خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
داداش اگه میخوای با گارانتی بگیری خب حضوری از فروشگاه و نمایندگی سامسونگ بگیر
من اصفهان هستم ساند بار هم اجباری باید بگیری
اگر ساند بار نخوای 500 ازش،کم میشه که میشه 4200.باز اختلاف خیلی هست.دیجیکالا هم میده 3900
اما این سایت قیمتش،خیلی بهتره
سایت سامسونگ ایرانی هم تا دیروز 3700 میداد الان شده 3800.من موندم چیکار کنم

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
منتظر سایزهای 49 و 55 مدل ks8980 نباشید.

واقعا مسخره است مدل 48 اینچ ks9000 هم فقط منحنی در ایران مونتاژ میشه!

تو کل دنیا منحنی منسوخ شده، منحنی یه تزی مثل 3D بود که نگرفت، از امسال خداروشکر به سطل آشغال تاریخ تکنولوژی ریخته شد! یه قابلیت اضافی و بدرد نخور بود.

شرکت های سونی،پاناسونیک،الجی و... تا جایی که من اطلاع دارم از امسال تولید منحنی رو کنار گذاشتن و فقط مدلای تخت دادند. اونوقت این سامسونگ هنوزم که هنوزه با وجود عدم استقبال، ول کن منحنی نشده، اینا به کنار حداقل در خارج از کشور بین منحنی ک تخت ks9000 و ks8000 حق انتخاب دارند اما تو ایران فقط یه سری سایزهای محدود (مثل 60 و 75) تختش موجوده! واقعا چرا؟

Attachments

• CYMERA_20170205_191421.jpg
    CYMERA_20170205_191421.jpg
    156 KB · مشاهده: 11
  • Like
Reactions: S@nic and ata_se7en

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من اصفهان هستم ساند بار هم اجباری باید بگیری
اگر ساند بار نخوای 500 ازش،کم میشه که میشه 4200.باز اختلاف خیلی هست.دیجیکالا هم میده 3900
اما این سایت قیمتش،خیلی بهتره
سایت سامسونگ ایرانی هم تا دیروز 3700 میداد الان شده 3800.من موندم چیکار کنم
ترجیحا حضوری بخر . اگر تلویزیون رو فرستاد تو راه ضربه خورد یا اصلا یه تلویزیون مشکل دار فرستاد و بعد گفت تو راه ضربه خورده اینجوری شده چکار میخوای بکنی ؟ ولی وقتی نمایندگی بخری یارو نصاب میفرسته اونجا کامل تست میکنی اگر مشکلی داشت میگی وردار برو .
من خودم میخواستم بگیرم یکنام میداد 6.760 نمایندگی میگفت 6.900 که با چک و چونه 6.850 ازش گرفتم . البته اگر هم میخواستن برام بفرستن هزینه ارسالش رو که بدر کنی چیز زیادی فرق نمیکرد .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ترجیحا حضوری بخر . اگر تلویزیون رو فرستاد تو راه ضربه خورد یا اصلا یه تلویزیون مشکل دار فرستاد و بعد گفت تو راه ضربه خورده اینجوری شده چکار میخوای بکنی ؟ ولی وقتی نمایندگی بخری یارو نصاب میفرسته اونجا کامل تست میکنی اگر مشکلی داشت میگی وردار برو .
من خودم میخواستم بگیرم یکنام میداد 6.760 نمایندگی میگفت 6.900 که با چک و چونه 6.850 ازش گرفتم . البته اگر هم میخواستن برام بفرستن هزینه ارسالش رو که بدر کنی چیز زیادی فرق نمیکرد .

اخه اینجا اصفهان اختلاف زیاد هست.حال وحوصله امدن به تهران هم ندارم.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
خوب من یسری عکس مث همون ku 7970 از ks8985 ام برای دوستان تهیه کردم تا تفاوتارو شاید بتونن ببینن هرچند این عکسا بازم نشون دهنده کیفیت اصلی نیستن البته

در مورد صحبت یسری از دوستان که از سونی افسانه ساختن و مث همون داستان کنسول با تعصب حرف میزنن فقط میگم یسر برید به تعداد جوایزی ک ks9000 سامسونگ تو سال 2016 تو جشنواره های مختلف مدل گرفته یه نگاه بندازید یا موفقیتای ال جی کنتراست و رنگ تیره ی سونی در حد تلوزیونا ال جی و سامسونگ نیست این ی چیز مشخصیه در ضمن اگه کنتراست چیز مهمی نبود مدلای oled ال جی الان اینقدر سر و صدا نمیکردن اما خوب یسری از دوستان تکنولوژی oled ام میزنن به اسم سونیو کلا سونی پایه گذار تمام تکنولوژیاست :D جدا از شوخی حداقل تو این تاپیک یکم حرفه ای تر نظر بدید اصلا منظورم این نیست که کیفیت tv سونی پایینه اما خوب اینکه بگیم tv فقط سونی و ال جی سامسونگ تقلبین و...باعث مسخره شدن خود ادم میشه
اینم مقایسه ی تصویر مشابه از tv سونی یکی از دوستان همون مدل 850d و ku7970 خودم چون دیدم یکی از دوستان به حالت مسخره گفته بود میگن 7970 از 850d بهتره بله اینو ادعا میکنم تو گیمینگ 7970 تلوزیون بهتریه خودتون میزان کنتراست جزعیات و شارپنس و...مقایسه کنید حالا تصویری که من گرفتم از xbox1 عادی بدون hdr و اپدیت 4k و...
x850d با hdr و روی ps4

ku7970 بدون hdr و 4k و..روی xbox1 معمولی

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
خوب من یسری عکس مث همون ku 7970 از ks8985 ام برای دوستان تهیه کردم تا تفاوتارو شاید بتونن ببینن هرچند این عکسا بازم نشون دهنده کیفیت اصلی نیستن البته

در مورد صحبت یسری از دوستان که از سونی افسانه ساختن و مث همون داستان کنسول با تعصب حرف میزنن فقط میگم یسر برید به تعداد جوایزی ک ks9000 سامسونگ تو سال 2016 تو جشنواره های مختلف مدل گرفته یه نگاه بندازید یا موفقیتای ال جی کنتراست و رنگ تیره ی سونی در حد تلوزیونا ال جی و سامسونگ نیست این ی چیز مشخصیه در ضمن اگه کنتراست چیز مهمی نبود مدلای oled ال جی الان اینقدر سر و صدا نمیکردن اما خوب یسری از دوستان تکنولوژی oled ام میزنن به اسم سونیو کلا سونی پایه گذار تمام تکنولوژیاست :D جدا از شوخی حداقل تو این تاپیک یکم حرفه ای تر نظر بدید اصلا منظورم این نیست که کیفیت tv سونی پایینه اما خوب اینکه بگیم tv فقط سونی و ال جی سامسونگ تقلبین و...باعث مسخره شدن خود ادم میشه
اینم مقایسه ی تصویر مشابه از tv سونی یکی از دوستان همون مدل 850d و ku7970 خودم چون دیدم یکی از دوستان به حالت مسخره گفته بود میگن 7970 از 850d بهتره بله اینو ادعا میکنم تو گیمینگ 7970 تلوزیون بهتریه خودتون میزان کنتراست جزعیات و شارپنس و...مقایسه کنید حالا تصویری که من گرفتم از xbox1 عادی بدون hdr و اپدیت 4k و...
x850d با hdr و روی ps4

داداش تنظیمات تصویر تلویزیونتو ks8985 روی چه مدی گذاشتید ؟ دینامیک یا گیم مد یا استاندارد یا مووی و ... ؟

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
داداش تنظیمات تصویر تلویزیونتو ks8985 روی چه مدی گذاشتید ؟ دینامیک یا گیم مد یا استاندارد یا مووی و ... ؟
رو تنظیمات استاندارد عزیز تا auto motionplus فعال باشه چون از همه چی مهمتر اون 60 فریمست که تو این حالت با اپسکیل ایجاد میشه ولی خوب تو همون استاندارد همه ی گزینه هارو کلی تغییر دادم

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
دوستان و عزیزان :
سایتی میشناسید پلاسما هم بفروشه ؟ ترجیحا از پاناسونیک
یکی از اقوام گیر داده پلاسما میخوام و منم گفتم اگه بتونم پیدا کنم به روی چشم

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759

x850d با hdr و روی ps4

دوست عزیز شما که ماشالا با سابقه هستی..لطفا نظرات دقیق و کارشناسی بده که دوستان گمراه نشن..
اولا عکسی که از فیفا گذاشتم بدون hdr هست و اصلا برای فیفا هنوز hdr نیومده..تو نوشته ام عرض کردم..
در ثانی عکس من با پایین ترین رزولیشن ممکن هست و رزولیشن عکس شما چند برابر عکس من هست ولی بازم کیفیت خیلی برتر سونی توی عکسها مشخصه..قضاوتشم بزاریم به عهده دوستان..
ثالثا من خودم آدم دقیق و حساسی هستم...و تا الانم همیشه از ال جی استفاده کردم و الان سونی گرفتم و هیچ تعصبی هم بهش ندارم و سهامدارشم نیستم که بخوام الکی دفاع کنم..موقع خریدشم دنبال همین مدل 7970 و ال جی 850 و سونی 850 بودم و هر سه تا رو تو مغازه ها در حال پخش تصاویر دیدم..و واقعا مدل 7970 هیچ حرفی برای گفتن در مقابل ال جی و سونی نداره..مثل اینه پرایدو با بنز مقایسه کنی..سامسونگ 7970 اصلا تصویرش در حد اون دو مدل نیست و حتی ال جی 8500 چند پله ازش بالاتره..بحث ساخت ایران هم بماند..حالا شما اگه خریدی دلیل نمیشه که بیای تعریف الکی کنی و دوستانو گمراه کنی..شما برو نظرات دوستانو تو دیجی کالا در مورد هم مدل خودت و هم سونی بخون متوجه میشی که فرمایشت کاملا نادرسته..
موفق باشی..

دوستان و عزیزان :
سایتی میشناسید پلاسما هم بفروشه ؟ ترجیحا از پاناسونیک
یکی از اقوام گیر داده پلاسما میخوام و منم گفتم اگه بتونم پیدا کنم به روی چشم
داداش نسل پلاسما دیگه منقرض شده و خریدش اشتباهه..پولتو دور نریز..

Last edited by a moderator:

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
دوست عزیز شما که ماشالا با سابقه هستی..لطفا نظرات دقیق و کارشناسی بده که دوستان گمراه نشن..
اولا عکسی که از فیفا گذاشتم بدون hdr هست و اصلا برای فیفا هنوز hdr نیومده..تو نوشته ام عرض کردم..
در ثانی عکس من با پایین ترین رزولیشن ممکن هست و رزولیشن عکس شما چند برابر عکس من هست ولی بازم کیفیت خیلی برتر سونی توی عکسها مشخصه..قضاوتشم بزاریم به عهده دوستان..
ثالثا من خودم آدم دقیق و حساسی هستم...و تا الانم همیشه از ال جی استفاده کردم و الان سونی گرفتم و هیچ تعصبی هم بهش ندارم و سهامدارشم نیستم که بخوام الکی دفاع کنم..موقع خریدشم دنبال همین مدل 7970 و ال جی 850 و سونی 850 بودم و هر سه تا رو تو مغازه ها در حال پخش تصاویر دیدم..و واقعا مدل 7970 هیچ حرفی برای گفتن در مقابل ال جی و سونی نداره..مثل اینه پرایدو با بنز مقایسه کنی..سامسونگ 7970 اصلا تصویرش در حد اون دو مدل نیست و حتی ال جی 8500 چند پله ازش بالاتره..بحث ساخت ایران هم بماند..حالا شما اگه خریدی دلیل نمیشه که بیای تعریف الکی کنی و دوستانو گمراه کنی..شما برو نظرات دوستانو تو دیجی کالا در مورد هم مدل خودت و هم سونی بخون متوجه میشی که فرمایشت کاملا نادرسته..
موفق باشی..
عزیز یعنی شما میگید که x8500d از ks8500 بهتره؟ یعنی تمام سایتها اشتباه میگن؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
موفق باشی..
دوست عزیز فکر کنم اپدیتی برای pro امده که fifa17 رو 4k native ارتقا داده

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
داداش نسل پلاسما دیگه منقرض شده و خریدش اشتباهه..پولتو دور نریز..
والا سعید جان میدونم و من خیلی بهشون توضیح دادم ولی خطا شده تو منزل یکی دیدن و خوششون اومده !!
من حتی بهشون گفتم بریم چند مدل led رو از نزدیک ببین 100درصد از یکیشون خوشت میاد و امکانات و کیفیتشون هم مثل این پلاسما هست
با کلی ویژگی ولی خب وقتی ورودی گوش بسته باشه توضیح دادن فایده نداره

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوست عزیز فکر کنم اپدیتی برای pro امده که fifa17 رو 4k native ارتقا داده
بله درسته فیفا 17 روی پرو 4k native اجرا میشه . بازی هایی مثل TLOU و NBA 2017 هم به صورت نتیو اجرا میشه . NBA خیلی عالی شده . خودش گرافیک و مدلسازیش بی نقص بود حالا رو پرو با واقعیت تفاوتی نداره .
بازیهایی مثل pes 2017 و skyrim هم نتیو اجرا میشن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
عزیز یعنی شما میگید که x8500d از ks8500 بهتره؟ یعنی تمام سایتها اشتباه میگن؟
درود
البته منظور سعید جان مدل 7970 بود فک کنم
من با سایتا کاری ندارم و نمیخوام رو نظر کسی نظر بدم و فقط تجربمو میخوام بگم
والا اون چیزی که من از نزدیک دیدم و بررسیش کردم یعنی مدل 55ks8000 که از بانه خریداری شده بود برای یکی از دوستان
از سونی و الجیهای هم رده در برخی نقاط بهتر بوده و حتی منم عاشق این تلویزیون شدم ولی سایز 49 نیست تو بازار
ولی منظورم این نیست که سونی خوب نیست یا الجی ارزش خرید نداره ، اصلا / چون بحث ما سر خوب و بد نیست بلکه سر بهتر و بهترین هست
در کل نظر همه محترم هست و هرکس میتونه در مورد مدلی نظر بده ولی خب بدون تعصب و طرفداری

• Like
Reactions: Xenon360

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
درود
البته منظور سعید جان مدل 7970 بود فک کنم
من با سایتا کاری ندارم و نمیخوام رو نظر کسی نظر بدم و فقط تجربمو میخوام بگم
والا اون چیزی که من از نزدیک دیدم و بررسیش کردم یعنی مدل 55ks8000 که از بانه خریداری شده بود برای یکی از دوستان
از سونی و الجیهای هم رده در برخی نقاط بهتر بوده و حتی منم عاشق این تلویزیون شدم ولی سایز 49 نیست تو بازار
ولی منظورم این نیست که سونی خوب نیست یا الجی ارزش خرید نداره ، اصلا / چون بحث ما سر خوب و بد نیست بلکه سر بهتر و بهترین هست
در کل نظر همه محترم هست و هرکس میتونه در مورد مدلی نظر بده ولی خب بدون تعصب و طرفداری
کاملا درسته
منظور من هم‌این نیست که کلا سونی خوب نیست
ولی من از نزدیک با ks8985 کار کردم و سونی x8500d هم دیدم از نزدیک
Ks8985 انصافا یه چیز دیگه بود و. مشکی عمیق و کنتراست عالی بهمراه روشنایی بالا
فکر کنم رقیب این مدل x930 سونی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر