») تست کنن تا نتیجتا اثبات بشه که آیا فرمت exFat رو هم طبق ادعای بعضی سایت های بانه ای ساپورت میکنه تی وی یا نه!؟ باز هم از راهنمایی و مشارکت شما تشکر میکنم، اگر براتون امکان داشت و فرمت exFat رو که همانند ntfs بالاتر از 4گیگ رو قبول میکنه تست کردین سپاسگزار خواهم بود تجربه تونو با من و بقیه دوستان به اشتراک بزارین، موفق باشید.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام دوست عزیز ضمن تشکر از پاسخ شما، نمیدونم تو کدوم قست از این پستی که در جواب آقا فرهاد گذاشتم صحبتی ازین بوده که کپی نشدن بالاتر از 4 گیگ رو نقص تی وی عنوان کرده باشم؟! مگه ما فایل هامونو با تی وی کپی میکنیم که به تی وی ربط داشته باشه؟! و ضمنا البته که همونطور که در متن هم گفتم fat32 قابلیت چهار به بالا رو نداره، و خب در مورد ntfs هم گفتم قطعا ساپورت میشه ولی خب این هارد بالای پونصد رو از منبع معتبری خوندم که واسه pvr لازمه(خودم نه تست کردم نه تجربه شو داشتم و هدفمم این بود که دوستان تست کنن مشخص بشه) ، ضمنا باز هم تاکید کنم بنده عرض کردم pvr نه play!!! یعنی طبق اون چیزی که خوندم واسه pvr(یعنی ضبط محتوای در حال پخش روی حافظه خارجی، مثل ضبط فوتبال یا فیلم در حال پخش از شبکه های تلویزیونی) به هارد بالای پونصد احتیاج هست نه play کردن؟! شما تو عکسایی که لطف کردین و گذاشتین و طبق پستی که گذاشتین پخش فیلم بالاتر از 4 گیگ از روی فلش با ntfs رو خواستین نشون بدین که بحثی توش نبوده و نیست کاملا درسته، ولی مشکل بنده این نبوده! پلی کردن با فرمت ntfs رو که اگر مجددا به پست مراجعه کنید عرض کردم ساپورت میکنه و در ادامه خواهش کردم دوستان این مورد رو هم(play کردن فایل های بالاتر از 4 گیگ با فرمت exFat«روی فلش البته نه هارد اکسترنال») تست کنن تا نتیجتا اثبات بشه که آیا فرمت exFat رو هم طبق ادعای بعضی سایت های بانه ای ساپورت میکنه تی وی یا نه!؟ باز هم از راهنمایی و مشارکت شما تشکر میکنم، اگر براتون امکان داشت و فرمت exFat رو که همانند ntfs بالاتر از 4گیگ رو قبول میکنه تست کردین سپاسگزار خواهم بود تجربه تونو با من و بقیه دوستان به اشتراک بزارین، موفق باشید.
دوست عزیز مثل اینکه داستانو نگرفتی
اولان منم میدونم فایلو با تی وی کپی نمیکنیم اگه متن رو درست بخونی گفتم برا کسایی میگم که اطلاع ندارن fat32 پارتیشن بندییش جوریه که فایل ۴ گیگ قبول نمیکنه و ربطی به تی وی نداره در تمام موارد شما هر فایلی بجز فیلم هم بخواید کپی کنی تووfat32قبول نمیکنه(مثلافایل با فرمتpkg که برا بازی های ps4که اکثرا بالای ۴گیگ )این ربطی به تی وی نداره .
دوما دوست عزیز بنده عکسهایی که گذاشتم دقیقا از لحظه اول pvr تالحظه stop کردنشه رو فلش ۳۲ گیگ با فرمتntfs یعنی از لحظه اول ضبط تا لحظهstop شما دقت نکردی اگه دقت کنی میبینی اون بالا تایم ضبط کردنم افتاده برادر من هدف خواستیم نداشتم فقط دیدم شما نوشتین الجی هارد ۵۰۰گیگ میخواد خواستم بگم کارت با فلش ۳۲گیگم راه میوفته البته من خودم روو تی وی۴kقبلیم مال سال ۲۰۱۴ بود بدوون hdrکه دادم رفت اینو گرفتم اوون رو خودش حافظه جانبی ۴گیگ داشت که زیاد بدرد بخور نبود وقتی میخواستی مثلا چیزی از شبکه ۳ که فول اچ دی ضبط کنی با کمبود جا مواجه میشدی ولی با فلش ۳۲ رو این تی وی دیگه این مشکلو نداری دیگه هر فیلم یا مستندی ۲یا۲ساعتو نیمم که باشه از شبکه های فول اچ دی هم بخوای ضبط کنی دیگه به۳۰گیگ نمیرسه که خب هم قیمتش کمتره نصبت به هارد ۵۰۰ گیگ هر چند اکثرا الان دیگه همه یه هارد اکسترنال دارن تو خونه من خواستم به شما بگم من تست کردم اگه هارد۵۰۰گیگ نداری یه فلش ۳۲ گیگم کارتو راه میندازه چندتاچیز دیگم هست که بد نیست بگم از تجربه استفادم روو الجی در مورد pvr وضبط کردن با تی وی.هر چند حالا چی داره این مثلا این کانالای خودمون
۱.exfat رو نمیشناسه الجی .
۲. برای پخش محتوا که هیچ مشکلی نیست برا پخش فیلم یا عکس به قسمت photo.video میری تموم پخش میکنی برا موزیکم راحت از همون تب موزیک. ولی بر ا ضبط کردنوقتی برا اولین بار فلشو به تی وی میزنی پیغام میده که باید ok کنی فلشو از نظر بد سکتور چک میکنه بعد وری فای میکنه خود تیوی برا هر فلش یه بار این کارو انجام میده که ۲.۳ ثانیه طول میکشه وبرای دفعه های بعد دیگه فلشو میشناسه سریع واماده ضبط همیشه(روو فلش ۴گیگ ۳۲ گیگ وهارد ۱ترا چک کردم خودم ).فلش های کم حجم پیشنهاد نمیشه گاهی چند بار و هر دفعه باید انجام بشه این کار .
۳.فلشو اگه با خود تیوی فرمت کنی fat32 میکنه برا ضبط که این گزینه بهترییه برا اونهایی که میخوان روFAT32ضبط کنن چون گاهی با پی سی FAT32 بشه ضبط نمیکنه تیوی برا این کار اول با پی سی فلشو EXFAT کنید بزنید به تی وی چون نمیشناسه پیغام فرمت میده وخودش فرمتو FAT32 میکنه واماده ضبط میشه البته من خودم همیشه از قبل با پی سی ntfs میکنم برا ضبط.
۴.کمتر از ۱۰ ثانیه رو سیو نمیکنه باید بیشتر از ۱۰ ثانبه ضبط کنی .
۵.چون سی پی یوش ۴ هسته ای هست قابلیت چند تا کا رو به هم داره پس میشه تو منو هایVIDEO.Browser.Record.......چنج کرد اگه فلشی که زدید به تی وی در حال پخش فیلم باشه و شما چنج کنی رو Live tv بخوای چیزی ضبط کنی ممکنه با اروور مواجه شی نگران نباشید چون فیلمی که داشتی پخش میکردی روو RESUME به استلاح PLAY BACK فعال بود تا برگردین فیلم از دنباله شروع شه باید اول فیلم رو STOP کنید بعد اقدام به ضبط کنی دیگه اروور نمیده.
در اخر دوست عزیز باز چندتا عکس میزارم چون توو پست قبلی واضح نبود (فلش ۳۲ گیگ فرمت میکنم الان که ۳۰تا میده هیچ هارد وفلشی ظرفیت کامل نمیده البته من خودم NTFSمیکنم ولی با FAT2 که خود تیوی فرمت کرده زدم مشکلی نبوده خیلی راحت ضبط کرده). موفق باشید.

سلام. ممنون از اطلاعتتون.در مورد پشتیبانی از صدای dolby true hd از اسمش معلومه hd.یعنی باید از طریق کابل hdmi به این فرمت صوتی دست پیدا کنید.البته یک امپلی فایر و یک پلیر قوی هم لازمه.کابل نوری تا 5 کانال رو بیشتر ساپورت نمیکنه وتازه فقط نمونه ساده dolby digital 5.1 و dts 5.1 رو میتونه ساپورت کنه. فرمت های صوت پیشرفته صوتی مثل dolby true hd و dts hd mater و حتی dolby atmos رو کابل نوری نمیتونه انتقال بده
سلام داش محسن
داش میدونم سیستم بازی شدید دیدم عکس سیستم صوتی تو که پارسال گذاشتی اینجا:-bd
محسن جان من فقط خواستم تو عکس نشون بدم فرمت صداTrueHD.7.1.Atmosهست وتوو تیوی الجی راحت ساپورت شد البته ما مثل شما سیستم صوتی خفن نداریم هموون استریو پخش کردیم با خود تیوی تا پارسال یه محتوای درست حسابی نبود واسه4K hdr ولی جدیدن چقدر فیلم 4K hdrبا بیت ریت خوب بااخرین فرمت صوتی زیاد شد.

Attachments

• IMG_20180228_002245.jpg
    IMG_20180228_002245.jpg
    313.1 KB · مشاهده: 31
  • IMG_20180228_002338.jpg
    IMG_20180228_002338.jpg
    366.9 KB · مشاهده: 33
  • IMG_20180228_002429.jpg
    IMG_20180228_002429.jpg
    301.5 KB · مشاهده: 31
Last edited by a moderator:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دادا منظورم اینه در دراز مدت مشکلی برای تی وی پیش نمیاد ؟
نه کوتاه مدت
دوست عزیز بگرد تو سیتینگ مثل عکس دقت کن اگه گزینه زیررو داری فعال کن این مال تیوهای الجی نمیدونم توو سونی یا سامسونگ باشه ولی موقعی که فعال کنی وقتی هاردی که به تیوی وصل ازش کار نمیکشی رو خودش به حالتstandbyمیبره تا به هارد فشار نیاد. البته من خودم هارد مکانیکی (اکسترنال) رو وقتی کار ندارم از تیوی جدا میکنم یه هارد ssd دارم که خوب خودتون خوب میدونید اصلا ارزش اینکه به تیوی وصل کنی نداره چون هاردیssd طول عمر دارن وبا هر بار نوشتن و رایت کردن رووش(کپی .پیس) طول عمرش کم میشه و در این مورد که بخوای به تیوی وصل کنی وباهاش فیلمی ببینی یا چیزی رووش از شبکه های تلوزیوون ضبط کنی نداره ولی یه فلش ۳۲گیگ الان یه سال اکثرا به تیوی وصل ومشکلی نبوده خدا رو شکر تا حالا. موفق باشی

Attachments

• IMG_20180228_205038.jpg
    IMG_20180228_205038.jpg
    157.6 KB · مشاهده: 26

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر