خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
از بچه ها اگر کسی دنبال بازی hdr درست و حسابی می گرده re 7 بازی کنه تنها بازی هست که hdr خوبی داره حقیقتا فرق ایجاد می کنه فرق مثبت

باید بگم منحنی کلا چیز جالبی نیست بیشتر برای گول زدن 1 عده جهت ترغیب به فروش tv هست.

کاملا، همین چند روزه ویدئوهاشو دیدم، واقعا HDR به این بازی جون میده، آسمون،درخت ها و محیط و لوازم توی خونه بعد اعمال HDR جون میگیرند و بدون اون کدر و مرده هستند.

حقیقت اینه که چاره ای جز انتخاب منحنی ندارم چون مدل های موجود ks8000 که سایز های کوچیکی دارند فقط منحنی هستند(ks8500). حالا نمیدونم بگیرم یا نه؟ مونتاژ مصر بگیرم یا ایران؟

ویدئوهای تصاویر ks8500 یا همینطور ks9500 تو یوتیوب در مقایسه با مدل های دیگه واقعا زیبا و بی نقص بنظر میرسند(حتی میگن روشناییشون یه مقدار از ks8000 هم بیشتره).

اما بهرحال مخصوصا تو سایزهای کوچکتر این خمیدگی شاید بد بنظر بیاد یه جوریه که انگار tv میخواد آدمو بغل کنه:D ولی ناچارم و خواستم بدونم اگر کسی داره این منحنی بودن بازی رو خراب میکنه یا نه؟

آخرین ویرایش:

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
منم بعد از ks8000 به این مدل x800d فکر میکردم، این ویدئوهارو ببینید شاید مفید باشه:

1.فیلم رونانت در xbox one s در اتاق کاملا تاریک در مدل 49 اینچ ips:

2.فیلم و بازی در x800d سایز 49 و پنل ips:

البته به توضیحات طرف و همچنین نظرات زیر ویدئو هم توجه کنید، خیلی مفید فایده هستند.

خیلی سپاسگذارم از ویدئوها و توضیحات
این KS که بدجوری ضد حال زده به ما و تصمیم گرفته تا ابد خودشو مخفی کنه ! اونور دارن با این تلویزیونها لذت میبرن و مام تو حسرتش موندیم
والا خیلی تو یوتیوب بررسی این X800D رو دیدم ولی خب بیشتر دوست دارم ببینم عکسا چه جورین و از تجربیات دوستان استفاده کنم
____
در مورد تلویزیون منحنی باید بگم سلیقه ای هست و به خود فرد بستگی داره که باهاش ارتباط برقرار کنه یا نه ( من که خوشم نیومده )
ولی قبل از اینکه بخرین یه بررسی حضوری به عمل بیارین چون من امسال هر آشنا و دوست و
عزیزی رو که بردم برای دیدن تلویزیونها اصلا به تلویزیونهای منحنی علاقه نشون ندادن و از این رو میگم که
اگر میتونید منحنی رو بخیال بشین ولی خب هرکس نظر و دید خاص خودشو داره و ممکنه شما از نزدیک که دیدید خوشتون بیاد

• Like
Reactions: INCENT∇

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
دوستان سامسونگ مونتاژ ایران بهتر است یا مونتاژ مصر؟ :think:
به نظر من مهم اینه که بدونین قطعات داخلیش چیه بعد برین سراغ مونتاژش و بررسی کنیم کدوم خوبن
از قطعات داخلی مال ایران خبر دارم که 100% مال کره نیست و بیشتر قطعات تو خود خط تولید ایران تولید میشن به جز برخی پنلهای خاص و گرون
قیمت و برخی قطعات مهم و اصلی که امتیاز تولیدش رو ندادن به ایران و وارد میشه / البته اینم بگم برای تولید تلویزیون از قطعات بیشماری استفاده میشه
با اینکه بخش QC زیر نظر متخصصان کره‌ای هست ولی خب بازم از ترفندهایی برای کاهش هزینه و بالا رفتن سود استفاده میکنن که امیدوارم منظورمو فهمیده باشین
اینارو هم خودم از طریق روابط و دوستانم میدونم و هم میتونید از رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی بپرسین
مال مصر رو خبر ندارم قطعات ساختشون چینی هستند یا کره ای ولی امکانش خیلی کمه کره ای باشه
کلا اوضاع قاریشمیش هست و آدم کلا گیج میمونه کدوم خوبه و کدوم خوبتر
تو مملکتی که هر کالایی نوع تقلبی داشته باشه و تولیدکننده هم فقط به فکر سود و
پر کردن جیب مبارکشون دیگه باید صبح تا شب حواست جمع باشه سرت کلاه نره
چند روز پیش هم فهمیدیم برخی بلیطهای هواپیماها هم تقلبی از آب دراومدن !!! وای بر ما
به نظرم سونی بگیرین بهتر باشه ولی خب هر کس سلیقه ای داره مثل من که عاشق ks هستم

• Like

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
از بین دوستان و عزیزان کسی اینجا از تلویزیون سونی مدل : X800D داره یه عکس بزاره برام ؟
عکسی با صحنه کاملا تاریک از یه فیلم تو تاریکی
و یه دو سه تا عکس گرافیکی که رنگها به خوبی مشاهده بشه

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
ممنون دوستان،

با این اوصاف ایرانی بهتر هست چون حداقل گارانتی داره ولی همین گارانتی حداقل 2 میلیون آب میخوره چون مدلای ایرانی از مونتاژ مصر حدود 2 میلیون گرونتر هستند.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
باز هم بحث قدیمی مونتاژ ایران و مصر ...
واقعا اگه ما کشوری مثل مصر رو از خودمون بهتر بدونیم دیگه جای بحثی نمیمونه ...
مصر یا افغانستان یا هرجای دیگه قابل اعتمادتر از ایرونیه
چون سیستم مملکتمو خوب میشناسم
اینجا هدف از مونتاژ فقط و فقط چاپیدن ملته.مثل مونتاژ ماشین
مطمن باش تا میتونن کیفیت رو پایین میارن
اینجا رو تولید خورد و خوراک مردم نظارت درستی وجود نداره و بازارپرشده از غذا ناسالم و فاسد با مارک معروف.دیگه از تولید تی وی چه انتظاری داری؟

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
یک خبر جالب برای عزیزانی که کنسول PS4 دارند :

سونی از آپدیت فریمور جدید «4.50» برای پلتفورم «پلی استیشن 4» خبر داد
آپدیت فریمور «4.50» ویژگی های جدیدی را به پلتفورم «پلی استیشن 4» اضافه خواهد کرد که یکی از مهم ترین ویژگی های
این آپدیت قابلیت پشتیبانی از هارد اکسترنال تا ظرفیت 8 ترابایت را برای این کنسول محیا می کند. در این صورت کاربران می توانند
مستقیما از طریق یک هارد اکسترنال بازی های مورد نظرشان را بر روی آن نصب کرده و استفاده کنند.
از دیگر ویژگی های این آپدیت کاربران می توانند عکس مورد علاقه خود را در پس زمینه منوی کاربری خود قرار دهند.

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
ممنون دوستان،

با این اوصاف ایرانی بهتر هست چون حداقل گارانتی داره ولی همین گارانتی حداقل 2 میلیون آب میخوره چون مدلای ایرانی از مونتاژ مصر حدود 2 میلیون گرونتر هستند.
داداش الان جشنواره هست رو محصولات سامسونگ
مثلا تلویزیون ks8985 سایز ۵۵ اینچ ۱۱۰۰ تخفیف میخوره و حدود ۶۲۰۰ یا ۶۳۰۰ میشه قیمتش
قیمتش با بانه زیاد تفاوتی نداره

mohsenh

کاربر سایت
Sep 18, 2011
73
سلام خسته نباشید من یک TV SAMSUNG KS8985 اینج 55 خریدم
ولی من PC را بهش وصل کردم
رزولوشن را روی 4K هست میزارم روی 1080 1920 مثل این میشه که درایور کارت گرافیک نصب نیست برای بازی هام همینطور هست 4K که هست میزاری 1080 1920 بی کیفیت میشه
گرافیکم هست GTX980
اگه میشه راهنمایی کنید
با تشکر

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر