خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
کاملا درسته
منظور من هم‌این نیست که کلا سونی خوب نیست
ولی من از نزدیک با ks8985 کار کردم و سونی x8500d هم دیدم از نزدیک
Ks8985 انصافا یه چیز دیگه بود و. مشکی عمیق و کنتراست عالی بهمراه روشنایی بالا
فکر کنم رقیب این مدل x930 سونی باشه
بله کاملا درسته
والا میتونم بگم این KS8000 یه هیولاست واسه خودش که هم قیمتش خوبه و هم کیفیت و بقیه ویژگیهاش عالیه
ما که تسلیم این مدل شدیم و خرید 49 اینچش تبدیل شده به آرزو

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
بله کاملا درسته
والا میتونم بگم این KS8000 یه هیولاست واسه خودش که هم قیمتش خوبه و هم کیفیت و بقیه ویژگیهاش عالیه
ما که تسلیم این مدل شدیم و خرید 49 اینچش تبدیل شده به آرزو
قیمتش هم معقول شده
سایز ۵۵ اینچ حدود ۶ تومن شده
سایز ۴۹ هم اگه بود دوربر ۴ میشد احتمالا
ولی عجیبه که چرا این سایز نیست تو بازار

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
قیمتش هم معقول شده
سایز ۵۵ اینچ حدود ۶ تومن شده
سایز ۴۹ هم اگه بود دوربر ۴ میشد احتمالا
ولی عجیبه که چرا این سایز نیست تو بازار
عجیب بودنش رو من اینطور احساس میکنم که وجود این سایز و مدل برای دیگر مدلها و برندها شاید خطری باشه و مشکل ایجاد کنه در مورد فروششون
به همین خاطر این یه جورایی میشه یقین داشت که از قبل برنامه ریزی شدن که کدوما باشن و کدوما نباشن
چون من با دیدن این مدل دیگه هیچ مدلی رو نمیپسندم که میشه همون خطری که گفتم

• Like
Reactions: INCENT∇

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
عجیب بودنش رو من اینطور احساس میکنم که وجود این سایز و مدل برای دیگر مدلها و برندها شاید خطری باشه و مشکل ایجاد کنه در مورد فروششون
به همین خاطر این یه جورایی میشه یقین داشت که از قبل برنامه ریزی شدن که کدوما باشن و کدوما نباشن
چون من با دیدن این مدل دیگه هیچ مدلی رو نمیپسندم که میشه همون خطری که گفتم
به احتمال زیاد همینطوره چون واقعا نقص و عیب قابل توجهی نمیشه ازش گرفت و یکی از بهترین انتخابهاست

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
دوست عزیز شما که ماشالا با سابقه هستی..لطفا نظرات دقیق و کارشناسی بده که دوستان گمراه نشن..
اولا عکسی که از فیفا گذاشتم بدون hdr هست و اصلا برای فیفا هنوز hdr نیومده..تو نوشته ام عرض کردم..
در ثانی عکس من با پایین ترین رزولیشن ممکن هست و رزولیشن عکس شما چند برابر عکس من هست ولی بازم کیفیت خیلی برتر سونی توی عکسها مشخصه..قضاوتشم بزاریم به عهده دوستان..
ثالثا من خودم آدم دقیق و حساسی هستم...و تا الانم همیشه از ال جی استفاده کردم و الان سونی گرفتم و هیچ تعصبی هم بهش ندارم و سهامدارشم نیستم که بخوام الکی دفاع کنم..موقع خریدشم دنبال همین مدل 7970 و ال جی 850 و سونی 850 بودم و هر سه تا رو تو مغازه ها در حال پخش تصاویر دیدم..و واقعا مدل 7970 هیچ حرفی برای گفتن در مقابل ال جی و سونی نداره..مثل اینه پرایدو با بنز مقایسه کنی..سامسونگ 7970 اصلا تصویرش در حد اون دو مدل نیست و حتی ال جی 8500 چند پله ازش بالاتره..بحث ساخت ایران هم بماند..حالا شما اگه خریدی دلیل نمیشه که بیای تعریف الکی کنی و دوستانو گمراه کنی..شما برو نظرات دوستانو تو دیجی کالا در مورد هم مدل خودت و هم سونی بخون متوجه میشی که فرمایشت کاملا نادرسته..
موفق باشی..
اول اینکه فیفایی ک گذاشتی 4k و اخرین اپدیتو داره حالا اینکه کیفیت برتر سونی توی عکس ها چجور مشخصرو خدا عالمه شاید چشم بصیرت میخواد:D تنها چیزی ک میتونم بگم اینه من رو تلوزیون قبلیم بدون hdr و 4k و...خیلی رنگ بندی قشنگتری از انچارتد میگرفتم نسبت به عکسایی ک شما گذاشتید و رنگا مرده ترن و مایل به خاکستری و زرد چیزی ک فقط تو این مدل شما نیست و اکثر تلوزیونا سونی دارن ایشالله بعد تهیه pro تو چن روز اینده عکسای انچارتدم قرار میدم رو دوتا مدل ببینیم تفاوت رنگ بندی سونی و سامسونگو البته اگه بهونه رزولوشن و زمین کجه و..نیاری:D اما ارجاع دادن ب سایتای فوق العاده سطح بالا با نظرات کارشناسی دقیق و بدون تعصب ایرانی مثل دیجی کالا نشون میده کار شما فوق العاده درسته و داری کارشناسانه نظر میدی \m/ دوست عزیز 7970 همون ku6300 فقط بهت توصیه میکنم اگه تواناییشو داری بری در مورد مقایسه تصویر این tv با ال جی و مدل خودت تو سایتای مختلف خارجی بخونی نقدای یوزرای درست حسابی حتی من نقدایی از تلوزیون شما دیدم ک طرف گفته درجا بعد خریدش پس داده تلوزیونو بخصوص در مورد picture quality این س تا tv بعد بیای بهمون اثبات کنی چجور چند پله بالاتره اون مثال بنز و پرایدتم دوست داشتم نشون میده بی تعصب و کاملا منطقی داری حرف میزنی:Dدوست عزیز چیزی ک مشخصه و کاملا اثبات شده البته طبق نظر کارشناسا مردم عادیو... بدور از تعصب اینه picture quality این سه تا tv ینی همون تصویری ک شما برا ما خیلی قشنگ اثبات کردی ال جی و سونی x850d و uh8500 توش خیلی از 7970 سرترن تو یه سطحه و چیزی ک دیگه کاملا مشخصه اینه کنتراست و عمق رنگ مشکی 7970 از اون دوتا tv خیلی سرتره ن فقط تو ی سایت یا یه مقاله یا تو نظرات فوق کارشناسانه سایتایی مثل دیجی کالا یا سلام بابا :Dو...البته شما با همین سبک چن پله بالاتر میتونی اثبات کنی حتی تصویر مدل سونیتون چن پله از 8985 ام بالاتره و این بار ب مقایسه ی bmw و پیکان برسی بگذریم ;)تاپیکو تبدیل ب جنگ سونیو سامسونگ نکنیم ایشالله شماعم از tv بهترین لذتو ببری و بالاترین کیفیتو بده بهت ماعم خوشحال میشیم شما تصویرتونو چند پله بالاتر از همه تلوزیونا ببینید

آخرین ویرایش:

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوست عزیز فکر کنم اپدیتی برای pro امده که fifa17 رو 4k native ارتقا داده
بله اومده..4k هست ولی hdr نیست

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

اول اینکه فیفایی ک گذاشتی 4k و اخرین اپدیتو داره حالا اینکه کیفیت برتر سونی توی عکس ها چجور مشخصرو خدا عالمه شاید چشم بصیرت میخواد:D تنها چیزی ک میتونم بگم اینه من رو تلوزیون قبلیم بدون hdr و 4k و...خیلی رنگ بندی قشنگتری از انچارتد میگرفتم نسبت به عکسایی ک شما گذاشتید و رنگا مرده ترن و مایل به خاکستری و زرد چیزی ک فقط تو این مدل شما نیست و اکثر تلوزیونا سونی دارن ایشالله بعد تهیه pro تو چن روز اینده عکسای انچارتدم قرار میدم رو دوتا مدل ببینیم تفاوت رنگ بندی سونی و سامسونگو البته اگه بهونه رزولوشن و زمین کجه و..نیاری:D اما ارجاع دادن ب سایتای فوق العاده سطح بالا با نظرات کارشناسی دقیق و بدون تعصب ایرانی مثل دیجی کالا نشون میده کار شما فوق العاده درسته و داری کارشناسانه نظر میدی \m/ دوست عزیز 7970 همون ku6300 فقط بهت توصیه میکنم اگه تواناییشو داری بری در مورد مقایسه تصویر این tv با ال جی و مدل خودت تو سایتای مختلف خارجی بخونی نقدای یوزرای درست حسابی حتی من نقدایی از تلوزیون شما دیدم ک طرف گفته درجا بعد خریدش پس داده تلوزیونو بخصوص در مورد picture quality این س تا tv بعد بیای بهمون اثبات کنی چجور چند پله بالاتره اون مثال بنز و پرایدتم دوست داشتم نشون میده بی تعصب و کاملا منطقی داری حرف میزنی:Dدوست عزیز چیزی ک مشخصه و کاملا اثبات شده البته طبق نظر کارشناسا مردم عادیو... بدور از تعصب اینه picture quality این سه تا tv ینی همون تصویری ک شما برا ما خیلی قشنگ اثبات کردی ال جی و سونی x850d و uh8500 توش خیلی از 7970 سرترن تو یه سطحه و چیزی ک دیگه کاملا مشخصه اینه کنتراست و عمق رنگ مشکی 7970 از اون دوتا tv خیلی سرتره ن فقط تو ی سایت یا یه مقاله یا تو نظرات فوق کارشناسانه سایتایی مثل دیجی کالا یا سلام بابا :Dو...البته شما با همین سبک چن پله بالاتر میتونی اثبات کنی حتی تصویر مدل سونیتون چن پله از 8985 ام بالاتره و این بار ب مقایسه ی bmw و پیکان برسی بگذریم ;)تاپیکو تبدیل ب جنگ سونیو سامسونگ نکنیم ایشالله شماعم از tv بهترین لذتو ببری و بالاترین کیفیتو بده بهت ماعم خوشحال میشیم شما تصویرتونو چند پله بالاتر از همه تلوزیونا ببینید
دوست عزیز من هیچ وقت نگفتم ۸۵۰۰ از ۸۹۸۵ بالاتره.اختلاف قیمتشم در نظر بگیر.سونی با توجه به قیمتش فوق العاده هست..لطفا بی خیال۷۹۷۰ بشو چون من خودم از جلو مقایسه حضوری کردم و ۷۹۷۵ در مقابل اون دو مدل ارزش خرید نداره. تو خوبی ۸۹۸۵ هیچ شکی نیست ولی بازم به قیمتش نمیصرفه..
در کل منم با شما موافقم و دیگه بحث برندها رو ادامه نمیدم.چون نتیجه ای نداره.ما که تی وی رو خریدیم و اثبات موضوع هیچ نفعی برامون نداره.

Last edited by a moderator:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
خب منم بالاخره 49x800d رو خریدم. مدل 43 اینچ به خاطر پنل Va ش کنتراست بهتری داره ولی مدل 49 اینچ رو به قیمت خوبی پیدا کردم دیگه همین مدل رو خریداری کردم. 2 3 روز دیگه به دستم می رسه سعی می کنم چند تا بازی رو رو PS4 pro امتحان کنم و نتیجشو اینجا بگم. در کل واس من احتمالا ارتقا خیلی قابل توجهی باشه چون رو FHD LCD قدیمی 8 ساله بازی می کردم.

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سلام دوستان؛ راهنمای زیر و خیلی نکات خوبی داره: تو وب فارسی چنین راهنمایی رو من ندیم

بهترین مانیتورهای مخصوص بازی برای کنسول ها

.
سلام
والا مانیتورها به دلیل قیمتهای نجومیشون تو ایران اصلا مورد توجه نیستند چه برسه به این مانیتورهای خاص و گرون قیمت
وگرنه من اولین نفری بودم که یک مدل اینچ بالای قدرتمند خریداری میکردم از بنکیو یا ایسر یا ایسوس
البته تلویزیون جای مانیتور رو نمیتونه بگیره و مانیتور هم جای تلویزیون رو و هر کدوم مزیتهای خاصی دارن که البته مانیتور چند قدم جلوتر از تلویزیون هست

خب منم بالاخره 49x800d رو خریدم. مدل 43 اینچ به خاطر پنل Va ش کنتراست بهتری داره ولی مدل 49 اینچ رو به قیمت خوبی پیدا کردم دیگه همین مدل رو خریداری کردم. 2 3 روز دیگه به دستم می رسه سعی می کنم چند تا بازی رو رو PS4 pro امتحان کنم و نتیجشو اینجا بگم. در کل واس من احتمالا ارتقا خیلی قابل توجهی باشه چون رو FHD LCD قدیمی 8 ساله بازی می کردم.
به به مبارکا باشه و امیدوارم به خوبی ازش لذت ببرید
به شدت منتظر عکساش هستیم تو تاریکی و روشنایی اتاق و صحنه تاریک
میشه بپرسم از کجا خریدین ؟ سلام بابا یا .... ؟

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
به به مبارکا باشه و امیدوارم به خوبی ازش لذت ببرید
به شدت منتظر عکساش هستیم تو تاریکی و روشنایی اتاق و صحنه تاریک
میشه بپرسم از کجا خریدین ؟ سلام بابا یا .... ؟

خیلی ممنون. حتما یه دوربین عکاسی تهیه می کنم و عکس می گیرم واس رفرنس از بازی های مختلف.
واقعیت من زنجان هستم. تو سایت ها بانه قیمت این Tv با باربری نزدیک 4 تومن در می آد که یکی از نمایندگی ها LG شهرمون که آشنا هستند تونستن این مدل رو به قیمت نهایی 3.5 از تهران تهیه کنند که خب قیمت خیلی مناسبی بود.

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوستان احتمالش هست تا دو سه ماه ديگه ks8000 48 موجوده بشه ؟
Sent from my iPhone using Tapatalk

خیر، اینطور که به من گفتند(و چند صفحه پیش ضمیمه کردم) طی اطلاعیه ای از شرکت، این سایز از این مدل هرگز تولید نخواهد شد.

در حال حاضر بهترین انتخاب در سایز 48 از جهت کیفیت و دسترسی، مدل ks9500 مونتاژ ایران هست که حتی از ks8000 هم کیفیت بیشتری داره(بخاطر چند مورد تکنولوژی تصویری بیشتر) منتهی منحنی هست با قیمت بالا.

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
خیر، اینطور که به من گفتند(و چند صفحه پیش ضمیمه کردم) طی اطلاعیه ای از شرکت، این سایز از این مدل هرگز تولید نخواهد شد.

در حال حاضر بهترین انتخاب در سایز 48 از جهت کیفیت و دسترسی، مدل ks9500 مونتاژ ایران هست که حتی از ks8000 هم کیفیت بیشتری داره(بخاطر چند مورد تکنولوژی تصویری بیشتر) منتهی منحنی هست با قیمت بالا.
پس فك كنم تا حدود ٤ تومن بخام هزينه كنم بايد دوباره سوني بگيرم البته ٣ سال w804 استفاده ميكنم بدك نيس

Sent from my iPad using Tapatalk

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759

دوست عزیز اینجور که من توی چند تا سایت خوندم شرکتهای تی وی 4k ساز پایه خودشونو روی ۵۵ اینچ به بالا گذاشتن و روی ۴۹ و پایین تر کمتر سرمایه گذاری میکنن.البته حتمن اطلاع داری که کیفیت اصلی 4k از سایز ۵۵ اینچ به بالا بیشتر خودشو نشون میده و برای همینم شرکتها به این سمت رفتن

پس فك كنم تا حدود ٤ تومن بخام هزينه كنم بايد دوباره سوني بگيرم البته ٣ سال w804 استفاده ميكنم بدك نيس

Sent from my iPad using Tapatalk
دوست عزیز w804 تی وی خوبیه و سونی تو آپدیت جدید قراره hdr هم بهش اضافه کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر