خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوست عزیز اینجور که من توی چند تا سایت خوندم شرکتهای تی وی 4k ساز پایه خودشونو روی ۵۵ اینچ به بالا گذاشتن و روی ۴۹ و پایین تر کمتر سرمایه گذاری میکنن.البته حتمن اطلاع داری که کیفیت اصلی 4k از سایز ۵۵ اینچ به بالا بیشتر خودشو نشون میده و برای همینم شرکتها به این سمت رفتن

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

درسته ولی وقتی شرکت اصلی سامسونگ سایز 49 برای ks8000 زده سرهمین منم توقعم این بود که برای ایران هم این سایز مونتاژ میشد.

بالاخره از حالا به بعد همه مدلای جدید 4k هستند و بعضی هام مثل من برای اتاقشون می خوان و سایز 55 فکر میکنم خیلی برای اتاق بزرگ باشه، من خودم حداکثر فاصله ای که می تونم از tv تو اتاقم داشته باشم 1.8 الی 2 متر هست.Ks8000 مونتاژ ایران حتی سایز 55 هم نداره.

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
درسته ولی وقتی شرکت اصلی سامسونگ سایز 49 برای ks8000 زده سرهمین منم توقعم این بود که برای ایران هم این سایز مونتاژ میشد.

بالاخره از حالا به بعد همه مدلای جدید 4k هستند و بعضی هام مثل من برای اتاقشون می خوان و سایز 55 فکر میکنم خیلی برای اتاق بزرگ باشه، من خودم حداکثر فاصله ای که می تونم از tv تو اتاقم داشته باشم 1.8 الی 2 متر هست.Ks8000 مونتاژ ایران حتی سایز 55 هم نداره.
درود
دیگه وقتی تو یه مملکتی زندگی میکنیم که مردم تو هیچ زمینه ای حق انتخاب ندارن دیگه انتظاری نمیشه داشت
هر چی اونا بگن مام باید بگیم چشم قربان !!
منم کلا از خیر خرید تلویزیون گذشتم

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
مقایسه ی دو حالت HDR خاموش و روشن در تلویزیون سونی x800d(بازی RE7):

برای مقایسه تلویزیون و رنگ و عمق حتما حتما از نزدیک ببینین نه عکس و فیلم..نمیدونم گوشی فیلمبردار چیه ولی اگه HTC داشت تو تاریکی تصویر بهتری داشت حتی تصویر تاریک تی وی حالا 2تا عکس میزارم بعدا ببینید خودتون

دوستان چنتا عکس براتون میزارم امیدوارم شما هم مثل من لذت ببرید
TV :SONY 65X8500D
CAMERA : SAMSUNG GALAXY TAB S - HDR MODE
Consol :PS4

گوشه بالا چپ جایی ک دو تا میز کار هستن تاریک هست و با تنظیمات کاستوم(اولی)و گیم مود(دومی) به راحتی قابل دید هست و عمق رنگ مشکی و جزییات درونش به خوبی قابل دیدن هست

تاریک ترین نقطه مپ و باز هم وضوح جزییات به خاطر تاریکی کیفیت عکس کم شده..

محیط زیبای بازی DIVISION ک خیره کندس..
تا اینجا چه در تاریکی چ در روشنایی هیچ کمبودی نداشته TV البته نشت نور از 4 گوشه تصویر تو تصاویر تاریک مشخصه ولی باز تو عکس وضوحش بیشتره تا خود TV

فیفا 17 و زیبایی ان
همه بازی ها 1080 بودن و کیفیت 4Kو HDR ندشتن.

نمیدونم چرا ولی عکس پیشنمایش رو نشون نمیده ولی عکس ها درست اپلود شدن
و اینکه امیدوارم شما هم لذت برده باشید کیفیت TV نیاز به تبلیغ نداره
و توصیه به کسایی ک میخوان تی وی بخرن :
به هیچ عنوان به ریوو ها عکس ها و مطالب یو تیو ب دقت نکنید تو دنیای امروز هر کسی سنگ خودشو ب سینه میزنه...
برای انتخاب بهترین...
شرایط خودتون و انواع تکنولوژی رو سرچ کنین تحقیق کنین و با علم بهشون برین مغازه و با چشم تفاوت هارو ببینید.

Last edited by a moderator:

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
برای مقایسه تلویزیون و رنگ و عمق حتما حتما از نزدیک ببینین نه عکس و فیلم..نمیدونم گوشی فیلمبردار چیه ولی اگه HTC داشت تو تاریکی تصویر بهتری داشت حتی تصویر تاریک تی وی حالا 2تا عکس میزارم بعدا ببینید خودتون
داداش فرمايشت كاملا درسته،اصلا با عكس و فيلم نميشه نتيجه گيري كرد،چون خود دوربين و رزوليشن عكس و مود تي وي هم روي عكس تاثير داره،
من خودم موقع خريد يدونه فيلم ٤ كا با خودم رو فلش بردم و روي سه مدل سوني و ال جي و سامسونگ امتحان كردم و در نهايت سوني رو پسند كردم و خريدم،
حالا امكان داره يكي حضوري مدلهاي ديگه رو پسند كنه،
در كل فقط خريد حضوري عالي هست

Sent from my iPad using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen

گوشه بالا چپ جایی ک دو تا میز کار هستن تاریک هست و با تنظیمات کاستوم(اولی)و گیم مود(دومی) به راحتی قابل دید هست و عمق رنگ مشکی و جزییات درونش به خوبی قابل دیدن هست

تا اینجا چه در تاریکی چ در روشنایی هیچ کمبودی نداشته TV البته نشت نور از 4 گوشه تصویر تو تصاویر تاریک مشخصه ولی باز تو عکس وضوحش بیشتره تا خود TV

فیفا 17 و زیبایی ان

به هیچ عنوان به ریوو ها عکس ها و مطالب یو تیو ب دقت نکنید تو دنیای امروز هر کسی سنگ خودشو ب سینه میزنه...
برای انتخاب بهترین...
شرایط خودتون و انواع تکنولوژی رو سرچ کنین تحقیق کنین و با علم بهشون برین مغازه و با چشم تفاوت هارو ببینید.
دوست عزیز مبارکتون باشه ولی با این عکسهایی که گذاشتین کنتراست پایین تلویزیون کاملا مشهود هست.متاسفانه ذات پنل ips همینه.به هر حال مبارکتون باشه

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران

نه من این کلیپ رو گذاشتم تا تفاوت فاحش بین حالت HDR و SDR تو این TV مشخص بشه، در حالت HDR تصویر جون میگیره و خیلی تفاوت میکنه و این نشون دهنده ی کارایی قابلیت HDR این TV هست وگرنه کیفیت فیلم برداریش کیفیت تلویزیون رو در حد یک نمایشگر TFT پایین آورده:grin:

تو یوتیوب فیلم های کیفیت بالایی که خیلی عالی فیلم برداری شدند و منعکس کننده کیفیت واقعی هستند زیاد بود اما این یکی نظرم رو جلب کرد چون خیلی خوب حالت HDR رو با SDR و تاثیرشون رو تصویر رو مقایسه کرده بود.
داداش فرمايشت كاملا درسته،اصلا با عكس و فيلم نميشه نتيجه گيري كرد،چون خود دوربين و رزوليشن عكس و مود تي وي هم روي عكس تاثير داره،
من خودم موقع خريد يدونه فيلم ٤ كا با خودم رو فلش بردم و روي سه مدل سوني و ال جي و سامسونگ امتحان كردم و در نهايت سوني رهستسند كردم و خريدم،
حالا امكان داره يكي حضوري مدلهاي ديگه رو پسند كنه،
در كل فقط خريد حضوري عالي هست
Sent from my iPad using Tapatalk

اتفاقا منم کلی کلیپ سمپل دمو و تریلر HDR 4K از یوتیوب (مثل کمپ سونی و شطرنج lg و تریلرهای HDR بعضی بازی های سونی) دانلود کردم و قراره فرداشب از نزدیک برم و تست کنم. فرمت mp4 و کیفیت 4k هست ولی ps4 pro نشناختشون، امیدوارم تلویزیون های 4k بشناسدشون. شما هم از یوتیوب دانلود کرده بودید؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
نه من این کلیپ رو گذاشتم تا تفاوت فاحش بین حالت HDR و SDR تو این TV مشخص بشه، در حالت HDR تصویر جون میگیره و خیلی تفاوت میکنه و این نشون دهنده ی کارایی قابلیت HDR این TV هست وگرنه کیفیت فیلم برداریش کیفیت تلویزیون رو در حد یک نمایشگر TFT پایین آورده:grin:

تو یوتیوب فیلم های کیفیت بالایی که خیلی عالی فیلم برداری شدند و منعکس کننده کیفیت واقعی هستند زیاد بود اما این یکی نظرم رو جلب کرد چون خیلی خوب حالت HDR رو با SDR و تاثیرشون رو تصویر رو مقایسه کرده بود.

اتفاقا منم کلی کلیپ سمپل دمو و تریلر HDR 4K از یوتیوب (مثل کمپ سونی و شطرنج lg و تریلرهای HDR بعضی بازی های سونی) دانلود کردم و قراره فرداشب از نزدیک برم و تست کنم. فرمت mp4 و کیفیت 4k هست ولی ps4 pro نشناختشون، امیدوارم تلویزیون های 4k بشناسدشون. شما هم از یوتیوب دانلود کرده بودید؟
داداش از سایت Demo UHD-3D - Ultra-HD / 4K / HDR / 3D دانلود میکنم.خیلی عالیه و همه نوع فیلم 4k هم داره.
شما چجور از یوتیوب دانلود میکنی؟من هر چی تو نت بود انجام دادم ولی نتونستم دانلود کنم.

دوست عزیز مبارکتون باشه ولی با این عکسهایی که گذاشتین کنتراست پایین تلویزیون کاملا مشهود هست.متاسفانه ذات پنل ips همینه.به هر حال مبارکتون باشه
البته دوست عزیز فکر کنم خیلی عکسها رو خوب و با کیفیت نگرفتن.در مورد پنل هم قطعا ips و va هم نواقصی دارن.خیلی از این نواقص در oled حذف میشه.انشالا که قیمت oled بیاد پایین و معقول بشه و ما هم بگیریم.البته فقط oled sony

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
ممنون دوست عزیز کنتراست پایین نیست دوربین تو حالت HDR نمیتونه با سرعت بالا عکس بگیره و تو حرکت ها تار میشه اگه اینقدر تصویر تار میبود ک بعد از ۵دقیقه چشم از کاسه در میومد..البته انتظاری نیست از دوستانی ک ندیده نظر میدن و فقط دنبال ایراد هستن...اگه اینجور باشه تو عکسای دوستمون ک گذاشتن از سامسونگ تو بازی witcher تو جاهای تاریک سیاه اصلا عمق نداره ولی خب میدونم ک تو عکس فقط اینجوریه

منم غیر این نگفتم قیاسش خیلی غیر حرفه ای بود و فیلمبرداریش ضعیف برای اون گفتم و اینکه کلا خیلی عوامل تو بررسی تاثیر دارن

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوست عزیز کنتراست پایین نیست دوربین تو حالت HDR نمیتونه با سرعت بالا عکس بگیره و تو حرکت ها تار میشه اگه اینقدر تصویر تار میبود ک بعد از ۵دقیقه چشم از کاسه در میومد..البته انتظاری نیست از دوستانی ک ندیده نظر میدن و فقط دنبال ایراد هستن...اگه اینجور باشه تو عکسای دوستمون ک گذاشتن از سامسونگ تو بازی witcher تو جاهای تاریک سیاه اصلا عمق نداره ولی خب میدونم ک تو عکس فقط اینجوریه
داداش همونطور که موقع خریدش بهت عرض کردم تی وی فوق العاده ای خریدی.این مدل تی وی ارزش خرید بالایی داره و کیفیتش نسبت به قیمتش فوق العاده هست.من همین مدلو در کنار ال جی ۸۵۰ و سامسونگ ۶۳۰۰ تست کردم.کیفیت تصویر این یه چیز دیگه اس..بعدش ال جی خوب بود و بعد سامسونگ.
انشالا بخوبی برات کار کنه.مخصوصا که سایز ۶۵ هست و لذت بیشتری داره.ما که پولمون به همون ۵۵ بزور رسید

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
داداش از سایت Demo UHD-3D - Ultra-HD / 4K / HDR / 3D دانلود میکنم.خیلی عالیه و همه نوع فیلم 4k هم داره.
شما چجور از یوتیوب دانلود میکنی؟من هر چی تو نت بود انجام دادم ولی نتونستم دانلود کنم.

داداش این سایتی که گفتی رفتم گزینه ای به نام دانلود نداره ک !! میشه راهنمایی کنید

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ممنون دوست عزیز کنتراست پایین نیست دوربین تو حالت HDR نمیتونه با سرعت بالا عکس بگیره و تو حرکت ها تار میشه اگه اینقدر تصویر تار میبود ک بعد از ۵دقیقه چشم از کاسه در میومد..البته انتظاری نیست از دوستانی ک ندیده نظر میدن و فقط دنبال ایراد هستن...اگه اینجور باشه تو عکسای دوستمون ک گذاشتن از سامسونگ تو بازی witcher تو جاهای تاریک سیاه اصلا عمق نداره ولی خب میدونم ک تو عکس فقط اینجوریه
دوست عزیز من کاری به تاری تصویر ندارم
تو همون تصاویری که گذاشتین اگر توجه کنید مشکی رو مایل به خاکستری نشون میده.شما همین تصاویر رو با مشکی ku7970 مقایسه کنید متوجه میشید
البته سونی در باقی موارد مثل لرزش،تاری کمتر و رنگهای بهتر از ku 7970 مقداری بهتر
از اون طرف ku7970 کنتراست بهتر، نشتی نور کاملا حذف شده و عمق رنگ خوب از برترهای این تلویزیون هست

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
تو همون تصاویری که گذاشتین اگر توجه کنید مشکی رو مایل به خاکستری نشون میده.شما همین تصاویر رو با مشکی ku7970 مقایسه کنید متوجه میشید
البته سونی در باقی موارد مثل لرزش،تاری کمتر و رنگهای بهتر از ku 7970 مقداری بهتر
از اون طرف ku7970 کنتراست بهتر، نشتی نور کاملا حذف شده و عمق رنگ خوب از برترهای این تلویزیون هست

داداش همونطور که موقع خریدش بهت عرض کردم تی وی فوق العاده ای خریدی.این مدل تی وی ارزش خرید بالایی داره و کیفیتش نسبت به قیمتش فوق العاده هست.من همین مدلو در کنار ال جی ۸۵۰ و سامسونگ ۶۳۰۰ تست کردم.کیفیت تصویر این یه چیز دیگه اس..بعدش ال جی خوب بود و بعد سامسونگ.
انشالا بخوبی برات کار کنه.مخصوصا که سایز ۶۵ هست و لذت بیشتری داره.ما که پولمون به همون ۵۵ بزور رسید

من اين تبلت رو داشتم كه باهاش عكس برداري شده دوربين اصلا خوبي نداره .اكسپوژر افتضاست

شمام از آب گلالود ماهي نگير
من حاضرم شرط ببندم شما نه ٧٩٧٠ رو از نزديك ديدي نه X850D رو . شايد مشكي در حد ١٠ ، ١٥ درصد بهتر باشه ولي توي نمايش و عمق رنگ ها ٧٩٧٠ ب گرد X850D نميرسه . به هيچ عنوان . چون ديدم ك ميگم .
6ae436dc08120de6849e69ec7bf6d034.jpg

تو اين عكس ك با دوربين iphone 6S Plus گرفتم ، نه نشت نوري ميبينيد نه حتي عمق كم رنگ مشكي . اين چيزي ك مشخصه عمق رنگ مشكي خيلي هم خوب و قابل قبول هست . من تا خالا مشكي متمايل ب خاكستري از X850D نديدم.
هر عكسي از هر تصويري هم بخواي برات ميذارم تا ثابت كنم

با احترام ب دوستمون ك سايز ٦٥ اينچ رو خريده . عكسايي ك گذاشتن آشغال بودش

Sent from my iPhone using Tapatalk

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
داداش این سایتی که گفتی رفتم گزینه ای به نام دانلود نداره ک !! میشه راهنمایی کنید
دوست عزیز توی صفحه هر ویدئویی که خواستی در سمت راست ، وسط، یک گزینه به اسم دانلود وجود داره که کلیک میکنی و دان میشه.البته هر بار بیشتر از یک فایلُ بصورت همزمان اجازه دان نمیده.

دوست عزیز عکسهایی که دوستمون گذاشتن کیفیت مناسبی ندارن.من چون خودم از این مدل استفاده میکنم .هم رنگ مشکی رو خیلی خوب پخش میکنه و هم توی تستهایی که زدم اصلا نشت نوری ندیدم.اگه خواستی عکسم برات میزارم.بیشترین چیزی هم که من خیلی باهاش حال میکنم عمق رنگ فوق العادش هست که تو سایتها هم زده از استاندارد عمق رنگش بالاتره

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ

فیفا 17 و زیبایی ان

برای انتخاب بهترین...
درود
وحید جان عکسها گویا هستند که چه تلویزیون خوب و عالی گرفتی که بازم میگم مبارکت باشه
و بتونه سالیان سال بهت خدمت کنه بی چونو چرا با نهایت قدرت
من هیچ نقصی در این تلویزیون ندیدم و رنگها به صورت عالی به نمایش دراومدن و البته این فقط عکسه و اگر با چشم خودمون نگاه کنیم تصاویر خیلی هم عالیترند
پسر عموی من آمریکا زندگی میکنه و اکثر دوستان و همکارانش از سونی تلویزیون گرفتن حتی خودش هم 55 اینچ سونی x850 رو خریده که خوشبختانه اونم من گمراه کردم :D
البته ایشون در کنار پیشنهاد من خودش هم از یه فروشگاهی که صدها تلویزیون در حال پخش یک دیتا و مستند
بود سونی رو پسندیده بودن و خیلی هم راضی بود از انتخابش و نکته جالبش اینجاست که در کنار خریدشون
یک عدد فلش 64 گیگ OTG سونی و یک عدد هدست وایرلس سونی هم هدیه گرفتن از خود شرکت که میشه گفت احترام به حقوق مشتریست
به هر حال اینو گفتم که بدونی بهترین تلویزیون رو گرفتی و برو لذتش رو ببر و بازیهارو به خاک سیاه بنشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر