خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
یه پیکسل w800c منم بعد 4 ماه سوخت، 43اینچ بود:expressionless:

پشت TV و هم روی جعبه زده بود مالزی.
دوست عزیز شاید کسی ضربه ای چیزی زده به تلویزیون
من یک 55 اینچ w800b گرفتم.خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشت تا یکی دو سال. همین چند وقت پیش هم فروختمش

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
یه پیکسل w800c منم بعد 4 ماه سوخت، 43اینچ بود:expressionless:

پشت TV و هم روی جعبه زده بود مالزی.
داداش معمولا پیکسل سوخته توی ساخت پنل ایجاد میشه..یا در حین کار ضربه ای چیزی بخوره..
البته استاندارد جهانی میگه که به ازای هر یک میلیون پیکسل در تی وی وجود 3 تا 5 عدد پیکسل سوخته یا روشن طبیعیه..
زیاد سخت نگیر..تی وی خیلیا پیکسل سوخته دارن و هیچ وقت متوجه اش نمیشن..
امکان زیاد شدنشم در تی وی led خیلی خیلی کمه..

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
دوستان و عزیزان :
بین بزرگواران کسی هست که محل سکونتش تو جوانرود کرمانشاه باشه ؟
میخوام یه مانیتور اینچ بالای بدون گارانتی بگیرم
اگر اطلاعاتی چیزی داشتین خوشحال میشم به اشتراک بزارین

• Like
Reactions: Xenon360

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
دوستان تلوزیون B6 ال جی که انقدر Review هاش خوبه تو ایران قیمتش چنده ؟ قیمت بدون گارانتی بانه ایی چنده و قیمت با گارانتیش چنده ؟ مونتاژ هاشون چه فرقی دارن برای چه کشور هایی هستن ؟
در ضمن یه سوالی الان من این تلوزیون F8880 سامسونگم رو هیچ کسی پیدا میشه ازم بخره به نظرتون؟ اون موقع 6200 بود من خریدم سال 2013 الان 2 تومن میخره کسی ازم ؟ اخه خیلی زور داره این تلوزیون رو نمیدونم چیکارش کنم .

• Like
Reactions: Xenon360

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
دادا من پولم به نقد نمیرسه میخام چکی بخرم بخاطر همین بالاجبار چون سونی چکی نمیده میخام اینو با گارانتی چکی بردارم

یعنی اینقدر کیفیت سامسونگ مونتاژ داخل داغونه ؟ کسی تجربه ای نداره؟؟

بعد این ks8500 با ks8000 یا همون ks8980 از لحاظ کیفیت تصویر فرقی نمیکنه ؟
پس با این اوصاف که میگین چک خواهید داد باید از همین داخلی ها خرید کنید
اگر کمی بگردین شاید بتونید تو یکی از فروشگاههای شهرتون سونی پیدا کنید که با اقساط بدن
خود نمایندگی سونی اینجا اقساطی میده و اگر نماینده اینجا بده پس باید در همه استانها یکی باشه
من جایی نگفتم کیفیت سامسونگ یا برند خاصی داغونه ولی اولویت رو در خرید و پیشنهاد از مدلهای اصلی قرار میدم که البته در مورد شما فرق خواهد کرد
فرق بین 800 , 850 بسیار ناچیز هست در مدلهای اصلی و میشه گفت هر دو برادر دوقلو هستند

سلام داداش
تلویزیون ندارم ولی دارم میگیرم از سایتای بانه قبلنم خرید داشتم ازشون فقط گیر این اپدیته بودم با سری جور در بیاد سریv اکثرا این اپدیت رووش میخوره فقط خودم دلم نیست بگیرم چون تیونر رسیورش میگن اگه خراب شه کل تی وی از کار میفته ولی وصوصه میکنه ادمو اونا که گرفتن میگن یسری شبکه k4ها رو باز میکنه.
پس اینطور که میگی رو تی وی به کشوری که انتخاب میکنی بستگی داره ؟یعنی اگه مدل t بگیرم حله اپدیت ورژن 04.30.95 بهش میخوره ؟
راستی تهران سراغ داری 49UH850که اصل کره باشه ؟این k4 2014 همون سال بدون گارانتی از سایت بانه بین دادم اوردن تی وی بدی نیست کره اصلم هست فقط سر hdr نداشتن ردش دارم میکنم مشتریشم پیدا شد.
بازم ازین که وقت میزاری جواب میدی تشکر داش عطا
درود
داوود جان من پیشنهاد میکنم که اصلا روی ر . س . ی . و . ر داخلی تلویزیون حساب نکن ( م/ا/ه/و/ا/ر/ه ) چون هرچقدر هم خوب باشه بازم به پای
ر.س ... های مجزا نمیرسه و امکانات بیشماری هم دارند و کیفیت عالی / بله متاسفانه برای کاهش هزینه شرکتها این دریافت کننده ها رو روی برد اصلی قرار میدن
شما فقط به خود تلویزیون توجه کن نه چیزای دیگه چون اینارو میشه مجزا و با بهترین کیفیت تهیه کرد / برای آپدیت هم نگران نباش و فرض کن اصلا چنین آپدیتی هم نیاد پس زیاد خودتو به خاطر
یه ویژگی که معلوم نیست خروجیش چطور خواهد بود درگیر نکن و از تلویزیونت لذت ببر
نه تهران سراغ ندارم و اینجا هم تموم کردن سه تا از مغازه هایی که میفروختن از اصلیها و نیست و همش مونتاژی هستد و باید از فروشگاههای که نام بردم تهیه کنید

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان تلوزیون B6 ال جی که انقدر Review هاش خوبه تو ایران قیمتش چنده ؟ قیمت بدون گارانتی بانه ایی چنده و قیمت با گارانتیش چنده ؟ مونتاژ هاشون چه فرقی دارن برای چه کشور هایی هستن ؟
در ضمن یه سوالی الان من این تلوزیون F8880 سامسونگم رو هیچ کسی پیدا میشه ازم بخره به نظرتون؟ اون موقع 6200 بود من خریدم سال 2013 الان 2 تومن میخره کسی ازم ؟ اخه خیلی زور داره این تلوزیون رو نمیدونم چیکارش کنم .
دوست عزیز به نظرم اصلا نفروشش.خیلی تو سر مال میزنن.خودم یک ماه پیش یک تلویزیون سونی w800b سایز،55 رو،گذاشتم برای فروش.یک قیمتهای پرتی میدادن که کلا از فروشش،منصرف شدم بعد دادمش به پسر خواهرم 2800
شما،هم،اگر اشنا داری بهش بده
اما به نظرم نفروشش.حیفه این تلویزیون.کنتراست بسیار عالی.سال 2013 این تلویزیون و سونی w904
جز بهترین،ها بودن.به نظرم با همین سر کن تا ps5 بباد اون موقع ارتقا بده

دوست عزیز بله برتری کامل با سری 8000 سامسونگ هست.روشنایی خیلی بهتر،کنتراست به مرتب عالی تر.خوراک فیلم دیدن.عمق رنگها بسیار بهتر،نشت نور بسیار بهتر،اینپوت لگ به مراتب بهتر،
به نظرم کاملا ارزش پول بیشتر رو داره ks8000

Last edited by a moderator:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
پس با این اوصاف که میگین چک خواهید داد باید از همین داخلی ها خرید کنید
اگر کمی بگردین شاید بتونید تو یکی از فروشگاههای شهرتون سونی پیدا کنید که با اقساط بدن
خود نمایندگی سونی اینجا اقساطی میده و اگر نماینده اینجا بده پس باید در همه استانها یکی باشه
من جایی نگفتم کیفیت سامسونگ یا برند خاصی داغونه ولی اولویت رو در خرید و پیشنهاد از مدلهای اصلی قرار میدم که البته در مورد شما فرق خواهد کرد
فرق بین 800 , 850 بسیار ناچیز هست در مدلهای اصلی و میشه گفت هر دو برادر دوقلو هستند

درود
داوود جان من پیشنهاد میکنم که اصلا روی ر . س . ی . و . ر داخلی تلویزیون حساب نکن ( م/ا/ه/و/ا/ر/ه ) چون هرچقدر هم خوب باشه بازم به پای
ر.س ... های مجزا نمیرسه و امکانات بیشماری هم دارند و کیفیت عالی / بله متاسفانه برای کاهش هزینه شرکتها این دریافت کننده ها رو روی برد اصلی قرار میدن
شما فقط به خود تلویزیون توجه کن نه چیزای دیگه چون اینارو میشه مجزا و با بهترین کیفیت تهیه کرد / برای آپدیت هم نگران نباش و فرض کن اصلا چنین آپدیتی هم نیاد پس زیاد خودتو به خاطر
یه ویژگی که معلوم نیست خروجیش چطور خواهد بود درگیر نکن و از تلویزیونت لذت ببر
نه تهران سراغ ندارم و اینجا هم تموم کردن سه تا از مغازه هایی که میفروختن از اصلیها و نیست و همش مونتاژی هستد و باید از فروشگاههای که نام بردم تهیه کنید
سلام داداش گلم
والا خودمم اصلا راقب برا خرید این سری vکه ر . س . ی . و . ر داخلی داره نیستم همین طوره که میگی برد اصلیش یکی با خود تی وی واگه اتفاقی برا تیونر ر . س . ی . و . ر داخلی بیفته کلا تی وی مرخصه اینو سر خرید این تی وی قبلیمم شنیده بودم اما عطا بدبختی تمام رویو ها که توو ویدوها هست رو سری vکه سفارش اتحادیه اروپاست این اپدیت فیکس شده واین قابلیت بهش زیاد شده ولی واسه سری t با تردیده ولی بقول تو باید بی خیال این اپدیت واین قابلیت شم نهایتش ادم سری t میگیره با یه قابلیت کمتر حالا امروز رفتم توو تلگرام سلام بابا به ادمینش پیام دادم در مورد همین .گفت فردا توو ساعت کاری پیام بده تاکارشناسمون چک کنه شانس بیارم تیوی تازه تولید باشه اپدیت از قبل رووش نصب باشه مطمین شم فردا از این بابت .نمی خوام جانب داری کنم از سایت یا فروشگاهی ولی (خدایی خیلی کارشون درست این فروشگاه سلام بابا برو نظرات کاربراشون بببین در مورد هرچی سوال میکنن مدیرش میاد میفرسته برا ینفر وارد تر حالا به استلاح خودشون کارشناس تست میکنن رو تی وی مد نظر همون چیزی که کاربر پرسیده بعد میان جواب کاربرو دقیق میدن تا خریدار خیالش راحت باشه از خریده که میخواد بکنه).
بازم تشکر داداش بابت جوابت یه جورایی ته دلم قرص شد فوقش بایه قابلیت کمتر همون سری t رو میگیرم.

• Like
Reactions: ata_se7en

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060

عزیز شما اول تفاوت قیمت رو در نظر بگیر دوم با همین قیمت کمتر تو صدا ... زاویه دید ... تو رزلوشین پایین تر از 4K تاری کمتری داره (XBR55X850D also does slightly better when handling motion blur and up-scaling lower resolution to 4K quality)

این ها بر اساس همین ریووویی هست که خودتون گذاشتین..و در آخر گفته اگه HDR میخواین و کیفیت روشن تر تصویر سامسونگ بخرین..یعنی برتری کل سامی همین دوتاس..حالا سوال! شما در روز چقدر تصویر HDR میبینین ؟ ارزش 3 تومن گرونتر رو داره بخرین :)

با تفاوت قیمت 300 دلاری هنوز برتری هایی داره سونی و این فاجعه هست برای طرفدارای سامسونگ که با پول دو برابر هنوز در مقابل جنسی که نصفش قیمت داره برتری کامل نداره !!!

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
بعضی از دوستان اینجا میان تی وی های گرونترو با تی وی های ارزون تر مقایسه میکنن و خودشون میبرن و می دوزن...تی وی که 2 تا 3 میلیون گرونتره بایدم یک سری برتری داشته باشه وگرنه مخ آدم باید معیوب باشه که بره بخره..
در ضمن همه چیز روی کاغذ و نقد سایت ها نیست..باید خود خریدار از نزدیک تست کنه..
بجز ارقام و اعداد و پنل،تکنولوژیهای تصویر هر تی وی و الگوریتم آپ اسکیل و زاویه دید و عمق رنگ و نرمی تصاویر سریع مخصوصا موقع فیلم و بازی و کم تر تار شدن و .... خیلی مهمه...
و مهم ترینشم ارزش خریدش هست که هیچ سایتی اینو بررسی نمیکنه..
لطفا فقط در مورد تی وی هایی نظر بدیم که خودمون از نزدیک باهاش کار کرده باشیم..نه بر اساس نظرات سایت ها و تعصب خودمون باشه..
اینجوری امکان داره اگه کسی هم بخواد بخره گمراه بشه..

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
عزیز شما اول تفاوت قیمت رو در نظر بگیر دوم با همین قیمت کمتر تو صدا ... زاویه دید ... تو رزلوشین پایین تر از 4K تاری کمتری داره (XBR55X850D also does slightly better when handling motion blur and up-scaling lower resolution to 4K quality)

این ها بر اساس همین ریووویی هست که خودتون گذاشتین..و در آخر گفته اگه HDR میخواین و کیفیت روشن تر تصویر سامسونگ بخرین..یعنی برتری کل سامی همین دوتاس..حالا سوال! شما در روز چقدر تصویر HDR میبینین ؟ ارزش 3 تومن گرونتر رو داره بخرین :)

با تفاوت قیمت 300 دلاری هنوز برتری هایی داره سونی و این فاجعه هست برای طرفدارای سامسونگ که با پول دو برابر هنوز در مقابل جنسی که نصفش قیمت داره برتری کامل نداره !!!

If you need a brighter TV or you care about picture quality and HDR performance

این دوتا برای من خیلی مهمه

کلا هیچ چیزی برام مهم تر از کیفیت تصویر نیست و بله حاضرم 300 دلار بیشتر بدم برای کیفیت بهتر ... فقط HDR نیست ... نمره کیفیت این دو تا خیلی فرق میکنه

و در هر گیم نتی هم که میرم حرفشون اینه سامسونگ خیلی کیفیت بهتری برای بازی داره تا سونی

یه نکته جالب هم داره این تی وی رو همین سایت بالا با x930 هم مقایسه کرده و نتایج برابری گرفته ... احتمالا رقیب اصلیش هم همون x930 هست با توجه به 60 اینچ بودنش و قیمت 7200 با گارانتی ش بنظرم ارزش خرید خوبی داره

بدون هیچ جانبداری فقط تحقیقاتی انجام دادم گفتم همین

آخرین ویرایش:

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سلام داداش گلم
والا خودمم اصلا راقب برا خرید این سری vکه ر . س . ی . و . ر داخلی داره نیستم همین طوره که میگی برد اصلیش یکی با خود تی وی واگه اتفاقی برا تیونر ر . س . ی . و . ر داخلی بیفته کلا تی وی مرخصه اینو سر خرید این تی وی قبلیمم شنیده بودم اما عطا بدبختی تمام رویو ها که توو ویدوها هست رو سری vکه سفارش اتحادیه اروپاست این اپدیت فیکس شده واین قابلیت بهش زیاد شده ولی واسه سری t با تردیده ولی بقول تو باید بی خیال این اپدیت واین قابلیت شم نهایتش ادم سری t میگیره با یه قابلیت کمتر حالا امروز رفتم توو تلگرام سلام بابا به ادمینش پیام دادم در مورد همین .گفت فردا توو ساعت کاری پیام بده تاکارشناسمون چک کنه شانس بیارم تیوی تازه تولید باشه اپدیت از قبل رووش نصب باشه مطمین شم فردا از این بابت .نمی خوام جانب داری کنم از سایت یا فروشگاهی ولی (خدایی خیلی کارشون درست این فروشگاه سلام بابا برو نظرات کاربراشون بببین در مورد هرچی سوال میکنن مدیرش میاد میفرسته برا ینفر وارد تر حالا به استلاح خودشون کارشناس تست میکنن رو تی وی مد نظر همون چیزی که کاربر پرسیده بعد میان جواب کاربرو دقیق میدن تا خریدار خیالش راحت باشه از خریده که میخواد بکنه).
بازم تشکر داداش بابت جوابت یه جورایی ته دلم قرص شد فوقش بایه قابلیت کمتر همون سری t رو میگیرم.
البته اتفاقی که همین طوری نمیوفته و به این راحتیم خراب نمیشه / یکی از دوستان نزدیکم حدود 2 ساله داره از ( ر ) داخلی تلویزیون الجی استفاده میکنه
و خوشبختانه هیچ مشکلی پیش نیومده ولی خب خیلی وقته ازش خسته شده و میخواد به صورت مجزا یه ( ر ) خوب و عالی بگیره
به هر حال قطعه الکترونیکی هست و به هزار و یک دلیل ممکنه خراب بشه که مهمترینش نوسان و افت و افزایش ولتاژ وردی برق هست که عامل بیشترین خرابیهاست
خب شما اگر دوست دارین از نسخه v استفاده کنید خب همین رو بخرین و میتونید خیلی کم از ( ر ) داخلیش استفاده کنید این دیگه مشکلی نیست
من خیلی وقته با چندتا سایت که یکیش سلام باباست کار میکنم اصلا نیازی به تعریف نیست و کارشونو بلدن و به صورت حرفه ای برخورد میکنن
به هرکسی هم رسیدم آدرسشو دادم که از خریدشون مثل بقیه لذت ببرند
به هر حال امیدوارم بهترین خرید رو بکنید

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen

کلا هیچ چیزی برام مهم تر از کیفیت تصویر نیست و بله حاضرم 300 دلار بیشتر بدم برای کیفیت بهتر ... فقط HDR نیست ... نمره کیفیت این دو تا خیلی فرق میکنه

و در هر گیم نتی هم که میرم حرفشون اینه سامسونگ خیلی کیفیت بهتری برای بازی داره تا سونی

یه نکته جالب هم داره این تی وی رو همین سایت بالا با x930 هم مقایسه کرده و نتایج برابری گرفته ... احتمالا رقیب اصلیش هم همون x930 هست با توجه به 60 اینچ بودنش و قیمت 7200 با گارانتی ش بنظرم ارزش خرید خوبی داره

دوست عزیز من هم بر اساس کیفیت تصویر این تلویزیون رو پیشنهاد دادم وهمچنین اینپوت لگ بسیار پایین مخصوص گیم هست

• Like
Reactions: S@nic

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759

داداش اینقدر گیر نده به نمرات سایتها..خودت برو حضوری تست کن و هر کدومو چشمت گرفت بخر..
من خودم موقع خرید بین lg uh 850 و sony 850d گیر کرده بودم..تو همین سایتهایی که میگی اکثرا کیفیت تصویر lg رو بالاتر زده بودن..ولی وقتی خودم حضوری روی هر دو،یک کلیپ تست کردم متوجه شدم که سونی یک سر و گردن کیفیت تصویرش بالاتره و اونو خریدم..
تازه مجبور شدم پول بیشتری بدم و گرنه ال جی خیلی ارزونتر بود..
بهم ثابت شد که روی نمرات سایتها اصلا نمیشه حساب کرد..تازه خیلی از همین سایتها توسط بعضی از شرکتهای سازنده ساپورت میشن و نظراتشون به همون سمت متمایل میشه و حتی نمونه ای که شرکت جهت تست بهشون میده با چیزی که تو بازار هست تفاوت داره.
خلاصه تجربه بنده میگه فقط مراجعه و تست حضوری و یعد خرید..

گیم نت ها هم معمولا به صرفه ترین تی وی رو میگیرن که هزینه زیاد نکنن..و بخاطر گرونی سونی اصلا سمتش نمیرن..
الان خیلی از گیم نت ها سامسونگ و مارشال و ... رو بخاطر ارزونی و به صرفه تر بودنش دارن استفاده میکنن..دلیل نمیشه بگیم برای گیم خوبن..

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ

درود
ببینید مدلهای KS8500 با حدود قیمت 5.800 و B6 با حدود قیمت 6.400 و X8500 با حدود قیمت 4.500
جزور برترین مدلهای تلویزیون حال حاضر هستند و برای بازی هم عالی ، که داشتن هر کدوم از این مدلها برای شخص بنده آرزوست
البته مدل خوب زیاده ولی خب من گلچین شدش رو نوشتم براتون با توجه به بودجتون
در این مواقع خب اول باید بودجتون رو مشخص کنید و بعد بررسی و مشخصات رو کامل بخونید و مهمترین مورد هم بررسی حصوری هست
که باید انجام بدین و در نهایت خریدتونو انجام بدین / بلاخره هرچقدر پای چیزی مانی پرداخت کنید به همون اندازه لذت خواهید برد
اگر از سامسونگ خوشتون اومده خب بدون هیچ شکی خریدتونو انجام بدین و مطئن باشین پشیمون نمیشید
اگر تا الان از تلویزیونهای اولد استفاده نکردید و میتونید هزینه کنید اولدی که گفتم یک هیولاست
اگر دوست دارید از تلویزیونهای سونی که در کنار قیمت مناسبش سنگ تمام گذاشته برای تلویزیونهاش و آمار فروش بالایی هم داره استفاده کنید بدونین انتخاب عالی رو انجام دادین
به هر حال انتخاب تلویزیون یکی از سخت ترین کارهاست ولی با به دست اوردن اطلاعات کامل و بررسی حضوری این سختی به سهولت تبدیل میشه

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
گیم نت ها هم معمولا به صرفه ترین تی وی رو میگیرن که هزینه زیاد نکنن..و بخاطر گرونی سونی اصلا سمتش نمیرن..
الان خیلی از گیم نت ها سامسونگ و مارشال و ... رو بخاطر ارزونی و به صرفه تر بودنش دارن استفاده میکنن..دلیل نمیشه بگیم برای گیم خوبن..
داداش گیم نت که فقط تی وی ارزون نمیاره

نمیدونم شما کجا هستی اکثرا جایی من هستن ps4 pro با تی وی بالای 5 6 تومن که اکثرا هم سامسونگ هست میبندن ربطی نداره

تی وی سونی ارزون هم داریم این حرفا چیه

حالا فعلن که از شانس ما این 8980 تو جشنواره نیست 60 اینچش که بشه اقساط خرید کرد... 49 شم که اصلن نیست ... هرکدوم گیرم بیاد میخرم فقط قسطی 850 یا 8980 ... والا دیگه طاقت ندارم ... دهنمون سرویس شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر